User Tag List

Sayfa 9/13 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon
229 sonuçtan 153 ile 171 arası

Konu: Motosiklet sürücüsü olarak başıma gelenler >

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cnzdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim senin bu video da yaptığın hareket akla izana uygun mu sence ?

Nedir yani olay hayat mı sıkıcı ve bos geliyor sana ? Düşünmüyor musun bana bişey olsa ailem üzülür arkadaşlarım üzülür diye ?

Bırak arabayı motoru, haklı haksızı da bi kendine çeki düzen ver bence. Manası yok yaptığın işin...
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen sonrasında da normal gitmiyorsun ki, genel olarak ciddiye alınmamanın sebebi bu. Bu kullanımla "omo sonyol vormoyorlar" "komso bono gormoyor" noktasından ileri gidemezsin
    Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tolga ailen böyle videoları umarım izlemiyordur, insanları üzersin bu şekilde motor kullanma. O kasktaki kamerayı da lütfen çıkar.
    iki hikaye iki video atıcam iki ilgi çekecem ise amacın biz sana yardımcı olalım takipçiyse takip edelim layksa layk atalım.
    amacın tüm türkiyeyi trafik bilincine kavuşturmak ise önce kendinden başlaman gerek, diğerlerinede senin benim ömrüm yetmez.
    Öncelikle Pozitif, Hakaret içermeyen eleştirileriniz için teşekkür ederim.

Hayattan mı sıkıldım ?
    Evet fazlasıyla sıkıldığımı söyleyebilirim. Hergün aynı tantana hergün aynı koşuşturma içinde bulunuyoruz..
    Motorun üzerinde Adrenalin ile bu sıkıntıyı eğlenceli hale dönüştürüyorum.

Ailen üzülmeyecek mi?
    Annem zaten 2011 yılında vefat etti. Daha 18 yaşımdayken ehliyetimi aldım.
    Tam annemle güzel geziler yapıcaz oraya gidicez burada yemek yiyicez derken İstanbul trafiğine alışana kadar Annemi toprağa verdim.
    Babamla da aram limoni zaten. Üzülür üzülmez bilemiyorum. Tek duam sakat kalmamak. Direk ölürsem çok sevinirim.

Like alma mevzusu kamera takma
    Hiç bir sosyal medya hesabım yok. Kendilerinden nefret ederim. Dışarıda görülen ördek dudaklı Like özentilerinden biri değilim yani.
    Tek amacım sizlere biz motorcuların üzerine kırdıklarını göstermek bizi trafikte görmezden geldiklerini göstermek.
    Adamların beni göre göre şeridime bodoslama daldıkları 4 ayrı video yu gösterdim size. 0 Tepki geldi. Kendi hatamı gösterdim 4 tepki geldi.
    Hata olduğunun bilincindeyim zaten. Ama ben kimseyi öldürecek hatalar yapmıyorum. Birini öldürebilmek için ancak bir yaya ya ihtiyacım var.

Videolarım izlensin gözüyle baksam zaten youtube başlığı untitled değil. Motor kullanırken neredeyse ölüyordum !! der 50 100 TL ye instagrama reklam verir gayet hatrı sayılır takipçi kasardım.

Ben son videoda araçlara kusur bulmadım zaten. O tamamiyle benim ikilemde kalıp yaptığım büyük bir salaklıktı. Verilmiş sadakam varmışta kurtuldum.

Alıntı qatrio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tolga merhaba. Bu paylaştığın video ki olayın herhangi bir aracın sıfıra sıfır makas atmasından farklı olan şeyi nedir acaba ? Beni sakın eleştirir tavır ile algılama bende motosiklet sürücüsü olma adayıyım mt07 arıyorum . Lütfen dikkat edin benim kaportam bedenim diyen ve bunun bilincinde olan bir insanın bu tarz bir sürüş yapması bana garip geldi.
    Ben gördüğüm şeyi yorumladım kendimce. Evet motosikletlere dikkat etmeli herkes oda bir taşıt onunda içinde,üzerinde bir can var lakin motosiklet bir taşıt ve trafik kuralları onun içinde var. Sinyal vermeden aralara girip çıkan silme makas atan araç için nasıl var ise onun içinde var.
    Keyifli ve sorunsuz sürüşlerin olsun.
    Kanka selam. Sana özellikle yazmak istedim.
    MT07 Seni öldürecektir. Bak öldürebilir yazmıyorum. Son derece ciddi şekilde öldürecek yazıyorum.
    İlk motor olacak sanırım, mt07 ile başlanmaz. Torq katili o makina. 1. 2. 3. viteste her daim sürekli ön kaldırabildiğim, zor zaptettiğim makina.
    Viraj kabiliyeti 0 olan bir makina. Çok fazla rüzgar alan bir makina. Yapma!! İlla naked kullanıcam diyorsan mt25 ile başla önce.
    Sıkıldın mı. 4 5 ay,,, sonra geç CF Moto 400 NK,,,, 4 5 ayda bunu kullan sonra geç MT07 ye.

burkaykalyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tolga sakın yanlış anlama. Bir tavsiye olarak söylüyorum. En acil şekilde Psikolojik destek almalısın. Yazdığın şeyler hiç normal şeyler değil çünkü.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burkaykalyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tolga sakın yanlış anlama. Bir tavsiye olarak söylüyorum. En acil şekilde Psikolojik destek almalısın. Yazdığın şeyler hiç normal şeyler değil çünkü.
    Hangi deli, deli olduğunu kabul etmişki abi
    200-300 TL saatlik psikoloğa vereceğime 4 Depo benzin doldurur, Bu benzin ile 1200 KM yol yapar, otobanda 200KM hızla 6 Saatlik Non Stop bi Adrenalin desteği almayı tercih ederim
    Win Win durumunu korumalıyız bence.

Tek hayalim şu benim.
    Umarım kimseye zarar vermeden yaptığım yapacağım bir hatada şu hayale kavuşmayı çok isterim.
    Millet bazen benim hayalimi yaşıyor. Çok imreniyorum.

mkerim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TolgaUs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kanka selam. Sana özellikle yazmak istedim.
    MT07 Seni öldürecektir. Bak öldürebilir yazmıyorum. Son derece ciddi şekilde öldürecek yazıyorum.
    İlk motor olacak sanırım, mt07 ile başlanmaz. Torq katili o makina. 1. 2. 3. viteste her daim sürekli ön kaldırabildiğim, zor zaptettiğim makina.
    Viraj kabiliyeti 0 olan bir makina. Çok fazla rüzgar alan bir makina. Yapma!! İlla naked kullanıcam diyorsan mt25 ile başla önce.
    Sıkıldın mı. 4 5 ay,,, sonra geç CF Moto 400 NK,,,, 4 5 ayda bunu kullan sonra geç MT07 ye.
    esas olması gereken motosiklete geçerken fazladan iki motosiklet alıp satacaksın. alım satım yapmadığım için net bir rakkam söyleyemiyeceğim ama ilk iki motosikletten zarar 2 şer den 4 sigortadan zarar ve arama aşamasındaki masraf alım satımlarda masraf ve uğraşma derken 5 lira harcarsın. benim önerim MT 07 nin üzerine bir 5 daha koy neye denk geliyorsa onu al...
    1984 de turbo doğan ile uğraşırken MS ve AEM in kapısında beklerdik. Beyin yapsın da arabamıza takalım diye.
    İnternetin hızıda varla yok arası bir şeydi. Yoksa internet yok muydu???

Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mkerim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    esas olması gereken motosiklete geçerken fazladan iki motosiklet alıp satacaksın. alım satım yapmadığım için net bir rakkam söyleyemiyeceğim ama ilk iki motosikletten zarar 2 şer den 4 sigortadan zarar ve arama aşamasındaki masraf alım satımlarda masraf ve uğraşma derken 5 lira harcarsın. benim önerim MT 07 nin üzerine bir 5 daha koy neye denk geliyorsa onu al...
    Abi yapma. Çocuğun aklına saçma sapan fikirler sokma. Rica ediyorum. Vebal alıyorsun yapma.
    Motor kullandınmı hiç bilmiyorum. Motosiklet kullanmak araba kullanmaya benzemiyor. Gaz ve Fren pedalından ibaret değil motosiklet.
    Çok daha büyük teknik istiyor motosiklet. Doğru yönlendir insanları. Yönlendirmeyeceksen bile benim konum altında yapma bu saçma önerileri.
    MT07 çok tehlikeli bir motor Dünya genelinde çok fazla insana tabut oldu bu motor. Yapmaa!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi yapma. Çocuğun aklına saçma sapan fikirler sokma. Rica ediyorum. Vebal alıyorsun yapma.
    Motor kullandınmı hiç bilmiyorum. Motosiklet kullanmak araba kullanmaya benzemiyor. Gaz ve Fren pedalından ibaret değil motosiklet.
    Çok daha büyük teknik istiyor motosiklet. Doğru yönlendir insanları. Yönlendirmeyeceksen bile benim konum altında yapma bu saçma önerileri.
    MT07 çok tehlikeli bir motor Dünya genelinde çok fazla insana tabut oldu bu motor. Yapmaa!!!
    şimdi motosikleti kullanmak için anladığım kadarı ile yetenek gerektiriyor. ülkemizde de motosiklet kullanan az olduğuna göre yeteneksiz bir irktan geliyoruz. oysa ki japonyanın taiwan ın tamamı motosiklet kullanıyor. bu da sizin dediğinizden yola çıkarak o ırkların yetenekli veya bizim ırkımızdan üstün olduğu anlamına geliyor demek ki. düşüncesi bu yönde olana vah vah demekten başka bir söz bulamıyorum. basite indirgersek yani benim fikrime. bu uzay mekiği mi ki bir özel yetenek gerektirsin. basit kullanım şekli ile herkese ve her bütçeye hitap eden bir ulaşım aracı. Trafikte kullanabilmen için bir sürücü belgesine ihtiyaç gerekmekte. el ve ayak melekeleri yerinde olan birisi bunu kullanır. Fakat sizin dediğiniz gibi ölür kalır diyorsan, ben bu tipteki sürücülere kendini öldürmeye çalışanlar olarak ayrı bir sınıfa koyuyorum, onlar zaten bir şekilde amaçlarına ulaşıyorlar. Çok bilmekte iyi değil. Çok büyük teknikten kastın ne bilmiyorum ama öyle bir bilgim olsa şimdi rossi ile aynı kürsüde olurduk. hiç bir kara vasıtası tehlikeli değil. onu tehlikeli yapan sürücüsü. olayı abartıp olduğundan farklı gösterip ben motosiklet sürücüsüyüm sizden üstünüm diyorsan ona da diyecek sözüm yok. kimin ne olduğunu bilmeden konuşmamakta fayda var o yüzden benden bu kadar.
    1984 de turbo doğan ile uğraşırken MS ve AEM in kapısında beklerdik. Beyin yapsın da arabamıza takalım diye.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şimdi motosikleti kullanmak için anladığım kadarı ile yetenek gerektiriyor. ülkemizde de motosiklet kullanan az olduğuna göre yeteneksiz bir irktan geliyoruz. oysa ki japonyanın taiwan ın tamamı motosiklet kullanıyor. bu da sizin dediğinizden yola çıkarak o ırkların yetenekli veya bizim ırkımızdan üstün olduğu anlamına geliyor demek ki. düşüncesi bu yönde olana vah vah demekten başka bir söz bulamıyorum. basite indirgersek yani benim fikrime. bu uzay mekiği mi ki bir özel yetenek gerektirsin. basit kullanım şekli ile herkese ve her bütçeye hitap eden bir ulaşım aracı. Trafikte kullanabilmen için bir sürücü belgesine ihtiyaç gerekmekte. el ve ayak melekeleri yerinde olan birisi bunu kullanır. Fakat sizin dediğiniz gibi ölür kalır diyorsan, ben bu tipteki sürücülere kendini öldürmeye çalışanlar olarak ayrı bir sınıfa koyuyorum, onlar zaten bir şekilde amaçlarına ulaşıyorlar. Çok bilmekte iyi değil. Çok büyük teknikten kastın ne bilmiyorum ama öyle bir bilgim olsa şimdi rossi ile aynı kürsüde olurduk. hiç bir kara vasıtası tehlikeli değil. onu tehlikeli yapan sürücüsü. olayı abartıp olduğundan farklı gösterip ben motosiklet sürücüsüyüm sizden üstünüm diyorsan ona da diyecek sözüm yok. kimin ne olduğunu bilmeden konuşmamakta fayda var o yüzden benden bu kadar.
    Abi bu nası bir mantık allah rızası için. B ehliyetini yeni almış bir adama lamborghini huracan verirmisin 0 tecrübe ile. MT07 denilen motosiklet 3 saniyenin altında 100km hıza çıkabilen çıktığı kadar hızlı duramayan aerodinamik açıdan sürekli rüzgar alıp sağa sola savurtan viraj denge kabiliyeti oldukça düşük olan 0 dan başlayan biri için fazlasıyla tehlikeli olan bir motosiklettir.
    Biz basit bir vites düşürme için 4 işlemi aynı anda yapıyoruz.

Sağ ayak Frene bas
    Sol el Debriyaja bas
    Sağ el teker kitlemesin diye ara gaz ver
    Sol ayak vites düşür.

Bu hareketi motor kaslarına kazandırmak için vakit lazım. Öğrenmek lazım. Bisiklet değil bu. Yada otomatik bir araba gibi sadece gaz fren değil bu.. Rica ediyorum. Bilmiyorsunuz sorun anlatalım bildiğimizce. Ezbere konuşup vebal almayın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi bu nası bir mantık allah rızası için. B ehliyetini yeni almış bir adama lamborghini huracan verirmisin 0 tecrübe ile. MT07 denilen motosiklet 3 saniyenin altında 100km hıza çıkabilen çıktığı kadar hızlı duramayan aerodinamik açıdan sürekli rüzgar alıp sağa sola savurtan viraj denge kabiliyeti oldukça düşük olan 0 dan başlayan biri için fazlasıyla tehlikeli olan bir motosiklettir.
    Biz basit bir vites düşürme için 4 işlemi aynı anda yapıyoruz.

Sağ ayak Frene bas
    Sol el Debriyaja bas
    Sağ el teker kitlemesin diye ara gaz ver
    Sol ayak vites düşür.

Bu hareketi motor kaslarına kazandırmak için vakit lazım. Öğrenmek lazım. Bisiklet değil bu. Yada otomatik bir araba gibi sadece gaz fren değil bu.. Rica ediyorum. Bilmiyorsunuz sorun anlatalım bildiğimizce. Ezbere konuşup vebal almayın.

şimdi dediklerini örnekleyelim.
    B ehliyetini yeni almış bir adama lamborghini huracan verirmisin 0 tecrübe ile tam da nokta bu işte. futbolcu aamet süper ligde bir takıma transfer olur galerici memed ona bu otomobili satar. zannedersem parayı sonra verirsin şekilde o da gider İstanbul Baltalimanında düz yolda taklalar atar. Bu örnekten kaç tane var bilemedim ama ikinci varmı yada olur mu bilmem. Bak seninle aynı mı düşünüyoruz ne.
    gelelim diğer sağ ayak sol el vs vs ye, zaten yürürken cep telefonu ile whatsapp tan yazamayan zaten bu işi yapmasın. tarif ettiğin hareketler yürüken mesajlaşma hareketleri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    B ehliyetini yeni almış bir adama lamborghini huracan verirmisin 0 tecrübe ile tam da nokta bu işte. futbolcu aamet süper ligde bir takıma transfer olur galerici memed ona bu otomobili satar. zannedersem parayı sonra verirsin şekilde o da gider İstanbul Baltalimanında düz yolda taklalar atar. Bu örnekten kaç tane var bilemedim ama ikinci varmı yada olur mu bilmem. Bak seninle aynı mı düşünüyoruz ne.
    gelelim diğer sağ ayak sol el vs vs ye, zaten yürürken cep telefonu ile whatsapp tan yazamayan zaten bu işi yapmasın. tarif ettiğin hareketler yürüken mesajlaşma hareketleri
    Vay arkadaş akla mantığa bak. Adamın taklalar atarak 2. Seferi yaşayıp yaşıyamıyacağı belirsiz diyecek akla zekaya sahipken hiç tanımadığın bir çocuğa nasıl böyle saçma sapan 5 daha koy daha iyisini al önerisini sunabiliyorsun? Abi gir profilime beni engelle ne olur. Benden çok çok büyüksün saygısızlık yapmak istemiyorum daha fazla.

Drive Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yazmayayım dedim tutamadım. Ben yürürken watsapta mesaj yazamıyorum ama 2 sene önceki mt07 ile tek tekerde debriyajsız vites atıyordum... yani yürürken watsaptan yazamıyorum diye 15 yıllık motor sevdamdan vazmıgeçeyim ?
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tolga Allah sonunu hayır etsin...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birileri yine hayalimi yaşıyor. Geçmiş olsun kendisine.
    Umarım sağ salim kurtulması dileğim ile.
    Hadımköy gişelerde yaşanmış biraz önce bu kaza.

Alıntı Tvs01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah acil şifalar ihsan etsin, ailesine sabır versin. Motorcu arkadaşımız emniyet şeridinde duran araca çarpmış, ambulans gelmiş ve yaşaması mucize demişler. İnşallah kurtulur. Kaskı bile parçalanmış, fotonun birinde sağda görünenler, kemik parçalarıymış sanırım. Lütfen dikkat edelim arkadaşlar her zaman söylüyoruz ama lütfen yola çıkmadan sevdiklerimizi düşünelim en azından.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turboman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yazmayayım dedim tutamadım. Ben yürürken watsapta mesaj yazamıyorum ama 2 sene önceki mt07 ile tek tekerde debriyajsız vites atıyordum... yani yürürken watsaptan yazamıyorum diye 15 yıllık motor sevdamdan vazmıgeçeyim ?
    konu bu kadar basit iken arkadaş konuyu çetrefilli hale sokarak motosiklete binmenin özel ve ayrıcalıklı bir iş olduğunu anlatmaya çalışıyor. yürürken whatsapp tan yazamayan biri bile kullanıyor bu motosikleti. hem ayaklarını hem ellerini ayrı ayrı kontrol etmek özel bir beceri gibi anlatıldığı için, çok özel bir yetenek zannedilmesin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konu bu kadar basit iken arkadaş konuyu çetrefilli hale sokarak motosiklete binmenin özel ve ayrıcalıklı bir iş olduğunu anlatmaya çalışıyor. yürürken whatsapp tan yazamayan biri bile kullanıyor bu motosikleti. hem ayaklarını hem ellerini ayrı ayrı kontrol etmek özel bir beceri gibi anlatıldığı için, çok özel bir yetenek zannedilmesin.
    Ama motor kullanmak yetenek ve beceri işi her motor süren yetenekli ve becerikli olsa daha az kaza olur bence
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çin Taiwan ve japonya herkes motosiklete biniyor. bu şimdi tüm bunlar yetenekli insanlar mı ??

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Kimsenin başını yakmadan git, biz de toplum da rahatlasın.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çin Taiwan ve japonya herkes motosiklete biniyor. bu şimdi tüm bunlar yetenekli insanlar mı ??
    Onu kaza oranlarına bakıp karar verebiliriz. Sende bilemezsin bende bilemem yeteneklimi diye

Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün yine aynı benzinlikte gerçekleşen bir kaza.
    En sol şeritten çarprazlama 3 şerit değiştirerek benzinliğe girmeye çalışan aracın 2 motorcuyla temas yaşaması..

Video küfürlüdür dikkat.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler