User Tag List

Sayfa 8/8 İlkİlk ... 678
140 sonuçtan 134 ile 140 arası

Konu: Türkiye'de 1.000.000 Kristal Taş Kullanılarak Kaplanan Porsche Cayenne

osmanaydo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yoksa aynı ego ya sahip adam videosunda bir kadının "resmen iğrenç olmuş, rüküşlük abidesi olmuş hiç beğenmedim" demesinide paylaşmazdı.
    PR'ın bi parçası olmasın?
    Düz adam___

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gorky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    celal şengör mü haklı , caner taslaman mı diye tartışacağımız yerde "ilk kim arabasını cicişler gibi kaplamış" diye konuşuyoruz aq ülkesinde
    Kardeşim o tartışmaları yaşamak istiyorsan din-bilim platformlarında istediğin kadar doya doya yapabilirsin. He burada olmaz demiyorum ama sonuç olarak genelde araba muhabbeti üzerine kurulu bir forum burası. + meseleye cicişler gibi kaplama gözüyle değil emek olarak bakmak gerekiyor. Meselenin boyutu farklı yani

Bir şey daha, o küfürü ederken samimi olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Bence bir daha kullanma

Beni de yanlış anlama sataşma ya da muhalefet olma gibi bir durum söz konusu değil. Sağlıcakla

cnzdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili Tech ailemizin genel Eleştirmen ve editör sezonu açılmıştır

Beyler benim gözümde benim kendimin yapamadığı herşeyi yapan kişiler işinde bir şekilde başarılıdır. Hergün Profesyonel olarak 3 öğün yemek yiyorum, hatta yiyoruz diyeyim. Size içtiğiniz kellepaça çorbasını yapın desem bırak yapmayı, terbiyesindeki yumurtayı kırarken kabuğunu içine düşürürsünüz. Hergün araç kullanıyoruz merakımız bu, gidin piste çıkın desem liderin 20 sn arkasından gidemeyiz gidemessiniz. O basit folyo parçasını araca yapıştırmayı bırakın, biz burada sticker üretimi yapıyoruz gelen çocuklar transfer baskısıyla verdiğimiz stickerı doğru düzgün camına yapıştıramıyor. Siz siz olun her işi basite almayın. Her işin kendine göre bir ihtisası, becerisi hatta ve hatta pr ile yürümesi vardır.
    Kusura bakma ama her mesleğinde kendine has zorlukları vardır.

Ne Doktorlar, Cerrahlar, Akademik profesörler var bu ülkede. Ömürlerini mesleklerine adayan insanlar var.

Araç kaplamanın veya Kelle paça çorba yapmanın zorluğuda vardır elbet ancak öğrenmesi yukarıdekilere göre daha kolaydır.

GMG nin video su heralde izlediğim en itici videolardan dı. Arabaya vurmalar salak saçma konuşmalar.

En iyisiyim şöyleyim böyleyim. Yaptığı ne Araç kaplamak en nihayetinde. Sanki bana kansere çare buldu.

Toplum olarak ne medeniyet biliyoruz, ne rekabet biliyoruz. Hep bi şark zihniyeti.

onat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Buğra A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beni ilgilendirmez kim ne kalitede yapmış diye. benim işim sektörde haklının yanında bulunmak ve yapılan projeyi iyi bir şekilde reklam etmek. başarılıda oldum, bunun aksini kimse iddia edemez! cuma yayınlayacaklardı benimle aynı saatte videoyu, neden yayınlamadılar madem başarısız oldum? neyden korkuldu? biliyorlar kurgu ve çekimde kim emek verir, izlensin diye nasıl proje yapılır...
    Buğra bence sorun yukardaki yazdığın kısımda. sen video çeker , kanalına koyar , izlenmelerden yada çektiğin videolardan para kazanırsın. Mantığı basit bir iş. Fakat sen bu son istanbul olaylarından sonra kayseriye gidince olaylara yaklaşımında değişti. Taraf olmaya başladın , keskin bir tavra büründün , en azından şu yazında bile belli. Halbuki senin taraf olmanı gerektircek ne var ? yada bir garaja bağlı çalışmanı sağlayacak bir zorundalığın mı var ? cv films cevat , benzintv gibi kanallar hiçbir garaja ihtiyaç duymadan , kendi kendilerine vlog hazırlayıp yayınlıyorlar. ben son kullanıcı olarak iç yapısını bilemem ama hiç kimseyle de tartıştıklarını görmüyorum. eskiden sende böyleydin. ama inan kendine zarar veriyorsun kardeşim. kimse yokken yada bu işler bu kadar çok yapılmıyorken sen vardın. şimdi organiğim diyorsun ama benim kanaatim , ünal turan tayfasına çalışıyorsun, kaliteni yansıtamıyorsun. Bırak garaja bağlı kalmayı , parasını verenin , reklamını yapmak isteyenin videosunu çek. yada bir ton çevren var , onların arabalarını çek diğerleri gibi. bu şekilde olursa garajlar arasında kalacak , ünal turan kafasında 15 yaşında bebelere hitap edecek ve kaliteni kaybedeceksin.
    schumi
    dr.46
    iron tyson
    frank ' the chemist ' zane

Kekuti* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Buğra A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eski tarz videolar iyiydi, şimdi çoğu kişi bana kalkıp; bizim sayemizde ünlü oldun, firmana ortak yapacaksın diyor. ulan var mı böyle bir olay arkadaş =) ben İstanbul'da video çekmek için insanlarla konuştum, herkes işimiz var dedi. arkamdan da gitti sağa sola, yok bu çocuk bizim sayemizde ünlü oldu, biz ünlü ediyoruz dediler. ben 2007den beri sektördeyim ve kazıyarak bu noktaya geldim. destek olanlar oldu ama ünlü edenler olmadı çok şükür!
    Buğra;

IKAS'ın adının yazdığı bir yoruma "quote" alarak, sonrasında da bu cümleyi yazarsan, hem gönül koyanın olur, hem de sırt çeviren de olur..

Yanlış anlama kardeşim ama birileri arkandan atıp tuttu diye şahsımın dahil olduğu ve eski arkadaşlardan kurulu, ticari zerre amacı olmayan sadece eğlenen bir grubu da zan altında bırakıyorsun.. Ben otomobil, sanayi vs bu tip işlere daha girmeden önce videolarını izlerdim. Yanlışım yoksa 2008-2009 falan.. MUR 350z'ler falan. Hatta "kim la bu çocuk harika videolar çekiyor" diye defaten 10-15 kişiye de söylemişimdir. MINI aldığımda, bizim Buğra'da aldı Buğra Akpınar derdi arkadaslarım hatta. aa Video'yu çeken arkadaş falan diyip adını duyardım...

Ortak nokta oldu, makina projesi başladı.. Ortak ekip çalıştık. Geldik kapalı garajda kör olduk dumandan. 2-3 fenomen arkadaş da geldi bize katıldı. Videon 1.4 milyon izlendi. Ama IKAŞ'ın ağzından seninle alakalı bir kötü söz hiç bir zaman çıkmadı! Hatta Buğra'nın videosu sayesinde büyüdük çoğu kişiye söyledim. 3-4 bin kişi tanırken şuan 18.000 (senin deyimle ORGANİK, amk sanırsın bitki bunlar ) takipçimiz oldu... Çıkış noktası da bu video.. Belki şu olurdu, o kadar kişi var ama elde IKAS gibi bir grup olmayabilirdi. Alçak gönüllü olmayacağım çünkü nasıl bir muhabbete sahip olduğumuzu en iyi sen biliyorsun

Hatta video da "show amaçlı" yapılan editler yüzünden bizde analık bacılık olduk
    Örnek; yok DOA'nın 234 tane MİNİ'si var. Zengini fakiri ayıralım vs...

Lütfen Quote alırken, dikkat et! Grubumuzun adı geçtiği üzerime ister istemez alınıyorum ve bunu yazmak istedim. Sonrasında zaten iletişim halindeyiz, kim ne etti, kim dokundurdu, kim ne dedi anlatırsın istersen. Ben burada bu açıklamayı yapmadığımda, 17862127684 tane Özel mesajla Buğra şunu dedi, buğra bunu dedi oluyor.. O yüzden açıklama yapmak istedim

ich liebe dich

BU ARADA YİNELİYORUM..
    MALZEME Mİ LAZIM, GEL ÇALIŞALIM.
    ORTAK PAYDA BULALIM. SENİN BİZE BİZİM SANA KAPIMIZ HER ZAMAN AÇIK. BIRAK ŞU TAŞ KUM ÇAMUR EL İŞİ KAĞIDINI, GERİ DÖN Firmalar arasında taraf olma.. ekmeğine bak, dalgana bak..

Öpüldün canım
    Kekuti
    1) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P
    2) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" PROJECT400 - DONE!
    Instagram: @itkopekas #dev20 #project400

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada ilk postumda atladım kesinlikle tavır nekadar itici olsada GMG nin yaptığı araba EVR ye tur bindirir
    kesinlikle çok daha kaliteli duruyor merso
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Buğra A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kekuti* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buğra;
    IKAS'ın adının yazdığı bir yoruma "quote" alarak, sonrasında da bu cümleyi yazarsan, hem gönül koyanın olur, hem de sırt çeviren de olur..
    Yanlış anlama kardeşim ama birileri arkandan atıp tuttu diye şahsımın dahil olduğu ve eski arkadaşlardan kurulu, ticari zerre amacı olmayan sadece eğlenen bir grubu da zan altında bırakıyorsun.. Ben otomobil, sanayi vs bu tip işlere daha girmeden önce videolarını izlerdim. Yanlışım yoksa 2008-2009 falan.. MUR 350z'ler falan. Hatta "kim la bu çocuk harika videolar çekiyor" diye defaten 10-15 kişiye de söylemişimdir. MINI aldığımda, bizim Buğra'da aldı Buğra Akpınar derdi arkadaslarım hatta. aa Video'yu çeken arkadaş falan diyip adını duyardım...
    Ortak nokta oldu, makina projesi başladı.. Ortak ekip çalıştık. Geldik kapalı garajda kör olduk dumandan. 2-3 fenomen arkadaş da geldi bize katıldı. Videon 1.4 milyon izlendi. Ama IKAŞ'ın ağzından seninle alakalı bir kötü söz hiç bir zaman çıkmadı! Hatta Buğra'nın videosu sayesinde büyüdük çoğu kişiye söyledim. 3-4 bin kişi tanırken şuan 18.000 (senin deyimle ORGANİK, amk sanırsın bitki bunlar ) takipçimiz oldu... Çıkış noktası da bu video.. Belki şu olurdu, o kadar kişi var ama elde IKAS gibi bir grup olmayabilirdi. Alçak gönüllü olmayacağım çünkü nasıl bir muhabbete sahip olduğumuzu en iyi sen biliyorsun
    Hatta video da "show amaçlı" yapılan editler yüzünden bizde analık bacılık olduk
    Örnek; yok DOA'nın 234 tane MİNİ'si var. Zengini fakiri ayıralım vs...
    Lütfen Quote alırken, dikkat et! Grubumuzun adı geçtiği üzerime ister istemez alınıyorum ve bunu yazmak istedim. Sonrasında zaten iletişim halindeyiz, kim ne etti, kim dokundurdu, kim ne dedi anlatırsın istersen. Ben burada bu açıklamayı yapmadığımda, 17862127684 tane Özel mesajla Buğra şunu dedi, buğra bunu dedi oluyor.. O yüzden açıklama yapmak istedim
    ich liebe dich
    BU ARADA YİNELİYORUM..
    MALZEME Mİ LAZIM, GEL ÇALIŞALIM.
    ORTAK PAYDA BULALIM. SENİN BİZE BİZİM SANA KAPIMIZ HER ZAMAN AÇIK. BIRAK ŞU TAŞ KUM ÇAMUR EL İŞİ KAĞIDINI, GERİ DÖN Firmalar arasında taraf olma.. ekmeğine bak, dalgana bak..
    Öpüldün canım
    Kekuti
    canımın içi, senlik bir durum söz konusu değil ya da IKAS'lık bir durum yok ortada. zaten IKAS'da saolsun destek verdi bu durumlara, bende paylaştım instagramda biliyorsun. isim vermiyorum, alenen buraya yazmanın ne manası var ne de açıklamanın manası var. ben ne kin tutarım ne de farklı bir yorum yaparım. ben işime bakıyorum senelerdir yaptığım gibi.

aşağıya yazdığım Kekuti'ye değil, sadece sonlandırıyorum ve noktayı koyuyorum.

benim kitlemle ilgili yorum yapanlara aşağıda 2 tane bağlantı paylaştım, lütfen incelesinler. kanalımın ve sosyal medya hesaplarımın neredeyse %50'si 18-24'ten oluşuyor. karşı kanalın sadece yorum atanlarının fotoğraflarına bir bakın, sadece fotoğraflarına =) %50'sinin hangi kitleden oluştuğunu anlayacaksınızdır diye düşünüyorum. ben boş konuşanı, birbirine küfür edeni ya da fanboy tavırlarında olan insanları banlarım, kanalda takipçi kasmak için tutmam! aynısını bütün sosyal medya hesaplarımdan yaparım. zaten beni takip eden kişi, benim karakter ve kişiliğime genelde yakın olan insanlar oluyor. o yüzden niyetleri genelde temiz oluyor. arada 3-5 çürük çıkıncada şutluyorum.

bana hala tekme atmaya çalışanlara da sesleniyorum, The Makina projesi ben olduğum sürece büyümeye devam edecek!

proje, dostlarımızın destekleri sayesinde 250k izlenmeyi geçiyor. ne idi MOTTO; "don't panic, it's organic." öyle para ödeyerek, izlenme ve beğeni satın almaya benzemez organiklik. buraya TeknoPital yazayım, anlamak isteyen anlar =)
    kardeşlerimiz ve dostlarımızla 2.500.000 milyon kişiye sadece 24 saatte ulaştık. yine birisi kuyruğumuza haksız yere basarsa, yine ulaşırız!

az laf, çok icraat!

http://i.hizliresim.com/rJbYd1.jpg
    http://i.hizliresim.com/7yG28a.jpg

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler