User Tag List

Sayfa 1/5 123 ... SonSon
80 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Leon FR Stage ve Golf 7 1.6 TDİ karşılaştırması / hangisi daha FP <--

asit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Leon FR Stage ve Golf 7 1.6 TDİ karşılaştırması / hangisi daha FP <--

Selam Arkadaşlar birçok kişi Leon Fr'ın yeni videosunu istedi aklıma bu tarz bir karşılaştırma geldi umarım hoşunuza gider.

Sizce nasıl olmuş yorumlarınızı ve eleştirilerinizi bekliyorum

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlk olarak elinize sağlık. Ama 2 araç karsılastırılacaksa bence ya dizel yada benzinli olacaktı 2side. Bide iç trimlere girilebilirdi detay olarak. Başlığı görünce sevindim ama yakıtlar farklı olunca duraksadım biraz
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Seat'cı arkadaş arabasına laf ettirmemiş ama kalitede arada dağlar var, heryeri aynı dediği heryeri farklı olmalıydı Güzel video olmuş...
    Golf MKVII 1.6 Tdi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla onu bunu bilmem de, Leon Fr almaya niyetlendim taa ki test sürüşü yapana kadar, Ben ömrü hayatımda bu kadar iddialı görünüpte bu kadar kötü yol tutan bir araba görmedim, El freni olmasa test aracıyla bariyerlere giriyordum,,,

16 Jantlı tdi golf bile fersah fersah üstündü yol tutuş konusunda,

ozzywan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hava filtresinin sesi cok enteresanmıs.
    Miata
    Is
    Always
    The
    Answer ------ https://www.instagram.com/ozanbalta/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bomonti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla onu bunu bilmem de, Leon Fr almaya niyetlendim taa ki test sürüşü yapana kadar, Ben ömrü hayatımda bu kadar iddialı görünüpte bu kadar kötü yol tutan bir araba görmedim, El freni olmasa test aracıyla bariyerlere giriyordum,,,

Arkadaşım aldı aralık ayında FR 150 DSG 18 Jantlı, nasıl bukadar iddialı konuştunuz anlamadım. Bende kullandım arabasını ve limitleri de zorladım öyle bi durumla karşılaşmadım hiç

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Leon FR için yol tutuşu çok kötü nasıl dendi arkadaşlar? acep o araca has bir problem olabilirmiydi kötü model lastik yada aşınmış lastik gibi?

şahsen ben stock FR ile bile sınırları çok ciddi zorlamıştım hatta affedersiniz bokunu bile çıkarmıştım hatta sonra durup kendimden utandım sağ sol makaslar fln sonra dedim adam ol ama dönüp ogünü düşündüğümde gayetde net,keskin vede dengeliydi en ufak bir lastik,fren,süspansiyon sorunu yaşamamıştım ki diyorum ya çok çokk zorlamıştım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burak_2885 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım aldı aralık ayında FR 150 DSG 18 Jantlı, nasıl bukadar iddialı konuştunuz anlamadım. Bende kullandım arabasını ve limitleri de zorladım öyle bi durumla karşılaşmadım hiç
    Araçı stock yaylarla kullanmadım hiç ama Onatın araçta Eibach yayları ile cok güzel yol tutunu söyleyebilirim yan koltukta defalarca oturdum ve gerçekten limitleri de zorladık bazen

ozan gülle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Leon Fr sahibiyim diye söylemiyorum vogtland yay var sadece yolda biraz zıplıyor o kadar limitleri fazlasıylada zorladım bence mükemmel yol tutuyor ben cizgisinden çıkartmayı başaramadım 2 bin km kadarda 14tsi golf highline kullandım evet dahada iyi yol tutuyor ama arada atla deve yok çok çok ince bir cizgi var onuda çok dikkat edersen farkediyorsun zaten o kadar da olacak ikisinin arasında bi araba parası fark var.İç mekana gelince tabi ki fark var kimse yoğurtum ekşi demez bence fr ın içi golf kadar kaliteli değil ama çok daha güzel

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fr yakışıklıdır güzeldir yol tutuşunda da bi sıkıntı yoktur az da yakar çokta kaçar amma
    O bir Honda değildir
    PROSTOCK GARAGE

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bomonti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

10 dakika yada 20 dakikalık bir test yada 10 km lik bir test yolunda bir test aracı ile hangi pist'de aracın limitlerini zorladınız ve hangi bariyerden el frenini kullanarak bariyere girmediniz çok merak ediyorum.
    Seat IBIZA FR

vtec26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mk6 golf higline 17"jant ve 18" jantlı mk3 Fr bende kullandım. Golf götten, fr kafadan kayıyor
    Naturally Aspirated FTW
    e36 3.28 Coupe individual

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o mantıkla her araç illa bir yerden kayacakki bende E46 m3 sahibiydim zamanında oda yavaş hızlardaysan arkadan seri kullanımda pistde önden kayıyordu tren rayında gitmiyorki bu aletler.

eğer benim o gün zorladığımdan fazlasını sizler yolda zorluyorsanız zaten yolda olmamlısınız, pistdede aracınız bu sınıf olmamalıda zaten , gündelik kullanımda tek kelime ile piskopat olmadığınız sürece gayet sağlam yere basıyor kimse hakkını yemesin derim ben

erdalss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi tamam yorum yapılırda bukadar bilinçsiz yapılmazki, sadece yazmak için yapılmış bi yorum olmuş, neyse,

Video güzel başarılısın bu konuda, her videonda birşeyler ekliyorsun üstüne. Devamını bekliyoruz ellerine sağlık.
    masalla masalla

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı erdalss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi tamam yorum yapılırda bukadar bilinçsiz yapılmazki, sadece yazmak için yapılmış bi yorum olmuş, neyse,

Video güzel başarılısın bu konuda, her videonda birşeyler ekliyorsun üstüne. Devamını bekliyoruz ellerine sağlık.
    Teşekkür ederim

HG6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mk3 leon fr a yol tutuyor diyen adam, ya yol tutan araba kullanmamıştır yada driver limitleri kısıtlıdır net.

Leon fr yol tutuş konuşunda ciddi vasat limitleri çok çok aşağıda.

yubika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    5.8 BÜYÜK ekran var
    DT * Type-R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 dakika yada 20 dakikalık bir test yada 10 km lik bir test yolunda bir test aracı ile hangi pist'de aracın limitlerini zorladınız ve hangi bariyerden el frenini kullanarak bariyere girmediniz çok merak ediyorum.
    Sayın hocam,

Elbette pistte denemedim ancak 10-20 dakikalık test bir araba ile ilgili aşşağı yukarı bir fikir verir, yakıt sağlamlık konuları hariç,,,

Ancak ben 10-20 dakika değil, belki 1,5 saat kadar test ettim,, Testin sonunda ise görüntüsünün arabası olmadığına karar verdim,, Yerden yere vurmuyorum sonuçta bu arabaya para verip alan severek binen insanlar var,,,

Test aracının lastikleri Turansa ER300 dü,, Bir çok kişi beğenmese de benim favorimdir b6-b7 passatta, sonatada son olarak focus araçlarımda kullandım,,

Hergün aynı lastiklere ve daha ufak ebatlara sahip aracımla girdiğim viraja leonla girdiğimde kafa açıldı gitti,,, Anlık bir açılma düşüncesiyle el freni gibi bir müdehalede bulunmadım ama iş o kadar ciddiydi ki 1,5 şerit açıldı kafa ve istikrarlı bir şekilde devam etti,, El freni kullanarak arkayı kaydırıp esp nin devreye girmesiyle yola öyle oturdum,

Sonuc kısmı şu benim alacağım dönemde 65 bin gibi bir fiyatı vardı,, Parasına göre donanımı olsun görseli olsun FP anlamında 1 numaradır,, ancak benim önceliklerim daha farklı,

calamityeas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Leon tamam parasına göre dolu güzel tasarımlı bir araç ama kesinlikle yol tutmuyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)