User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
31 sonuçtan 20 ile 31 arası

Konu: 2017 G30 5.30i X-Drive 0-184

vectra-tuner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkürler Erhan , ve diğer arkadaşlar ...
    "Denenmişi Denemek Ahmaklıktır!"

Ewren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı twin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    jb4 nedir kısaca bahsedebilir misiniz

FRTDI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    BMW 530i Acceleration - YouTube

Buda benim aracın hızlanma videosu 530i arkadan itişli, xdrive la mukayese açısından paylaşıyorum
    Kurallara Aykırı İmza Boyutu.

vectra-tuner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maşallah,

Sizin araç daha 937 Km imiş ... Zamanla daha iyi olacaktır... Birşeyi merak ediyorum, yanlıyormu? Borusan'da arkadan itiş test aracı kullanmıştık gaza yüklenince baya bir Esp yakmıştı
    "Denenmişi Denemek Ahmaklıktır!"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı vectra-tuner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah,

Sizin araç daha 937 Km imiş ... Zamanla daha iyi olacaktır... Birşeyi merak ediyorum, yanlıyormu? Borusan'da arkadan itiş test aracı kullanmıştık gaza yüklenince baya bir Esp yakmıştı

Kilitli diff olmadığı için bir yere kadar tabi ama yinede parlak asfaltta gayet güzel yanlıyor..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FRTDI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BMW 530i Acceleration - YouTube

Buda benim aracın hızlanma videosu 530i arkadan itişli, xdrive la mukayese açısından paylaşıyorum
    bu vidyoda s modunda gözüküyor ama diğer vidyoda devir göstergesinde d yazıyor, yani drive modunda gibi. sanki diğer araçla s modunda basılmamış. yanılıyor muyum? gerçi araç sahibi sport modunda bastım dedi ama kafam karıştı...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmetgurlek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu vidyoda s modunda gözüküyor ama diğer vidyoda devir göstergesinde d yazıyor, yani drive modunda gibi. sanki diğer araçla s modunda basılmamış. yanılıyor muyum? gerçi araç sahibi sport modunda bastım dedi ama kafam karıştı...
    Şu şekilde anlatmak gerekirse araçta çoğu bmw de olduğu gibi eco pro, comfort ve sport sürüş modları var. Sport sürüş moduna alınca araç otomatik olarak gaz tepkisi, şanzıman ve adaptif süspansiyon varsa süspansiyonları sport moduna alıyor. O yüzden sport a alınca S veya D de kullanmanın bir farkı yok

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    f30 320d in manyak yanladığı şu zamanda tahminen o araçta çok fena yanlıyordur
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

kıvancr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    f10 veya g30 un arkası f30 kadar hareketlı ve gergın degıl,aracın arka kısmı agır oldugu ıcın cok daha zor yanlıyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güç = Daha fazla yanlama olmuyor işte
    F10 lar F30 lara göre daha fazla tutunuyor. G30 lar da F10 lara göre daha da tutunuyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FRTDI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu şekilde anlatmak gerekirse araçta çoğu bmw de olduğu gibi eco pro, comfort ve sport sürüş modları var. Sport sürüş moduna alınca araç otomatik olarak gaz tepkisi, şanzıman ve adaptif süspansiyon varsa süspansiyonları sport moduna alıyor. O yüzden sport a alınca S veya D de kullanmanın bir farkı yok
    ben modun sport'a alınmasını kastetmemiştim, şanzımanın s'te kullanılmasından bahsetmiştim. dediklerin doğru olabilir, mod'u sport'a getirince şanzıman seçiminin önemi kalmıyor olabilir ama ben pek emin olamadım. ben de şahsen 3.20 i kullandım. eco pro modunda veya comfort modunda d'de kullanmak ile s'te kullanmak arasında dağlar var. gaz tepkileri, vites geçiş devirleri vs. her şey değişiyor. yani eco moduna alınca d veya s'te kullanmak farkediyor. o yüzden sport modunda da ben şahsen hep manuel olarak s'e aldım; s'te kullanmak ile d'de kullanmak arasında bi fark oluyordur diye. tabi şahsi düşüncemdir, yanılıyor da olabilirim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmetgurlek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben modun sport'a alınmasını kastetmemiştim, şanzımanın s'te kullanılmasından bahsetmiştim. dediklerin doğru olabilir, mod'u sport'a getirince şanzıman seçiminin önemi kalmıyor olabilir ama ben pek emin olamadım. ben de şahsen 3.20 i kullandım. eco pro modunda veya comfort modunda d'de kullanmak ile s'te kullanmak arasında dağlar var. gaz tepkileri, vites geçiş devirleri vs. her şey değişiyor. yani eco moduna alınca d veya s'te kullanmak farkediyor. o yüzden sport modunda da ben şahsen hep manuel olarak s'e aldım; s'te kullanmak ile d'de kullanmak arasında bi fark oluyordur diye. tabi şahsi düşüncemdir, yanılıyor da olabilirim.
    Eco pro da veya comforttayken şanzımanın d vs s modu arasında fark olması çok normal zaten o bu araçtada aynı, ama diğer tarafta sport moduna aldığınızda adı üstünde tüm sürüş seçenekleri sporta geçiyor d veya s te kullanmanın bariz bir farkı kalmıyor. Tercih olarak bende sport modunda s te kullanıyorum ama arada fark oluyor mu deseniz bana göre olmuyor derim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler