User Tag List

Sayfa 11/11 İlkİlk ... 91011
204 sonuçtan 191 ile 204 arası

Konu: Arabayi vale'ye vermek ...

Fatih_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı K0213 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim haklısın büyük ölçüde, bir çok vale sosyoekonomik çevresinde binemeyecği araçlara biniyor, bastırılmış duyguları hat safhada, birazda gelir dengesizliğinden dolayı çok zengin insanlara karşı tepkililer belkide.

Bunların önüne geçmek için insanlara hak ettikleri geliri vaat edersen ki bizim şirketimiz öyle yapıyor. Devlet asgari ücreti yükseltmedi diye asgari ücrete(949TL) çalıştırıp sonrada profesyonellik beklersen olmuyor.

Birde maliyetleri düşürmek için eksik personel çalıştırırsan, çalışan ilk 10 arabaya koşarak gider, araçları yavaş sürer ama yorulunca kendi pinekler araçlar koşar, yanlar, gazlar vs. çünkü iş yetişmez.

Bizde altın kural araçları yavaş süreceksin, özellikle Apti İpekçi caddesinden geçerken(semtin vitrinidir) tüm yayalara yol vereceksin, insanlara işini düzgün yaptığını göstererek, bu bölgedeki tüm araçları kendine çekeceksin.

Bunları isterken de çalışanlara 1680TL maaş vereceksin(yol yemek dahil) birde üstüne bahşişlerden 500TL en az gelir elde edeceğini vaat edeceksin ve ekstra organizasyonlara giderek(eğer isterse) ayda 20 saat fazla mesaiyle 400TL kadar da fazladan kazanma imkanı sunarsan, çalışanlar bu parayı kazanabilmek için işine önem verir.

Anlayacağınız para-çokomel ilişkisi her işte olduğu gibi valelik sektöründe de var.

Ayda 2500TL üstü kazanan bir vale, en hızlı ferrariye, etiket olmuş 131 muamelesi yapar 20 km ile giderken, her çakıl taşından sakınır arabasını
    Kesinlikle çok doğru bir yazı.

İstanbulun kaliteli alışveriş merkezlerinden birinde ve beş yıldızlı bir otelde valelik yaptım.

Boş zamanımdan ve araba kullanmayı özlediğim için yaptım 3 ay kadar ve bıraktım.

İlk iki ay keyifliydi neredeyse bütün markaların bütün modellerine bindim. Çok komik anılarım da oldu özellikle ferrari ve m6 ile.

fakat işin saçma yanı 6 kişi durmadan araba teslim alıp otoparka parkedip uzun bir yolu koşarak dönmek ve tekrar teslim alıp park etmek bu sırada çıkan araçları getirmek. Yetişmiyor net birşekilde belli. Mecburen hızlı olmak zorundasın yoksa şef dediğin ilkokul mezunundan fırça yiyebilirsin. Üstüne haftalık bahşişin kesilir.
    Asgari ücret.
    Çok şükür hiçbir sorun yaşamadım ama yaşayan arkadaşlarım oldu. Benim gördüğüm ve anladığım kesinlikle aracımı valeye vermemektir.
    Tabi başka şirketlerin çalışma sistemini bilemem
    34 TE 3516

Para için değil , mutluluk için çalış

Arenimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    44 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu ülkede ferrari de pert edildi, lambo'ya da hasar verildi ne yazık ki ama bu bütün sektörü karalayacak bir durum değil, hata olduğu kadar kaza da olabiliyor.

Bende şuanda nişantaşı bölgesinde otopark ve vale müdürlüğü yapıyorum ama sokak valelerinden değiliz çünkü onlarda hakikaten kaldırım üstü, tarla vs nereyi bulsalar çekerler, birde üstüne trafik cezası gelir 3 gün sonra yazar kasa fişiniz yoksa kabulde etmezler

ama bu iş artık büyük şirketlerin ilgisini çekmiş durumda ve kimse kendini bilmez valler yüzünden adının çıkmasını istemiyor!

ileri yıllarda taksim, nişantaşı, maçka arasında büyük bir otopark ve vale hizmeti vermeyi düşünen firmamız(adını vermeyeyim şimdi) hizmete başlayalı 3 ay olmasına rağmen nişantaşı bölgesinde baya dikkat çekmiş ve kurumsal bir çerçevede iş yapmaktadır.

Aslına bakarsanız bu işler artık eskisi gibi gitmeyecek ve ileri yıllarda gönül rahatlığı ile araçlarınızı vale'ye bırakabileceksiniz.

İstanbul içi organizasyonlara vale ihtiyacınız olursa da haberim olsun
    Siz nişantaşında nerede duruyorsunuz ben oradan baya sık geçiyorum , hatta bir keresinde pek tatsız bir olay kulağıma geldi aracımla alkalı bazı vale arkadaşlarınız sanırım bana turulmuş vs. gibi bir şey turuncu 350Z

CaNeR44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bir tanıdığım florya kahvesinde işe başlamış vale olarak günlük 50 tl veriyorlar 70 yapılmasını istiyor yok diyorlar günde yüzlerce araba geldiği yerde iki arabadan alacağın parayı çalışanına vermeyi çok görüyosan o işden herşey beklenir kazasıda belasıda çok olur bu arada çocuğun kullandığı en iyi araba şirket kamyonet ve minibüsler abi diyor masarati-porsche kullanıyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yalnız şunu da herkes pas geçmiş sanırım ok valeler kötüde 18 yasında babacığının parasıyla corvette vb supersport arabaya binerse üstüne tutupta 5 yaş büyük birine oğlum derse abartmıyorum ama böyle baba parasıyla artistik yapan genc arkadaşlarda cok war doğal olarak kurunun yanında yaşta yanıyor

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Ya siz burada arabamı valeye vermem vs diyorsunuz adam arabasını valeye veriyor gez gazla plakamız şanlansın etiket olalım diyor Sonrada valeler neden böle.

Toplumda normal adam kadar kafayı yemişler olduğu için düzen tutumuyor.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hiç abartmıcam sosyetik mekanlarda araba bırakan genc arkadaşların çoğu artistik yaparak bıraktığı için iş cem yılmaz'ın dediği gibi babam ve oğluma dönüyo

K0213 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Arenimo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz nişantaşında nerede duruyorsunuz ben oradan baya sık geçiyorum , hatta bir keresinde pek tatsız bir olay kulağıma geldi aracımla alkalı bazı vale arkadaşlarınız sanırım bana turulmuş vs. gibi bir şey turuncu 350Z
    Eski maçka otelinin otopark ve vale işlerini yapıyorum şuan, gerçi burada ki sistemi kurduk, çalışma planı oturdu ve önümüzdeki ay muhtemelen buradan ayrılacağım.

Aslında Xor sayesinde tanışmıştık die hatırlıyorum seninle. Sima olarak pek hatırlamıyorum ama turuncu Z seninse bir haftadır bir kaç kere gördüm hatta mavi başka bi Z ile ardı ardına 4-5 tur dönüp durdular burada.

Gönül rahatlığıyla St.Regis otelinin valesine(chocolate yanı) bırakabilirsin, hatta sana özel minimum fiyat uygularız

Her şeyden önce aracın rampa bile inip çıkmaz, asansörle otoparka gider, gelir. Gerçi mümkün mertebe kupon araçları kapıda tutuyoruz.
    Hepsinden önemlisi kaldıra park edilmez, sonradan trafik cezası gelmez, gelirse de bize getir biz öderiz
    Fiat's Are Faster Than You Think!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada ben ayrılınca, vale şefliği ve otoparktan sorumlu olacak bir arkadaşa ihtiyaç duyacağız.
    Düşünen eden olursa siteden referans göstereceği kişilere bağlı yardımcı olurum. pm ile ulaşabilirsiniz.

brave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 sene önce filandı galiba kuruceşme kahvesinde mecbur olarak vale ye verdim ki orası hep full neyse arkadaslarla yedik içtik arabamı almaya geldiğimde bir gariplik vardı arabanın hiç birseyi çalışmıyor ne cam ne kilit dedim ne oldu arabaya abi çalışmadı vurdurduk farlarıda fılan açık bırakmışlar aküde bitmişti dahada vermedim.

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Eski maçka otelinin otopark ve vale işlerini yapıyorum şuan, gerçi burada ki sistemi kurduk, çalışma planı oturdu ve önümüzdeki ay muhtemelen buradan ayrılacağım.

Aslında Xor sayesinde tanışmıştık die hatırlıyorum seninle. Sima olarak pek hatırlamıyorum ama turuncu Z seninse bir haftadır bir kaç kere gördüm hatta mavi başka bi Z ile ardı ardına 4-5 tur dönüp durdular burada.

Gönül rahatlığıyla St.Regis otelinin valesine(chocolate yanı) bırakabilirsin, hatta sana özel minimum fiyat uygularız

Her şeyden önce aracın rampa bile inip çıkmaz, asansörle otoparka gider, gelir. Gerçi mümkün mertebe kupon araçları kapıda tutuyoruz.
    Hepsinden önemlisi kaldıra park edilmez, sonradan trafik cezası gelmez, gelirse de bize getir biz öderiz
    Z benim otoparkta duruyor hatta şuan kameradan izliyorum Sahibini tanımam etmem ama 3 kişilik yere tek başına şaapıyooo

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Z benim otoparkta duruyor hatta şuan kameradan izliyorum Sahibini tanımam etmem ama 3 kişilik yere tek başına şaapıyooo
    Herkes işini yapsın lan! Otoparkçıyım diyom, arkam sağlam diyom olm, bana zorla değneğimi kullandırtma Goray! O araba buraya gelecek

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Herkes işini yapsın lan! Otoparkçıyım diyom, arkam sağlam diyom olm, bana zorla değneğimi kullandırtma Goray! O araba buraya gelecek
    Yıllık abonelik fiyatını pm atıyorum kameralı izleme, epoksi taban ve 3 kişilik yer verebiliyorsan bu fiyata bende sana veririm

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

FurkanElsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yıllık abonelik fiyatını pm atıyorum kameralı izleme, epoksi taban ve 3 kişilik yer verebiliyorsan bu fiyata bende sana veririm
    abi ben bunu imzam yaparım müsadenle

gkhnyds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mecbur kalmadıkça ( şair burada yanındaki hatunun kalın olduğundan bahsediyor ) vermiyorum..
    tsi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)