User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
26 sonuçtan 20 ile 26 arası

Konu: SUS Type-R - The World Fastest FK2

onurcanbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle herkese merhabalar. Eleştirilere cevap vermem gibi bir durum söz konusu değil foruma giremiyordum. Bütün yorumlarınız çok çok değerli Benim için. Geç gelen cevabım için kusura bakmayın.

Şöyle genel olarak başlayayım. Öncelikle video çekmeye sadece keyif alarak birşeyler aktarabilmek için başladım. Kameradan video yapmaktan pek anlamam normalde. Sekiz ayda kendi çözebildiğim kadarıyla oluşturdum videoları.
    Ses sorunu için üzerinde çalışmaya başladım. Tek bir gopro ile çekim yaptığım için ses sıkıntısı yaşıyorum. Şimdi her elen yoruma ayrıca cevap vericem herkese saygılarımla

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    HİÇBİR eleştiriye yorum yazmıyorsun. videoyu koyup gidiyorsun. canım kardeşim , mikrofon olayın aracın sesini tamamen bitirmiş. müziği ha kesti ha kesecek , lan adam kesicide niye kesmedi falan... ya araba da gt28x turbo var. dünyanın en hızlı fk2 si diye video koyuyorsun, arabanın ne egzos sesi var, ne kesici sesi var, ne 100-200 ü var. ha dersinki arkadaşlarla takılırken çıktık sıktık, amenna ama dünyanın en hızlısı diye youtube a video koyuyorsan , prodüksiyon bu olmamalı. ses bu olmamalı.

İlk olarak niye bukadar kızdığınızı anlamadım. Normal çektiğim videolardan farklı bir video oldu zaten kanalıma baktıysanız anlamışsınızdır. Normalde araç sahipleriyle tanışıp çekim yaparım her detayı konuşuruz sohbet ederiz müzik bukadar ön planda olmaz ama imkanlar bukadardı çekerken

Tekrardan teşekkürler

Alıntı mehzent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar emek vermıssın eline sağlık geliştirmen için yapılan yorumlara kulak verirsen bence daha guzel işler çıkartırsın
    Cevap vermemem kulak asmamam söz konusu değil. Bugün girebildim tek tek okudum eksiklerimi gördüm teşekkürler

Alıntı Seven7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eline sağlık emek var sonuçta ama video çok boş olmuş maalesef.

- Müzik çok ön planda. Aracın doğru düzgün egzoz sesi hiç duyulmuyor.
    - Aracın spec list dışında elle tutulur hiçbir bllgisi yok.
    - Bir sürü detay var araçta, bir çoğu gösterilmemiş, gösterilenler de üstün körü geçilmiş.
    - Roll-on videoları çok hareketli.
    - Dış çekimlerde kadraj dar kalmış, sanırım yoldan sebep.

Yanlış anlaşılmasın, daha iyi olması için benim gözüme çarpan yapıcı eleştiriyorum.

Yanlış anlamam kesinlikle her yorum beni daha çok bilgilendiriyor dikkate alıcam

Alıntı Diyadin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araç çok güzel video sesleri müzik çok kötü sesi komple kapatıp izleyebildim.
    Ses işini en yakın zamanda çözücim

Alıntı RafetAraç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en ayar olduğum olay motor sesini egzoz sesini net duymak varken saçma sapan müzik dinlemek arkadaş herkes aynı şeyi yapıyor ya
    Ayar olmaya gerenk yok hemen düzelticimm

Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel video olmuş. Set-up da güzel. İster istemez bu set-up kaça mal olmuştur acaba diye sorguladım
    Teşekkür ediyorumm

Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onur kardeşim videolarını beğenerek izliyorum kanalına aboneyim yanlız son 1-2 video'da fon'da kullanılan müzik çok yüksek patlıyor.Bence düzenleme yapıp terkardan yükle çok daha iyi olur.
    Çok teşekkür ediyorum dikkate alıcamm

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mehzent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar emek vermıssın eline sağlık geliştirmen için yapılan yorumlara kulak verirsen bence daha guzel işler çıkartırsın
    Abi müsait olduğunda araca kendi tarzımda açıklayıcı ve hatalarımı toparlayan bir video çekmek isterim

onat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurcanbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk olarak niye bukadar kızdığınızı anlamadım. Normal çektiğim videolardan farklı bir video oldu zaten kanalıma baktıysanız anlamışsınızdır. Normalde araç sahipleriyle tanışıp çekim yaparım her detayı konuşuruz sohbet ederiz müzik bukadar ön planda olmaz ama imkanlar bukadardı çekerken

Tekrardan teşekkürler
    öncelikle kızmadım. sadece dikkate almadığını bildiğimi bil istedim daha önceki videolarına da bir kaç yorum yaptım cevaplamadın. eleştirileri dikkate almadığına kanaat getirdim. kamera açından tut , mikrofon sorununa kadar, alta koyduğun müzik sesinin yüksekliğinden devam et yani. hepsi yazıldı ama nedense her video aynı. değişen birşey yok. bu nokta da eleştirilere cevap vermediğin için de bu lafları duyuyorsun.
    schumi
    dr.46
    iron tyson
    frank ' the chemist ' zane

-ER- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Videoları birleştirirken kurgu yaparken hangi programı kullanıyorsun ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -ER- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Videoları birleştirirken kurgu yaparken hangi programı kullanıyorsun ?
    imovie

Alıntı onat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle kızmadım. sadece dikkate almadığını bildiğimi bil istedim daha önceki videolarına da bir kaç yorum yaptım cevaplamadın. eleştirileri dikkate almadığına kanaat getirdim. kamera açından tut , mikrofon sorununa kadar, alta koyduğun müzik sesinin yüksekliğinden devam et yani. hepsi yazıldı ama nedense her video aynı. değişen birşey yok. bu nokta da eleştirilere cevap vermediğin için de bu lafları duyuyorsun.
    Bütün cevaplara yetişmeye çalışıyorum, arada görmediklerim oluyor. Kameraman değilim ses yönetmeni değilim. Aktarabildiğimi Elimde olanla bukadar yapabiliyorum saygılar.

emir-emir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güzel olmuş hayırlı olsun :bravo
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler