User Tag List

Sayfa 8/9 İlkİlk ... 6789 SonSon
162 sonuçtan 134 ile 152 arası

Konu: MMPower Garage "BUSTED" Day! ( DİKKAT! Aşırı Derece Gürültü İçerir! )

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Msi ile iş yapan,kendini bir sekilde gelistirmeye calisan birinin prim odaklı bu gibi bir video ile alakası olduğunu düşünmüyorum.Senelerdir tanıyoruz seneler önce neyse simdide odur.

Konuya gelecek olursak,forumumuz konu ile ilgili gerekenleri yapmıştır.herkesin emegine saglık.
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Buğra A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne zaman The Makina'ya laf atılacak diye bekliyordum ki, maşallah bana, hiç yanılmadım hislerimde.

The Makina projesi imtiyaz sahibi Buğra Akpınar'dır. Ben, yaklaşık 1 ay önce İstanbul'a geri dönüş yaptım ve var olan ticaretimizi, dostluğumuza zarar gelmemesi adına ortak bir kararla bitirdik. Yapılan videonun benimle uzaktan ya da yakından herhangi bir alakası söz konusu bile değildir. Videoyu çekmedim, projeyi yazmadım ya da editlemedim. Biraz araştırıp, ondan sonra yargı yapmak daha doğru olur düşüncesindeyim. Dostlarıma yorum atarım, attığım yorum yapılan işi desteklediğim anlamına gelmez. Desteklesem, profillerimde paylaşırım.

Mustafa ve var olan kişiler ile olan bir dostluğum var, ticari olarak hiçbir bağımız yok. Kendi projelerimde otomobillerle ya da benzer taşıtlarla ilgilenirim, sağ ya da sol ile değil.

2007 senesinden beri video çekerim, hayatımda kendimden de öte yaptığım projeleri düşünürüm. Beni az ya da çok tanıyan nasıl bir insan olduğumu bilir. Hayatımda bir çok iftira yedim ve hepsinden de aklandım çok şükür.
    Kaldırılan videoyu beğenip "busted" yazdığın ve o adamlarla beraber iş yaptığını bildiğim için öyle yazdım. Ticari ilişkini bitirdiğini oradan ayrıldığını bilmem mümkün değil. Farkındaysan yaptığın işleri veya seni eleştirmedim sadece yakınlığından dolayı eleştirdim. Son videolarının çoğunda bu adamlar var sonuçta. Senin bu adamlarla işin kalmadıysa başımın üstünde yerin var.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence buğra ve cevat videoyu izlemeden beğenip yorum yapmışlardır. Öyle karakterde insanlar olduğunu düşünmüyorum ( Buğra ve Cevat'ın)

Leonardo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesajlara verilen +'sı -'si zerre umrumda değildir ama önceki mesajıma - verdiğine göre senin de ne olduğun çıktı ortaya.
    Boşuna "benim niyetim öyle değil" bilmem ne diye geveleme bundan sonra
    Abi ben senin bir mesajina kasten - falan vermedim benim niyetimin kotu olmadigini anlatmak icin illa kufur etmemmi gerekiyor cidden yalnis anlasildim

brs852 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Karaktersiz gavat..

kaan megi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende bunları beğenip takip ediyorum bu nasıl bir rezilliktir nasıl bir video anlayışıdır yanlamak desen yanlama değil muhabbet desen 2 laftan biri küfür sokaktaki bayana laf atmak nedir heleki sen esnafsın işte bazı insanlar kendilerini böle 15dk lık videoayla yerle bir edebiliyorlar yazık.
    Bmw Nankördür Bakmazsan İnkar Eder.Mercedes Çilekeştir Bakmazsan İdare Eder,Bakarsan İhya Eder..

Leonardo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu leonardo'da kayserili sanırım. Muhtemelen ya bunlarla arkadaş, ya videoda payı var yada kendisi de bunlar gibi herhalde...........
    Videoyla bir alakam yok 2 kelime ettim diye hersey yerine koyuldum pardonda biseyimimi gordunuz ??

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Buğra A. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne zaman The Makina'ya laf atılacak diye bekliyordum ki, maşallah bana, hiç yanılmadım hislerimde.

The Makina projesi imtiyaz sahibi Buğra Akpınar'dır. Ben, yaklaşık 1 ay önce İstanbul'a geri dönüş yaptım ve var olan ticaretimizi, dostluğumuza zarar gelmemesi adına ortak bir kararla bitirdik. Yapılan videonun benimle uzaktan ya da yakından herhangi bir alakası söz konusu bile değildir. Videoyu çekmedim, projeyi yazmadım ya da editlemedim. Biraz araştırıp, ondan sonra yargı yapmak daha doğru olur düşüncesindeyim. Dostlarıma yorum atarım, attığım yorum yapılan işi desteklediğim anlamına gelmez. Desteklesem, profillerimde paylaşırım.

Mustafa ve var olan kişiler ile olan bir dostluğum var, ticari olarak hiçbir bağımız yok. Kendi projelerimde otomobillerle ya da benzer taşıtlarla ilgilenirim, sağ ya da sol ile değil.

2007 senesinden beri video çekerim, hayatımda kendimden de öte yaptığım projeleri düşünürüm. Beni az ya da çok tanıyan nasıl bir insan olduğumu bilir. Hayatımda bir çok iftira yedim ve hepsinden de aklandım çok şükür.

Meselenin seninle şu şekilde ilgisi var. Dostuna The Makina adlı hesaptan yorum yapman...

Aslında meselenin en başından beri seninle ilgisi var, gerçekten tadında serseriliklerle güzel videolar yapıyorsun, güzel işler çıkıyor ortaya sempatik geliyor insanlara. Bu tarz videolar senden sonra türedi al işte son manzaramız bu şekilde.(aslında iyi oldu ak g*t kara g*t belli oldu) Biraz vizyon meselesi bu işler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekşi de açılacak başlık için isim önerileri alabilir miyim
    mmpower busted sorunsalı

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba Buğra'nın konuyla alakası yok nasıl bir bağ kuruldu anlam veremedim.

MMpower yıllardır araçlarını severek izledğimiz işlerini kaliteli ve titizlik ile yapan bir firma.

Videoyu izleme fırsatım olmadı ama kadınlara laf atacak bir gaflet olduysa yazık olmuş.

Zaten araçlar harika takılan malzemeler kaliteli youtubede 3-5 ergen izleyecek diye herkes şekilden şekile girmeye başladı yazık.

Buraya kim youtube videosu konusu açsa izlenme sayısı yükselsin diye uğraşıyor. Araç inceleme videoları vs..

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Diyadin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

MMpower yıllardır araçlarını severek izledğimiz işlerini kaliteli ve titizlik ile yapan bir firma.

Videoyu izleme fırsatım olmadı ama kadınlara laf atacak bir gaflet olduysa yazık olmuş.

Zaten araçlar harika takılan malzemeler kaliteli youtubede 3-5 ergen izleyecek diye herkes şekilden şekile girmeye başladı yazık.

Buraya kim youtube videosu konusu açsa izlenme sayısı yükselsin diye uğraşıyor. Araç inceleme videoları vs..
    Youtubede paylaştıkları videonun altına övgü dolu yorum bıraktıkları için bağ kurdular sanırım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yapılan şey gerçekten yenilir yutulur cinsten değil. Barzoluk artık sıradan hale geldi memlekette. Yaptıkları araçlar hoşuma gidiyordu videolarını denk geldikçe izlerdim ama bu saatten sonra zaman ayırmaya değmez. Yapmaya çalıştığı projeyi (the hatuns )bu tip barzolar yüzünden bırakmak zorunda kalan Buğra nın bu tarz bir olayı tasvip edeceğini hiç zannetmiyorum.

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    MMPower garajı güzel arabalarla hatırlayacaktık bu video olmasa...

bu fiyaskoyu beğenenler, övenlerde bu videoyu çekenler kadar suçludur.

youtuberlıgınız batsın

bide bu videoyu kayseri merkezde izletsek ve sorsak istanbulda cok ahlaksızlık var bunlar burda olsa yapamazlar derler kesin.
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

egemenerenk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Diyadin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

konu ile alakasız olarak bu foruma araç inceleme videolarımı atan biri olarak size olarak cevap vermek istiyorum, araba ile sevgimin daha da artmasını sağlayan ve kültürünü sevdiğim bu forumda yaptığım videoların iyi ve kötü yanlarını merak ettiğim ve daha da gelişmek için atıyorum, izlenme arttırmak istesem zaten araba incelemek yerine kaputa balyozla vururum, motora kolonya dökerim vs.

Sadece kendimi açıklamak istedim umarım yanlış anlaşılmamıştır ..
    T Y P E R T U R K E Y

amico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    adi şerefsiz haysiyetsiz karaktersiz köpeğin köpeği terbiyesiz herifler inşallah sizin ananıza bacınıza aynı şeyi yaparlar

Eren G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Youtubeda tavsiye edilenlerde geldikçe dislike atmayı ihmal etmiyorum.

NakkaSss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Video' yu izlemedim bile az çok tahmin edebiliyorum. Bu kekolar bitmiyor ve bitmeyecekler maalesef. Kendi bacılarına laf atılsa namus meselesi yaparlar, başkasının bacısına, karısına laf atınca normal, gündelik diyorlar.. Yazık ya anasına babasına yazık ne diyeyim.
    Tufan has no limits.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Kim kime neden küfür ediyor

Biri özet geçsin
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kim kime neden küfür ediyor

Biri özet geçsin
    sayfa 5. mesaj 78

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler