User Tag List

Sayfa 10/10 İlkİlk ... 8910
186 sonuçtan 172 ile 186 arası

Konu: Roll Night [20 Temmuz 2010]

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Jam da Joker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak sen iki forumada yazıyorsan kimin arabasına göre kiminse adamına göre muamele yaptığı ortada ! Hayatta en nefret ettiğim şeydir parasına arabasına göre insan sınıflandırmak! Turbofsida konu açılmış çok güzel gazladık araçlar şunlardı diye bizim bu forumdaki insanların arabalarının isimleri geçiyor buraya kadar herşey normal ondan sonraki yazılarda verilmeye çalışılan izlenim şu : Biz gazladık ışığı gören geldi yırtık dondan çıkar gibi çıktılar yok apaçiler bizi sıkıştırdı.
    Buna varya bi tarafımla gülerim. Biz hayatımızda Porsche Ferrari binmemiş gazlamamış insanlar değiliz ışığı görüpte aralarına sıvışalım ! O yolu bir haftada bu forumdaki insanlar kadar eskiten forum yok bukadar açık ve net ! Shellde bizden önce çıktılar ben onları ordan çıkarkende gördüm eğer sandıkları gibi apaçi tayfa olsaydık direk bizde arkalarından çıkardık. Biz Opete girdiğimizde onlar çıkıyordu baktıkki Selim arkalarında Turbo Civic ile denerler diye bende yanıma Ahmeti aldım kameraya çekmek için çıkışımızda öyle oldu yoksa yırtık dondan falan çıkan kimse olmadı. Burda açılan konuya dikkat edersen tek bir kişi bile kötü bir yorum yazmadı o grup ile ilgili hatta benim ilk mesajıma bakarsan onlarında katılımıyla renkli bir gece oldu dedim. Ama zaten ben o turbofsidakilerin ne kafada tipler olduğunu bildiğim için o yazılan mesajlara sadece gülüyorum. Yok biz apaçiymişiz yok yırtık dondan çıkmışızda sıkıştırmışız öldürüyormuşuz onları.. Sen bizimle çıktın o gece varmı birtane seni sıkıştıran tehlikeye atan delikanlı gibi söyle burda ! Dönüş yolunda biz video çekelim diye arkalarından giderken ne kimse yavaşladı ne doğru düzgün rolling yapıldı ben biara dedimki adamlar heralde rolling için değil otobana heyecan aramaya çıkmışlar hepsi biryere girip çıkıyordu biz 1 defa CLK500 ün ve M5 in yanına gittikte deneyelimmi diye sorup korna çaldık ondada ne önlerine kırdık ne sıkıştırdık ikisininde videosu mevcut. Ondan sonra kalkıp yazmışlar 2 araç set blok oluşturdu safety car görevi gördü trafiği yavaşlattı diğer grupla temas kurulmadı. Buna gülerim işte. Sen o konuya bizim araçlarımızın adını yazıp üstüne deneyip sonrada atılan mesajlara bakıp zaten biz onlarla muhattap olmadık triplerine giriyorsan bu ayıptır ! Techturkeyden başka foruma girmiyorsam burda herkesin birbirine arabasına göre değil adamlığına göre davrandığındandır.
    Aman bundan sonra uzak olsunlarda biz yırtık dondan çıkıp elit kesimin arasına girmeyelim apaçiyiz biz ne anlarız rollingden iki araç blok oluşturup safety carlık yapmaktan. Varsa yoksa şehitlik konvoyu düzenleriz boş işlerle uğraşırız !

Teşekkür ederim videoyu izleyip yorumlayan birisi olmuş. Ben o forumdaki o Cupra bizi öldürüyordu lafını görünce şaşkına döndüm Allahtan Ahmet çekmişki görünüyor birde terbiyesizlik edip kendi çektiği videoda apaçiler burda yok dallama gibi kelimeler kullanıyor esas gecenin sonunda Shellde hepberaber durulduğunda gelip suratımıza söyleseydi terbiyesiz herif.

ben sana hak verıyorum jam da joker zaten bende belırttım cok renklı bır gece oldugunu ***** kelımeyı dıyenede ben cıktım sadece turbofsi dan kımse bırsey demedı nıye cunkı bende ınsan kıyaslamam bu kadar ama dıyen kısı sonunda ozur dıledı bı anlık sınırle dedıgını belırttı olabılır boyle seyler ama artık bıtsın su tartısmalar hepımız bu ıslere gonul vermıs ınsanlarız dunya kadar para harcıyoruz rekabet guzeldır hırs guzeldır fakat kavga kotudur oyuzden daha fazla uzamansın bu konu

BMK TypeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    http://www.youtube.com/watch?v=Ul6SDFdbdps

vıdeodakı aracta 997turbo s degıl normal 997turbo yazılımlı sanırım(630hp bakkaldan hp) gtr r35 585hp neyse ben, 997 turbo s, cok daha ıyı olcagını soylemek ıstedım egsoz yazılımla,

http://www.youtube.com/watch?v=3zWNBtLSScU&feature=fvst
    997 turbo otomatık p800 gtr

http://www.youtube.com/watch?v=Jh5HHBvT5UM
    buda stok turbo s pdk,gtr hks 570kıt, vette zr1(full egsoz)

http://www.youtube.com/watch?v=ee6T-TIzTk4&feature=fvw
    997turbo s(bakkal hp)

http://www.youtube.com/watch?v=zoiPD...eature=channel
    p800 gtr vs 911 turbo gt2 1000hp,

Tolga-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    REŞİT sen bu turbo s ile kilo eşitlersen 2 3 4 yanyana 5 sonu yarım boy kadar önde olursun gibi geliyor bana
    cheap & fast = not reliable
    reliable & cheap = not fast
    fast & reliable = not cheap

BMK TypeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tolga-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    REŞİT sen bu turbo s ile kilo eşitlersen 2 3 4 yanyana 5 sonu yarım boy kadar önde olursun gibi geliyor bana
    kanka sen denede gec bunlar bende k04 var sen gt3076 gecersın,

K.O. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Göki,ZD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    HalilÇakır ın kulakları çınlasın
    10krktr

Burak İ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EKEray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu shotmyride denen cocuk kırmızı m5 in yanında oturan kişimi
    Kıvırcık yılmaz söyleyici.
    Gökteki Melekler Bizim Şehitler

cenkr1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BMK TypeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=Ul6SDFdbdps

vıdeodakı aracta 997turbo s degıl normal 997turbo yazılımlı sanırım(630hp bakkaldan hp) gtr r35 585hp neyse ben, 997 turbo s, cok daha ıyı olcagını soylemek ıstedım egsoz yazılımla,

http://www.youtube.com/watch?v=3zWNBtLSScU&feature=fvst
    997 turbo otomatık p800 gtr

http://www.youtube.com/watch?v=Jh5HHBvT5UM
    buda stok turbo s pdk,gtr hks 570kıt, vette zr1(full egsoz)

http://www.youtube.com/watch?v=ee6T-TIzTk4&feature=fvw
    997turbo s(bakkal hp)

http://www.youtube.com/watch?v=zoiPD...eature=channel
    p800 gtr vs 911 turbo gt2 1000hp,
    bakkaldan hp dediğin aracın turboları büyük headers egsoz filtre yazılım var .
    100-200 ü 5.8 sn
    bakkal hp si ile o süreye inemezsin neye istaneden bakkal hp si yazdın anlamadım

arnawood omer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hayır 250bin dolar muhabbeti neden yapılmış anlamadım. Millet gece yarısı o yola soğutmalı deri koltuklarında keyif yapmak dış görünüşle piyasa yapmaya çıkmıyor. Ordaki tek amaç yanındakini geçebilmek hızlı gidebilmek. Ozaman 250bin dolarlık arabayla 10liraya alınıp 10liraya turbolanmış sökük civic si aynı sınıftadır aynı kategoridedir aynı hızda gidiyorsalar. Madem 250bin dolar lık adamlar madem babaları zengin ozaman nişantaşında piyasa yapsınlar gece denemeye çıkmasınlar he madem deneyecekler hızlı gitmeye çalışcaklar tüm hızlı gidebilen araçlarla aynı kategoridedirler. Hatta daha düşüktedirler. Diğer hondalarda vs hızlı gitmek için sarfedilmiş emek harcanmış dünler varken pahalı araçlarda ne emek var ne bişey, verilen sadece dolarlar(genelde). hpf M3 vardı o hazırdı sanki en son olaydı keşke orda içlerinden geçseydi bir apache olarak. hulk, ab, gariban, msupra, hpf M3 bunları hazırken üstlerine salmak lazım aslında

Burak İ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oz` Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yılmaz apache dediğin insanlara bi dikkat et suratnına sölemeyeceğin lafları orda burda sarf etme
    Lan yılmaz daha düne kadar civiclerden inmezdin sen ne zaman büyüdün ?

Hayatımda seni hiç araç kullanırken görmedim hatta sürücü koltuğunda otururken bile görmedim.
    Dün boktun bügün koktun . Zenginin malı senin çeneni yormuş anlaşılan.

Çabuk unutmuşsun 1.4 lerle gezdiğin günleri hemen hemen her gün evine bırakıldığın günleri . ALLAH insanı sınamasın böyle.

Aynen katılıyorum insanların yüzüne söyleyemeyeceğin sözleri ; HEYECANDAN DİLİN SÜRÇMÜŞ SANIRSAM o yüzden demişsin , ayıp ayıp vallahi ayıp.
    Gökteki Melekler Bizim Şehitler

ibooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Edıttttttttt

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bana bu konuyu gonderen @Jam da Joker'e selam olsun.
    Bu ne yaw... 8 sene gecmis be ya.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Videolar neden gorunmuyor? Fikri olan var mi...

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Videolar neden gorunmuyor? Fikri olan var mi...
    Kisiler kendileri kaldirmadiysa youtube kolay kolay video silmez,yuksek ihtimal yukseyenler silmis abi
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Video açınca gelen uyarı:
    "IMGP0993" Bu videoyla ilişkili YouTube hesabı, üçüncü tarafların telif hakkı ihlaliyle ilgili çok sayıda bildirimde bulunması nedeniyle feshedildi.

Videoları yükleyen abimiz, başka videolarında çok fazla şarkı falan kullanmış galiba, teliften kanalı komple patlatmış youtube.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dogru tespit,telifden kapanmis...
    Nostalji yapicaktim olmadi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)