User Tag List

Sayfa 5/8 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
140 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: Türkiye'de 1.000.000 Kristal Taş Kullanılarak Kaplanan Porsche Cayenne

Buğra A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı M_PROJECT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir onceki sayfada 2009 senesinde Japonya'da bizzat gozumle gordugumu soyledim , kaldi ki 2017 senesindeyiz . Ne akla gelecek ki ? Google dan ararsin bulursun , kickstarterdan yayinlanan projeleri ise ceviriyo herkes . Zamanlamasi denk gelir o ayri birsey . Bos yere burda bence insanlari birbirine kirdirma , ikiside Ankara firmasi , sonra sen kalirsin arada ...
    Dünya'da ilk demiyor ki kimse =) Türkiye'de ilk yaptık demişler, bende destek oldum. ben arada kalmam sen kendini üzme. ben bugünlere nasıl geldiysem, öyle devam ederim.

TechTurkey M_PROJECT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Buğra A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dünya'da ilk demiyor ki kimse =) Türkiye'de ilk yaptık demişler, bende destek oldum. ben arada kalmam sen kendini üzme. ben bugünlere nasıl geldiysem, öyle devam ederim.
    Dijital isler yapiyosun bunun globali locali olmaz bilmen lazim , bir fikir cok rahat kopyalanir , uygulanir vsvs sonucta basarili olur olmaz o ayri bir konu ama bizim ulkemizde prim yapacam diye mevzulari kendi tarafina cekip ortalik sikistirmekten oteye gidemez bu isler . Uzerine alinma genel soyluyorum . Sen bu isleri ticari yapiyorsan durusun belli olsun , Vlog cekip hizmet veriyosan istedigin goygoyu yaparsin zaten .
    Straights are for fast cars, but turns are for fast drivers!

ottoman32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    buğra abim senle hiç görüşmedik tanışmayız ama yaptığın işler olsun karakterin olsun her zaman sevdiğim saydığım bir abimsin, karşı tarafı da bilmem etmem. Yaptığın her işi severek takip ediyorum yanlış anlama ama bu iş biraz aracılık gibi olmuş ne bileyim laf taşıma gayesiyle çekilmiş gibi duruyor açıkçası ben yakıştıramadım sana tekrardan söylüyorum yanlış anlama beni eski videoların yanında bu biraz daha zorlama duruyor malesef..
    Alıntı oxygen Nickli Üyeden Alıntı;
    "yanındaki avukat demiyor mu göte mukayyet ol 200 erkek okuyor konuyu, ortalama 14 cm den 28 mt yapar diye?"

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buğra kardeşimizdir, canımız ciğerimizdir.
    Işinde ıyidir, internette yazılan çizilenler hakaretler küfürler çok ayıp.
    Ne bu forumda nede başka bir ortamdandı adamı ezdirmem biline.
    Firmaların derdi var ise kendileri çözsün Buğrayi araya almanın anlamı yok. Neticede adam işini yapıyor ve iyi yapiyor.
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ottoman32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    buğra abim senle hiç görüşmedik tanışmayız ama yaptığın işler olsun karakterin olsun her zaman sevdiğim saydığım bir abimsin, karşı tarafı da bilmem etmem. Yaptığın her işi severek takip ediyorum yanlış anlama ama bu iş biraz aracılık gibi olmuş ne bileyim laf taşıma gayesiyle çekilmiş gibi duruyor açıkçası ben yakıştıramadım sana tekrardan söylüyorum yanlış anlama beni eski videoların yanında bu biraz daha zorlama duruyor malesef..
    yanlış anlaşılacak bir şey yok. burada videoyu ya da yapılan işi, işçiliği savunmuyorum. bana bir haksızlık yapıldı, fan boyları saldırıya geçti, kimsede tutmadı. ne anam, ne babam kalmış sen videodan bahsediyorsun =) kim takar videoyu Allah aşkına? bu kadar grup destek veriyor, adamların apaçiliğinden tut neler neler yazılmış =) empati biraz.

optimus_prime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Burda kimse bugraya gömmuyor zaten. Burdaki arkadaşların çoğu buğranin işlerini ilk tanıyan ve seven insanlar. Biz senin kalitenin esnaflarla farzetkilerle bozulduğunu düşündük ve sevdiğimiz bir arkadaş olduğun için çoğumuz eleştiri yaptık normalde kale alıp cevap bile yazmaz çoğu insan.

Gmg ye karşı taraf diye hitap etmen için senin bir kaplamaci dükkanın öyle bir tayfan olması lazım. Kalitesiz adamlarla iş yaparsan haklı olarak bu sektördeki kaliteli adamların bulunduğu yerlerde eleştiri alırsın.

Ben eski videoları istiyorum valla. It köpek as videoları falan cem tekrar çek yine izleriz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ef186 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buğra kardeşimizdir, canımız ciğerimizdir.
    Işinde ıyidir, internette yazılan çizilenler hakaretler küfürler çok ayıp.
    Ne bu forumda nede başka bir ortamdandı adamı ezdirmem biline.
    Firmaların derdi var ise kendileri çözsün Buğrayi araya almanın anlamı yok. Neticede adam işini yapıyor ve iyi yapiyor.
    abi bu insanların anlamadıkları bu. ben teşekkür ederim, Allah razı olsun. senin elinde büyüdüm sayılır ve beni en iyi tanıyanlardan birisi sensin. ortada benimle ilgili bir sorun olsaydı beni uyarırdın, bunu herkes biliyor.

bugün kaplama çekiyorum, yarın özgünü çekerim, iskender abiyi çekerim.. her çekilen işte böyle fanboyluklar olacak mı? çıkıp insanlar biz en iyisiyiz mi dicekler ya da onları çektim diye anama, bacıma küfürler mi işiteceğim 10-12 yaş fanboylardan?

benim işim video çekmek. videomla ilgili edit ve çekimde sorun varsa, eleştiri varsa alayım. yoksa gereksiz uzamasın konu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı optimus_prime Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burda kimse bugraya gömmuyor zaten. Burdaki arkadaşların çoğu buğranin işlerini ilk tanıyan ve seven insanlar. Biz senin kalitenin esnaflarla farzetkilerle bozulduğunu düşündük ve sevdiğimiz bir arkadaş olduğun için çoğumuz eleştiri yaptık normalde kale alıp cevap bile yazmaz çoğu insan.

Gmg ye karşı taraf diye hitap etmen için senin bir kaplamaci dükkanın öyle bir tayfan olması lazım. Kalitesiz adamlarla iş yaparsan haklı olarak bu sektördeki kaliteli adamların bulunduğu yerlerde eleştiri alırsın.

Ben eski videoları istiyorum valla. It köpek as videoları falan cem tekrar çek yine izleriz
    yukarıda yapılan bir çok yorumda bana alttan alta, hatta bel altı vurmalar mevcut. fareyi bile sıkıştırırsın, ısırır.

videolarla ilgili sorun varsa bunu söylemek doğrudur ama Kayseri'ye gitti, kendini bozdu falan bunlar çok yanlış ithamlar. ben hala aynıyım, değişen bir şey yok. ortamım değişmiş olabilir, bunu ben istemedim, İstanbul tayfası üzerime çok gelmeye başladığı için ve kavgalar çıkmaya başladığı için yaptım. ben her başıma gelen olayı anlatmıyorum ya da insanlarla paylaşmıyorum. ben İstanbul'dan gittim, korktu ve kaçtı dediler. e hala İstanbul'a, Ankara'ya gidiyorum? hani korkmuştum. bunu söyleyen adamlar burada, neden yazamıyorlar bunları söylediklerini?

adam ekşi sözlüğe gidiyor, mafya ile ilişkisi olduğu için herkes bu çocuktan korkuyor yazıyor. düşünsene kurumsal bir iş yapıyorum ve firma bunu görüyor? ben mafyacılık mı oynuyorum? ailem görüyor, oğlum sen ne iş yapıyorsun diyorlar??? bu karalama kampanyaları daha önceden de oldu ve çok şükür aklandım. bu olaylardan da aklanıyorum hamd olsun.

EVR'nin kalitesini bilmem, tekrar söylüyorum. bugün emil egzoz gel iş yapalım derse, yaparım. benim olayım projeyi başarılı şekilde sonlandırıp, müşteriyi memnun etmek. taş yiyip, geçinecek halim yok.

eski tarz videolar iyiydi, şimdi çoğu kişi bana kalkıp; bizim sayemizde ünlü oldun, firmana ortak yapacaksın diyor. ulan var mı böyle bir olay arkadaş =) ben İstanbul'da video çekmek için insanlarla konuştum, herkes işimiz var dedi. arkamdan da gitti sağa sola, yok bu çocuk bizim sayemizde ünlü oldu, biz ünlü ediyoruz dediler. ben 2007den beri sektördeyim ve kazıyarak bu noktaya geldim. destek olanlar oldu ama ünlü edenler olmadı çok şükür!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim kendi fikrim şudur.

Ben ben ben 'li cümleler ile en iyisi olduğunu kanıtlayamazsın. Sen ortaya bir iş çıkarırsın, insanlar takdir eder, yorumları senin iyi olduğun yönünde olur.

Aracı tekmelemek ne zamandır size samimi geliyor. Herhalde izleyenler aa bak ne kadar atarlı bir abi, kesin bu sektörün en iyisi diyor.

Unutmamak lazım: ben demek şeytandır..
    Coğrafya kaderdir

sagi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı .::EmrE::. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En çok merak ettiğim ; kirlenince ne oluyor?
    Kirlenmeyi boşver olm bu araba yıkanınca nasıl kuruyor
    35 KU 606- Outlander MT Turbo
    34 ENP 29 - TypeR
    34 VTE 64 - S2000
    34 VG 3670 - Type-R
    10 E 6622 - Civic vti

aybrskck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    ben 2007den beri sektördeyim ve kazıyarak bu noktaya geldim. destek olanlar oldu ama ünlü edenler olmadı çok şükür!
    yaptığın işte iyi olduğunu tartışmıyorum harika çekimler yapıyorsun videolara bişey söylemeye gerek yok fakat ben olaya şöyle bakmak gerektiğini düşünüyorum the makina projesine başladığında şuan çektiğin gibi videoları çekseydin kesinlikle bu noktaya gelemezdin nasıl çektiğin önemli fakat ne çektiğin daha önemli
    Alıntı mami_makinen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen şuan stage 1 söküklükte
    Eğerki iddaa olunca stage 5 yapıyorum araca tangayı giydirip çıkarıyorum

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yanlış anlaşılacak bir şey yok. burada videoyu ya da yapılan işi, işçiliği savunmuyorum. bana bir haksızlık yapıldı, fan boyları saldırıya geçti, kimsede tutmadı. ne anam, ne babam kalmış sen videodan bahsediyorsun =) kim takar videoyu Allah aşkına? bu kadar grup destek veriyor, adamların apaçiliğinden tut neler neler yazılmış =) empati biraz.
    Mevzunun bu denli olduğu göz önünde olmadığı için,doğal olarak sadece videodan ve yorumlardan gördüğümüz kadarıyla yazıyoruz,çiziyoruz..
    Şayet olayın anne babaya kadar gitmesi falan namussuzluktan öte bişey değildir..
    Ben x ya da y garajı asla savunmam,sadece gördüğümü yazarım ve yukarıdaki yorumları da bu şekilde yazdım.. yoksa turkeycarclub zamanından biliyorum,takip ediyorum ve hep beğenip saygı duydum. Sadece son zamanlarda reklam amaçlı videolar olunca samimi gelmiyor,bu da zevk meselesi diyebiliriz.. kiminin de hoşuna gidiyor..
    Başarılar diliyorum.

Nameless34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    The makina videolarini kanallarini facebook tan hatta instagramdan hemen hemen tum storylerine kadar takip ediyordum 10 dk oncesine kadar, istanbulda cok sorunlar olmus belliki kayseriye gitmissiniz kanalin akışı değişmiş vs çokta takılmadım hep takip ettim çünkü hayatta hep iniş çıkış vardır farklılıklara zamanla alışılır dedim,
    gmg ile neden bi husumet oluştu onuda tam anlayamadım ama son 5 insta story si bende aşırı antipati oluşturdu ve bence kendi nazarımda yanlış yapıyorsunuz, size hakaret ediliyor sanırım ama sizde böyle çocukça çekilmiş story ler ile cevap verdiğinizi sanıyorsanız çok büyük bi hataya düşüyorsunuz. Siz bi video kanalısınız diğeri kaplama yapan bir işletme, ona fan boyluk yapim derken size hakaret edenler 1 hata yapiosa sizin “destek” adi altinda yayinladiginiz taklit yapmali dalga gecmeli videolar ile 5 hata yapiyorsunuz ve izleyici kitlenizi bana gore kendinizden uzaklastiriyorsunuz.

Kendimce istegim atisma olacaksa da kaliteli tadinda atismalarla sizin de onlarin da guzel isler yapmaya devam etmesidir.

Bu yazdiklarimda sadece sizi yargilamak icin degil severek izledigimiz icin sizi kaybetmemek izleyici olarak uyarmak icindir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ehliyetim yok , lise zamanlarım hatta o zamanlar Buğra Akpınar efsaneydi bizim için şu videoyu bütün okul izlemişizdir defalarca

Nissan GTR VS Ferrari 430 VS Porsche Turbo - YouTube

Konuşma yok , kurgu yok , ama otomobil meraklıları için hele de Türkiye için bence çekildiği zamana göre efsaneydi , 2011 falan sanırım yayınlanma tarihi sonra silindi tekrar yüklendi vs..

Ama konu neydi? Ben mesela çocukluğumdan buğra akpınarı bu ortamların içindeki adam olarak bildim deyim yerindeyse onunla öğrendik vs vs hevesle , heyecanla takip ettik . Elbette ki ilerleme,gelişme olacak/olmalı ama bence anafikrin bu olmalı abi ; işin maddi kısmıyla alakalı bilgi sahibi değilim yorum yapamayacağım ama ''tayfa,reklam,kışkırtma'' bunlar senin gerek dahi duymayacağın şeyler olmalı. Zannediyorum ki tepkiler bu yüzden alışılan buğra'yı sevmeyen yoktu zaten.

Kolpacı youtube'rlar kumda oynasın LaF bile çekseler tıklamıyorum ilgimi çekmiyor.

Eyüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Madem eskilere gidiyoruz , bende lisedeyken carmaniaclub vardı

**34-BHD-95 CarManiaClub Eylul Ayı Aracı** - YouTube

DB18a2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    GMG'nin videosunu izlemeye kalktım ilk dakikalarda yaptıgı muhabbetlerden nasıl insan çekip prim yapmaya çalıştığı bariz belli daha öncede bir kaç videosu dikkatimi çekti sürekli biz buralara 0dan geldik en iyisi biziz tavırları hiçte hoş değil bence...
    İzleyici kitlesi yaşı genel olarak düşük bi kanal bana göreki bu muhabbette iyice belli edildi, youtubedaki saçma şaka videolarından gelen bir kitleye sahip gmg ve bunla övünüyolar..
    Yaptıkları işlerle ilgili yorum yapmıyorum genel olarak kaplama uygulamaların hiç biri bana göre değil

Rec.O - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kesinlikle gmg nin videosu çok itici geldi . Ben şöyle yaptım ben böyle yaptım bla bla. Yok arabayı tekmelemek vs..Videonun tek itici geldiği insan bi benmiyim? ben Buğra akpınarın videolarını hala severek takip ediyorum. Daha samimi geliyor bana..Firmalar arasında ufak sürtüşmeler olur inşallahda düzelir.
    AP Type-R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Rec.O Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle gmg nin videosu çok itici geldi . Ben şöyle yaptım ben böyle yaptım bla bla. Yok arabayı tekmelemek vs..Videonun tek itici geldiği insan bi benmiyim? ben Buğra akpınarın videolarını hala severek takip ediyorum. Daha samimi geliyor bana..Firmalar arasında ufak sürtüşmeler olur inşallahda düzelir.
    Katılıyorum.
    Tekmeleme işi yakışmamış

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Folyo lobisine bak.. Altı üstü folyocu.. Bundan bile yağ çıkarma işi de bizim milletimizle aşina olabilir tabii.. Olaya bak.. skndrk folyo..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler