User Tag List

Sayfa 30/30 İlkİlk ... 20282930
565 sonuçtan 552 ile 565 arası

Konu: 20 Haziran 2010 Ataşehir 02.00

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bs type-r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben ss in eb rs in son halinden hızlı oldugunu dusunmuyorum, ikisi ilede denemiş biri olarak, gerçi eb rs ile denediğimde sadece filtre vardı bende ama aradaki farkları mukayese ediyorum şimdi kafamda ve çok yakın olurlar diye düşünüyorum,
    eb rs (bora) benimle senin son denemende araçta neler vardı tam olarak?
    hocam arac bora abiden bu yana bikac kez mutasyon gecirmis anladigim kadariyla
    simdi tekrar toparlanma asamasinda.bizde bilmiyoruz rs harici araclarla ne olur ne olmaz.diger bikac RS le topluca 1 kere denedik simdiye kadar.senkromec sikintisindan dolayi bazi vites gecis sorunlarim var.duzelsinde kismetse bende merak ediyorum typer larin bize kac boy atacagini

Cimmeria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı eXe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam arac bora abiden bu yana bikac kez mutasyon gecirmis anladigim kadariyla
    simdi tekrar toparlanma asamasinda.bizde bilmiyoruz rs harici araclarla ne olur ne olmaz.diger bikac RS le topluca 1 kere denedik simdiye kadar.senkromec sikintisindan dolayi bazi vites gecis sorunlarim var.duzelsinde kismetse bende merak ediyorum typer larin bize kac boy atacagini
    cai tak egsoz tak kafa kafaya yürürsün

BoraRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bs type-r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben ss in eb rs in son halinden hızlı oldugunu dusunmuyorum, ikisi ilede denemiş biri olarak, gerçi eb rs ile denediğimde sadece filtre vardı bende ama aradaki farkları mukayese ediyorum şimdi kafamda ve çok yakın olurlar diye düşünüyorum,
    eb rs (bora) benimle senin son denemende araçta neler vardı tam olarak?
    CAI egzoz ve yazılım vardı ama Serhat hep sonradan öğreniyoruz o zamanlar hep out of the box yazılımlar ile yürütmeye çalıştık RS i. Haa evet stock yazılımdan daha iyiydi ama EB RS 'in üzerindeki şuanki yazılım ile alakası yoktu ozamanki yazılımların.

Ben de merak ediyorum Mustafa (EB RS' in yeni sahibi) şu arabayı bitirsin de denemek istiyorum SS RS ile benim eski RS i. Farkı beraber görürüz.

Göki,ZD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mustafa benim 106 yada bi el atsana yürütelim garibanı
    Alıntı B.Aktepe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Para harcayan geçer, dua ile anca maneviyatınız güçlenir, aracınız güçlenmez.

Serhat Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cumartesi gunu 3 tane tanimadigimiz arkadas geldi.Okan dan SS in kaputunu acmasini istedi.baktilar ettiler.bu isten en iyi anladigina inandiginiz kisiler heryerine baksin etsin.sonra ciksinlar denemeye olsun bitsin.Bisey bulunamiyosa ve yine geciyosa, arac sahibide bisey yok diyosa yapicak bisey yok.Savunmak icin demiyorum ama adam her araba gecisinde yuzlerce mesaj, tartisma olcagina deneme yapilmadan once bilirkisi raporu olsa bunca tatsiz tartismalara da mahal verilmemis olur.
    Yanlis miyim ?
    her araba geçişinde demişinde benmi yanlış hatırlıyorum yoksa siz yakın gitmek veya tutunmak terimlerini geçmeylemi karıştırıyorsunuz, tamamen merakımdan belki ben görmemiş olabilirim ss in geçtiği videoları ayrıca bi konu açsanızda bizde izlesek

Alıntı BoraRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    CAI egzoz ve yazılım vardı ama Serhat hep sonradan öğreniyoruz o zamanlar hep out of the box yazılımlar ile yürütmeye çalıştık RS i. Haa evet stock yazılımdan daha iyiydi ama EB RS 'in üzerindeki şuanki yazılım ile alakası yoktu ozamanki yazılımların.

Ben de merak ediyorum Mustafa (EB RS' in yeni sahibi) şu arabayı bitirsin de denemek istiyorum SS RS ile benim eski RS i. Farkı beraber görürüz.
    aynen bende çok merak ediyorum ss le denemesini ayrıca bende denemek isterim eb rs ile
    TeamPASAOGLU

mehzent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ılk yakın gıdıyoruz oldu sonra tutunuyoruz oldu sonra kafa kafaya oldu şimdide geçtik olduuu yarın ne olur goyy goyy olur
    Alıntı mami_makinen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah ne söylenebilirki altı üstü atmosferik araba ama yaptıkları atmosfere sığmıyo

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abicim ben burda seni onu bunu gecti demiyorum.bu zamana kadar bu adamin gectigi kisilerden bahsediyorum.senin ismin mi gecti ? yaranmi varda ustune alinip gocunuyosun ?

mmustu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abicim ben burda seni onu bunu gecti demiyorum.bu zamana kadar bu adamin gectigi kisilerden bahsediyorum.senin ismin mi gecti ? yaranmi varda ustune alinip gocunuyosun ?
    ya bi sus arkadaşım ya kaç sayfa kaç post oldu yeter artık

okan konuşsun kendi arabası için harbi sana gocunduracak yarayı açtıracaksın artık

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mehzent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ılk yakın gıdıyoruz oldu sonra tutunuyoruz oldu sonra kafa kafaya oldu şimdide geçtik olduuu yarın ne olur goyy goyy olur

sen beni avukatlik yapan biri sandin galiba ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mmustu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bi sus arkadaşım ya kaç sayfa kaç post oldu yeter artık

okan konuşsun kendi arabası için harbi sana gocunduracak yarayı açtıracaksın artık

hayirdir herkes birbirinin avukatligini ustlenip birbirine bileniyo ?

szi tanimam etmem.kalkmis bana yara actiricaksin muhabbeti yapicaksan ben bu mevzuya pm den devam ederim..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    harbiden yeter lan başlıcam rs inize boş yere tartışmalar vs bu a... arabası typerı geçemez doru baya yüklenmesi lazım çnkü boş knşmayın kim olrsa olsn herkes neyin ne oldğunu bilio küçümsencek bişide yok herkesin aracı kendine güsel para harcandımı hepsi birbiirini dürter onn için gereksiz 30 50sayfa uzuo rs typer konuısu

mmustu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayirdir herkes birbirinin avukatligini ustlenip birbirine bileniyo ?

szi tanimam etmem.kalkmis bana yara actiricaksin muhabbeti yapicaksan ben bu mevzuya pm den devam ederim..
    hadi edelim o zaman

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mesajin geldi zaten bi bak sana zahmet..

mehzent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zaten bırılerı hıtlığı ustune cekmeye çalışıyor ama JAP bunu hep bozacak ahahaha

ya hayatta buyuk konusmak ıstemem burda bole buyuk konusuyor konumuna dusmemek ıcın yazamıyorum
    Alıntı mami_makinen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşallah ne söylenebilirki altı üstü atmosferik araba ama yaptıkları atmosfere sığmıyo

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)