User Tag List

8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Toyota Corolla T-Sport Test Sürüşü / K20'den alışık olduğumuz VTEC bu sefer Lift

asit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Toyota Corolla T-Sport Test Sürüşü / K20'den alışık olduğumuz VTEC bu sefer Lift

Herkese Merhaba ,

Araç sahibi Bertan abi ile Tsportu inceledik umarım hoşunuza gider.

Türkiyede Tsportlar epey nadir görebileceğimiz araçlar umarım video hoşunuza gider

Araç hakkında sizin düşünceleriniz nelerdir ?

Teşekkür ederim

Havayı Koklayan Adam Redfish16V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracın eski sahibi olarak şu an duygunlandım Maşallah çekimde arabada efsane
    Progressive Trance & Progressive House Music Producer.
    Spotify : https://open.spotify.com/artist/24ek...jQ&dl_branch=1

UĞUR_GSI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Masallah araca ilgimi ceken bi araç oldu hep. hem az oluşu hem bilinmemesi cezbediyor. kendi aracimda öyle keza.video gayet keyifli ama bisey dikkatimi cekti arac orjinal 192 beygir sadece h f e 230 nasil oluyor ki suan orjinalde bile 6.7 hp kayip vardir .bana bu biraz fazla geldi

dedebeto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı UĞUR_GSI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Masallah araca ilgimi ceken bi araç oldu hep. hem az oluşu hem bilinmemesi cezbediyor. kendi aracimda öyle keza.video gayet keyifli ama bisey dikkatimi cekti arac orjinal 192 beygir sadece h f e 230 nasil oluyor ki suan orjinalde bile 6.7 hp kayip vardir .bana bu biraz fazla geldi
    Tte nin sitesine girersen tek headers ve eksoz ile 20 hp ler alindigini gorursun.. ki bizim aracimizin 220 hp dyno ciktisi mevcut filitre ve eksoz biraz daha iyilestirildi. Ki orda yaklasik 230 dedim 225 olsun
    nazar duası بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْنا"" وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ ح

Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı UĞUR_GSI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2zzge oem olarak feci kısık.192 ps 189 hp ve devir dönen bir araçta oem headers çok sıkıyor.Araca istanbulda PPE'nin birebir replikası headers yapıldı ve güzel bir eksoz ile 20-25 hp güç alındı.2zznin heaadersı nerdeyse 3-4 boy farkettiyor.. + araca ben titanyum flat face subap koydum sıkıştırma 11.5'ten 11.8e çıktı yine bununda katkısı çok.. Benim ilk aldığımda injenin filtre kiti vardı o da net 8hp vermişti,şimdi ki kitde ise yine makul kısacası 2zz kısık gelen ama önü çok çok açık bir motor..
    youtubeda yine test edilmiş dyno tunelar var 230 olmasada bende 220si taş şu an

tiMachine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bertan abi konu açınca fotoğraflardan anladım Cevat Bey'den test geliyor. Güzel araç güzel çekim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Toyota Celica GTS 2ZZ-GE race headers, midpipe, cat and intake | PPE Engineering LLC
    8-12whp net verdiğide sitesinde yazıyor.Tabi bu işi iyi bir eksozcu yapabilir..Satın almak isteseniz çok para..

UĞUR_GSI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dedebeto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tte nin sitesine girersen tek headers ve eksoz ile 20 hp ler alindigini gorursun.. ki bizim aracimizin 220 hp dyno ciktisi mevcut filitre ve eksoz biraz daha iyilestirildi. Ki orda yaklasik 230 dedim 225 olsun
    Ben bunu eleştiri icin yazmadim ama sitelerde yazan değerler hep fazla bunu biliyoruz diye düşünüyorum. suan benim aracim icin sirf yazilim f e 60 beygir + diyorlar turbo arac olduğu halde ama bunun o yazan gibi olmadigini biliyorum kendi aracim icin bile havadan beygir tabirini kullanabiliyorum.aslinda denemek zevkli olabilir diyede düşünüyorum bi taraftan amacim elestiri degil düzeltme diyelim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler