User Tag List

5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Test || 2005 Volkswagen Touareg 3.2 V6 (Bir Range Rover Olur mu?)

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Test || 2005 Volkswagen Touareg 3.2 V6 (Bir Range Rover Olur mu?)

Bu hafta Japon dışı konuğumuz olan #Volkswagen #Touareg ile karşı karşıyayız. İlk jenerasyonu ile farklı bir sınıfa adım atan Vw'i bir de bizden dinleyin.
    İyi seyirler.

mr.korhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yapıcı kapsamda eleştiriye açık olarak gelişime yormak tabanında fikir sahibiyseniz videonuz hakkında bişeyler yazayım.
    henüz 2.dakikada "normal boyutlarda, çok fazla özelliği olmayan sunroof" olarak dediğiniz anda artık dayanamayıp videoyu kapatacaktım , ama allahtan kapatmamışım, çünki 10. dakikalarda
    tilt açılışının istediğiniz kadar kademe kademe açıldığını , "böyle farklı bir özelliği var" dediğinizi duyarak ,aslında plansız şekilde konuşma metinlerinin bulunduğunu anlamış oldum.
    sanıyorum bir tourage e ilk kez bindiniz. zira ölmüş dediğiniz direksiyon ve cam tuşların bu sorunun kronik olduğundan, hatta bunların çözümlerinin kaplama , sticker v.s. şeklinde çözülebildiğini anlatsanız , izleyenlere faydalı bilgiler içeren bir video olmuş olacaktı , veyahut şanzımanı durduğunuz kırmızı ışıkta anlatırken aslında şanzıman modelini ve tipini söylerek yine kullanıcı olmak isteyen yada meraklı gözler için bilgi vermiş olurdunuz, tavsiyem test edeceğiniz aracın daha önceden bi takım bilgilerini datalarını incelemenizdir (sadece 1-2 örnek).

sanki isteksiz ve gönülsüz video çeker gibi, hiçbir enerjisi olmayan, aslında birşey anlatmadığınız bir video olmuş , sanıyorum bu sıkılgan haliniz aslında herkesin , hatta sizinde bildiğiniz şeyleri tekrar ettiğinizden kaynaklanıyor, farklı noktaları yada bildiğimiz noktaları farklı görüş açılarından anlatamadığınız için sanıyorum ki bu banallik.
    tekrar söylüyorum kötülemek değil yapıcı tabanda nacizane hafiften diyelim bir bilgili izleyici gözüyle anlatıyorum gördüklerimi
    yeni videolarınızda başarılar diliyorum.
    TK 777 - Agu Engine 2.0 Stroker GTX3076 Gen2
    FRK 02 - 2.0TFSI Stage 3 Golf MKV GTI DSG
    TK 757 - Mazda 323GTX AWD TURBO
    VTE 60 - Gen5 Prelude 2.2 Vti

mr.korhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    forumun turkce karakter destegi yine ucmus anlasilan
    TK 777 - Agu Engine 2.0 Stroker GTX3076 Gen2
    FRK 02 - 2.0TFSI Stage 3 Golf MKV GTI DSG
    TK 757 - Mazda 323GTX AWD TURBO
    VTE 60 - Gen5 Prelude 2.2 Vti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    karakterlerden anlayabildiğim kadarıyla söyledikleriniz doğru kesinlikle. pek de isteyerek olmadı yarım saatlik inceleme ve yazı okuma sonrasında teste çıktım çünkü söylediğim aracın müsait olmadığını söylediler.

Aracın piri biri değilim kanal zaten japon araçları adına daha çok arada baharat katmak adına japon dışı 1-2 aracın testini gerçekleştiriyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu arada sunroof boyutları bakımından normal bir sunroof anlamında söylemiştim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler