User Tag List

18 sonuçtan 1 ile 18 arası

Konu: Honda TypeR FN2 - Nos ( mini Ãnceleme)

egemenerenk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Honda TypeR FN2 - Nos ( mini Ãnceleme)

Herkese selamlar

Bu haftaki konuğumuz FN2 TypeR, Aracın ekstralarından kısaca bahsettik ufak bir inceleme videosu çektik,

iyice kötü yorumlarınız için şimdiden teşekkürler, hepsi gelişmem için değerli

Herkese İyi seyirler, teşekkürler

YouTube
    T Y P E R T U R K E Y

amico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nos olmasına rağmen araç gitmiyo

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı amico Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nos olmasına rağmen araç gitmiyo
    Çekimlerde nos aktif değldi maalesef
    T Y P E R T U R K E Y

overblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    önce sahibinden'e sonra tech'e konu açmak farz oldu sanırım
    komançero garage

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı overblack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    önce sahibinden'e sonra tech'e konu açmak farz oldu sanırım
    Araç benim değil. Sadece çektiğim videoları paylaşıyorum burada, yasak mıydı ?
    T Y P E R T U R K E Y

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı egemenerenk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çekimlerde nos aktif değldi maalesef
    Videoda NOS her zaman hazır bekliyor diyor.
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Videoda NOS her zaman hazır bekliyor diyor.
    Evet bagajda hazır olarak bekliyor, demene yapılacağı zaman bağlıyor, şuanda uzaktan açıp kapatma özelliği aktif olmadığı ve yapılacak planlar arasında olduğunu belirttik
    T Y P E R T U R K E Y

CeM öZeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araba 1 aydir keyfi olarak ilanda zaten. Nos basıldığında araba evrim geçiriyor zaten.Araba kendini kanıtlamış bir fn2 dir. Namı diğer Boykar typer’dır. Maşallah.

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CeM öZeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araba 1 aydir keyfi olarak ilanda zaten. Nos basıldığında araba evrim geçiriyor zaten.Araba kendini kanıtlamış bir fn2 dir. Namı diğer Boykar typer’dır. Maşallah.
    araç sizin mi ?????????

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Baslikta belirgin bir sekilde nos yazilinca nos basilmis bir kadran videosu beklemedim degil.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güzel video teşekkürler..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MCN21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baslikta belirgin bir sekilde nos yazilinca nos basilmis bir kadran videosu beklemedim degil.
    Bende bekledim ama maalesef uygun ortam oluşmadı kısa bir video çektik, yaza doğru daha uzun soluklu bir video daha çekeceğiz o zaman NOS sahneleride koyacağız inşallah
    T Y P E R T U R K E Y

burakcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MCN21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benimde beklentim bu şekildeydi
    ÜLKEMİN TOPRAĞINA GÖZ DİKENE KURŞUNDUR TEK SÖZÜM !!!

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İşte mesela bu durumu başlı başına gelişim yönünde bir eleştiri olarak alırım ben olsam..
    Nos hazır / hazır değil / konu başlığının yarattığı beklenti / satılık ilanı ile zaman çakışmasının getirdiği algı vb..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 8.000rpm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşte mesela bu durumu başlı başına gelişim yönünde bir eleştiri olarak alırım ben olsam..
    Nos hazır / hazır değil / konu başlığının yarattığı beklenti / satılık ilanı ile zaman çakışmasının getirdiği algı vb..
    Başlığa Nos yazmamın sebebi aracın setup'undan bahsettiğimiz için başlıkta da belirtmem gerekir, algı oluştursun diye bu özellikle yazmadım o başlığı.

Aracın sahibi değilim ben video çekmeye gittim, Araç sahibi ilan açmış açmamış benim videomu ilgilendirmiyor, bu sebepte bir algı oluşturması hoş olmamış
    T Y P E R T U R K E Y

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araç sizin olmayabilir , ilanı da tabii ki siz açmadınız ama algı doğrudan sizi ilgilendiriyor
    Bu mecra üzerinde profesyonelleşmek istiyorsanız bazı prensiplere dikkat etmenizi naçizane tavsiye ederim
    Örneğin , biri sizden aracının videosunu çekmenizi istediğinde bazı şartlarınız olmalı , mevcutta satılık ilanı var mı , ya da sizin videodan sonra ilana koyacak mı? Bunlar varsa veya sizden sonra olacaksa sizin gerçek emeğiniz ile ortaya çıkacak olan video , o aracın sahibinin satış aksiyonuna alet olur ki böyle bir amacınız olduğunu zannetmiyorum
    (Ha tabi bu arada bu tarz videoların satışa destek amaçlı konumlandırılması da olabilir , bu da farklı bir fikir tabii, saygı duyarım, yurtdışında örnekleri var , videolu satış vs)
    Konumuza dönersek , kendi tarzınız ve prensiplerinizle ortaya diğer kişilerden ve örneklerden fark yaratmanız mutlaka lazım
    Bunun için de sadece çekim kalitesi değil , kullanılan cümleler , ifadeler , mekanlar , araçların seçimi gibi konular da çok çok önemli
    İlk başta bahsettiğim algı meselesi ise dediğim gibi , sizin tüm emeklerinizi zirveye de taşıyabilir binlerce benzeri olan diğerlerinin yanına da..
    İyi ve kötü yorumlar beklediğinizi , gelişim için gerektiğini söylemişsiniz , bu bahsettiklerimi de bu çerçevede değerlendirin lütfen.
    Başarılar ve kolaylıklar dilerim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 8.000rpm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araç sizin olmayabilir , ilanı da tabii ki siz açmadınız ama algı doğrudan sizi ilgilendiriyor
    Bu mecra üzerinde profesyonelleşmek istiyorsanız bazı prensiplere dikkat etmenizi naçizane tavsiye ederim
    Örneğin , biri sizden aracının videosunu çekmenizi istediğinde bazı şartlarınız olmalı , mevcutta satılık ilanı var mı , ya da sizin videodan sonra ilana koyacak mı? Bunlar varsa veya sizden sonra olacaksa sizin gerçek emeğiniz ile ortaya çıkacak olan video , o aracın sahibinin satış aksiyonuna alet olur ki böyle bir amacınız olduğunu zannetmiyorum
    (Ha tabi bu arada bu tarz videoların satışa destek amaçlı konumlandırılması da olabilir , bu da farklı bir fikir tabii, saygı duyarım, yurtdışında örnekleri var , videolu satış vs)
    Konumuza dönersek , kendi tarzınız ve prensiplerinizle ortaya diğer kişilerden ve örneklerden fark yaratmanız mutlaka lazım
    Bunun için de sadece çekim kalitesi değil , kullanılan cümleler , ifadeler , mekanlar , araçların seçimi gibi konular da çok çok önemli
    İlk başta bahsettiğim algı meselesi ise dediğim gibi , sizin tüm emeklerinizi zirveye de taşıyabilir binlerce benzeri olan diğerlerinin yanına da..
    İyi ve kötü yorumlar beklediğinizi , gelişim için gerektiğini söylemişsiniz , bu bahsettiklerimi de bu çerçevede değerlendirin lütfen.
    Başarılar ve kolaylıklar dilerim.
    Öncelikle çok teşekkürler,

Evet dediklerinizde sonuna kadar haklısınız, ama o dediğiniz prensiplere girmek için haftada en az 3 video teklifi gelmesi gerektiğini düşünüyorum (ki haftada bu dediğim sıklıkla video çeken büyük kanallarda bile ilanda olan araçları oluyor), neden diyecek olursanız tamamen kendi çabalarımla tanışlarımdan rica yöntemi ufak videolar hazırlıyorum, bu konumda iyi yerlere gelebilmek için her hafta en az bir adet video atmam lazım, bu cidden zor bir konu haline geliyor, araç bulmak, bütce hazırlamak, gidip videoyu çekmek ve kurgusunu yapmak.

Bu sebeplerden ötürü beni daha iyi anlayacağınızı düşünüyorum şuan için, yaşınızda büyük, benden kat ve tak daha tecrübelisiniz, ben videoları çekerken veya çektikten sonra aracın ilanı açılırsa, 'ilan için video çekilmiş düşüncesi' aklımın ucundan bile geçmedi

Yeni açılmış ve gelişmek için çabalayan bir kanalım, her videoda farklı farklı tarzlar deniyorum ve kendime en uygun tarzı araştırıyorum aslında, bu denemeleri yaparken sizlerin yorumlarına göre hareket ettiğimde oluyor, emin olabilirsiniz.

Aslında daha çok video ile ilgili kötü yorumları bekliyorum açık konuşmak gerekirse, çünkü kötü yorumlar ile nerelerde hata yaptığımı ve bu hatayı nasıl giderebileceğimi farkettiyorlar,

tekrardan çok teşekkür ederim yorumlarınız için
    T Y P E R T U R K E Y

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle çok teşekkürler,

Evet dediklerinizde sonuna kadar haklısınız, ama o dediğiniz prensiplere girmek için haftada en az 3 video teklifi gelmesi gerektiğini düşünüyorum (ki haftada bu dediğim sıklıkla video çeken büyük kanallarda bile ilanda olan araçları oluyor), neden diyecek olursanız tamamen kendi çabalarımla tanışlarımdan rica yöntemi ufak videolar hazırlıyorum, bu konumda iyi yerlere gelebilmek için her hafta en az bir adet video atmam lazım, bu cidden zor bir konu haline geliyor, araç bulmak, bütce hazırlamak, gidip videoyu çekmek ve kurgusunu yapmak.

Bu sebeplerden ötürü beni daha iyi anlayacağınızı düşünüyorum şuan için, yaşınızda büyük, benden kat ve tak daha tecrübelisiniz, ben videoları çekerken veya çektikten sonra aracın ilanı açılırsa, 'ilan için video çekilmiş düşüncesi' aklımın ucundan bile geçmedi

Yeni açılmış ve gelişmek için çabalayan bir kanalım, her videoda farklı farklı tarzlar deniyorum ve kendime en uygun tarzı araştırıyorum aslında, bu denemeleri yaparken sizlerin yorumlarına göre hareket ettiğimde oluyor, emin olabilirsiniz.

Aslında daha çok video ile ilgili kötü yorumları bekliyorum açık konuşmak gerekirse, çünkü kötü yorumlar ile nerelerde hata yaptığımı ve bu hatayı nasıl giderebileceğimi farkettiyorlar,

tekrardan çok teşekkür ederim yorumlarınız için
    T Y P E R T U R K E Y

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler