User Tag List

Sayfa 3/38 İlkİlk 1234513 ... SonSon
712 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: EMG Astra GSi vs. FL Clio RS

redlinemst - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gsi beklediğim gibi maşallah araçlara
    Alıntı mami_makinen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tunelsız rolıng kasarsız tost gıbıdr

KA®ANLIK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Alicanrs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaa emg çok güzel olmş baya hızlanmış kazasız belasız bin emre ağız tadıyla ama fl nin bakıma ihtiyacı oldğu doru onu geçtim pilotaj önemli daha yeni alınmış kullanamıodur zy rs ile denemesini biliorm 2-3 boy geçiodu zy satmadan önce.. FL nin intikamını alırım ben =) sora gsi rs geçio delio saplıo denilmesin sağlıklı güzel pilotajlı güzel giden rs geçicektir hee 5. vites emrenin çok sağlam o zmn son süratlere doru gsi geçebilir
    ZY RS kaç hp tahmini veya net olarak ?
    Loading...

PPR engineering - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ukku Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    EMG'nin daha iyi gittiğini herkes görüyor zaten, buna en çok sevinenlerden biriyim, keşke benim arabamı da geçse de uğraştığına daha çok değse. Eline sağlık, güzel yapmışsın. Ama bir iş yaptın diye bu kadar savunmaya geçmene gerek yok. FL 'yi kullanan arkadaşın ne derece iyi kullandığını hiç birimiz bilmiyoruz. Ayrıca FL'nin en son yağ-filtre-buji değişim tarihlerini de ben sana söyleyebilirim istersen. Aylardır garajda yatan araba. Biraz bakıma, biraz da sahibi tarafından alışılmaya ihtiyacı var. Ömer'in de demek istediği o.
    ne savunması iki kelime yazdım sadece ben haricimde selim ustanın cok buyuk emeği var savunma değil bu emg le denemeden bir kaç arabayla denedi dedim hala cok güzel yürüyor ordan söledim seninde eski araban diye bana burda savunmaya geçmen azcık yersiz olmuş..kullanan arkadaş evet alışması gerek ancak ama aracı yürütebilecek biri sürdü emre öle söledi kesinlikle savunmuyorum cünkü neden biliyomusun her iki araçtada benim emeğim mevcut neden savunayımki mantık olarak veya neyi bunu anlamadım hiç..bu eleştirin olduğunca yersiz ve gereksiz..
    Zahida, aklına ehl-i hikemin olma hasud, vermeyince sana Ma’bud ne yapsın Mahmud. ( Şinasi )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KA®ANLIK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ZY RS kaç hp tahmini veya net olarak ?
    hp olarak bişe diyemem çıkarmadık dynoya ama fl ile aynı speclerde yazılım egsoz polish .. ama aynı speclerde ve daha üstün çnkü nie fl bakımsız ve pilotaj yok.. böle bi araçla gsi rs ten üstün olamaz demek istediğim ve ztn her postumda yazdım emrenin araç harbiden çok güzel yürüo ama kıstas almayın bu denemeyle.. demek istediim emreyle aynı speclerde gsi bulurum ama emreden yavaş gider bakımsızdır kullanamıodur saplarım 10 boy siz ne düşünürsünüz? aynı bziim dediklerimizi dersiniz bakımsız pilotaj yok bu böle

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hp olarak bişe diyemem çıkarmadık dynoya ama fl ile aynı speclerde yazılım egsoz polish .. ama aynı speclerde ve daha üstün çnkü nie fl bakımsız ve pilotaj yok.. böle bi araçla gsi rs ten üstün olamaz demek istediğim ve ztn her postumda yazdım emrenin araç harbiden çok güzel yürüo ama kıstas almayın bu denemeyle
    anlıyorum,

en temizi, yüklü RS ile yüklü GSI videosu çekmek anlaşılan
    yoksa bi yere varamayacak bu konu
    Loading...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hp olarak bişe diyemem çıkarmadık dynoya ama fl ile aynı speclerde yazılım egsoz polish .. ama aynı speclerde ve daha üstün çnkü nie fl bakımsız ve pilotaj yok.. böle bi araçla gsi rs ten üstün olamaz demek istediğim ve ztn her postumda yazdım emrenin araç harbiden çok güzel yürüo ama kıstas almayın bu denemeyle
    stock olarak bakıcak olursak rs bencede daha üstün..en azından performans olarak..
    Zahida, aklına ehl-i hikemin olma hasud, vermeyince sana Ma’bud ne yapsın Mahmud. ( Şinasi )

serqan23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah emg ye...
    34 DF 2123 MEGGY COUPE
    34 BK 690 VTİ
    34 UHC 22 FİESTA S
    34 YM 0023 E46 3.18İ
    34 ECN 72 E36 3.16İ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KA®ANLIK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anlıyorum,

en temizi, yüklü RS ile yüklü GSI videosu çekmek anlaşılan
    yoksa bi yere varamayacak bu konu
    yüklü demiyorum ki =) zy rs çok sağlıklı mesela egsozunu koysun pilotajı iyise denetelim zevkli deneme izleriz .. satmasaydık denerdik

ProTech
    Misafir
    bu videodaki gidişine göre bu rs dynoda 170hp den fazla vermez.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı JapanTuner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    stock olarak bakıcak olursak rs bencede daha üstün..en azından performans olarak..
    kanka ben stock olarak sölemiorm fl yi sölüorm zy kdr gitmediğini hepimiz biliyoruz fl üzerinden baz alarak gsi rs geçmiş etmiş denmesin diorm bunu sende anladın .. bak ne diorm biz bulsak emrenin speclerinde gsi 10 boy geçsek ne denir ? sağlıksız kullanamıo bakımsız dnir inş anlaşılmıştır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kanka ben stock olarak sölemiorm fl yi sölüorm zy kdr gitmediğini hepimiz biliyoruz fl üzerinden baz alarak gsi rs geçmiş etmiş denmesin diorm bunu sende anladın .. bak ne diorm biz bulsak emrenin speclerinde gsi 10 boy geçsek ne denir ? sağlıksız kullanamıo bakımsız dnir inş anlaşılmıştır
    aynı fikirdeyim senle aynen zaten zy 2 boy geçmiş fl yi öle biliyorum ama işte emreylede konuştuğumuzda dedim zy su anda biraz daha iyi ama öte yandan bi roll gecesi gördüm yine kasıp kavuruyodu ortalığı..fl

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynı fikirdeyim senle aynen zaten zy 2 boy geçmiş fl yi öle biliyorum ama işte emreylede konuştuğumuzda dedim zy su anda biraz daha iyi ama öte yandan bi roll gecesi gördüm yine kasıp kavuruyodu ortalığı..fl
    maşallah tombişe =) dahada iyi olucak emg bunu biliyorm inş istediğimiz gibi olurda çok çok hızlanır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu konuda bende sana katılıyorum.

bu yüzden işte sıkı yürüyen bir RS ile GSI denemesi bu işi temizler
    Loading...

Mr.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    masallah emre

çekemeyen anten taksın zaaa hahahahahahah xD
    - K -

________
    Dr.Ecu

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Emre uğraştığına değmiş valla, güle güle bin
    Yalnız orijinallikten çıkmış bi gsi ile rs videosu koyup, hele rs'i kullanan arkadaş henüz birkaç haftadır rs sahibi ise, gsi rs'den üstün müymüş değil miymiş demek gerçekten boş söylemeden edemeyeceğim
    E olm fabrika cikisi RS zaten 172 HP, ki o bile orijinallikten cikmisken fabrika cikisi 150 HP arabayi orijinal mi denetmek gerek yani Ayni modlarla ne oluyo onu gorduk iste, he bakimsiz kalmistir araba onu bilemeyiz.

Donus yolunda RS'in soforunu degistiler, ki 2 soforde de vites atislarda hic yavaslik falan gormedik biz gayet kicini yere degdirmeden atip gidiyorlardi masallah

He ayrica agirliga deginmemis Emre, RS'tekiler 120kg imis, Emre tek basina 140 cekiyor zaten Ayrica RS'de hafifletme varmis ne kadar bilmiyoruz ama 20 falandir heralde.

ukku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne savunması iki kelime yazdım sadece ben haricimde selim ustanın cok buyuk emeği var savunma değil bu emg le denemeden bir kaç arabayla denedi dedim hala cok güzel yürüyor ordan söledim seninde eski araban diye bana burda savunmaya geçmen azcık yersiz olmuş..kullanan arkadaş evet alışması gerek ancak ama aracı yürütebilecek biri sürdü emre öle söledi kesinlikle savunmuyorum cünkü neden biliyomusun her iki araçtada benim emeğim mevcut neden savunayımki mantık olarak veya neyi bunu anlamadım hiç..bu eleştirin olduğunca yersiz ve gereksiz..

Senin eski 106'ını geçtiler diye 1 haftadır forumda kavga veriyorsun. Ben oldukça düzgün bir şekilde görüşlerimi yazdım, söylediklerine bak. Yazdıklarını bir daha oku bakayım sen kendin anlayabilecek misin, herhangi bir anlam içerdiğini düşünmüyorum

ukku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tarık'cım, iki araç da belli bi standarda ya da yarış segmentine göre modifiye edilmemiş ki, herkes kafasına göre birşeyler yapmış. Ayrıca top gear, evo, fifth gear da rolling yapıp öndeki aracı başarılı, diğerini başarısız mı sayıyor? GSI mı daha iyiymiş RS mi demek için bu video yeterli midir onu merak ediyorum Ayrıca modifiyeli hallerini kıyaslamak ise olay, GSI 'da RS'de olmayan ince conta ve kapak polishi var, RS'de bunlar yok. Neyse, ben Emre'nin aracı beğendim yalnız tavrını beğenmedim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tarık'cım, iki araç da belli bi standarda ya da yarış segmentine göre modifiye edilmemiş ki, herkes kafasına göre birşeyler yapmış. Ayrıca top gear, evo, fifth gear da rolling yapıp öndeki aracı başarılı, diğerini başarısız mı sayıyor? GSI mı daha iyiymiş RS mi demek için bu video yeterli midir onu merak ediyorum Ayrıca modifiyeli hallerini kıyaslamak ise olay, GSI 'da RS'de olmayan ince conta ve kapak polishi var, RS'de bunlar yok. Neyse, ben Emre'nin aracı beğendim yalnız tavrını beğenmedim
    kapaklı rs te var kanka m.etme

Enes-x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kapaklı rs te var kanka m.etme
    Hani nerde göremiyoruz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)