User Tag List

Sayfa 6/10 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
181 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: Çeşme Otobanında Neler oluyordu

Serhat Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mehzent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serserılığı hobby olarakmı yapıyosunuz yoksa yasam tarzınız mı?
    sonradan edindim beğendim öölede kaldı üzerimde. sizinde direksiyonunuz çok iyi maşallah, partnerinizde bir okadar rahat hareketler içerisinde dansçımı kendisi eller sürekli ritim tutuyor.
    TeamPASAOGLU

mehzent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PULAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu şekil araç kullananlar yüzünden bir dünya borç ödüyorum ben şu anda. Daha bir kaç yıl daha da ödeyeceğim. Hiçbir suçum günahım yokken sırf o makas atanlardan birine ufaktan bir dokundurup "fukara sümüğü gibi" bir yerlere yapışmasın diye direksiyonu kırmam sonucu aracım pert oldu. Üstelik daha 15 dk evvel almıştım. Vursaymışım haklı olurmuşum ama ben insanlık yapmayı seçtim. Şimdi olsa yapmam ayrı. O zevkini yaptı ben çoluk çocuğumun rızkını halen banka kredisine veriyorum. Açık yolda bende çok yarıştım ama tehlikeye attığım kendi hayatımdı. Tutupta bu şekilde makas atıp güya bir iş yapmadım hiç. Ben lafımın arkasındayım sözümü yalatabilecek varsa da yerim yurdum bellidir denemesi bedava. Zerre kadar üzülmem bunu yapıpta zarar görene. Umarım kimse bu tip magandalar yüzünden mağdur olmaz. Bir daha denk gelirsem dirhem istifimi bozacak değilim. Bariyeremi giriyor kanatlanıp uçuyormu umrumda olmaz. Yaptığınız yanlışı marifetmiş gibi savunmayın. Burda sizleri örnek alan gençler var. Vebal altına giriyorsunuz.
    Bak güzel kardeşim ılk postun boyle olsa herkes sana derdıkı uzucu durum gecmıs olsun vs. Sen kalkıp leş dersen yok o leşe tukururum dersen o dılı buker sokarlar

Ayrıca kredıyı bakkaldanmı aldın? Kredılı arabanın kaskosu olmak zorunda olur onada elın hıcbıseye degmeden kenara cekılırsın helekı 15 dakıkalık arabada oluyosa bu kaza banka ıle kasko cozer arasında

Bende su an cocugum arabadayken zamanında yaptıklarımızın ne kadar yanlıs oldugunu dusunuyorum sakınıyorum kendımı ama bazen onları gormezden gelıp abartmadan kendını sende gazlarken bulluyosun

Bence bıraz daha dıkkatlı yazsan kımse sana yuklenmezdı bunu dıkkate al
    Alıntı mami_makinen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah ne söylenebilirki altı üstü atmosferik araba ama yaptıkları atmosfere sığmıyo

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Serhat Y. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sonradan edindim beğendim öölede kaldı üzerimde. sizinde direksiyonunuz çok iyi maşallah, partnerinizde bir okadar rahat hareketler içerisinde dansçımı kendisi eller sürekli ritim tutuyor.
    Yetenek sizsinizden transfer ettık onu muzık duyunca dayanamıyor hemen dans edıyor

Ayrıca arabamı bıraktıgım tamırcının boyle gazladıgını gorunce ılışığımı kestım ben değildim o :/
    Maşallah ne söylenebilirki altı üstü atmosferik araba ama yaptıkları atmosfere sığmıyo

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bu hareketlerin sonunda kaza yapıp yerde yatan bir leş gördüğümde üzerine tüküreceğim.
    yorumun çok sert

pkk lıya tecavüzcüye bizim köyde leş denir

bu video rahatsız etmiş olabilir seni

en ufak hatada öndeki araç senin ve ailenle gittiğin bir yolculukta sana çarpıp ölme ihtimalini gördüğünden agrasif yazdın

ama kaderde ölüm varsa bu trafik dışındada olabilir

yapılanları meşrulaştırmak isteyen yok zaten de

leş filan ağır olmuş

şöyle diyebilirdin

bunlar yanımdan gazlayarak makas atarak gittiler önümde takla atarak patladılar

bende ohh diyip giderdim deseydin o başka olurdu

ama leş tabiri bu duruma ağırdır kın kın kınadım seni dostum
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bak güzel kardeşim ılk postun boyle olsa herkes sana derdıkı uzucu durum gecmıs olsun vs. Sen kalkıp leş dersen yok o leşe tukururum dersen o dılı buker sokarlar

Ayrıca kredıyı bakkaldanmı aldın? Kredılı arabanın kaskosu olmak zorunda olur onada elın hıcbıseye degmeden kenara cekılırsın helekı 15 dakıkalık arabada oluyosa bu kaza banka ıle kasko cozer arasında

Bende su an cocugum arabadayken zamanında yaptıklarımızın ne kadar yanlıs oldugunu dusunuyorum sakınıyorum kendımı ama bazen onları gormezden gelıp abartmadan kendını sende gazlarken bulluyosun

Bence bıraz daha dıkkatlı yazsan kımse sana yuklenmezdı bunu dıkkate al
    Ben yazacaktım sen yazmışsın.kredili araç alımında kasko yapmadan banka aracı trafiğe çıkartmıyor.Arkadaş belki bir ihtimal bireysel kredi kullanmıştır ve aracına kasko yapmamıştır diyelim
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu şekil araç kullananlar yüzünden bir dünya borç ödüyorum ben şu anda. Daha bir kaç yıl daha da ödeyeceğim. Hiçbir suçum günahım yokken sırf o makas atanlardan birine ufaktan bir dokundurup "fukara sümüğü gibi" bir yerlere yapışmasın diye direksiyonu kırmam sonucu aracım pert oldu. Üstelik daha 15 dk evvel almıştım. Vursaymışım haklı olurmuşum ama ben insanlık yapmayı seçtim. Şimdi olsa yapmam ayrı. O zevkini yaptı ben çoluk çocuğumun rızkını halen banka kredisine veriyorum. Açık yolda bende çok yarıştım ama tehlikeye attığım kendi hayatımdı. Tutupta bu şekilde makas atıp güya bir iş yapmadım hiç. Ben lafımın arkasındayım sözümü yalatabilecek varsa da yerim yurdum bellidir denemesi bedava. Zerre kadar üzülmem bunu yapıpta zarar görene. Umarım kimse bu tip magandalar yüzünden mağdur olmaz. Bir daha denk gelirsem dirhem istifimi bozacak değilim. Bariyeremi giriyor kanatlanıp uçuyormu umrumda olmaz. Yaptığınız yanlışı marifetmiş gibi savunmayın. Burda sizleri örnek alan gençler var. Vebal altına giriyorsunuz.
    kendınleöı ,zamanlamı neyle yarısıyodun da tek kendı hayatını tehlıkeye attın ? yoksa egonlamı ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben yazacaktım sen yazmışsın.kredili araç alımında kasko yapmadan banka aracı trafiğe çıkartmıyor.Arkadaş belki bir ihtimal bireysel kredi kullanmıştır ve aracına kasko yapmamıştır diyelim
    Fazla kâr adamı aç bırakırmış

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ula foruma boyle sabahları girip f5 yaptıgımda Tayyıp beledıye baskanıydı yıne boyle yazıp cızenler vardı halen daha bitmemişler akdjajdkakdksk

Bide @XoR vardi oda burdaymıs halen daha ahahaha

orhansah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ula foruma boyle sabahları girip f5 yaptıgımda Tayyıp beledıye baskanıydı yıne boyle yazıp cızenler vardı halen daha bitmemişler akdjajdkakdksk

avatarınızı değiştirir misiniz lütfen? Tşk.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu işleri forumun sevilen kişileri yaptımı herkes alkış kıyamet şakşaklar. Senin gibi doğruları söyleyenler ile de akılları sıra dalga geçerler. Oyüzden boşver hocam takma kafana.

MeRtCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 0M42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumda gerçekten böyle bir tutum var ki çok enteresan elin gavuru sıfır çizse burada milletin salyaları akıyor ama bir türk yapınca ver ateşi yansın mk.
    ben buna hazımsızlık çekemezlik diyorum
    Daily Drive : VW Polo 1.6 TDI
    Race : Honda Civic TypeR FK2

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı buraek4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu işleri forumun sevilen kişileri yaptımı herkes alkış kıyamet şakşaklar. Senin gibi doğruları söyleyenler ile de akılları sıra dalga geçerler. Oyüzden boşver hocam takma kafana.
    begenmıyosun madem ozaman al ıkıyede ılerle ...

Ewren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güzel video...

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

By Megane varken meclise girsem şimdi sanayi bakanıydım

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Shadow_Dancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    By Megane varken meclise girsem şimdi sanayi bakanıydım
    ahuuhuaahuhua
    Tango-1 never dies.

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cok kotu saapiyorsunuz ama...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu tür konulara mümkün olduğunda müdahil olmamışımdır
    maksadım zinhar popülizm yapmak değil.. zira bu forumda çok çok çok daha hızlıları ile hemhal olmuş insanlar var.. lakin meramımın altını doldurmak adına : ( örneğin : hani derler ya hayatında koltuğuna oturmamış araba için yorum yapar diye .. bu algıyı tolere etmek için )
    e36 manuel 3.28 e 46 manuel 3.30.. son hali k04 turbolu 8L a.3 1.8t.. ve hali hazırda e39 5.40 ile bu tür atraksiyonları yaşamış birisi olarak.. hatta ankara- istanbul gişe 2 saat 30 dk larda giden birisi olarak :
    naçizane bir kaç kelam etmek isterim
    bir çok arkadaş olayı gayet mazur görmüş gülmüş geçmiş.. bence bu kadar basit değil
    eleştiren bir kaç arkadaşa da tariz de bulunmuşlar
    bence yanlış olana yanlış diyebilmeli.. tehlikeli olana tehlikeli diyebilmeli.. ve bu olay tehlikeli arkadaşlar evet güzel bir his evet zevklii ama tehllikeli..
    sadece şunu diyeyim ki : bir çok yerde şerit değiştirmeler minimum 177 km hız la oluyor.. bazı anlarda 200 üzeri..
    sizlerde takdir edersiziniz ki o hızlarda anlık makaslarda bir anlık .. saliselik yanlış karar orayı katliam alanına çevirir..
    sağ ınımı seçeyim solu numu deyip bir anlık tereddüt temas edilen her aracı ölüme namzet kılar..
    naçizane...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nıcke uygun bır yazı stılı olmus

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MARJINAL_SUFI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu tür konulara mümkün olduğunda müdahil olmamışımdır
    maksadım zinhar popülizm yapmak değil.. zira bu forumda çok çok çok daha hızlıları ile hemhal olmuş insanlar var.. lakin meramımın altını doldurmak adına : ( örneğin : hani derler ya hayatında koltuğuna oturmamış araba için yorum yapar diye .. bu algıyı tolere etmek için )
    e36 manuel 3.28 e 46 manuel 3.30.. son hali k04 turbolu 8L a.3 1.8t.. ve hali hazırda e39 5.40 ile bu tür atraksiyonları yaşamış birisi olarak.. hatta ankara- istanbul gişe 2 saat 30 dk larda giden birisi olarak :
    naçizane bir kaç kelam etmek isterim
    bir çok arkadaş olayı gayet mazur görmüş gülmüş geçmiş.. bence bu kadar basit değil
    eleştiren bir kaç arkadaşa da tariz de bulunmuşlar
    bence yanlış olana yanlış diyebilmeli.. tehlikeli olana tehlikeli diyebilmeli.. ve bu olay tehlikeli arkadaşlar evet güzel bir his evet zevklii ama tehllikeli..
    sadece şunu diyeyim ki : bir çok yerde şerit değiştirmeler minimum 177 km hız la oluyor.. bazı anlarda 200 üzeri..
    sizlerde takdir edersiziniz ki o hızlarda anlık makaslarda bir anlık .. saliselik yanlış karar orayı katliam alanına çevirir..
    sağ ınımı seçeyim solu numu deyip bir anlık tereddüt temas edilen her aracı ölüme namzet kılar..
    naçizane...
    Kesinlikle öyle..Bu yüzden bu tarz hareketli yapacaksanız şirket araçlarıyla değil buna uygun daha donanımlı araçlarla yapınız diyelim değil mi?
    Ayrıca makas atmak ile şerit değiştirmek arasında ciddi farklar var.Misal siyah bir megan vardı en son güncel olup patlayan.Bu arkadaş makas atıyordu kontra vere vere sonuç patladı ama makas atıyordu.Bu videonun çoğunluğu akıcı trafikte şerit değiştirmek yani öyle aracı zorla ucu ucuna biryerlere sokup çıkartmak değil.Tabi bu benim görüşüm
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler