User Tag List

Sayfa 14/14 İlkİlk ... 4121314
262 sonuçtan 248 ile 262 arası

Konu: Honda Civic RS Hondata Yazılım

malkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.5 hatchback modelini iki kez kullandım sürerken sanki tsi lar kadar gitmiyormuş hissi veriyo ama aslında güzel yürüyor. 140-150 hp bandındaki tsi ların pek şansı olduğunu düşünmüyorum. İzlediğim videolarda da denk bir çok arabayı üzüyor 1.5 civic. Yok ben illa da 140-150 hp tsi la veya denk bir makineyle geçerim diyen varsa da çıksın denesin burada da videoyu paylaşsın çünkü iyice ergen tartışmasına döndü bu mevzu. Çok zor olmasa gerek bi gece çıkıp deneme yapmak

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ares alasım geldi

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Manuel rs lere yeni vti modellenmesi veriliyorsa,208(106) gti dan çekiceği var o zaman
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rizakayan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başka bir grupta iddia eden biri vardı, gel benzinine yapalım dedim, kaçtı gitti. Bilmeden nasıl bir cehalet.
    Anlamadım cehalet derken bana mı dedin?

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dediğinize göre 270km/h yapıyor, cvt şanzuman ile o hızlarda uzun süre gidebilmesi çok zor.
    Cvt güvenli sürüş koşulları için yani 180 200e kadar gayet iyi bir şanzuman. Konforda rakipsiz yakıt iyi. 10.000 km ortalamam 6.0 yer yer performanslı kullanım.
    yapıyor olabilir çünkü ben kadranın sonunda oluyorum gps hızları daha düşüktür diye düşünüyorum

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

onur_si - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    polo gti ile deneme videolarim var ordan hesap edin iste 125 lik 150 lik polo gti in ne kadar gerisinde kaliyor ugrastirmayin beni
    320i stock varsa denerim ama

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tabi ki hayır, bahsettiğin kişiler için dedim. 125'lik arabanın 182'lik geçeceğini sanan cahillere.
    Hocam zaten aşağıda da söylenmiş polo gti la olan video izlense herşey gayet açık aslında. Polo gti a bile iyi tutunuyor civic. Bu arada vw kullanıcısıyım yanlış anlaşılmasın ama olan neyse onu söylemek lazım.

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu manuel rsler gelsinde yeni nesil vti gti denemeleri yapalım
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Polo gti çok net RS'i yer. Geçen sanayide biri gelmiş bana diyor, gitmiyor bu araba tsilar leonlar yiyor diyor, diyorum yok öyle bir şey. Araç çıktığında bir kaç yorumcu aracı gitmiyor diye lanse ettiğinden beri araç hayal dünyalarında gitmiyor, gerçekte gidiyor
    ben standart polo gti ile denediğimde aynı speclerde anca kafamı çıkarıp çok az geçiyorum haliyle polo gti ilk gaza oturduğunda dp yazılımlı bi civic de geçip gitmesi gerek civic sonradan yetişir

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

zyxtellow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Stock rs le insignia 1.6 turbo nasıl olur deneyen varmıdır rs çok fazla tecrübe edemedim ama insignia ağırlığına rağmen uzunda iyi yürüyor kendi çapında birde 125 tsi yazılım dp vs stock rsle denese nasıl olur rs geçer ama ne kadar geçer ?

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar, konuya bir güncel çekeyim.

2017-2018 model cvt şanzuman bir hb rs almak istiyorum, genel olarak yürürü ve konforu hakkında yorum alabilirsem çok güzel olur. Muhtemelen sport plus olanlara gücüm yetmeyecek, sadece sport olanı alabilirim. Çok fazla fark var mıdır arada?

smtkrglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

2017-2018 model cvt şanzuman bir hb rs almak istiyorum, genel olarak yürürü ve konforu hakkında yorum alabilirsem çok güzel olur. Muhtemelen sport plus olanlara gücüm yetmeyecek, sadece sport olanı alabilirim. Çok fazla fark var mıdır arada?
    4 yıl 47 bin km kullanan birisi olarak cvt dsg gibi değil vites efekti var ama stabil gidiyor plusta ile 11 hoparlör kablosuz şarj anahtarsız giriş sertlik yumuşaklık ayarlı süspansiyon sunroof kör nokta algılayıcı gibi farklılıklar var motor mekanik sorun yaşamazsın kronik problem görmedim ben iç hacim wag grubu segmentlerinden çok daha geniş
    DRJANT

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı smtkrglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4 yıl 47 bin km kullanan birisi olarak cvt dsg gibi değil vites efekti var ama stabil gidiyor plusta ile 11 hoparlör kablosuz şarj anahtarsız giriş sertlik yumuşaklık ayarlı süspansiyon sunroof kör nokta algılayıcı gibi farklılıklar var motor mekanik sorun yaşamazsın kronik problem görmedim ben iç hacim wag grubu segmentlerinden çok daha geniş
    Söylediklerine bi de nokta, virgül koysaymışsın tadından yenmezmiş hocam
    21`BMW G80 M3 Comp. & 09`Renault Megane 2 RS Phase-2

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Selamlar efemm

Oncelikle kendi adima olmazsa olmazim anahtariz giris ve calistirma. Gercekten buyuk kolaylik oluyor. Bunlarin disinda sunroof guzel bir +. TypeR da R modunu ne kadar kullandiysam, kullandigim sport pluslarda onun yarisi kadar bastim amortisor tusuna
    Kuzenime bayram oncesi sport plus alacaktim 7/8 arabayi aradim ya experde yakaladim yada kaporasi alinmis sekilde. Bence imkanlar biraz zorlanip gerekirse makyajsiz sport plus alinmali. Yarin satarken hem daha fazla prim yapiyor hemde digerlerine nazaran daha hizli satiliyor. Fk8 almanin en buyuk sebebi sport plus olmustu. Vaybe bu araba boyleyse typeri nasildir demistim. Umarim gonlune ve kesene uygun bir sport+ bulabilirsin. Fiyatlar maalesef cok korkunc ama alanda satanda memnun. Daha geri gelecegini sanmiyorum fiyatlarin. Arabanin kendimce en kotu yani koltuk, kol dayama tarzindaki yerlerin cok cabuk lekelenmesi. Misal kapi koluna barmak bas izi kaliyor beyazliyor yada kolcak veya koltuk. Cok garip kumas cinsi. Silinince geciyor ama yine ilk dokunmada iz kaliyor.
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar efemm

Oncelikle kendi adima olmazsa olmazim anahtariz giris ve calistirma. Gercekten buyuk kolaylik oluyor. Bunlarin disinda sunroof guzel bir +. TypeR da R modunu ne kadar kullandiysam, kullandigim sport pluslarda onun yarisi kadar bastim amortisor tusuna
    Kuzenime bayram oncesi sport plus alacaktim 7/8 arabayi aradim ya experde yakaladim yada kaporasi alinmis sekilde. Bence imkanlar biraz zorlanip gerekirse makyajsiz sport plus alinmali. Yarin satarken hem daha fazla prim yapiyor hemde digerlerine nazaran daha hizli satiliyor. Fk8 almanin en buyuk sebebi sport plus olmustu. Vaybe bu araba boyleyse typeri nasildir demistim. Umarim gonlune ve kesene uygun bir sport+ bulabilirsin. Fiyatlar maalesef cok korkunc ama alanda satanda memnun. Daha geri gelecegini sanmiyorum fiyatlarin. Arabanin kendimce en kotu yani koltuk, kol dayama tarzindaki yerlerin cok cabuk lekelenmesi. Misal kapi koluna barmak bas izi kaliyor beyazliyor yada kolcak veya koltuk. Cok garip kumas cinsi. Silinince geciyor ama yine ilk dokunmada iz kaliyor.
    Detaylı bilgiler için çok sağol abi, araba işi yalan oldu maalesef. Elimizdekinden de olduk ) inşallah ileride alırız..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler