User Tag List

Sayfa 7/8 İlkİlk ... 5678 SonSon
140 sonuçtan 115 ile 133 arası

Konu: Türkiye'de 1.000.000 Kristal Taş Kullanılarak Kaplanan Porsche Cayenne

ottoman32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    buğra sanırım başka şeylere dolmuş burdada iki üç kendine şahsına yapılan negatif yorumları görünce patladı onluk bir şey yok halbuki bence çekimleri falan gayet güzel ..

şu gmg ye gelince adam aracına tekme atmıyor o bir duruş o bir tavırın dile gelmiş hali başka türlüde yapabilirdi anlatabilirdi o yolu seçmiş.. adamın dediği basit .. param var arabada bana ait ister yakarım ister yaparım .. emanet kiralık arabalarla göstermelik araçlarla ordan burdan verilen sözlerle taşıma suyuyla değirmen döndürmüyorum diyor. üslup serttir yavandır tartışılır ..

youtubeda hangi video yu açsan fiks aynı araçlar.. 3-5 tane gtr bir iki tane vette iki üç tane s2000 camaro falan hep aynı araçlar hatta bu youtuberlar birbirlerine diss atıyorlar adamlar bak tanıdınmı bu aracı diyor kendi klip çekiminde kendi aracı diye kullandığı aracı falan filan..

neyse banane ben gidip youtube dan redkit izliyim..
    yabancı damat a sardım abi bende tavsiye ederim
    Alıntı oxygen Nickli Üyeden Alıntı;
    "yanındaki avukat demiyor mu göte mukayyet ol 200 erkek okuyor konuyu, ortalama 14 cm den 28 mt yapar diye?"

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mustafa neden boyle cıkıslar yapmıs,cok ılgınc.
    Fazla ve asırı olmus. Brılerıne cevap verme hakkı dogmus olabılır ama bunu cok daha kısa ve net sekılde gecseydı vıdeo golgelenmezdı.
    Yoksa gayet efendı ve duzgun bırıdır,bellı kı cok kızmıs.
    Keske yapmasaymıs dedım.
    Sımdı ıkı tane taslı aracımız var ve aralarında rekabet var sanırım....
    Su uzerımızde kı taşralıgı,kımıne gore apaçiliği atsak,ne guzel ısler cıkıcak.
    Napalım,bız boyleyız....
    1 Otomobile tekme atılmaz.
    2 Bu denli büyük ego ile ticaret yapılmaz. Kaç kez en iyisi, zirve, ben, rekor, fenomen, tepedeyiz, birinciyiz dedi sayamadım...

Böle bilmez, işine saygı duyardık. Çok çok gereksiz olmuş mike ...
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

.::EmrE::. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı optimus_prime Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    malesef kaliteli içerik yapan kimse yok kimi övmeye başlasak hemen bozuyor kendini buğra kusura bakma da senin ne işin var kayseride ankarada kaplamacılarda etiketçilerde takip eden tayfa farzetki tayfası olmuş

kroyuz ve kro olarak kalıcaz ülke olarak kimse boşuna örnek vermesin
    Buğrayı çok severim,takip ederim ancak bence de kaliteyi bozdu. Harun Taştanla takılmalar,röportajlar,bu tayfa falan. Kesinlikle bu yorumunuza katılıyorum.

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ef186 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 Otomobile tekme atılmaz.
    2 Bu denli büyük ego ile ticaret yapılmaz. Kaç kez en iyisi, zirve, ben, rekor, fenomen, tepedeyiz, birinciyiz dedi sayamadım...

Böle bilmez, işine saygı duyardık. Çok çok gereksiz olmuş mike ...
    Aynen oyle sekerım,sasırdım. Degısmıs demek ıstemıyorum ama bıraz o hava var.
    Kı kendısı nerdeyse sıfırdan gelmıs bırı. Mutevazi idi her konuda.
    Ben ılk kaplamamı sanırım 2008 yılında yaptırmıstım Protac Metin'e. Metin hala aynı metin.

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buğracım sektir et sen işine bak

gmg videosu çok itici olmuş.Taraflı bir yorum yapmıyorum yanlış anlaşılmasın deliyürek kurallarını yadettim
    sen koskoca bir firmanın sahibisin ya yakışıyormu
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

SGurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne Buğrayı tanırım Ne GMG yi. Buğrayı yıllardır youtube da takip ederim IKAS sonrası tüm videolarında bariz kalite düşüklüğü var bence. GMG yi de youtube a girdiği ilk günden beri izliyorum. Adamın kendi parası, adam ticaret yapıyor. arabayı tekmelerde yakarda taşta kaplar mermerde kimseyi alakadar etmez. O da bunu söylüyor zaten. Memlekette kim mütevazi ki GMG bu kadar eleştiriliyor ya da siz kendi malınıza herhangi birşey yapmak için kimden izin alıyorsunuz veya durumun etikliğine mütevaziliğine bakıyorsunuz. Bariz taraflı yorumlar, adam tutmalar "buğranın videoya gidin #xxxx adımı yazın gücümüzü gösterin diye" ateş etmeler. kitlesi 10 yaş olan kanallar bile gücümüzü gösterelim diyor. garip bir atışma durumu hayret...

hepsi şahsi fikrimdir. hakaret edilmezse sevinirim.

fasterhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    beşiktaş -galatasaray derbisi olduğu gün aracı bahçeli 3.cd de gördüm inanın canlı görünüşü aşırı kırocan (şahsi fikrim)...
    Çıkar at acıları , Giy hadi cicileri ; Herşeyi unutturur Ankara Geceleri...

dkaya87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ikiside çok aşırı bence ve çirkin...

Yukarıda ki videoyu izledim yazmadan duramıcam...

- " Oradan 2 tane yazı ile aç havalarınızla bu işler olmuyor gençler biraz önününe bakın ne başardım , ne yapabildim neyi bitirebildim diyin sonra bana yorum atın "

Lan ben 2 üniversite bitirdim bir yüksek yaptım şimdi 3. üni me kayıt oldum , ben diyemiyorum lan böyle seyler
    videodaki hal ve hareketlere değinmeyeceğim defalarca eleştirilmiş zaten ancak GMG'nin videoyu izleyip de yolun ortasına çektiği araç için işlem yapacak bir delikanlı polis çıkar mı acaba?

AhmetKadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fasterhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beşiktaş -galatasaray derbisi olduğu gün aracı bahçeli 3.cd de gördüm inanın canlı görünüşü aşırı kırocan (şahsi fikrim)...
    moralin de bozuldu tabi o aksam

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    GMG videosu gerçekten itici olmuş. Tabi arka planını bilmiyoruz belki EVR ile aralarında farklı diyaloglar geçmiştir yinede en iyisi benim ve hep öyle olucak tadında yaklaşımın bence bir açıklaması yok.
    Kimin ilk yaptığı, ne taş kullandığı son kullanıcı için ne fark eder. Folyo işinde en önemlisinin işçilik olduğunu düşünüyorum. Niye böyle bir polemik çıktı onuda anlamadım. 1-2 gün arayla çıkarmak bu kadar mı önemli?

Ama şundan eminim bu iş her türlü EVR ye yaradı iyi kötü reklamı oldu. Marka ismi duyurulmuş oldu. Büyük ihtimalle amaçta baştan beri buydu.

osmanaydo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En çok hangisine yaramış diye Google Trends'e isimlerini yazdım.
    Üçü de dimdik maşallah.
    Düz adam___

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mustafa bey bu isleri şüphesiz bu işleri tr'de en iyi yapanlardan. İş yerim gmg'ye çok yakin olduğundan devamli yaptiklari islere bizzat şahit oluyorum.

Bugra ise bambaşka kulvarda güzel isler yapan bir arkadaş. İlk kimin yaptigi çok önemli degil , yapilan is ve kalite önemli.

Gmg yaptigi araci yollara cikardi ve bana göre muazzam reklam yapti. Diger arkadaşlarin yaptiği video ise bugra ve arkadaslari'nin cabasiyla like alarak bi yerlere getirildi. Yapilan iş kaliteli olabilir ama nedense bana çok itici geldi bu durum.

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni bir ilaç, hastalığa tedavi bulan yeni bir operasyon yöntemi geliştiren adamların öğrenciliğini yaptım. Onlar da bu ego yoktu Ya işini iyi ya da kötü yapar beni bağlamaz hatta bi dönem ben de oradan folyo kaplama yaptırmayı düşünmüş biri olarak şunu da belirticem kimse aşağılama olarak algılamasın ama altı üstü bir arabanın kaportası üstünde kağıt kaplayan ya da taş yapıştıran adam 10 dakka boyunca göğsünü gere gere kendini anlatıyor ya... Daha ne diyeyim.

Bir de şu halktan biriyim tavırları ne abi ya ahahahah. Bugün de başkası adına utandık

ondertopcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    GMG videosu çok gereksiz olmuş. sürekli benim havaları hoş değil
    EkN garage

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başarısıyla övünmek en doğal hakkı ama başarı tevazu ile daha güzel. Bu egoyla hırsla illaki bir yerde çuvallarsın. Yukarıda arkadaş çok güzel yazmış , araba alman folyo italyan sanki atomu parçalamış mübarek. Altı üstü araba kaplıyorsun, kesinlikle küçük görmek , yermek için söylemiyorum. Bugün bir kaç ay yanında çalışan adam her türlü gider yapar bu işi zaten mantar gibi her köşe başında türeyen kaplamacılardan bunu görebiliyoruz. Halk çocuğuyum triplerine girip youtubeda instagramda fenomenlik kovalayıp caka satmakta hiç samimi değil. Ünal türan muridlerinden öteye geçmez o tayfa , b15-16 yaşında hevesli ergenler.
    CORVETTE C7 Z51 STINGRAY
    GLB 200 4MATIC
    VESPA GTS 300 SUPERSPORTS

Gorky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    celal şengör mü haklı , caner taslaman mı diye tartışacağımız yerde "ilk kim arabasını cicişler gibi kaplamış" diye konuşuyoruz aq ülkesinde

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sevgili Tech ailemizin genel Eleştirmen ve editör sezonu açılmıştır

Beyler benim gözümde benim kendimin yapamadığı herşeyi yapan kişiler işinde bir şekilde başarılıdır. Hergün Profesyonel olarak 3 öğün yemek yiyorum, hatta yiyoruz diyeyim. Size içtiğiniz kellepaça çorbasını yapın desem bırak yapmayı, terbiyesindeki yumurtayı kırarken kabuğunu içine düşürürsünüz. Hergün araç kullanıyoruz merakımız bu, gidin piste çıkın desem liderin 20 sn arkasından gidemeyiz gidemessiniz. O basit folyo parçasını araca yapıştırmayı bırakın, biz burada sticker üretimi yapıyoruz gelen çocuklar transfer baskısıyla verdiğimiz stickerı doğru düzgün camına yapıştıramıyor. Siz siz olun her işi basite almayın. Her işin kendine göre bir ihtisası, becerisi hatta ve hatta pr ile yürümesi vardır.
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili Tech ailemizin genel Eleştirmen ve editör sezonu açılmıştır

Beyler benim gözümde benim kendimin yapamadığı herşeyi yapan kişiler işinde bir şekilde başarılıdır. Hergün Profesyonel olarak 3 öğün yemek yiyorum, hatta yiyoruz diyeyim. Size içtiğiniz kellepaça çorbasını yapın desem bırak yapmayı, terbiyesindeki yumurtayı kırarken kabuğunu içine düşürürsünüz. Hergün araç kullanıyoruz merakımız bu, gidin piste çıkın desem liderin 20 sn arkasından gidemeyiz gidemessiniz. O basit folyo parçasını araca yapıştırmayı bırakın, biz burada sticker üretimi yapıyoruz gelen çocuklar transfer baskısıyla verdiğimiz stickerı doğru düzgün camına yapıştıramıyor. Siz siz olun her işi basite almayın. Her işin kendine göre bir ihtisası, becerisi hatta ve hatta pr ile yürümesi vardır.
    O işler gerçekten zor. En zoru ise insanla uğraşmak ve mutlu etmek. Millet olarak herşeyden anladığımız için bu muhabbet bu kadar uzadı zaten.
    Bırak folyo işini yapmayı 100 kişiden en az 80i daha doğru düzgün araba yıkamayı beceremez. Doğru düzgün diyorum bakın; polemik çıkmasın. Anlayan anlar gerçi.

İşin özü o işler öyle olmuyor.

Mustafa abiyi (GMG) tanımam etmem; arkasından part purt atmak da yakışmaz. Ama bariz ego patlaması olmuş. Mütevazilik her zaman tepeye taşır. Orada yanlış olmuş işte. O videodaki tekmeyle mekmeyle kendi kalesine gol olmuş bariz.

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kesinlikle yaptığı işin profesyonelliği ile bağdaşmayan amatörlükte bir davranış sergilemiş. Şahsende tanırım, kardeşini çokı severim Mercedesin sahibide odur. İnanılmaz efendi insandır normalde. Heralde görmediğimiz yerlerde fena reklam çatışması yaşanmış. Yoksa aynı ego ya sahip adam videosunda bir kadının "resmen iğrenç olmuş, rüküşlük abidesi olmuş hiç beğenmedim" demesinide paylaşmazdı.
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler