User Tag List

Sayfa 6/8 İlkİlk ... 45678 SonSon
140 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: Türkiye'de 1.000.000 Kristal Taş Kullanılarak Kaplanan Porsche Cayenne

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu gmg nin videosu hangisi link paylaşabilir misiniz?
    CORVETTE C7 Z51 STINGRAY
    GLB 200 4MATIC
    VESPA GTS 300 SUPERSPORTS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cookies Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Folyo lobisine bak.. Altı üstü folyocu.. Bundan bile yağ çıkarma işi de bizim milletimizle aşina olabilir tabii.. Olaya bak.. skndrk folyo..
    Aralarında ki husumeti bilemem ama olaya folyo olarak değilde ekmek parası olarak namus olarak bakmasaydı böyle adamlar E300 lere M4 lere binemezlerdi. Bir insan selpakta satsa yücedir benim gözümde skndrk değil.

Bir tarafın araba teklimelemesi bir tarafın takipçi kasar gibi videoya yönlendirmesi çok itici ama ikiside sonuç olarak işlerini savunuyorlar

iynn-RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben bu olaylari bi kac baslik altinda degerlendirmek istiyorum.

1.si Video /kurgu/montaj....
    Bugranin ustune alinmasi ve kafayi yormasi gereken tek konu bu. Sen kurgu-montaja laf eden olmusmu ona bak.Gerisi senin isin degil zaten. Kim ne derse desin. Video konusundada kendi dusuncem, artik biseyler eklemek lazim bu olaya. 2000 li yillarda izleyip "ooo adam super video yapmis"dediklerimizden bi farki yok bence. Daha farkli seyler olmali sanki. Fikrim varmi? yok ama izleyiciyi etkileyecek seyler olmali. Gtr in egzoz alevi beni eykilemiyor yada m4 un lastik yakmasi. Belki bi baskasini etkiliyodur onu bilemem. Ama benim bekledigim senin bizi etkilemen.

2.s Kaplama firmalarinin reklami

bence ikiside super reklam yapti. Reklamin kotusu olmaz. Ama aslan payini Evr aldi. En iyiye sataşmak en kolay reklamdir.

3.sü Kaplamanin Amaci

Tabiki reklam. Yoksa iki firmaninda bu arabadan en az 20 tane kaplariz guzel ekmek yeriz dusuncesi oldugunu sanmiyorum. Ili tarafta biliyor hicbir musterisi bu kaplamadan talep etmeyecek.

4. sü Iscilik kalitesi

2 firmada berbat. Olmayacak bisey oldurmuaya calismislar. Iscilik hatalari onemlimi? bence degil. Kimse zaten kaplatmayacak. Biri tek tek koymus taslari. duz zeminde cok bozmus goruntuyu ama genelde daha guzel duruyor. Digeri serit şeklinde yapmis.Oda duz hatta guzel duruyor ama genelde kotu. Bazi yerler dikey seritler ,bazi yerlerde yatay dosenince butunluk bozulmuş.

5. si Bu Neyin Havasi?

Araba yurtdisindan, Folyo yurtdisi. Kullanilan isitici makinadan,yapistiricisina, temizleyicisine,taslarindan ,tasi tuttuklari cimbizina kadar yurtdışından aliyoruz. Gavurun yaptigi arabaya gavurun yaptigi folyoyu yapistirip ne bu en iyisi benim tripleri. Yurtdışına fuara gidip ne diyosunuz. Sizin arabaniza sizin folyonuzu ne guzel yapistirmisiz demi. Bumu olay.

Porche Bmw binene kadar gidin bi fabrika kurunda burda uretin o folyolari. O zaman KING sizsiniz.

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir kaplama distr. olarak valla şaşırdım. Bi biz yorum yapmamışız. Ne kadar hayatında kaplama yaptırmayıpta kaplama hakkında herbokolog varmış
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

uluckaban - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir kaplama distr. olarak valla şaşırdım. Bi biz yorum yapmamışız. Ne kadar hayatında kaplama yaptırmayıpta kaplama hakkında herbokolog varmış
    Plasti dip i tr ye ilk ben getirdim !

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayır Uluç onu demiyorum tabiki. Benim bir firmamda Hexis ve Teckwrap USA dahil başka çok kaliteli ürünlerinde hem ana tedarik bölge dağıtıcısı hemde uygulama ve eğitim merkezi. Bu forumda tanıdığım kaplamacılığı yada toptancılığı çok iyi adamlar var. Konu kaplama ve sergilenen tavırlar iken bu kişilerin hiç yorum yapmıyorken, hayatında aracına kaplama yaptırmamış yada yaptırmayı dahi düşünmeyenlerin acımasızca eleştirileri bana komik geliyor.

Aynı şunun gibi düşünün; ben hayatım da bırak yazılım yaptırmayı hava filtresi takmayı dahi düşünmeyen memur zihniyetli stock araç kullanmayı seven biri iken, bununla yetinmeyip en iyi 2.0 tfsi araç yükleyen en iyi firmanın profluğunu ve yaptığı işleri eleştiriyorum aynısı
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada alınan arkadaşım varsa ayrıca özür dilerim. Amacım kimseyi kırmak değil.

Video için ben yorum yapmam gerekirse (ben yapıyorum diye özel biri falan değilim yani giriş egzantrik oldu ) Buğra son birkaç videosunda saki biraz olsun Reklam ağırlıklı videolar çekmeye başladı. Öncekiler daha meetingler, araç tanıtımları şeklindeydi bizi daha çok çekiyordu. EVR yi ilk defa duyuyorum hiç tanımıyorum ama emek sarfetmişler güzel bir çalışma olmuş ellerine sağlık. İlk yapılan yada ilk başlanan son biten konularına girmek bence abes olmuş. Dünyada daha önce tabikide yapılmış örnekleri mevcut. Oradaki azıcık bir diss olaylara patlak vermiş dikkat etmek lazım. Mustafa ise bence gözüktüğü kadar prof olmalıydı ve bu denli basit bir videodaki ince geçişi görmezden gelmeliydi. Ancak oda bildiğin savaş ilanı sayıp saymış sayıklamış. Tamam Türkiye miz için gerçekten bir marka kendisi, ama madem öyle tevazu göster es geç. Onların yaptığı (daha doğrusu aracı yapan bir bayan ve ben eşimde bu işi yaptığı için ayrıca saygı duyuyorum) işte gayet başarılı ve görsel olmuş. Hepsinin ellerine sağlık. Rekabet güzeldir savaşmak ve kavga kötü

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aralarındaki muhabbet beni çok bağlamıyorda açıkcası gmg deki kullanılan malzeme farklı sanırım çok daha hoş duruyor yada araçtan kaynaklanıyor cayenne çok kotu geldi bana

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Arabaya yalandan tekme atmak ile olmuyor. Çamurluğa veya yiyorsa far'a ban diye tabanla vurup anasını ağlatmadığı sürece mal benim köpeğim kimse diyemez.
    GMG'nin yaptığı da bu hafiften tampona tekme bu mal benim. Babuş o çamurluğa 44 numara kösele ayakkabı ile taban gir veya far'ı kır o zaman mal senin köpeğin olduğunu anlarız.

MatraX_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Olaya farklı açıdan bakmak gerekirse;
    -Altıüstü folyocu tarzında yaklaşım aslında hoş değil.Sonuçta işin ekmek parasında ve hizmetinde..

Buğra'yı yıllardır çoğumuz biliyoruz zaten.Onun burada suçu olacağını sanmıyorum o da ekmek parasında işin...Bu video iyi çekmemiş diye geçmiş yıllarında ki emeğini yabana atamayız..

Ben rakipler arası rekabete vs bakmam.Sonuçta reklamın iyisi kötüsü olmaz.Bana göre kötü olan şey başkalarında olumlu imaj verebilir...

Bu videodan çıkan tel şey; GMG'nin bu sektörde olan birisi olarak videoda ki anlatım tarzı,küçük görmeleri,vs tavırları hiç hoş değil..Sonuçta esnafsın ve örnek oluyorsun bazılarının küçümseyerek esnaf olunmaz....

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ehliyetim yok , lise zamanlarım hatta o zamanlar Buğra Akpınar efsaneydi bizim için şu videoyu bütün okul izlemişizdir defalarca

Nissan GTR VS Ferrari 430 VS Porsche Turbo - YouTube

Konuşma yok , kurgu yok , ama otomobil meraklıları için hele de Türkiye için bence çekildiği zamana göre efsaneydi , 2011 falan sanırım yayınlanma tarihi sonra silindi tekrar yüklendi vs..

Ama konu neydi? Ben mesela çocukluğumdan buğra akpınarı bu ortamların içindeki adam olarak bildim deyim yerindeyse onunla öğrendik vs vs hevesle , heyecanla takip ettik . Elbette ki ilerleme,gelişme olacak/olmalı ama bence anafikrin bu olmalı abi ; işin maddi kısmıyla alakalı bilgi sahibi değilim yorum yapamayacağım ama ''tayfa,reklam,kışkırtma'' bunlar senin gerek dahi duymayacağın şeyler olmalı. Zannediyorum ki tepkiler bu yüzden alışılan buğra'yı sevmeyen yoktu zaten.

Kolpacı youtube'rlar kumda oynasın LaF bile çekseler tıklamıyorum ilgimi çekmiyor.
    Bu vıdeo 2009,beyaz turbo(kaplama) bana aıt ıdı. Ertesı gun pıst gunu vardı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Buğra A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiye'de ilk defa 1.000.000 adet Kristal Taş kullanılarak kaplanan Porsche Cayenne..! Ayrıca videoda 1 sürpriz; Gecenin Avradı öncesi ufak bir hatırlatma

Link : Turkiye'de İlk Defa 1 Milyon Adet Kristal Taş Kullanılarak Kaplanan Porsche Cayenne | V-LOG - YouTube
    Video yu ızledım,neden bu kadar tepkı topladı cozemedım.
    Bugra gayet guzel tanıtıp,işini yapmıs. The makıne den zıyade,kurumsal iş olmus,reklam cekımı. Makına tadını degılde,makıne stılını aralara serpıstırmıs sadece.
    İş amacına ulasmıs,guzel reklam fılmı olmus. Ha belkı bıraz taşra havası var ama zaten bizim gercegımız. Bugra'nın buna yapabılıcegı hıc bır sey yok. Kımı yan yan sevıyor,kımı teknık...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı .::EmrE::. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En çok merak ettiğim ; kirlenince ne oluyor?
    kirlenince yıkanıyor yıkanıncada bence üzerinde hiçbirşey kalmicak gmgnin videosunun başında küçük çocuk elini arabaya sürüyor taşlar dökülüyor , en ufak bir tazzikli suyu yiyince bence atar bunlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ChtArdARSL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pırlanta E 300 mü ? Yok artık ! GMG Garage'ın Çılgın Projesi - YouTube

Baya iddali gmg..

Keske siz hic bilasmasaydiniz.. vlog ve gtr ayri gzl takipteyiz
    Mustafa neden boyle cıkıslar yapmıs,cok ılgınc.
    Fazla ve asırı olmus. Brılerıne cevap verme hakkı dogmus olabılır ama bunu cok daha kısa ve net sekılde gecseydı vıdeo golgelenmezdı.
    Yoksa gayet efendı ve duzgun bırıdır,bellı kı cok kızmıs.
    Keske yapmasaymıs dedım.
    Sımdı ıkı tane taslı aracımız var ve aralarında rekabet var sanırım....
    Su uzerımızde kı taşralıgı,kımıne gore apaçiliği atsak,ne guzel ısler cıkıcak.
    Napalım,bız boyleyız....

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok kısa fikrimi özetlemek istiyorum.

1.si Buğra'nın yönetmenlik başarısını,hayal gücünü ve yeteneklerini kimse tartışamaz,kimse yok sayamaz.Buğra son 2 yılda büyük bir marka olmuştur ve kimsede kusura bakmasın bu işin şuanda vakkosudur.

2.si gmg garage'ın çektiği video inanılmaz itici ve çelişkili olmuş.Zirvedeyiz biz ve inanın altta kim var yok umrumuzda değil diyip,video çekmek bariz kimin ne dediğini umursadığını ve kendini demekki diğer firmayla eşit ve rekabette gördüğünü gösterir.Gerçekten kendinden emin olan insan videoyu gördükten sonra gülümser,he he aynen der muhabettine kaldığı yerden devam eder

3.sü Bu taş kaplama olayı bence tamamen hatun düşürme işi.Başka bir amaçla kullanılamaz bence.Ha iki firma arasındaki işi değerlendirecek olursak bence gmg'ninki daha güzel duruyor.

İki firma napıyorsa yapar,buğrayı bu işe çekmenin anlamı yok.Adam işine bakar.

Eline sağlık brocum
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Videoda bu projeyi yapan başka bir yer var diyerek mevzunun kapısını açan mekan sahibi değil, çekimi yapan kişi...
    Sataşmayı yapan taraf belli.
    Gmg'de videoda kantarın topuzunu kaçırmış.
    Her iki videodaki yorumlar ise efsane, tam Türkiye gerçeyi,
    Yok o kral adamdır, yok bu *** adamdır, yok sen kimsin, ben buyum alem bilir vs vs, ne kadar çok boş yancı varmış ortalıkta...

emreaydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende The Makina ve daha öncesinden beri Buğra'nın çektiği videoları takip ediyorum ve severek izliyorum. Böyle bir tartışmanın içinde bu projeyi görmek istemezdim. İnşallah GMG videodaki tavrını değiştirir bu mevzuda daha çok uzamaz..

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ikiside çok aşırı bence ve çirkin...

Yukarıda ki videoyu izledim yazmadan duramıcam...

- " Oradan 2 tane yazı ile aç havalarınızla bu işler olmuyor gençler biraz önününe bakın ne başardım , ne yapabildim neyi bitirebildim diyin sonra bana yorum atın "

Lan ben 2 üniversite bitirdim bir yüksek yaptım şimdi 3. üni me kayıt oldum , ben diyemiyorum lan böyle seyler
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    buğra sanırım başka şeylere dolmuş burdada iki üç kendine şahsına yapılan negatif yorumları görünce patladı onluk bir şey yok halbuki bence çekimleri falan gayet güzel ..

şu gmg ye gelince adam aracına tekme atmıyor o bir duruş o bir tavırın dile gelmiş hali başka türlüde yapabilirdi anlatabilirdi o yolu seçmiş.. adamın dediği basit .. param var arabada bana ait ister yakarım ister yaparım .. emanet kiralık arabalarla göstermelik araçlarla ordan burdan verilen sözlerle taşıma suyuyla değirmen döndürmüyorum diyor. üslup serttir yavandır tartışılır ..

youtubeda hangi video yu açsan fiks aynı araçlar.. 3-5 tane gtr bir iki tane vette iki üç tane s2000 camaro falan hep aynı araçlar hatta bu youtuberlar birbirlerine diss atıyorlar adamlar bak tanıdınmı bu aracı diyor kendi klip çekiminde kendi aracı diye kullandığı aracı falan filan..

neyse banane ben gidip youtube dan redkit izliyim..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler