User Tag List

Sayfa 16/19 ÝlkÝlk ... 61415161718 ... SonSon
360 sonuçtan 286 ile 304 arasý

Konu: YEN Cupra vs Ub Fabia Rs

STP - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    41
    Þehir
    Çanakkale
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    La hizli cocuk, yazmayacaktimda yazayim, seni su boy boooyy yapan siyah evo napiyo duruyomu

Yaþ
    26
    Þehir
    Ankara
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu "herkesin derdi ben olmuþum demek ki zamanýnda iyi koymuþum xD" kývamýna geldiðine göre artýk kitlenmesinde yarar var diye düþünüyorum abiler
    06 SS 0006

YAS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    27
    Þehir
    Wrocław
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý CelalMrz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Konu "herkesin derdi ben olmuþum demek ki zamanýnda iyi koymuþum xD" kývamýna geldiðine göre artýk kitlenmesinde yarar var diye düþünüyorum abiler
    Kardesim daha dur fýrtýna öncesi sessizlik bu ,techturkey'de yapýlan atar boþ kalmaz.
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

morgan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Þehir
    Ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gözlerim kanadý okuyamýyorum
    '12 Astra H
    ///M

Levent Y. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    32
    Þehir
    Ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @volkanpolat

Su 6.3 DBN koysanizsa gorsek, buyuk bir basari sonucta hic bir yerden paylasmamissiniz

M U R A T - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    40
    Þehir
    34
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    6.3 lük arabam var demekle olmuyor dbn görelim lütfen ayrýca setup la ilgili detayda alalým tebrik edelim haaa 6.3 ten hýzlý arabam yok ben yazamýyormuydum acaba

Þehir
    istanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý Levent Y. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    @volkanpolat

Su 6.3 DBN koysanizsa gorsek, buyuk bir basari sonucta hic bir yerden paylasmamissiniz
    kimseye bise ispatlamamiza grk yokki? bilen bilio makinemizi cok sukur.. inanmazsalar ekim ayýna kdr...

Þehir
    istanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aslinda 9.5 kosuyorum max. ama 6.3 6.5 diyip yiyom milleti iþte caktirmayin

DB18a2 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    26
    Þehir
    Eskiþehir
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý volkanpolat Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kimseye bise ispatlamamiza grk yokki? bilen bilio makinemizi cok sukur.. inanmazsalar ekim ayýna kdr...
    Galiba kronometreyle ölçtünüz, bu kadar saklanýcak biþey yok bence doðruysa süre saklamayýn

Þehir
    Ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bizi bilen bilio 2005 lerde falan kalmadý mý
    '12 Astra H
    ///M

Þehir
    istanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý slave2 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Galiba kronometreyle ölçtünüz, bu kadar saklanýcak biþey yok bence doðruysa süre saklamayýn
    ohoooo ben millet gibi kadrandan kac kostugumu deseydim........ o ise gelirsek profilimde var seyredebilirsin 100 200 tam 5 saniye kadranda seyredebilirsin... ozmn bnde millet gibi 5 saniye kosuyordum derim hahahaha )...

iþte linki seyredin bea UB FABÄ°A RS 2.1 BAR -2.5 EĞİM 85- 255 TEST - YouTube

Levent Y. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    32
    Þehir
    Ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ya pardon o zaman burda neyin muhabbeti oluyor kac gundur? Bizim instagram sayfasina bile 1.5 boy gecmisler yazik falan yazip bizi gulduruyosunuz Sonra kimseye birsey ispatlamamiza gerek yok ki diyosunuz , daha da cok guluyoruz Siz simdi oraya allah bilir oylesine denemeye gelmissinizdir, bir iddaniz olmadan

Cupra o gece 1.8 basmis gtx3076 ile maks gidecegi rakam o hali ile 6.5 - 7.0 arasi 100-200, e sizin basar basmaz geriye dusen arabaniz 6.3 sure yapip nasil olurda geri de kalir ? Bir de keske 300 e kadar bassaydiniz uzunda farki gorseydiniz. Klavyeniz kadar arabaniz hizli olsa, bu kadar cok konusmazsiniz emin ol

Þehir
    istanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ya pardon o zaman burda neyin muhabbeti oluyor kac gundur? Bizim instagram sayfasina bile 1.5 boy gecmisler yazik falan yazip bizi gulduruyosunuz Sonra kimseye birsey ispatlamamiza gerek yok ki diyosunuz , daha da cok guluyoruz Siz simdi oraya allah bilir oylesine denemeye gelmissinizdir, bir iddaniz olmadan

Cupra o gece 1.8 basmis gtx3076 ile maks gidecegi rakam o hali ile 6.5 - 7.0 arasi 100-200, e sizin basar basmaz geriye dusen arabaniz 6.3 sure yapip nasil olurda geri de kalir ? Bir de keske 300 e kadar bassaydiniz uzunda farki gorseydiniz. Klavyeniz kadar arabaniz hizli olsa, bu kadar cok konusmazsiniz emin ol
    akiilli kardesim.bos konusma..ben 3.koprude geri dusuyorum orda log alip yazilim. atmadik hic.orda bi cok araba geri dusuyo bunu herkez bilir..ve 100 de adamin sartinda basmisim...85 de bi gelsin otobanda bassin bakim benle ayn i sartta bakalim kim kime kac boy yerlestiriyo..

Þehir
    Ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aslýnda bir tezatlýk var.Cupraya geçilip 2.0 ama o deniliyor.Ayný zamanda Gtr aranýyor...
    '12 Astra H
    ///M

Yaþ
    41
    Þehir
    Çanakkale
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Lan sen kimsin ? Ne icraatin var? Varmi olm.araban, varsa gel yoksa cok konusma!!1!1!1111!

Yaþ
    36
    Þehir
    ÝST
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

deme öle levent deme sakýn dur
    Alýntý DENON Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    dün akþamki yarýþtan önce start verecek olan hatun dediki elimi bý yerýne götürüp : kazansanda kaybetsende bu senýn ama kazanýrsan hepsi senýn , iliðimi guruttu gevurun gýzý yarýþý kazandýktan sonra

Yaþ
    41
    Þehir
    Çanakkale
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    akiilli kardesim.bos konusma..ben 3.koprude geri dusuyorum orda log alip yazilim. atmadik hic.orda bi cok araba geri dusuyo bunu herkez bilir..ve 100 de adamin sartinda basmisim...85 de bi gelsin otobanda bassin bakim benle ayn i sartta bakalim kim kime kac boy yerlestiriyo..
    leventide tanimiyosun daha ahahahhahaha

Yaþ
    36
    Þehir
    ÝST
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hýzlýsýn ya !!!! geriden gelip geçebilirdin

güldürme kendýne volkan daha fazla.
    Alýntý DENON Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    dün akþamki yarýþtan önce start verecek olan hatun dediki elimi bý yerýne götürüp : kazansanda kaybetsende bu senýn ama kazanýrsan hepsi senýn , iliðimi guruttu gevurun gýzý yarýþý kazandýktan sonra

Þehir
    istanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    neyse ben daha bise yazmiycam burda...zaman kaybi..ve çok gereksiz boþ insan var.... siz yazin cizin yalan dolan eglenin aranizda..anca kendinizi kandiririsiniz bu camiada birbirinizinde güzel þaksakciligini yaparak. hadi bye.... Þimdi arkamdan yazýn çizin size yakýþaný yapýn hadi bekliuorum ����������������������������������

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an 1 kullanýcý var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler