User Tag List

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Restorasyon , Simulasyonu , Koleksiyon , Rc Model

hakan_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Restorasyon , Simulasyonu , Koleksiyon , Rc Model

Selamlar ,

Restore ettiğimiz bmw mizi paylaşarak başladığım daha sonra ise bugün bir adet lfs drift videosu yüklediğim kanalımı sizle paylaşıyorum. Şuan adımla açılmış durumda , ilerde farklı bir isime döner miyim böyle mi kalır bilmiyorum.

Biz ne izleyeceğiz derseniz. Restorasyon projem devam ettikçe gelişmeleri pylaşmayı düşünüyorum.

Buna ek olarak mütevazi bir simulasyon kullanıcısıyım, uzun yıllardır logitech driving force pro kullanıyorum. Tekrar kurup kullanmaya başladım, bu direksiyona ek samsung tv mevcut , ps 3 sahibiyim , grand tourismo videoları da gelebilir. Kanalda bişeyler kasmak çabasında değilim. Simulasyon videolarına belki kendi sohbetlerimi konuşmaları da ekleyebilirim bilemiyorum, hiç yapmadığım bişey becerebilir miyim seyir zevki nasıl olur emin değilim. Önce ben eğleniyim kafasındayım. Size bunu da aktarmak istiyorum. Beğenen olur olmaz sizin takdiriniz.

Koleksiyon kısmına gelir isek diecast maket araba koleksiyonum var ilerde bunları da tanıtıcı şekilde paylaşacağım, bmw sevenlerin hoşuna gideceğine yüzde yüz eminim. Zaten gerçek restore ettiğimiz arabamız da bmw. son olarak da 2008 den beri rc drift yapmaktayım , kullandığım arabayı tanıtacağım ve drift videoları çekeceğim.

Özetleyecek olur isek uğraştığım hobilerimi sizlerle paylaştığım bir kanal olacak. Şu kadar sürede bir video atarım gibi düşüncelerim yok, hobi olduğu için vaktin oldukça bişeyler çekip paylaşmak istiyorum. Ama bunların yanında tabikide her işin bir raconu vardır, bir işi yapıyorsak en güzel şekilde yspılması gerektiğine inanırım. Aranızda youtube ile içli dışlı kişiler var ise tavsiyelerini eksik gördüğü yerleri belirtirse çok sevinirim. Video yayınladıkça burdan da haber veririm, sağlıcakla kalın. Abone olmayı unutmayın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hey gidi Lfs. Demo'da da Blackwood'u tersten dönerdik drift serverlarında, hala daha Assettodan sıkıldıkça giriyorum Rc ta-05 mi duruyor hala
    '98 Peugeot 106 XS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eskilerden birini görmek güzel
    Bir sonraki video blackwood da olsun o zaman
    Rc olarak 2008 de topladığım tamiya ta05 duruyor evet, hiç şase değiştirmedim , ölene kadar benle o şase

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bişeyler çekmiştim geçtiğimiz günlerde onları yükledim , iyi seyirler dilerim

Adminlerden biri görürse rica etsem konu başlığına bi revize yapabilir mi yanlıs yazmısım “ Simulasyon” olacak kelime

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evde geçirdiğim zamanlarda ufak tefek videolar hazırlıyorum , uğraşması keyif veriyor

SeRKaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güzel yöntem ben bütün hotwheelslerimi açtım kutularını da attım açıkta daha güzel duruyor ufaklıklar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler