User Tag List

Sayfa 18/19 İlkİlk ... 816171819 SonSon
360 sonuçtan 324 ile 342 arası

Konu: YEN Cupra vs Ub Fabia Rs

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kimse kimseyi görmüyor tanımıyor ya sallayın amk
    günaydın
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BMK TypeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah iki aracada
    gel Reşitcim gel
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BMK TypeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah iki aracada
    konu hızlanmış haberimiz yok
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

Batu-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı volkanpolat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Batuhan uzuner denilen Asalak..1.cisi ben seni tanimiyorum sende beni..burda daha nelerini biliyorum yazarak sırf konuşmak olsun diye boş konuşma kendini göstermek icin hava atmak için..komik duruma düşuyosun yalan söleme....2.cisi mezar taşi dikcem ona filanda, filan sen ne ayaksin lann? kimsin sen lann 23 yasindaki ufaklik? bu erkekligini bi gün yüz yuzede gelirsekte yap zerre erkekligin varsa ok? adam ol boş konuşma isine bak gömerim seni.. uza git..motosprt turkeyende salladım seni..işin yok orda artik..
    çokta *ikime salağa bak asıp kesecekmiş yalan konuşmuyoruz yiğido doğruları konuşuyoruz. gel göm beykozdayım.

Melih-Ö - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    66 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah deneyen araçlara.

Bende @STP abimize birşey diyeyim. Buradaki yorumlarına bakıp yargılamayın, yüzyuze görüşün şeker gibidir en önemlisi de setup olsun, bilgi olsun, asla esirgemez, her zaman yardımcı olur. Saygısızlığa dayanamaz
    App plaka ve pleksik plakalık için ulaşabilirsiniz. Ailenizin Plakacısı

www.instagram.com/kokumerkezi

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu ne olmuş bee valla gece gece iyi gitti
    6.3 sürem var ama klavyede elim 6 ile 3 e gitmiş Dbn var mı? O ne? Biz elde yazıyoruz forumda biri demişti p-q arası kaç saniye diye,cevap 6.3
    Bak;
    1-Okan(***** rahatsız)
    2-sen(yeni üye )
    İkiniz de Türkiye'nin en hızlı,kaliteli araçlarını da yapsanız, sırf bu tavırlarınız yüzünden saygı,sevgi göremeyeceksiniz. Adamlık zor gerçi bilmezsiniz
    Genelde bu tarz denemelerde aidik muhabbeti olur,2010dan öncesi çok keyifliydi, senin araban 2.0 ,niz 1.4le iyi geldik falan olayları komik,basmasaydın o zaman? Geçersem makara olur sağda solda yazarız 10k takipçi ekler bizi diye düşündünüz galiba geçilirsek de bahane hazır,2.0 araba sonuçta gene iyi yürüdük: D

onat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sağ yukardan sayfayı kapatabilirim , boşver der çıkabilirim ama STP selçukta bi fastfood çekiciliği var. Yani yemekle yememek arasında kaldığın fakat yemeği yani yazmayı seçtiğin , yedikten sonra pişman olduğun bir çekicilik. neden pişman oluyorsun çünkü tartışamıyorsun adamla. Değişik bir adam yani. Mevzu ya TB turboyken neredeydine , arabam 2015 turbo 150 bin kafam rahata yada siz bi s.kten anlamıyorsunuza bağlanıyor. Hemde öyle cümleler seçiyorki yanında söylese kan çıkar. Şu konuda 50 kişi rica etmiş ezme milleti diye , adam demiyor ki çok antipatik oluyorum demekki be yapmayım demiyor. Eskiden tanıyanlar o öyledir boşver diyor , sen boş veriyorsun ama o boşvermiyor. yorulmuyor maddiyat üzerinden yada bilgi üzerinden milleti piç etmeye.

Benim içinde zamanında vücut geliştirme sayfasında bu tarz çirkince eleştriler yaptın. Benm fotomu almış bilmem kime göstermiş , bi s.k yokmuş. birde tuttun bunu 1000 sayfa konunun içine yazdın. Yahu canım kardeşim , 35 yaşında adamsın , insanların eksikleri maddi yada manevi eksikleri üzerinden neden tartışıyorsun ? hemde bak bunu seninle tartışan herkese yapıyorsun. Konu neyse onunla ilgili tartış , sabaha kadar tartış. Sen konuyu saptırıp , insanların maddi manevi durumları yada işte bana dediğin gibi yağlısın bi bokun yoka neden döndürüyorsun olayı. istemsiz bir erekte vaziyetin mi var be brom bi açıkla bana. ohkk ohhkk nasıl acziyetler üzerinden eleştirdim ohkk falan mı diyorsun kendi kendine

yapma canım kardeşim , 35 yaşındasın , insanlar senden belki çok şey kapacakken sen tarzınla kendi küfür ettiriyorsun. karşılıklı tartışmayalım gözünü seveyim. ben senin kadar geniş bir yüreğe sahip değilim , uçak bileti bakıyorum sonra.

konu dışı yazdım kusura bakmayın.
    schumi
    dr.46
    iron tyson
    frank ' the chemist ' zane

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağ yukardan sayfayı kapatabilirim , boşver der çıkabilirim ama STP selçukta bi fastfood çekiciliği var. Yani yemekle yememek arasında kaldığın fakat yemeği yani yazmayı seçtiğin , yedikten sonra pişman olduğun bir çekicilik. neden pişman oluyorsun çünkü tartışamıyorsun adamla. Değişik bir adam yani. Mevzu ya TB turboyken neredeydine , arabam 2015 turbo 150 bin kafam rahata yada siz bi s.kten anlamıyorsunuza bağlanıyor. Hemde öyle cümleler seçiyorki yanında söylese kan çıkar. Şu konuda 50 kişi rica etmiş ezme milleti diye , adam demiyor ki çok antipatik oluyorum demekki be yapmayım demiyor. Eskiden tanıyanlar o öyledir boşver diyor , sen boş veriyorsun ama o boşvermiyor. yorulmuyor maddiyat üzerinden yada bilgi üzerinden milleti piç etmeye.

Benim içinde zamanında vücut geliştirme sayfasında bu tarz çirkince eleştriler yaptın. Benm fotomu almış bilmem kime göstermiş , bi s.k yokmuş. birde tuttun bunu 1000 sayfa konunun içine yazdın. Yahu canım kardeşim , 35 yaşında adamsın , insanların eksikleri maddi yada manevi eksikleri üzerinden neden tartışıyorsun ? hemde bak bunu seninle tartışan herkese yapıyorsun. Konu neyse onunla ilgili tartış , sabaha kadar tartış. Sen konuyu saptırıp , insanların maddi manevi durumları yada işte bana dediğin gibi yağlısın bi bokun yoka neden döndürüyorsun olayı. istemsiz bir erekte vaziyetin mi var be brom bi açıkla bana. ohkk ohhkk nasıl acziyetler üzerinden eleştirdim ohkk falan mı diyorsun kendi kendine

yapma canım kardeşim , 35 yaşındasın , insanlar senden belki çok şey kapacakken sen tarzınla kendi küfür ettiriyorsun. karşılıklı tartışmayalım gözünü seveyim. ben senin kadar geniş bir yüreğe sahip değilim , uçak bileti bakıyorum sonra.

konu dışı yazdım kusura bakmayın.
    dedıklerıne ınan hıc takılmıyorum. neden dersen konunun en basındakı yazısmaların ne sevıyelere dogru gıttıgıne bakıp sonra konus ok kardesım... dunkı *** gelmıs bana senın ıcraatın varmı bu alemde araban varmı dıye afkuramaz. yapana mıslını yapmayı uzun yıllardır gorev edındım ok... herkes haddını bılecek. kımlere yapıyorum kımlere yapmıyorum bır daha bak sonra yaz onatcım.

umrdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çocukluğumdan beri takip ettiğim forumdaki adamları (Çocuk dediysek lise ) veledin biri gelmiş ne hale getirmiş.

Bir kaç yerde okuduklarıma inanamadım. Bunu bu zamana kadar iyi bir dövmemiş diye içimden geçirdim. Bir de ben King'im felan yazmış, sanki dünya da başka yok 1.4'den güç alan. Yunanistan'da 1.4 t-jet Punto var 400+hp. Videoları mevcut. Neden böyle amerika yeniden keşfetmiş tribine girmiş o da enterasan.

Hayır işin kötü tarafıysa; objektif bakarsak adamın arabası fena sayılmaz. Ben setup'ını merak ettim, ama soramıyorum adamdan bildiğin korktum. Yani şöyleki korktum, hani dolmuşta sesli sesli telefonla konuşan erkek kılıklı bir bayan olur, insan bir şey söylemeye çekinir yaa. Şimdi ben buna bir şey desem cazgırlığı ile beni dolmuşta rezil eder bu diye. Aynen öyle bir korku oldu ben de. Adama gayet güzel üslupla soru sorana bile, koçum aslanım yazmış.

Neyse video hakkında ise, Cupra'nın sesi çok güzel yahu.

iynn-RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hoaydaaaa hala devammı ediyosunuz.

Akşama bi pist videosu paylasayimda ordan devam edelim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı iynn-RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoaydaaaa hala devammı ediyosunuz.

Akşama bi pist videosu paylasayimda ordan devam edelim
    sen araba kullanabılıyormusun?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dedıklerıne ınan hıc takılmıyorum. neden dersen konunun en basındakı yazısmaların ne sevıyelere dogru gıttıgıne bakıp sonra konus ok kardesım... dunkı *** gelmıs bana senın ıcraatın varmı bu alemde araban varmı dıye afkuramaz. yapana mıslını yapmayı uzun yıllardır gorev edındım ok... herkes haddını bılecek. kımlere yapıyorum kımlere yapmıyorum bır daha bak sonra yaz onatcım.
    inan sırf sen varsın diye hem okanla olan tartışmanı hemde bu yeni arkadaşlar olan tartışmanı okudum , full hemde. 2 sinde de haklısın ama 2 sinde de tepkini veriş şeklinle antipatik oluyorsun. sen şurda bu yenilere abilik yapsan , yeni çocuk bunlar boş konuşuyorlar he desen geçsen , herkes arkanda durur. he eminim çokta önemli değil birilerinin arkanda durması ama şık durur yani.
    schumi
    dr.46
    iron tyson

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ya birak adami dobra dobra konusun. Alem *** olmus zaten.Ortalik dün tükürdüğünü bugune kalmadan yalayan yalamalarla dolu. Birakin bu adamda ne dusunuyosa onu konuşsun.

Ama yok illa yalaka olacan herkese karşiiiimmm cekecen o zaman en iyi sensin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sen araba kullanabılıyormusun?
    Saka maka ciddi kullanamiyorum

Arabaya her parcayi taktik hala süre cikmiyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    inan sırf sen varsın diye hem okanla olan tartışmanı hemde bu yeni arkadaşlar olan tartışmanı okudum , full hemde. 2 sinde de haklısın ama 2 sinde de tepkini veriş şeklinle antipatik oluyorsun. sen şurda bu yenilere abilik yapsan , yeni çocuk bunlar boş konuşuyorlar he desen geçsen , herkes arkanda durur. he eminim çokta önemli değil birilerinin arkanda durması ama şık durur yani.
    senın deıfgını yapsam emın olkı bak nasılda sindirdim derler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    senın deıfgını yapsam emın olkı bak nasılda sindirdim derler
    İşte o noktadan sonra , sende yanına gider , kimkimi koparıyor kendi payının a....... dersin. daha güzel değil mi ?
    schumi
    dr.46
    iron tyson

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı iynn-RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saka maka ciddi kullanamiyorum

Arabaya her parcayi taktik hala süre cikmiyor
    cıkar cıkar bısı olmaz, deneyeceksın kanka

TF7R
    Misafir
    la onatmışın nesin seni çözemedim ben bizemi laf sokuon adama uslübumu öğretmeye çalışıon kim haklı kim haksız hakemmisin sen karar veriosun kafana göre yaşın 40 olsa dicem hadi belki bişeyleri öğretme peşinde görmüş geçirmiş ama oda yok neyin tribindesin anlamadım ? STP yi bilen biliyor zaten 15 senedir aynı pok değişmemiş senin 2 lafınlada değişmez altına 150 bin tl ye araba alınca kendini sabancı sanıyor kamil o hep öyleydi zaten ben o yüzden düzeltmeye çalışmadım hep oturtup bırakıom daha güzel oluo

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TF7R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    la onatmışın nesin seni çözemedim ben bizemi laf sokuon adama uslübumu öğretmeye çalışıon kim haklı kim haksız hakemmisin sen karar veriosun kafana göre yaşın 40 olsa dicem hadi belki bişeyleri öğretme peşinde görmüş geçirmiş ama oda yok neyin tribindesin anlamadım ? STP yi bilen biliyor zaten 15 senedir aynı pok değişmemiş senin 2 lafınlada değişmez altına 150 bin tl ye araba alınca kendini sabancı sanıyor kamil o hep öyleydi zaten ben o yüzden düzeltmeye çalışmadım hep oturtup bırakıom daha güzel oluo
    okan senı zıkmek farz oldu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler