User Tag List

Sayfa 2/29 İlkİlk 123412 ... SonSon
549 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: EH be vtec EH beeee :)

Serkan_UR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eh nin kapsamlı ilk rolü sayılır bence güsel bir başlangıçç çok daha iyi oluccağını dşünüyorum Maşallahhh

sword - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BoraRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet niyetlendik ama olmadı kısmet değilmiş. Birdahakine deneriz dostum. Maksat gönüller bir olsun herkes doğruyu konuşsun.

O akşam benim turbolu araçlar dışında denediğim araçlar FB 106, TC 106, TypeR, EH Vtec' ti ve 4. vitesin sonuna kadar geçildiğim araba yoktu. Hepsinin önündeydim. Hatta kaç defa durduk ve mola verdik. Verdiğimiz molalarda da nekadar güzel sohbet edip birbirimizin araçlarını seve seve övdük

İşte beni mutlu eden olay bu iken farklı bir hava yaratıldımı ben üzülürüm. Hatta meşhur 306 nın sahibi Emre ile de tanıştık. Konuşması hitap şekli ile çok efendi bir çocuk. İnşallah havalar iyi gider de tekrar kısmet olur biraraya gelmek.

bora dediim gibi kamera şart

rs güzel gidio tekrar teke tek denersiniz ben kamera aracı bulurum. hatta barışın rs den hızlı geldi bana.

aslında havalar düzgün olursa 15 araba körfez de yapabliriz sitedeki arkadaşlar arasında.

deniyen arabalara maşallah bu arada....

y@sin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BoraRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet niyetlendik ama olmadı kısmet değilmiş. Birdahakine deneriz dostum. Maksat gönüller bir olsun herkes doğruyu konuşsun.

O akşam benim turbolu araçlar dışında denediğim araçlar FB 106, TC 106, TypeR, EH Vtec' ti ve 4. vitesin sonuna kadar geçildiğim araba yoktu. Hepsinin önündeydim. Hatta kaç defa durduk ve mola verdik. Verdiğimiz molalarda da nekadar güzel sohbet edip birbirimizin araçlarını seve seve övdük

İşte beni mutlu eden olay bu iken farklı bir hava yaratıldımı ben üzülürüm. Hatta meşhur 306 nın sahibi Emre ile de tanıştık. Konuşması hitap şekli ile çok efendi bir çocuk. İnşallah havalar iyi gider de tekrar kısmet olur biraraya gelmek.
    Bende tanıştığıma sevindim abi araba gayet güzel gidiyor maşaallah Tekrar deneriz kısmetse

BoraRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnşallah Yasincim. O akşam da dediğim gibi 106 diyip geçmeyeceksin Şakaların en büyüğünü yapıverir Seninkine de maşallah diyorum.

En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere.

Tşk.
    Bora

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Video cok güzel, her rolling sonrası güzel videolar izliyoruz tesekkürler.

Deneyen tüm otomobillere de masallah
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Cem.B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sword Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bora dediim gibi kamera şart

rs güzel gidio tekrar teke tek denersiniz ben kamera aracı bulurum. hatta barışın rs den hızlı geldi bana.

aslında havalar düzgün olursa 15 araba körfez de yapabliriz sitedeki arkadaşlar arasında.

deniyen arabalara maşallah bu arada....
    ben olurum kamera aracı

bu arada 2 boy geçtğiniz typer nasıl bişidi ben gelmediğim zman stock typerlar gleio sanırım bende var bi kısmetsizlik
    Team PAŞAOĞLU

melih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dikkat edilirse rs ile 3 de fb 106 3 defa çekilmiş videosu var O kdr çekilmişti bende onları koydum ve ayırt edilsin diye renkleri değiştirdim ilk başta mavi sonra siyah sonra kırmızı ve ve artı bunun niye böle takıntı olduğunu anlamadım eğer video çekilmesini istemiyosanız söyleyin abicim veya denemeyin başka nediye bilirim ki her şeyden alev çıkarmak yanış oluyo hiç kimseye hiç bir şekilde kasıtlı olarak yapılan bişe yoktur eğer gerekirsede videoyu kaldırabilirz. zaten 10 dk. geçen bi video tek deneme olarakta koyabilirdik ama yanış anlaşılma olmasın diye tüm emrenin çektiği videoları koyduk. Artık böle yanış anlaşımalar olmasın sonuçta ilaki bi gece olcak yüzüyüze bakacaz DEDİM GİBİ KİMSEYE KASITLİ BİLEREK YAPILAN BİŞE YOKTUR VİDEODA NE ÇEKİLMİŞSE AYIRT EDİLMEDEN KOYULMUŞTUR.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Neyi neyden ayırt etmek için diyeceğim ama konu uzayacak. Sanki quantum fiziği ile ilgili ders veriyorsun da konuları birbirinden ayırt edeceksin.

Video çekilmesini istemeseydim orada işim neydi? Konudaki mesajları önce bir adabı ile oku ondan sonra gel burada büyük puntolar ile yazı yaz. Yoksa yazdıkların kuru gürültüden öteye gitmez.

Ayrıca beni hiç mi hiç tanımıyorsun benimle hiçbir muhabbetin yok ama ben seni forumdaki 306 ile ilgili her mesaja atlamandan az çok tanıyorum Araba senin değil, aracı kullanan sen değilsin, yürüyen sen değilsin ama sahibi o kadar konuşmazken elin 306 sı ile gerdeğe sen girmeye çalışıyorsun.

O nedenle başka RS sahiplerine bakıp genelleme yaparak büyük puntolarla konuşmazsan sevinirim

Ayrıca o akşam orada olup da dostluk içerisinde bizimle vakit geçiren tüm arkadaşlara tekrar teşekkür ederim.

Tşk.
    Bora

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hocam sen dewam et böle keyifli forumlar sana

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı .CeM. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben olurum kamera aracı

bu arada 2 boy geçtğiniz typer nasıl bişidi ben gelmediğim zman stock typerlar gleio sanırım bende var bi kısmetsizlik
    Arabayı kullanan aracın gerçek sahibi değilmiş. Arkadaşıymış. Dediklerine göre araçta Headers, son susturucu ve cai varmış.

Arkadaşla en az 4 defa denedik. Tüm denemelerimize hep Vtec devirlerinde başladık ve sonuç hep aynıydı. Zaten Vtec devirinin dışında hiçbir Vtec benimle yürümek istemedi. Haklıdırlar da birşey demiyorum.

Yani pilotaj da biryere kadar. İlk 3 vites ben yaklaşık 2 boy öndeyken 4 te direk yanıma geliyor ve önüme atlıyor 5 te arkasından devam ediyorum.

Birdahaki denememizde camcar olarak dışarıdan birisi olması daha doğru olur. Çünkü bu araçlarda kilo gerçekten çok önemli bir faktör.

Slm.
    Bora

MiaMi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nerde bu buğradaki videolar. Artık haftaya seyrederiz.

serkan demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hepisine kocaman maşallah

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MiaMi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nerde bu buğradaki videolar. Artık haftaya seyrederiz.
    abi eray alacaktı buğradan ama öle biliyorum ben

cenk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bora abi senin aracında neler vardır güzel gidiyor, bütün araçlara maşallah

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    CAI + 60mm Egzoz + Son susturucu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bora, sizin RS ler için aşağıdaki header'dan alıpta taktıran yok mu hiç? 10-12 ps güç vaadediyorlar...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam çok şey var ve vaatler çok yükseklerde uçuyor malesef. Ancak o tür bir sistemden 10hp almak gerçekten çok zor.

Zira bizim 172 likler ile 182 likler arasındaki farklardan sadece biri bu egzozdur. Tabii beyin ve diğer bazı farklılıklar da mevcuttur. Yani gerçekten bu egzozdan 10hp ve üzeri alınsaydı adamlar 182 lik RS lere sadece bu egzozu monte eder 10 hp aldık diye lanse ederlerdi. Ancak gerçekte durum farklı.

Bana soracak olursan benim sadece bir yazılım projem var. İleride yazılımı da yapıp göreceğim farkı. Yurtdışından özel getirtiyorum RS ler için gelmiş geçmiş en iyi yazılım diye bahsediliyor bu getirttiğim yazılım. Renault' nun ralli araçları için özel geliştridiği GroupN yazılımının biraz daha bizim cadde tipi RS lere uyarlanmış versiyonu yani.

Yazılımın en güzel yanı, öyle diğer out of the box yazılımlar gibi direk 8000dd üzeri devir çevirmiyorsun. 7500dd de kesiyor. Sebebi de motorun zamanla çipe olan negatif reaksiyonunu minimize etmek.

cıvıc si - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    masallah guzel yurumus araclar cumlemıze kazasız belasız ınsallah

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cok guzel denemeler olmus, vıdeoyu keyıfle ızledık,
    bora senın rs guzel gıdıyor, eh vtecte cok ıyı.. butun araclara maşallah
    ekstradan uzununu begendım eh vtecın sımota twıncharger denen olay ne kdr guc saglıyor?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)