User Tag List

10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Renault Megane R.S. 275 Test Sürüşü / Viraj ustasını Nürburgring'de de test ettik

asit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Renault Megane R.S. 275 Test Sürüşü / Viraj ustasını Nürburgring'de de test ettik

Herkese Merhaba ,

Arkadaşım Kamil ve Deniz ile Megane Mk3 RS 275 Test ettik ,

Kendileri yazın da Nürbrugringde RS sürmüşler bu yüzden ara ara pist görüntülerini de katım videonun içine

Sizin Megane MK 3 RS hakkında düşünceleriniz nelerdir ?

Yeni çıkacak RS sizce nasıl olur ? 1.8 motor ile

Teşekkürler

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok beğendiğim bir model.Sağolsun Türkiye renaul sümbül ve fülüance satışlarından bu RS serisi ile çok ilgilenmedi.

Hothack seven birisinin garajında olması gereken bir otomobil.
    Seat IBIZA FR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok beğendim. Elinize sağlık. Severek takip ediyorum
    Araç güzel, sahibi ve arkadaki arkadaş bilinçli, bilgili ve efendiler. Daha ne olsun

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Guzel video olmus,bende siyahi vardi ve ciddi keyifli idk. 5 yildir Ring ve Spa'da araliksiz kiraladim. Ne yuzumu kara cikardi nede sîkildím kullanmaktan.
    Arac 265 hp. Premiyum paket olarak geldi. Doludan yada Turkiye paketinden ziyade. Ayrica Cup paketten ziyade Cup Sase olarak geldi. Bushing-disk balata-amortisor yay sertligi vs onemli farklar.
    Esp ilk devresi "sport" ikinci devresi "race" ama cok abarttiginda yine mudahele ediyor.
    Ring de bu araclar yillardir kiralaniyor,onlarca kasabin elinde hala buyuk sorun yasamadan hayatina devam ediyorsa,degil kronik sorun cokk saglamdir demek gerek. Hatta sinifinin en saglami...
    Ring suruslerine elestri getirmiyorum cunku tur sayilari gercekten az oldugu belli.
    Megane guzel be,ozledim cidden. Ama yenisi hem agirlasti,hem hacmi dustu. Trophy ye de en az 1 sene var...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Reno downsizing yapmış olsa bile bi bildiği vardır. Muhtemelen yine rekor gelecek ve bakın ben bunu 1.8 motor ile yapıyorum demeye getirecek. Benim tahminim bu yönde.
    Rekor gelirse de 4 control sayesinde gelecektir diye düşünüyorum. Muazzam bi olay. Daha önce de sitede yazmıştım. Orijinal Megane 4 GT ile bizzat test sürüşü yaptıydım. Bizdeki gibi çakma spec GT Line falan değil. 205 hp bile (1618cc) o arabayı hoplatmaya yetiyordu. RS'te daha muazzam bi fark olacaktır.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Reno downsizing yapmış olsa bile bi bildiği vardır. Muhtemelen yine rekor gelecek ve bakın ben bunu 1.8 motor ile yapıyorum demeye getirecek. Benim tahminim bu yönde.
    Rekor gelirse de 4 control sayesinde gelecektir diye düşünüyorum. Muazzam bi olay. Daha önce de sitede yazmıştım. Orijinal Megane 4 GT ile bizzat test sürüşü yaptıydım. Bizdeki gibi çakma spec GT Line falan değil. 205 hp bile (1618cc) o arabayı hoplatmaya yetiyordu. RS'te daha muazzam bi fark olacaktır.
    inş bir doğru bir karar almışlardır Polo GTI'ın 1.4 TSI hürsanındaki deneme gibi olmaz 1.4 - 1.8 - en son tekrar 2.0 karar verdiler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Not : 3 Sene Polo GTI kullandım , hüsranı bu konuda vurgulamak istedim konu , motoru ufaltmak ila emisyonu düşürmediği yönünde olduğu iydi

Yoksa güç bakımında 1.4 de bana yetiyordu

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Asgari pistinde Renault'un rs ini kullanan pilotla biraz laflamistim.
    Rekor kirmislar,sanirim piyasaya surulurken yayinliyacaklar.
    Ama guc/agirlik olmadi be
    Ok yetenekli ama 310hp falan olaydi keske.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eline saglik guzel video olmus.

Bu tarz testleri devamli takip ediyorum. Sectigin araclar cok guzel oluyor, ancak elestiri degilde tavsiye de bulunursam; dış cekimleri arttirabilirsin, biraz araclar hakkinda teknik bilgiler verebilirsin motor yuruyen hakkinda biraz arastirabilirsin arac ile cikmadan, bir de ses olayini cozersen az geliyor bana konusma sesleri, bence cok daha iyi isler cikarmis olursun. Severek takip ediyorum, basarilar

CUB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Video çok güzel olmuş emeğinize sağlık.
    Yorumuma gelecek olursak ; kesinlikle ve kesinlikle çok keyifli bi araba Mrs 3. Haftasonu olsada binsem diye can attığım oluyor. Kronik sorun olarak hiç bir şey yaşamadım bende.
    Sessizliği anlatmanın en iyi yolu sessizliği haykırmaktır. www.wolfson-music.com

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler