User Tag List

Sayfa 2/9 İlkİlk 1234 ... SonSon
165 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: VCDS VAGCOM Kodlamalar - Video

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eline sağlık kardeşim.Güzel bir kanal olmuş bilgilendirici.
    Seat IBIZA FR

mmustu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mehmetmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir tane 17.1.3 al be abi belki izmirde arkadas vardir yardimci olur techten
    ne kadar cahilim bu konuda anlatamam

şimdi fiyatlara baktım 17.1.3 için 220 usd - 110 usd ve 22 usd fiyat var bu ne amk

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mmustu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

şimdi fiyatlara baktım 17.1.3 için 220 usd - 110 usd ve 22 usd fiyat var bu ne amk
    Muhtemelen 220 dolar olan 10 adet, 110 dolar olan 5 adet (pcs) olarak yazıyordur VCDS 17.1.3 yazınca çıkanlardan satıcının hangisinin puanı yüksekse al geç abi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

17.8 de çıkmış ben arkada kalmışım abi onuda alsan olur

Mr.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    pekii bir soru daha OnurK ya katılayım

2014 golf için benim hangi seri sürüm vs kablo almam lazım o da ayrı bir dert amk
    ya git emile kodlasın hacı ne ugrasıyon dükkanda olaydım boş bi vakitte bende hallederdim de malesef diilim
    - K -

________
    Dr.Ecu

MeRtCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dragger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eline sağlık, parayla kodlama yapanların ocağına incir ağacı diktin şimdi
    kanka bence bızım gıbı yanı para ıle kodlama yapanlar ıcın daha ıyı oluyor boyle seyler

kendılerı kurcalıyorlar bozuyorlar bız tekrar duzelmeye 2 katı para alıyoruz
    Daily Drive : VW Polo 1.6 TDI
    Race : Honda Civic TypeR FK2

Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dediklerimi yaparsaniz birsey olmaz

Bozarsanizda duzeltmeniz icin elimden geleni yaparim Ucretsiz

Mr.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Dediklerimi yaparsaniz birsey olmaz

Bozarsanizda duzeltmeniz icin elimden geleni yaparim Ucretsiz
    Kullandığın kablo orjinal mi ? açıkcası böyle iddalı şeyler yazmak pek hoş değil ok yardımsever ol,ok tanıt,ok anlat ama paraya sekte uğratmak hoş değil.Gün gelir kodlama yapan aadam bile çözemiyo veya ist çok biligili kişiler var işin içinden çıkamıyo vsvs gibi.

rosstechtenten alınmaysa tebrikler hobi için çok zenginsiniz.Değil ise 1gün bozulcak o yüzden bu kadar güven dolu yazmayın
    - K -

________
    Dr.Ecu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mr.K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kullandığın kablo orjinal mi ? açıkcası böyle iddalı şeyler yazmak pek hoş değil ok yardımsever ol,ok tanıt,ok anlat ama paraya sekte uğratmak hoş değil.Gün gelir kodlama yapan aadam bile çözemiyo veya ist çok biligili kişiler var işin içinden çıkamıyo vsvs gibi.

rosstechtenten alınmaysa tebrikler hobi için çok zenginsiniz.Değil ise 1gün bozulcak o yüzden bu kadar güven dolu yazmayın
    Beni yanlis anladiniz sanirim , ben kimsenin ekmeginde degilim , tabiki iddiali degilim est. Ama yardimci olmak isterim bozarsa heleki bu forumdan birisi. Orjinal kablomuzda var , kendisi buraya uye Cagatay abi sagolsun alsam 10 gun vermesem istemez benden kabloyu.

Su anki kablo 1 yildir bende aktif sanirim bozulma icin kablodan bahsediyorsanizz , arabadan bahaediyorsaniz 2013 yilinda yeterince bozup duzelttim kendi aracimi, bana cok katkisi oldu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Mehmetmert zaten kimsenin ekmeğine taş koyayım bakın bu iş kendi paranızla da yapılıyor enayi gibi gidip ücretli yapanlara para ödemeyin diye bir şey yazmamış . Ilgisini çektiği için imkanlar dahilinde yardımcı da olurum sorun değil yazmış ben iddiali bir kısım göremedim .

Ha kendisi arkadaşımdır yapıp bozduğu da biri falan olursa gelsin kefili benim ticaretinde dahi olmasa da mağduriyet yaşamaz kimse

Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Mehmetmert zaten kimsenin ekmeğine taş koyayım bakın bu iş kendi paranızla da yapılıyor enayi gibi gidip ücretli yapanlara para ödemeyin diye bir şey yazmamış . Ilgisini çektiği için imkanlar dahilinde yardımcı da olurum sorun değil yazmış ben iddiali bir kısım göremedim .

