User Tag List

Sayfa 4/8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
140 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Türkiye'de 1.000.000 Kristal Taş Kullanılarak Kaplanan Porsche Cayenne

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AşkınS. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O değil o kadar destek var diyorlar izlenme 120 binde
    Diğerinin 216 binde,ali veli yardım etti falan da yok
    Normalde savunmuyorum ama bu itici tavırlar harbiden kötü.
    Buğra akpınar bu değildi "bence"
    organik takipciymiş onunkiler o yüzden

Erukay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Videolarını severim kanalına da aboneyim ama, yapılmış bir işe laf çarparak video çekiyorsun. Sonra bana disslıke attılar destek olun yorum yapın diye ortalarda dolanıyorsun. Farzetki tayfa olaylarına girmiyorum zaten.

Polemikten besleniyorsun ve bunu bilinçli yapıyorsun gibi geliyor, samimiyetin benim nezdimde zedelendi maalesef.

osmanaydo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AşkınS. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buğra akpınar bu değildi "bence"
    Buğra'yı yıllardır takip ediyorum.
    Gayseri'den sonra çok bozdu.
    Düz adam___

Kekuti* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Video Buğra Bronun emeği, çekim süper kurgu güzel.. Eline sağlık..

Paranın vizyon katmamasına bir örnek daha bence o araba..
    nasıl bir çaresizlik örneği abi
    1) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P
    2) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" PROJECT400 - DONE!
    Instagram: @itkopekas #dev20 #project400

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    lost bile bugra kadar bozmamıstı
    ]Senin araba bitene kadar ben otomotiv sektörünü bitirir emekli olup planör falan kullanırım, sıkıntı yok

MeRtCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buğra nın çekımler kugu cok ıyı ama son 3-4 aydır
    Çekım malzemesı olarak cıdden bozuldu

zevkle oturup ızlerdım hatta kendı dukkanımda ekranda sureklı vıdeoları donduruyordum..

Gmg ıle Evr tarısmasına gelınce

guzel rekabet her zaman ıyıdır
    ıkı fırmanın yaptıgı işler guzel
    Daily Drive : VW Polo 1.6 TDI
    Race : Honda Civic TypeR FK2

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sözüm meclisten dışarı bu ara instagramda da öyle ekipler bu tarz prim yapmaya çalışan tipler çok görüyorum. Açıkçası bu videoda da aynı olayı gördüm. Şahsım adına konuşayım bana itici geliyor yani gidip ticaret yapayım demem ben. Ama demekki prim yapıyor bu tarz şeyler. Yeni neslin kafası değişik çalışıyor.
    sadece gençler değilki öyle hale geldik ki asgari ücretle çalışan adamın elinde 5 bin liralık telefon var zengin iş adamının elinde bin liralık telefon var . normal şirkette çalışan müdürde yöneticide audi bmw var altında patronunda corolla var passat var ..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gmg Mustafa abi önce videoda sitem etti anlamadım. Şimdi Buğra. Olay ne biri aydınlatsın

aykutsafakyaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onu yapmasının nedeni var bilerek yapıyor gönderme yapıyor diğerlerine..

siz başkalarının araçlarıyla ordan burdan bulduğunuz araçlarla iş yaparsınız ben kendi para verip aldığım bana ait olan araçlarımla çekinmeden istediğimi yaparım demeye getiriyor.

doğruda söylüyor sayılır piyasada 3-4 gtr bir iki vette bir iki s2000 camaro falan var çoğu klip, çekim, tanıtım videolarında falan filan fiks bu araçlar var..
    Abi benim malında mülkünde gözüm yok. Napiyosa yapsın ama su gorgusuzlukten baska bisey degil.
    Hatirlarmisiniz bilmem unal abimizin de boyle bi videosu vardi. Delsolun motorunu tekmeliyodu. Samimi geldi mi bu simdi ? Gonderme yerine gitti mi ?
    Ali Ağaoğlu dediğimiz adam ne kadar sevmesemde ciddi meblalara ulasan bi arac koleksiyonuna sahip. Bu onun gorgusuz oldugu gercegini degistirmiyor.
    Firmanızın dikkatini pırlantayla çekmek istiyorsanız yanlış yerdesiniz. Dubaide bu işi güzel yaparsınız.
    Gmg önce yapmıştır sonra yapmıştır ilgimi çeken bi konu değil. Kalkıp bu benim malım ben kendi malıma yaptım al sana bi tekme sen niye duruyosun al sana da bi tekme olayıyla video paylaşırsa kaliteli hedef kitlesini kaybeder.
    Alıntı mrbars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçinde yaşamak zorunda kalmasak, gayet komik ülke aslında.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Düz adam___

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yanlış yere yazmışım ya, silemiyorum da
    Hay Allah
    Düz adam___

dkaya87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    the makina videolarında eğlence ve kaliteden çok maddi kaygıları görmeye başladım. o nedenle eski samimiyeti ve doğallığı kalmadı maalesef benim için

burkaykalyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    He Swarovski he... 8 kilometreymiş bir de. Ulan her kristal taş/plastik Swarovski olmuş be.

Gerçek Swarovski taşının fiyatını bilen yok ya nası olsa sallayın anasını satayım.

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    parıs hılton was here

Buğra A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vakti zamanında Tost Tuning'in arkaplan görüntüsünü photoshoplayıp, kendi mekanında sergileyen ve uyarı gönderilince :"internetten bulduk, bilmiyorduk!" diye karşılık veren bir firmanın ne kadar çok yancısı varmış bu firma, EDCGRPHCS nedir, onu mu bilmiyordu yoksa Tost Tuning nedir, onu mu bilmiyordu =) düşünsene; firman için 1001 emek gösteriyorsun ve paralar harcayıp, projeler yapıyorsun, görseller hazırlıyorsun. sonra birisi geliyor bunu görüp, senden izinsiz bir şekilde alıyor ve kullanıyor.

http://i.hizliresim.com/Ma3lD2.jpg -> ***** Firma
    Instagram -> Tost Tuning

tabii, iyi niyetli düşündük. Tost Tuning benim olmasada emek verdiğim bir firma ve büyümesi için elimden geleni yaptığım bir projedir. bir de düşünsenize, araçların ağzında tost var, aşağıda Tost Tuning logosu ve EDCGRPHCS'in imzası var resmin ortasında. nasıl anlayamazsın?

sonra, bir gün Ankara'dan tanımadığım bir kaplama firmasından telefon aldım. "Projemiz çalındı, destek olur musunuz?" diye ve gittim destek oldum. bu çocuklar hakikaten ilk projeye başlayanlar. mantıklı düşünün, aynı anda 2 firmanın aklına gelme durumu söz konusu olabilir mi?

yok ben diğer firmaya yalvarmışım bu projeyi çekmek için. çekemediğim için EVR'ye gidip, proje biz yapalım reklamımız olur, prim yaparız demişim. ben yalvarsam İstanbul'da yaşardım =) ucuz cümleler bunlar.

sonra ne mi oldu? gene, daha önceden başıma geldiği gibi yapılan proje birilerinin canını sıktı ve olay büyüdükçe büyüdü.

beni ilgilendirmez kim ne kalitede yapmış diye. benim işim sektörde haklının yanında bulunmak ve yapılan projeyi iyi bir şekilde reklam etmek. başarılıda oldum, bunun aksini kimse iddia edemez! cuma yayınlayacaklardı benimle aynı saatte videoyu, neden yayınlamadılar madem başarısız oldum? neyden korkuldu? biliyorlar kurgu ve çekimde kim emek verir, izlensin diye nasıl proje yapılır...

ben hep sustum ama karşı tarafın takipçileri susmadı, ağza alınmayacak hakaretlerde bulunuldu. benim annemin, babamın bile instagramlarını bulup, ufacık veletler ağza alınmayacak ithamlarda bulunarak bu insanları üzdükleri için olay bu noktaya geldi.ben en başından beri herkesi tuttum ama anneme ve babama küfür? o kadar da değil. arkamdan konuşanlar ve bu kişilerin en yakın arkadaşları beni arayıp, bak böyle böyle diyorlar dedikleri için bu hale geldi bu olaylar... ben kimseden destek istemedim, herkes gerçeği gördü ve destekledi. kendi yakın çevresi bile beni arayıp, teşekkür etti. bu kadar adam konuşuyorsa ortada bir şey var demektir.

bana laf atıyor videoda, ben kendi arabalarımı çekerim diyor. ben showmenim, işim bu. başkasının arabasına binerim, izlenimlerimi aktarırım bu kadar basit.

burada yapılan yorumları okuduğumu ve yorumladığımı bilenler bilir. istanbul olayını anlatmayayım şimdi neden gittiğimi, niye gittiğimi konu ile alakasız ama konuşursam çok kişinin canını yakarım, büyük mevzular çıkartırım. kim benimleymiş, kim tekme atmaya çalışıyormuş öğrendiğim için ve değmez bunlar için diye Kayseri'ye gittim. kimisi parası bitti, kimisi her şeyi tüketti gitti dedi. ben Kayseri'de çok mutluyum çünkü The Makina büyüyor. paramda var çok şükür. birilerinin gözüne battı Porsche'ye binmem, Mini'yi satmamam. sorun yok. beni bilenler biliyor, nasıl köpek gibi çalıştığımı ne zorluklarla buraya geldiğimide bilen biliyor.

izlenme ilgilide kör arkadaşlara söyleyeyim; yetişiyoruz, gerekirse geçeriz. çünkü biz organiğiz ve bunu ispat ettik, kaç kişiyiz. beğenmediğiniz tayfalar insanları bel altı vurmaya çalışmaz. The Makina bu kadar göze batmasın.

ben kral değilim, arabamı zor bela aldım tekmelemem. bu sektörde ne Dünya şampiyonları, ne sektörün adamları var rekorlar kırmış. bu kadar insanı ezip, ben kralım diyorsun. bu kadar insan niye tepki gösteriyor, hala düşünemiyorsun!

TechTurkey M_PROJECT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Buğra A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

sonra, bir gün Ankara'dan tanımadığım bir kaplama firmasından telefon aldım. "Projemiz çalındı, destek olur musunuz?" diye ve gittim destek oldum. bu çocuklar hakikaten ilk projeye başlayanlar. mantıklı düşünün, aynı anda 2 firmanın aklına gelme durumu söz konusu olabilir mi?
    Bir onceki sayfada 2009 senesinde Japonya'da bizzat gozumle gordugumu soyledim , kaldi ki 2017 senesindeyiz . Ne akla gelecek ki ? Google dan ararsin bulursun , kickstarterdan yayinlanan projeleri ise ceviriyo herkes . Zamanlamasi denk gelir o ayri birsey . Bos yere burda bence insanlari birbirine kirdirma , ikiside Ankara firmasi , sonra sen kalirsin arada ...
    Straights are for fast cars, but turns are for fast drivers!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler