User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
41 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Test || Martı Scooter Kullanmaya Değer mi?

Slmcnsl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Youtube da kurucusunun videosu vardı , hiç kar etmiyorlarmış şu anda , 1 scooterin sıfırdan , hurdaya çıkma süresi ortalama 45 günmüş vs.
    Umarım düzgün bir yatırımcı bulurlar ve yapmaktan vazgeçmezler. Birçok avrupa şehrinde oldukça yaygın çünkü ..

Kekuti* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben Martı kullandım kısa bir müddet, sonrasında COVİD'e takıldık
    Çok eğlenceli bence ama sarj durumlarını pek sevmedim. Ama mantıklı bir uygulama.

Lakin şimdi kendime aldım benzerini. City Coco marka.
    Kendi Martım var artık hedefimiz köprüden geçmek, allah büyük

Ama kar etmiyoruz demeleri, bir dönem uygulamanın kullanılamamasından olabilir ya da benim gibi Covid'den sebep binmeyenler çoğalmış olabilir..

Bildiğin sanayi tipi, döküm malzemeden dökmüşler çok pahalı bir şey değil
    E Biz Türklerde biraz hayvan olmamızdan 2-3 kişi binip yamultup büküyoruz falan filan..

Ama yaratıcı ve güzel. Bence ilerleyen zamanda da yabancı bir yatırımcıya çakıp, bırakıcaktır patron
    1) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P
    2) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" PROJECT400 - DONE!
    Instagram: @itkopekas #dev20 #project400

berkaym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Manuel kilitle açılan Martı değildi herhalde

Taksi ile aynı hesaba geliyor deniliyor ancak mesafe artınca öyle galiba. Zira geçenlerde arkadaş "istasyona geldim çabuk ol" deyince ben de bi baktım evin önündeki direkte Martı bağlı bir tane, uygulama vardı ama hiç kullanmamıştım. Gidip barkodu okuttum zırt diye açıldı, başladı dedi, haa dedim bu kadarmış. Bostancı'dan Marmaray istasyonuna indim, ilk kullanım bilmemnesi artı mesafe ve süre ile birlikte 6 TL gibi bişey aldı.

Takside biliyorsunuz 10-13 TL ilk açılış var. Bir de gittiğim mesafede taksi falan almaz burun kıvırırdı herhalde.

Bu arada bu aletleri yavaşlatmışlar galiba mal mal kullananlar olduğu için. Belli bir potansiyel var ama emniyet gözetilerek kısmışlar gibi. Örneğin tam gaz yapıyorsunuz, yavaş yavaş hızlanıyor. İstasyona doğru giderken yokuş aşağı önce baya bi güzel hızlandı, sonra bi anda bip bip diye öterek kendi kendine fren yaptı.
    Yeni güncelleme geldi bazı bölgelerde riskli olduğundan uyarı verip hız düşürüyor. O bölge dışında daha hızlı gidiyor

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kimse kusura bakmasın rezalet birşey.

1.)acaip tehlikeli , kullanıcılar kesinlikle bunun ehliyetini falan almalı coluk cocuk binmemeli.
    2.)fındıklı - karakoy yolu son 1 aydır tek şerit, geçen bir martıcı akan yolda tek şeridi kendine ortalamış gidiyordu davar bizde arkada 5km/h hızlı onun trafiğini çekiyorduk.
    3.) BULDUKLARI KAZIĞA BAĞLIYORLAR. beşiktaşta sanki nufuz azmış gibi bide kaldırımlarda onların üstünden atlıyoruz...

kısaca bir düzene bağlanmalı bu iş.
    médiocrité partout

halili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şimdi sitesinden baktım.e5 veya teme çıkarsanız kendisi yavaşlayıp duruyormuş.Rampa aşağı da kendisi yavaşlatıyormuş.sal gitsin yapamıyorsunuz. Küçüksu da bulunan çayır alanda vardı geçen gün.Gelen geçen biniyordu.Hiç hijyenik değil. Hele küçük 8 14 yaşındakiler sürekli bir frenleme lastik kaydırma. Yine de şarjı iyi dayandı

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hijyen kısmı göreceli. evet herkes biniyor ama açık havada oluyorsun başkasının havasını koklamıyorsun. Binip bıraktıktan sonra elleri dezenfekte et telefonu dezenfekte et bitti.

Taksiye binsen onun hijyenik olduğu ne kadar muamma. taksiye, minibüse binmekten mantıklı bence.

KaradumanBerke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Martı da yakın arkadaşlarımdan biri çalışıyordu ilk zamanlarında. Kar edememe nedenleri araçların çok hor kullanılması ve şu an öyle mi bilmiyorum ama şarj için toplanıp şarj edilip tekrar yerlerine konulması gibi bir durum vardı. Aslında çok mantıklı bir kısa yol ulaşım çözümü şahsi fiikrim. Lakin kullananlar biraz sıkıntılı kullanıyor yollara bir anda atlayan mı dersin yayaların üzerine sürenler mi dersin. Umarım devam eder ama böyle giderse sıkıntı olacak gibi. Üzülerek ve istemeyerekte olsa söyleyebileceğim tek şey önce insanların bilinçlenip biraz daha saygılı olması lazım.
    Volvo S60 / Volvo C30 / Mercedes - Benz Citan (O Artık Başkalarına Yar Oldu...)

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Manuel kilitle açılan Martı değildi herhalde

Taksi ile aynı hesaba geliyor deniliyor ancak mesafe artınca öyle galiba. Zira geçenlerde arkadaş "istasyona geldim çabuk ol" deyince ben de bi baktım evin önündeki direkte Martı bağlı bir tane, uygulama vardı ama hiç kullanmamıştım. Gidip barkodu okuttum zırt diye açıldı, başladı dedi, haa dedim bu kadarmış. Bostancı'dan Marmaray istasyonuna indim, ilk kullanım bilmemnesi artı mesafe ve süre ile birlikte 6 TL gibi bişey aldı.

Takside biliyorsunuz 10-13 TL ilk açılış var. Bir de gittiğim mesafede taksi falan almaz burun kıvırırdı herhalde.

Bu arada bu aletleri yavaşlatmışlar galiba mal mal kullananlar olduğu için. Belli bir potansiyel var ama emniyet gözetilerek kısmışlar gibi. Örneğin tam gaz yapıyorsunuz, yavaş yavaş hızlanıyor. İstasyona doğru giderken yokuş aşağı önce baya bi güzel hızlandı, sonra bi anda bip bip diye öterek kendi kendine fren yaptı.

Martıydı

İlk emekle dönemlerinde arkadşaın dediği gibi 4 digit dandik bisiklet kilidi vardı.

Konuya dönersek: Martıya bineceğinize eğer trafik yoksa taksiye binin çünkü aynı para. Martıda yoldan gitseniz yavaş kalıyorsunuz, kaldırımdan gitseniz yaya kalabalığı zaten *****. Kadıköy gibi kalabalık yerlerde acaip pratik ve hızlı ama dediğim etmenlerden dolayı dikkatli olmak gerekiyor.

Alman versiyonu: Lime. Hatta renkler bile aynı

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EREN34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Martıydı

İlk emekle dönemlerinde arkadşaın dediği gibi 4 digit dandik bisiklet kilidi vardı.

Konuya dönersek: Martıya bineceğinize eğer trafik yoksa taksiye binin çünkü aynı para. Martıda yoldan gitseniz yavaş kalıyorsunuz, kaldırımdan gitseniz yaya kalabalığı zaten *****. Kadıköy gibi kalabalık yerlerde acaip pratik ve hızlı ama dediğim etmenlerden dolayı dikkatli olmak gerekiyor.

Alman versiyonu: Lime. Hatta renkler bile aynı
    Kuzenim martı da çalışıyor. Bu işin mucidi bird diye biliyorum. Bize de o yüzden martı diye geldi

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kuzenim martı da çalışıyor. Bu işin mucidi bird diye biliyorum. Bize de o yüzden martı diye geldi

Lime bird aynı yılda kuruldu. Sanırım aralarında 2-3 ay vardır.

Hiç kullanmadım, arkadaşımın scooterı var onu kullanıyorum. Martı kullanımıyla alakalı gözlemim kesinlikle yaş, park yeri ve kullanım alanı sınırı getirilmeli.
    Instagram: mutusgarage

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Martıya Kızlı erkekli biniliyor dinen caiz değil diye bir açıklama duyurulup kapatılmasını bekliyorum.

volume81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evden çıkmadığım zamanlarda sabah bostancı sahil'e gidip yürüyüş yapıyordum fazla yürümüşüm dönerken denedim güzeldi ama uygun maliyetli bişey değil.

Trafik olan yerde kısa mesafe diye taksici tribi çekmemek için ara sıra kullanıyorum.

işyeri hizmet bölgesinde ama ev değil yoksa git gel yaparım

Kekuti* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _opeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hijyen kısmı göreceli. evet herkes biniyor ama açık havada oluyorsun başkasının havasını koklamıyorsun. Binip bıraktıktan sonra elleri dezenfekte et telefonu dezenfekte et bitti.
    Taksiye binsen onun hijyenik olduğu ne kadar muamma. taksiye, minibüse binmekten mantıklı bence.
    Başkan taksiye minibüse bindiğimi kim söyledi ki
    Eldiven aldım ama ter vs olmasından kaynaklı tercih etmedim Covid sonrası belki de ben korktum, ama neyse kendime "martı" aldım.
    Rahat olmayan tek kısmı çalınır mı korkusu
    1) 34 JET 01 - R53 Cooper S GP "0483" - R.I.P
    2) 34 DEV 20 - R56 Cooper S "JCW" PROJECT400 - DONE!
    Instagram: @itkopekas #dev20 #project400

cabrioleter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    izmir'de kampanya yapmışlar açılış ücreti yok dakikası 39 kuruş idi sürüyor mu kampanya bilmiyorum ama bisiklet yolları bu martıcılarla dolu tam şeridin ortasından gidiyorlar sinir bozucular..
    Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ey Türkoğlu bu ihanetlerin tarihini sakın unutma!
    16.11.2013
    08.06.2014

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gereksiz pahalı bence

İlk defa Covid öncesi Moda'da kahvaltı ettikten sonra arkadaşlarla Kalamış'a yürüdük. Ka'hve'nin hizasından sahilden aldık birer Martı geri dönmek için, deniz kenarından sahilden tekrar Big Chefs'in oraya döndük 27 lira mı ne verdim. Şaka gibi 4 kişi 100 liraya Kalamış'dan Moda'ya dönmüş olduk

Aşırı çoğalmış olmaları şu an motosikletle gezerken bana da epey sıkıntı doğuruyor. bizim millete böyle şeyler fazla ya vallahi

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende kendisiyle sene başında tanıştım.

şişli ve avcılar bölgesinde benim çok işime yarıyor.neden diyeceksiniz şişliden harbiye gitmem gerekiyor sağolsun taksiciler mesafe kısa değişim saati falan dedikleri için çok kullandım.avcılardada aynı şekilde.

taksiden pahalımı ucuzmu hesap yapmadım ama kendi aracımla gitsem gelsem park parası falan daha tuzluya geliyor.

(özetle ben memnunum inşallah abuk subuk kullanılar yüzünden kaldırılmaz)
    Seat IBIZA FR

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Açılış 1.99TL, sonra dakikası 0,59 kuruş. Fiyatı yüksek bence de ama sahilde vs arada yetişmelik durumlarda kullanılır. E5 gibi ana caddelerde sıkıntılı. Kaldırımlarda bile son sürat geçiyorlar herkesin dibinden. Kural, düzen gelmez ise dertli olacak gibi.

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    caddede suadiye trafiğinde araçların solunda bir amca kullanıyordu.trafil ilerledikçe amcaya yetişiyordum.solumda kaldırımla aramda kalıyor banada sıkıntı oluyordu.amca kaldırıma çıksana dedi oralı olmadı.sonra ön tekeri kaldırıma takıldı ve önümde seyreden mininin dibine düştü.hemen kalktı sağını solunu temizledi.kaocam herif bişeyde diyemedim.5dk.sonra kaldırımdan jet hızıyla yanımdan geçti.şimdi kaldırımdakiler düşünsün )))

scooter candır yaa

stlegal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sanctuary35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeniledilerse bilemem ama izmirdekiler de basit şifreli bisiklet kilidi var.

bu tarz kurnazlıklar benim kötüyü düşünme alışkanlığımdan. yani bu olayın aynısı benim başıma gelebilir ve son kullanıcı ben olduğumdan direk sorumluluk bana ait olmuş oluyor. @McKrop
    izmirde çalıncağını sanmıyorum
    Kurt kışı geçirir yediği ayazı unutmaz..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler