User Tag List

Sayfa 1/29 12311 ... SonSon
549 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: EH be vtec EH beeee :)

melih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Arrow EH be vtec EH beeee :) Şubat ayının hızlı ilk rolling gecesi

EH vtecde olanları aşağıda belirteyim diğer araç sahipleride kendileri yazsın eksik fazla bişe yazmayalım. Kimseye yanış bilgi vermeyelim.

Megane Racıng Headers
    Apex-i Cat Hack
    Simota Twın Charger

Herkeze iyi seyirler.

Edit: inşh bu konuda pert olmaz

http://upload.streetfire.net/video/E...ght_559002.htm

biraz uzun olmuş video

MiaMi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eline sağlık melih. Eh güzel gidiyor. Başka video varmı.

mar1lyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güzel video
    dier araç sahiplerinin bişey yazacağını sanmıyorum maşallahtan başka

melih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MiaMi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eline sağlık melih. Eh güzel gidiyor. Başka video varmı.
    abi olanların hepsini bi araya koydum. daha yok elimizde ama hafta içi çeken olmuşsa yollarlar bana bende paylaşırım

UnnAmeD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gercekten cok guzel gıdıyor.offtopıc olcak ama vıdeodakı muzıklerın playlıst ı alabılırmıyım ?

MeK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Üfffffffff onasıl bişey yaw Eh işde bilader fenaaa Maşallah fena gidio EH v-tec
    Vtec king misin sen ???

SkY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güzel gitmiş maşallah..

vtecburac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MeK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üfffffffff onasıl bişey yaw Eh işde bilader fenaaa Maşallah fena gidio EH v-tec
    Vtec king misin sen ???
    king deyilimde memo kingim diyen varsa beklerim

BoraRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    EH Vtec ile yanımda 70 kiloluk Uğur denen arkadaş otururken en az 5 defa denedik. Her denememizde en az 2 ila 3 boy ayırdığım videolar konmamış ama son 2 denememizde yanımda 90 kilo üzeri arkadaş vardı AB Sword Vtecin sahibi Murat. (Kendisi ile çok da iyi anlaştık.) Onun yanımda olduğu ve tabii ki ister istemez kilo farkının bariz ortaya çıktığı video konmuş

Ben zaten 90 kiloyum. Murat da 90 üstü. Eder sana 180+ kg. EH Vtecteki arkadaşların kilolarını söylememe gerek yok kendileri zaten bir bakışta belli ediyorlar ne kadar hafif olduklarını

Eh normaldir bunu bekliyordum açıkçası.

Ama bu bana iyi bir ders oldu. Bundan sonra kamerayla gitmek farz oldu. Çünkü insanlar işlerine gelen videoları koyup sonra da umarım konu pert olmaz diye bir de utanmadan dip not düşüyorlar

Ayrıca Melihçim neden tüm videolar normal de Clio RS videosu kırmızı olarak highlight edilmiş? Elin mi kaydı yoksa içten içe bir provokasyon mu hissediyorum? Açıklarsan sevinirim

Tşk.
    Bora

y@sin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    EH güzel gidiyor maşaallah burak..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BoraRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    EH Vtec ile yanımda 70 kiloluk Uğur denen arkadaş otururken en az 5 defa denedik. Her denememizde en az 2 ila 3 boy ayırdığım videolar konmamış ama son 2 denememizde yanımda 90 kilo üzeri arkadaş vardı AB Sword Vtecin sahibi Murat. (Kendisi ile çok da iyi anlaştık.) Onun yanımda olduğu ve tabii ki ister istemez kilo farkının bariz ortaya çıktığı video konmuş

Ben zaten 90 kiloyum. Murat da 90 üstü. Eder sana 180+ kg. EH Vtecteki arkadaşların kilolarını söylememe gerek yok kendileri zaten bir bakışta belli ediyorlar ne kadar hafif olduklarını

Eh normaldir bunu bekliyordum açıkçası.

Ama bu bana iyi bir ders oldu. Bundan sonra kamerayla gitmek farz oldu. Çünkü insanlar işlerine gelen videoları koyup sonra da umarım konu pert olmaz diye bir de utanmadan dip not düşüyorlar

Ayrıca Melihçim neden tüm videolar normal de Clio RS videosu kırmızı olarak highlight edilmiş? Elin mi kaydı yoksa içten içe bir provokasyon mu hissediyorum? Açıklarsan sevinirim

Tşk.
    Bora
    clioyla denemelerimz zevkli geçti, teş ederim
    ayrıca ben arkdşa butun vıdeoları koymasını söledim tüm videolarda konuldu biz 5 kere denemedin 4 kere denedik, ilk denemede sen geçtin 1 boy, 2. deneme yarım kaldı önümğzdeki araçlardan sebep, 3. deneme dönüşte yapılan onda ben geçtim, 4. denemede ben geçtim...
    ama kafada soru işareti varsa tekrar deneriz hiç problem deil

ayrıca lütfen bahane sunmayalım, benim de sürüyle bahanem var ben söylemiyorum
    şimdi benim kilomun 75 olması yanımdakı arkadasın kilosunun 65 olması bizim suçumuz mu?? o zaman herkes rejim yapsın yani ben napım abi senle denicem diye kilomu alıyım?? sizin aracınız güzel giden bir rs, çok da memnun kaldım bi problemim yok ki seninle, bir daha olsa yine denerim seninle 10 boy yicemı bılsem bıle, keşke herkes senin gibi olsa

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Burak doğru diyor o zayıf ise o ne yapsın.

O yüzden benimle denerken ben tek kişi olacağım.Tekrar tesisatımı taktığımdan Anfilerimle beraber Burak ve Uğur un kg sine geliyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MiaMi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak doğru diyor o zayıf ise o ne yapsın.

O yüzden benimle denerken ben tek kişi olacağım.Tekrar tesisatımı taktığımdan Anfilerimle beraber Burak ve Uğur un kg sine geliyorum.
    deneriz abi senle, sen nasıl istersen hangi vites hangi devir hepsini sen söylersin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı vtecburac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    clioyla denemelerimz zevkli geçti, teş ederim
    ayrıca ben arkdşa butun vıdeoları koymasını söledim tüm videolarda konuldu biz 5 kere denemedin 4 kere denedik, ilk denemede sen geçtin 1 boy, 2. deneme yarım kaldı önümğzdeki araçlardan sebep, 3. deneme dönüşte yapılan onda ben geçtim, 4. denemede ben geçtim...
    ama kafada soru işareti varsa tekrar deneriz hiç problem deil

ayrıca lütfen bahane sunmayalım, benim de sürüyle bahanem var ben söylemiyorum
    şimdi benim kilomun 75 olması yanımdakı arkadasın kilosunun 65 olması bizim suçumuz mu?? o zaman herkes rejim yapsın yani ben napım abi senle denicem diye kilomu alıyım?? sizin aracınız güzel giden bir rs, çok da memnun kaldım bi problemim yok ki seninle, bir daha olsa yine denerim seninle 10 boy yicemı bılsem bıle, keşke herkes senin gibi olsa
    Canım benim benim üzüldüğüm nokta, o akşam ilk mola verdiğimiz yerde senin kendi ağzınla Sword Vtecin sahibine Clio RS ile aranda olan farkı anlattığında böyle konuşmamandı Clio RS bana 2 boy hatta daha fazla açıyor ama sonra ben 5 te tamponuna kadar geliyorum diyip sonra burada sen beni birkere geçtin diğerlerinde hep ben geçtim demen be gözüm. Eğer ben yalan söylüyorsam Sword Vtecin sahibi Murat da buraya üye gelsin söylesin

Ayrıca bak o koyduğun videolarda FB plaka 106 ile kafa kafaya yürümüşsün. Sor bakalım ben o 106 ile kaç defa denedim ve kaç boy açtım ve bir defa bile olsa hiç geçildim mi? O akşam senin 3' ün sonuna kadar kafa kafaya yürüdüğün TypeR' a ben 4. vitese kadar 2 boy açıyordum hatta geldim sana bunun nedenini sorduğumda abi o typeR 'ın şöförü iyi değil ben de onunla kafa kafaya yürüyorum senin onu ayırman çok doğal demiştin

E şimdi tüm bunlardan sonra böyle yapmanız beni sadece üzer güzel kardeşim. Yoksa benim hiçbirinizle bir sorunum yok. Sadece üzüldüğüm nokta aşırı hırs yapmışsınız ve bu hırs sizinle yüzyüze olduğumuz zaman bize gösterdiğiniz o "abicim" samimiyetini maalesef sorgulatıyor güzel kardeşim.

Neyse hata bende dediğim gibi bir dahaki sefere kamerayla gelmek şart değil farz oldu

Sevgiler,
    Bora

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı vtecburac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    deneriz abi senle, sen nasıl istersen hangi vites hangi devir hepsini sen söylersin
    Eh yürüyorr maşallah gerisi yalan yani.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Canım benim benim üzüldüğüm nokta, o akşam ilk mola verdiğimiz yerde senin kendi ağzınla Sword Vtecin sahibine Clio RS ile aranda olan farkı anlattığında böyle konuşmamandı Clio RS bana 2 boy hatta daha fazla açıyor ama sonra ben 5 te tamponuna kadar geliyorum diyip sonra burada sen beni birkere geçtin diğerlerinde hep ben geçtim demen be gözüm. Eğer ben yalan söylüyorsam Sword Vtecin sahibi Murat da buraya üye gelsin söylesin

Ayrıca bak o koyduğun videolarda FB plaka 106 ile kafa kafaya yürümüşsün. Sor bakalım ben o 106 ile kaç defa denedim ve kaç boy açtım ve bir defa bile olsa hiç geçildim mi? O akşam senin 3' ün sonuna kadar kafa kafaya yürüdüğün TypeR' a ben 4. vitese kadar 2 boy açıyordum hatta geldim sana bunun nedenini sorduğumda abi o typeR 'ın şöförü iyi değil ben de onunla kafa kafaya yürüyorum senin onu ayırman çok doğal demiştin

E şimdi tüm bunlardan sonra böyle yapmanız beni sadece üzer güzel kardeşim. Yoksa benim hiçbirinizle bir sorunum yok. Sadece üzüldüğüm nokta aşırı hırs yapmışsınız ve bu hırs sizinle yüzyüze olduğumuz zaman bize gösterdiğiniz o "abicim" samimiyetini maalesef sorgulatıyor güzel kardeşim.

Neyse hata bende dediğim gibi bir dahaki sefere kamerayla gelmek şart değil farz oldu

Sevgiler,
    Bora
    tamam abi ben öyle dedim zaten bişey demiyorum ki ilk denememizde sen açtın zaten arayı, ben 5de tamponuna geldim ok dğrudur abi, senin araç zaten güzel gidiyor, tekrar diyorum samimyetinden dolayı seninle denemkten zevk aldık hatta farkındaysan araçdada gülüyorduk eğleniyorduk, geçme geçilme derdim olsa senle denemezdim abi maksat muhabbet, tc 106 1 kişiydi ben 2 kişiydim onla denemezdim geçilcem korkusu olsaydın ama bi yanlışımız olduysa kusura bakma abi sen bizi yanlış anladın sanırım biz öle insanlar deiliz sen geçtim diyosan geçmişsindir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bora akşam tanışamadık seninlede deneyecektik 406 nın peşine takılınca sizi gişe çıkışında gördüm anca. Dönüşte opete girdiniz bekledim biraz ama ön grup çok koptu.

bu arada döüşte EH vtec ile bastınız net net her vtesinizi isledim sen 5 sonuna doğru orta şeritte 2 3 boy öndeydin.

Sevgiler,
    Bora

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet niyetlendik ama olmadı kısmet değilmiş. Birdahakine deneriz dostum. Maksat gönüller bir olsun herkes doğruyu konuşsun.

O akşam benim turbolu araçlar dışında denediğim araçlar FB 106, TC 106, TypeR, EH Vtec' ti ve 4. vitesin sonuna kadar geçildiğim araba yoktu. Hepsinin önündeydim. Hatta kaç defa durduk ve mola verdik. Verdiğimiz molalarda da nekadar güzel sohbet edip birbirimizin araçlarını seve seve övdük

İşte beni mutlu eden olay bu iken farklı bir hava yaratıldımı ben üzülürüm. Hatta meşhur 306 nın sahibi Emre ile de tanıştık. Konuşması hitap şekli ile çok efendi bir çocuk. İnşallah havalar iyi gider de tekrar kısmet olur biraraya gelmek.

tunceR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence bu arabaları halis karataşla Fuat çakar felan kullansın (atçılar bilirler) ozaman herkesin kafası rahat olur..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)