User Tag List

Sayfa 3/26 İlkİlk 1234513 ... SonSon
492 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: UR Clio RS ZY TYPER NCM TYPER DBS TYPER VTC TYPER BS FN2 TYPER

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ahmet böle oluor diosunda zy sizi 1.5 boy geçio ben 3 sonuna kdr tutunuorm zy ye o nasl olcak 100 denemeden sora boğuldu araba ve 10 bin kmdir bakımsızım anlıcağın yağ filan simsiyah size bunu demiştim koycam koycam dedinzde koyn sorun deil bilen bilio ztn bakımsız oldğmu millet kendini kandırır

Serhat Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmet3425 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen rs tek kisi olmasına rağmen boyle oluyor ss de yazılım bile yokken nasıl dbs ye o kadar tutunabildi hala anlamıs değilim
    ss te ciddi ağırlık avantajı oldugunu dusunuyorum ben yoksa haala benimde aklım almıyor
    TeamPASAOGLU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı skate61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahmet böle oluor diosunda zy sizi 1.5 boy geçio ben 3 sonuna kdr tutunuorm zy ye o nasl olcak 100 denemeden sora boğuldu araba ve 10 bin kmdir bakımsızım anlıcağın yağ filan simsiyah size bunu demiştim koycam koycam dedinzde koyn sorun deil bilen bilio ztn bakımsız oldğmu millet kendini kandırır
    zy tek dbs 2 kisiydi + dun denemediler diye biliyorum...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zy tek dbs 2 kisiydi + dun denemediler diye biliyorum...
    ben dün demiorm geldiğimz gece çarşmbaydı sanırsam geçtimi geçti bu kdr bakımsız araç geçmek kolay tabi sizin için bakım farketmio araç hep aynı gidiodur.. Hani polemiğe girmeye gerek yok snçta ZY yeni alındı araçta bakım bile doru düzgün yokken geçti dbs yi yiğit kendi sordu bana başka bişi varmı bu araçta die olması zor biz typerdan anlamıorz bana gelirsek aracım 10 bindir bakıma girmio performanslı araç düşün sürekli rol yapıp sıkıorm yağ simsiyah illaki farkeder bakıma girim çıkım deneriz yine bakalm tutunuom mu tutunamıom mu

Kaa scirocco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bendede bakım yokk =) yıllık bakımımm geldi sayılır 10 gun e

Ek.Civic_Spoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı skate61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben dün demiorm geldiğimz gece çarşmbaydı sanırsam geçtimi geçti bu kdr bakımsız araç geçmek kolay tabi sizin için bakım farketmio araç hep aynı gidiodur.. Hani polemiğe girmeye gerek yok snçta ZY yeni alındı araçta bakım bile doru düzgün yokken geçti dbs yi yiğit kendi sordu bana başka bişi varmı bu araçta die olması zor biz typerdan anlamıorz bana gelirsek aracım 10 bindir bakıma girmio performanslı araç düşün sürekli rol yapıp sıkıorm yağ simsiyah illaki farkeder bakıma girim çıkım deneriz yine bakalm tutunuom mu tutunamıom mu

moralini bozmak istemem ama ss te o gece 10-11.000 km dir bakımsızdı istanbuldan dönünce yağ falan değiştirdi şuan çok daha iyimi olcak yani senin deyiminle

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    moralim nie bozulsun koçum arabamdaki parçalar belli kafan rahat olsn beni herkes tanıo burda bilio okanıda biliolar ondan takcak bişi yok.. bakımsızla bakımlı araba farketmzmi benim deyimim deil genel bişi bakımsızmı deneyelim hep saçma saçma knşup canımı sıkmayın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    k.bkmada bu forumdan sürekli banlanıp arabam stock diyip milletle yürümüorm arabamdakiler açık belli burdaki millet beni tanıo lüleburgaz tayfası diyip adınz çıkmış çakala onn için benimle polemiğie girmeyin bile her seferinde okan geldiğinde ii davranıorz ataşhirde burdan beraber gitmişliğimz var ama bi dahakine farklı türden davranırım

Can's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ahmet ben hıc dun dbsyle denemedım kı
    ne alakası war anlamadım ....kıvanc aslanım gelın clıo rs ınızle okanla ok her turlu denerım sızınle ıste ıstersen nos tak gel snn rs her turlu gıder

H22Power - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla ben okanı koruyormuşum gibi olmasında bence
    n/a stock araba: piston kol egzantrik conta girilmemiş araçtır
    turbo stock araba: turbosu büyültülmemiş piston kol egzantrik girilmemiş araçtır
    sonuçta arabanın motorunda ne modifiye var denmiyor mu? motor ve turbo stock ise stock dur turbo arabanın bastığı basınç yada n/a arabaya yapılan headers egzoz filtre vs şeyler araçta var olan ve fabrikanın yakıt tasarrufu ve doğayı korumak adına kısıtladığı güç tür tabii bence... çoğuna göre bu kavram farklı bir egzoz bir filtre takıp full mode yaptım demek isteyen için benim düşüncelerim saçma gelebilir.. belkide ben çok geniş kapsamlı düşünüyorum
    ..::PASSATURBO1::..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PASSATURBO1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    turbo stock araba: turbosu büyültülmemiş piston kol egzantrik girilmemiş araçtır
    sonuçta arabanın motorunda ne modifiye var denmiyor mu? motor ve turbo stock ise stock dur turbo arabanın bastığı basınç yada n/a arabaya yapılan headers egzoz filtre vs şeyler araçta var olan ve fabrikanın yakıt tasarrufu ve doğayı korumak adına kısıtladığı güç tür tabii bence... çoğuna göre bu kavram farklı bir egzoz bir filtre takıp full mode yaptım demek isteyen için benim düşüncelerim saçma gelebilir.. belkide ben çok geniş kapsamlı düşünüyorum
    filtre egsoz kat iptali olan arabada stock olmuyor sonucta (bence)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı pasa35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    filtre egsoz kat iptali olan arabada stock olmuyor sonucta (bence)
    işte dediğim gibi stock kavramı biraz göreceli bir kavram

kıvanç
    Misafir
    cai egzos yüklümü yoksa stockmu oluyor bu kavram nedir ?
    eğer okanın aracında cai egzos dışında oynama var diyen varsa ciddi ciddi götürelim aracı istediğiniz yere ama ortada iddiia olacak ordan atıp tutması kolay varmı iddiasına giren arabanın arkasından bu kadar laf yapan insanlar çıksın iddiaya girsin ozaman ??

ne diosunuz ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Can's Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahmet ben hıc dun dbsyle denemedım kı
    ne alakası war anlamadım ....kıvanc aslanım gelın clıo rs ınızle okanla ok her turlu denerım sızınle ıste ıstersen nos tak gel snn rs her turlu gıder
    moruk tamam iste bende onu diyorum ztn

dun siz hiç denemediniz cunku sen tektin o 2 kisiydi denemeye gerek yoktu

alican demis ya dbs yi gecti diye (1.5) boy olay anını en yakından goren kisi olarak sana sorayım dedim sen cidden 1.5 boy gectin mi dbs yi?

Can's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    leen operım senı arkadasım gel deneyelım dyrm ıste horoz gıbı gagalama herkez ne oldgnu bılıo konuyu dagıtma rs ınle ok

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kıvanç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eğer okanın aracında cai egzos dışında oynama var diyen varsa ciddi ciddi götürelim aracı istediğiniz yere ama ortada iddiia olacak ordan atıp tutması kolay varmı iddiasına giren arabanın arkasından bu kadar laf yapan insanlar çıksın iddiaya girsin ozaman ??

ne diosunuz ?
    kıvanç git kumda oyna koçum kendinizi kandırın siz milleti deil ztn şurda kimsede size inanmıo hep sizin tayfa ne *** olduğunuzu herkes bilio

Kaa scirocco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PASSATURBO1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı benm aracı tariff ettin turbo araçta =)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kıvanç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ne diosunuz ?
    kıvanç bu sözün bana değildir umarım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    moruk tamam iste bende onu diyorum ztn

dun siz hiç denemediniz cunku sen tektin o 2 kisiydi denemeye gerek yoktu

alican demis ya dbs yi gecti diye (1.5) boy olay anını en yakından goren kisi olarak sana sorayım dedim sen cidden 1.5 boy gectin mi dbs yi?
    videolar var ahmet açıo can 4 ten sora bunuda inkar etmeyin bak nasıl oluomuş sorunlu araba diyince inanmıosnz bana alican bahane üretio aldım alalı araba kendi sorun zaten napsam başka bişi çıkarıo ibne araba

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)