Ha kendisi arkadaşımdır yapıp bozduğu da biri falan olursa gelsin kefili benim ticaretinde dahi olmasa da mağduriyet yaşamaz kimse
    Baskan ben birsey demedimki anlamadim ki , hayir yani servise gitse zaten 5 dkde odisten orjinale

kurtbil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eline sağlık güzel paylaşım olmuş @Mehmetmert

onre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Golf 7 varken epey soru sormuştum sana Özel Mesajla o zaman da baya yardımcı olmuştun.
    3 dakikalık işe 100-150 TL vermeyin diye adam uğraşıp video çekiyor, bence yapıcı olmak gerekir.
    Video işi de çok güzel olmuş, emeğine sağlık kardeşim. @Mehmetmert

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güzel paylaşım olmuş eline sağlık. Tümünü izleyeceğim en kısa zamanda. Belki değinmişsindir ama buradan da sormak istedim bu klişe soruyu: bu uygulamalar aracın garantisini etkiliyor mu? Dsg sağ olsun garantiye muhtaç etti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Piyasada kodlama yapanlarin cogu 20 dolarlik aliexpr kablo kullaniyor. Mehmetmert daha ne yapsin. Gayet iyi niyetli. Su alarm kodlamasa sirf 50 lira aliyorlar hemde gercek alarmmis gibi milleti kandiriyorlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fdoganb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel paylaşım olmuş eline sağlık. Tümünü izleyeceğim en kısa zamanda. Belki değinmişsindir ama buradan da sormak istedim bu klişe soruyu: bu uygulamalar aracın garantisini etkiliyor mu? Dsg sağ olsun garantiye muhtaç etti
    Videoda değindim aslında , garantiyi bozucak birşey yok.Hani yazılım gibi zarar vericek birşey yok.Mesela araçta alarm opsiyonu olsaydı ilk attığım kodlama aktif gelicekti...Ha direkt böyle değilde , içinde atıyorum hareket sensörüde gelcekti ekstra başka kodlarda olcaktı...vs . Ben daha sorun çıkartan servis görmedim , ha amerikan parkı %60 açar Duy'ları eritir giderseniz garantiye amerikan parklar açık gene sorun çıkartabilirler , ama kodlamaları orjinale döndürseniz hiçbir sorun olmaz.

Yani burda servis danışmanının arabasınada , çalışanın golfünede , servis müdürünün arabasınada ben kodlama yapıyorum

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    merhabalar. öncelikle böyle güzel ve kaliteli bir konuyu paylaştığınz için allah razı olsun. 2013 model yeni kasa a3 aracım var. acaba hangi seri kablodan almam gerekir ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RafetAraç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar. öncelikle böyle güzel ve kaliteli bir konuyu paylaştığınz için allah razı olsun. 2013 model yeni kasa a3 aracım var. acaba hangi seri kablodan almam gerekir ?
    Ben tesekkur ederim , 15.7.1 ve ustu aracınızi okur ama almisken en son surumu almakta fayda var.17.1.3 veya 17.8 ikisinden birini alin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar VAG Grubu adaptasyon ve kodlamalar adına videolar çekmeye başladım.Milletin gizli özellikler , vagcom , kodlama ...vs zırt pırt dediği muhabbetler.Elimden geldiğincede yardımcı olmaya çalışırım sizlere.

Ciddi vaktimi alıyor malesef kodla video çek , render yap , yükle...vs o yüzden biraz ağır ilerliyoruz ama 1 aya biter diye düşünüyorum.Forumdada sabit konumuz yok benim bildiğim kadarıyla.

Bu llinkteki oynatma listesini güncellecikte düzenleyeceğim sırasıyla burdan bakabilirsiniz ( Vagcom Lecture 1 | Coding | Nasıl Kodlama Yapılır | VCDS Tweaks | Adaptation - YouTube )

-İlk olarak basit yedek alma , ne yapabilirsiniz ne işe yarar , hangi araçlara neler yapabilirsiniz uzun uzun bunu anlattım.,

Vagcom Lecture 1 | Coding | Nasıl Kodlama Yapılır | VCDS Tweaks | Adaptation - YouTube

ve artık başlıyoruz.Alarm kodlaması(alarm opsiyonu olmayan araçlara )
    Vagcom Lecture 2 | Alarm Coding | Nasıl Kodlama Yapılır | VCDS | Adaptation - YouTube

Amerikan Parklar
    Vagcom Lecture 3 | Us Lights Coding | Amerikan Park | Nasıl Kodlama Yapılır | VCDS - YouTube

Sormak istedikleriniz olursada burdanda cevaplarım , seriyi hızlı bir şekilde bitirmeye çalışacağım elimden geldiğince.Sormak istedikleriniz olursada elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım , başta biraz garip, zor ve karışık gelebilir ama cidden bir cacığı yok
    sağ ayna aşağıya inmeyi de gösterebilir misin

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler