User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
43 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Honda S2000 Gece Gazlaması / VAREX

Emirhancakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sagi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mal sahibine kalmış akıllı işi olup olmadığı, benim takıldığım konu 5.20 yakıştırması yoksa s2000'nin ne derece gitmesi gerektiğini emin ol biliyorum.
    Ben yakıştırma yapmadım ki? Sadece gördüğümü söyledim. Bana göre öyle gibi göründü. Belki dijital ekran olmasından geç göstermesinden belki de 3. Viteste oturması. Spor arabaların bundan daha hızlı devirlendiğini gördüğüm için sadece o şekilde gördüğümü belirttim. Belki de vitesleri çok uzun, bilemem.
    Alıntı the "K" Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yolunda gitmeyen şey var tabi ama araba il ilgili değil sen rölantide neden freni pompalıyorsun?

Evo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    S2000 öyle deli kısrak gibi giden bir araç değil zaten...
    Video'daki araç sahibi de naif bir insan. Aracın canını alacak şekilde kullanmamış/kullanmıyor.
    Hayal kırıklığı yaşayan kişiler muhtemelen zihinlerinde kalan turbo S2k videoları ile kıyaslıyorlar...

Furkan_z3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MeRtCaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    flashproda oem yaazılım zaten bu işten anlamadıgını kendı agızı ıle soylemıs

oem yazılım dıye bır sey yoktur

standart degerlerde orjınal yazılım vardır.

araba zaten hıc gıtmıyor devır cevırırken zorlanoyor

14 afr ve arada 16 lara gıden afr kaynaklı

madem flashpro taktınız adm gıbı ayarlatsanıza arabayı

Cekımle her zamankı gıbı cok kalıtelı
    Video çekerken ağız alışkanlığından s2000 lerde hep 17 jant olduğundan bende başta 17 demişim ardından 18 diye ilerde kendi kendine düzelmiş.
    Aynı ağız alışkanlığından oem ağzımıza yapıştığından yazılım içinde standart yerine oem kelimesi kullanılmış.Aslında oem dediğimde de ne dediğim anlaşılıyormuş..
    Aracı pek kullanmıyorum Hızla Rolling filanla işim yok yaptıysam s2000 kullanıcısı çok arkadaşım var onlarla neşesine yapmışımdır o da heralde sayı olarak 5 kereyi bile geçmez diyebilirim.Beni tanıyan çok kişi var ben çok takılmıyorum bazı şeylere.Ben aracı yanlamak sıfır çizmek dip gaz yaparak gitmesini seven biri değilim.Hatta videoda da artık çok geç olduğundan ve yorgun olduğumdan hiç bir zaman dip gaz basmadım araca o tedavi şimdi başlıyor dediğimde filan gaza sonuna kadar basmadım tatlı tatlı basmayı seviyorum arabanın canını almayı seven biri değilim.
    Yazılım konusunda aracı alırken en son istanbulda Özgün tarafından yapılıp öyle almıştım aracı.Hatta bazı sorunlar yaşadım özgün tekrar saolsun bağlandı ve halleti.
    Ama en son ben gene boğaz kelebeğinde problem yaşıyordum ve komple yeniledim bazı bakımlar yaptırdım sonra bir daha ayara gidicek vaktim olmadı.
    Aracım sahneye çıkıyor edasında herşeyi dört dörtlük olacak diye kasacak bir insan değilim.Bunları yapacak olsam daha çok zaman geçerdi.Cevat kıramayacağım arkadaşlarımın dostudur.Bana ulaştı ve ona yakın bir zaman verip aracı çıkardım.Normalde böyle işleri nezaketle çeviriyorum.Çünkü baya vakit alan işler ...
    Cevatın tekrar emeğine teşekkür ediyorum.Gerçekten kaliteli ve düzgün insanlar onlarla birlikte vakit geçirmek keyifliydi .
    Olumlu Olumsuz her yorumunuza teşekkür ederim.
    instagram : _RAVENDARK_

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sagi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence s2000 videosu izle veya birkez bin, e39 5.20 yakıştırman çok abes
    5.20 gidişini biliyorsan bunu da ona göre yorumlayabilirsin, genelde 3.viteste oturmuş gaza keşke 2 de otursaymış Furkan abi
    Genel bakım ve yazılım sonrası çok daha güzel olacaktır.
    Saol Samet valla vakit bulsam neler yapacam da bakalım zamanla olur ara ara çıkarıyorum. ) Gece gece yoldan çıkmayalım diye birde öyle roll ve hız yapacam diye iddaam olmadıgından hep tam oturmadım gaza tadında verdim dileyen dilediği gibi düşünsün biliyorsun böyle şeyleri çok önemsemiyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Erdem K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rengiyle, içindeki ve dışındaki aksesuarlarıyla dikkat çeken bir S2k ancak Furkan'ın derhal sakalları kesmesi lazım hiç yakışmıyor :P
    şaka bir yana araca da çekimlere de kocaman maşallah. Furkan'ın her aracı en az bunun kadar güzeldi...
    Sakalları aksine daha da uzatıyorum Saolasın Erdem

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İster birinci ister üçüncü vites olsun, dip gazda AFR 14 altına düşmeyen arabaya binmek akıllı işi değil.
    Video çekiyorsan, 101 kere "tedavi" diyorsan videoda, ayarını mayarını yapıp 4 4lük çıkacaksın vizyona.
    Dediğim gibi "Ağır ama istikrarlı devirleniyor" şu haliyle. Ben alacak olsam, test sürüşünde böyle gitsin araba, direkt almam.
    Diğer cevaplarda yazdığım gibi çok vaktim olmadığından ve bazı parçalar değiştiğinden ayara gidemedim tekrar.. Gideceğiz ileriki zamanda acelesi yok. Sizin dediğiniz kadar çok takılmıyorum bu durumlara kimseye birşey kanıtlama veya güzel gösterme derdim yok kıramadığım arkadaşlar olduğu için video çektik.Sizin görüşlerinize saygım sonsuz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Evo34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    S2000 öyle deli kısrak gibi giden bir araç değil zaten...
    Video'daki araç sahibi de naif bir insan. Aracın canını alacak şekilde kullanmamış/kullanmıyor.
    Hayal kırıklığı yaşayan kişiler muhtemelen zihinlerinde kalan turbo S2k videoları ile kıyaslıyorlar...
    Teşekkür ederim o sizin naifliğiniz.
    Çok güzel açıklamışsınız.S2000 denildiğinde illaki çılgın videolar gazlamalar yanlamalar sıfır çizmeler beklentisi içerisinde herkes.Beni takıp eden tanıyan herkes bilir bunlardan uzak birisiyim aracımı bu şekilde kullanmayı tercih edip keyfime bakıyorum.Ki zaten s2000clubturkey whatsapp grubumuz var orada yönetici olarak herkese bunu öğütlemeye çalışıp trafikte sakin hareketler sergilememiz gerektiğini ve örnek hareketlerle araç üstündeki kötü imajı silmeyi savunurken üstüne böyle bir video içerisinde aksiyon yapmam birçok şeye ters düşecek bir hareket olacaktır. O yüzden arkadaşlarıda kırmadan aracıda çok hırpalamadan birşeyler yapmaya çalıştık.
    Tekrar saolun

Evo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Furkan_z3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim o sizin naifliğiniz.
    Çok güzel açıklamışsınız.S2000 denildiğinde illaki çılgın videolar gazlamalar yanlamalar sıfır çizmeler beklentisi içerisinde herkes.Beni takıp eden tanıyan herkes bilir bunlardan uzak birisiyim aracımı bu şekilde kullanmayı tercih edip keyfime bakıyorum.Ki zaten s2000clubturkey whatsapp grubumuz var orada yönetici olarak herkese bunu öğütlemeye çalışıp trafikte sakin hareketler sergilememiz gerektiğini ve örnek hareketlerle araç üstündeki kötü imajı silmeyi savunurken üstüne böyle bir video içerisinde aksiyon yapmam birçok şeye ters düşecek bir hareket olacaktır. O yüzden arkadaşlarıda kırmadan aracıda çok hırpalamadan birşeyler yapmaya çalıştık.
    Tekrar saolun
    Sosyal sorumluluk projeleri de hayata geçiriyormuşsunuz,
    Bir okula zeka sınıfı yapmak gibi. Nasıl bir S2k kullanıcı kitlesi bu!

gokcell13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arabasıda kendi gibi zımba. Furkan babaya selam.
    DR. ECU
    ADA HONDA SERVICE
    ATA MOTORSPORTS ANTALYA

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Furkan_z3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diğer cevaplarda yazdığım gibi çok vaktim olmadığından ve bazı parçalar değiştiğinden ayara gidemedim tekrar.. Gideceğiz ileriki zamanda acelesi yok. Sizin dediğiniz kadar çok takılmıyorum bu durumlara kimseye birşey kanıtlama veya güzel gösterme derdim yok kıramadığım arkadaşlar olduğu için video çektik.Sizin görüşlerinize saygım sonsuz.
    Forum ortamı. Herkes fikrini karşısını kırmadan, rencide etmeden yazabilir ve yazıyor da.
    Gönül isterdi ki herşey tamam olduğu zaman çekilseydi.
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Evo34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosyal sorumluluk projeleri de hayata geçiriyormuşsunuz,
    Bir okula zeka sınıfı yapmak gibi. Nasıl bir S2k kullanıcı kitlesi bu!
    Aynen S2000clubtürkiye ailesi olarak bir okuldaki zeka sınıfını komple üstlenmiş durumdayız inş yakın zamanda açıklayacağız detayları..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gokcell13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabasıda kendi gibi zımba. Furkan babaya selam.
    Gökselcim Teşekkür ederim kardeşim sende füzesin sevgiler...

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tedavi lafını duydum kapattım,her ne kadar s2000 izlesem de tedavi sevmiyorum..

asit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AşkınS. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tedavi lafını duydum kapattım,her ne kadar s2000 izlesem de tedavi sevmiyorum..
    Bu serinin ismi bu gece tedavisi / gazlaması. İçeriği izlemeden kapamanıza anlam vermedim , elimden geldiğince kaliteli bir iş ortaya koymaya çalıştım

Melih-Ö - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    66 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi emeğinize sağlık çok güzel olmuş. Dip gaz yapmadığın videoda çok belli oluyor zaten
    App plaka ve pleksik plakalık için ulaşabilirsiniz. Ailenizin Plakacısı

www.instagram.com/kokumerkezi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arac sahibini cok iyi anlayabiliyorum. Arabasina asik ve kiyamiyor. Basmamasi gayet normal. Elestirilecek bi tarafi da yok ayrica bunun.
    - Tarz ve zevk meselesi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arac sahibini cok iyi anlayabiliyorum. Arabasina asik ve kiyamiyor. Basmamasi gayet normal. Elestirilecek bi tarafi da yok ayrica bunun.
    - Tarz ve zevk meselesi
    Basmaması pek normal değil aslında.
    Video sahibi diyor "Gece tedavisi/gazlaması"

http://www.techturkey.com/forum/vide...ml#post8550588

O zaman video konseptine uymayan bir araba/çekim olmuş.
    Basmıyor diye birşey yok. Az da bassa çokta bassa AFR 13 hatta 12 altı olmalı.
    Bunu söyledik, araç sahibi "Ayarım yoktu" dedi, fikrimizi söyledik konu kapandı.
    Okumadan imzalamam.....

Emirhancakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Furkan_z3 aracınız ile ilgili kötü yorum yapmadım, yanlış anlaşılma olmasın. Hiç merak ettiğim bir araç olmadı S2000 ve her yerde çok çılgın, deli manyak anlattıkları için ve Cevat da güzel videolar çektiği için ilk defa izledim bir S2000 videosu. Yoksa onu da izlemezdim Bende E39 520iA var ve ihtiyardan aldım. Araç gazlama, sıkma, kurcalama, sanayi de hırpane olmuş bir araç değil. Aldığımdan beri toplasan her gün bindiğim aracımda 3000d/d üzerine en fazla 4 kere çıkmışımdır o da ilk aldığımda denemek için. 3000 leri bile görmüyor genelde. Şehiriçi 1000-2500-2700 aralığı o da maksimum. Zorlayıp da üzmeye gerek yok çünkü BMW nin zorlayınca nasıl üzdüğünü hepimiz biliyoruz Daha evvelide düzgün araç olduğundan ve güzel paralar harcandığından bakımlarına, gerek yok zorlamaya

Ama S2000 eğer bunun için yapılmış bir araçsa Kİ sanırım öyle, çünkü o kadar yüksek beygir, o kadar devir çevirebilmenin amacı bence de o sanırım. Gaza oturmak ya da sıkmak aracı, o araca pek zarar verecek şeylere benzemiyor. Tabi ki 1 viteste falan değil, 3-4-5 gibi viteslerde.

Allah kaza ve bela vermesin. Keyifli ve sorunsuz sürüşler dilerim.
    Alıntı the "K" Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yolunda gitmeyen şey var tabi ama araba il ilgili değil sen rölantide neden freni pompalıyorsun?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Melih-Ö Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi emeğinize sağlık çok güzel olmuş. Dip gaz yapmadığın videoda çok belli oluyor zaten
    Saol Melih'çim insanları memnun etmek gerçekten zor Çok seviyoruz baltalamayı MEC veya FM gibi araçlar görünsün diye millet 100 tane mesaj atar hadi insaları kırmayız arabayı çıkarırız.Detaylarını iyice görsünler etsinler diye dert oldu insanlara Afr midir abc midir nedir sökcem onu ordan oraya kol saati takacam Birde Cr Lip mevzusu var biliyorsun ona girmicem konu iyice yoldan çıkar...Neyse aklında olsun arabanın videosunu filan çektircek olursan yırtana kadar bas kardeşim acıma Gavurun malı hesabı... Yoksa ne akıllılığın kalır ne de neyse

Cevatcım ben herşey için teşekkür ederim kardeşim.Başarılarının devamını dilerim.
    Bence aracımı merak edenler için güzel detaylar verdik.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler