User Tag List

Sayfa 23/23 İlkİlk ... 13212223
436 sonuçtan 419 ile 436 arası

Konu: YC clio rs VE clio rs

BoraRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aferin olm hep böyle kardeşçe deneyin. Böylesi herzaman daha güzel ve eğlenceli.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ProTech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selçukla biz senden sonra hiç denemedik nasıl gittiğimizi bilmiyoruz kelebek alışmış olabilir zaten sen selçukla denedikten sonra burgaza dönerken benim arka koltukları taktık yanımada 90 kilo adam falan bindi senden bariz ağırken bile 1 boy çıkardın 4 te tekrar kafa çıkardım bence gidişinde bir sorun yoktu ilk denerkende
    bence öle deildi okanda nese kadran çektim yanımdaki gürkan bile söledi gidişte böle çevirmiodu dedi eve dönerken gidiodu kelebek tam açmıodu bile hatta bazen 1-2 diş atıo rollde . o önemli deil sonuç oalrak senle gidişte bastık yan yana dorusu bu inkar edilmez.. ama selçuk dioki yan yanayım ss le kelebek alışması die bişe yok vericeği 1 boy belki kapak bu hep aynı olmuo selçuklada 1.1.5 oldu 2. deneme 3-4 oluo sen gördün yanımdaydın araba soradan açılıo yazılım mı kapak mı bilmem ama öle oldu neyse maşallah walla ztn korkulan tek araç nasl gittiği belli deilki amk ss in cvk arada kaynadı galiba ahh şişko okan haaha

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BoraRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aferin olm hep böyle kardeşçe deneyin. Böylesi herzaman daha güzel ve eğlenceli.
    dün zevkliydi abi =) gece 4 olmş sohbet muhabbet bu okanın knşmaları koparıo beni bişi anlatıorm hee hee dio neee sora soradan idrak edio ibne olmaz olmaz inkar edio hee olabilir dio dün güzeldi saolasın o kdr yoldan geldi mutluda döndü adam walla altımıza bol bol taş aldık yolda tam mc ten çıktım taş aldım altıma iyiki yarmadı karteri bana olmayan okana oldu sora .. eve giderken yine taşı altına alıodu keko sölemesem

chiefkadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu Rs cilere her zaman diyorum SS i geçmeden king triplerine girmeyin

ProTech
    Misafir
    Alıntı Alicanrs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence öle deildi okanda nese kadran çektim yanımdaki gürkan bile söledi gidişte böle çevirmiodu dedi eve dönerken gidiodu kelebek tam açmıodu bile hatta bazen 1-2 diş atıo rollde . o önemli deil sonuç oalrak senle gidişte bastık yan yana dorusu bu inkar edilmez.. ama selçuk dioki yan yanayım ss le kelebek alışması die bişe yok vericeği 1 boy belki kapak bu hep aynı olmuo selçuklada 1.1.5 oldu 2. deneme 3-4 oluo sen gördün yanımdaydın araba soradan açılıo yazılım mı kapak mı bilmem ama öle oldu neyse maşallah walla ztn korkulan tek araç nasl gittiği belli deilki amk ss in cvk arada kaynadı galiba ahh şişko okan haaha
    selçukla biz dün akşam kelebeği takıp hemen ayak üstü denedik 2-3 öne çekiorum sonra 4 te gelio gibiydi 5 e hiçatmadık ama daha sonra kelebek git gide daha iyi oldu ali abide fark etti zaten sizle denerken ss daha iyi oldu sanki zaten bu senin ve yide geçtiğini doğruluyor. 1-2 boy daha hızlanmış SS

Cliosportve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BoraRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ah Bora emmi

Dün keşke olaydın

VE RS i sana vereydim şanzımanını kıraydın nasıl gitmezdin bir gün önce diye kızardın arabama

ProTech
    Misafir
    dün zevkliydi abi =) gece 4 olmş sohbet muhabbet bu okanın knşmaları koparıo beni bişi anlatıorm hee hee dio neee sora soradan idrak edio ibne olmaz olmaz inkar edio hee olabilir dio dün güzeldi saolasın o kdr yoldan geldi mutluda döndü adam walla altımıza bol bol taş aldık yolda tam mc ten çıktım taş aldım altıma iyiki yarmadı karteri bana olmayan okana oldu sora .. eve giderken yine taşı altına alıodu keko sölemesem
    olm görmedim taşı ben zaten sana bakıodum sen önüne bak diyince son anda fark ettim otobanın ortasında frenlere asıldım

Ama o yol yapım çalışmasını yapan insanlara ve o yolu öyle bırakanlara yazık diyorum karteri yok yere çatlattık daha yeniydi zaten kaçıncıya karter değiştiriom yaaa en sonunda yapacam bu SS i leylek istanbulda bile karteri vuruosak ben bişi demiorum yaniii

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    açtım ben konu adam yanımda yürüo helal olsn walla.. yüklendikçe ve ile olanıda devirlenmeyide koyarım bariz gidiş dönüş farklı devirlenme 3-4 bitmio gidişte

Cliosportve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hakkat Okan
    Giderken bi sorun oldu mu
    Baktın mı hiç kartere sürdüğünüz şey dayanmışmı oraya kadar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    okan ztn yanında 90 kg lik ark varken o videoları sildim m.etme ben çakallık yapmıorm millet gibi onları koysam ztn önündeydim gerek görmedim o videolara . maslak yolundakileri koydum cvk ile olanlarıda koyunda izleyek

ProTech
    Misafir
    Alıntı Cliosportve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakkat Okan
    Giderken bi sorun oldu mu
    Baktın mı hiç kartere sürdüğünüz şey dayanmışmı oraya kadar

baktım sorun yok saolasun ahmette baya uğraştı ayak üstü hallettik karteri. ufak bi kaçakmış zaten allahtan.

ama elleyince sanki içi hala yumuşaktı burgazda altına elimi sokup elledim yağ kaçırmıo ama içi yumuşak o yağ ordayken o dayson kururmuki

ProTech
    Misafir
    okan ztn yanında 90 kg lik ark varken o videoları sildim m.etme ben çakallık yapmıorm millet gibi onları koysam ztn önündeydim gerek görmedim o videolara . maslak yolundakileri koydum cvk ile olanlarıda koyunda izleyek

sen bence cvk-ss-yc denerken daha iyi gidiodun son burgaza dönüşte o ağırlıkla açıp gidersin diye düşünmüştüm

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ProTech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen bence cvk-ss-yc denerken daha iyi gidiodun son burgaza dönüşte o ağırlıkla açıp gidersin diye düşünmüştüm
    ee gittin eve hemen basında geri dönseydik o kdr bekledim gece 4 e kdr nese olan oldu maşallah

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    rs ne garip alet bir gidiyor bir gitmiyor stock olan en yapılı olan ile yakın gidiyor
    kazasız belasız denenmiş ortam gerilmemiş tebrikler herkese..

Ö.öztüRk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    son sayfaya kadar tek tek okudum 18-19.sayfalarda SS konuya dahil oldu dahabi keyiflendim okan maşallah aracına Kardeşce denemeler olmuş bekliyoruz videoları. bütün araclara maşallah

ProTech
    Misafir
    Alıntı Ö.öztüRk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    son sayfaya kadar tek tek okudum 18-19.sayfalarda SS konuya dahil oldu dahabi keyiflendim okan maşallah aracına Kardeşce denemeler olmuş bekliyoruz videoları. bütün araclara maşallah
    bu alican çok pis gaza getirio bana öğlende bir verdi gazı gece 500km yol yaptım bunun yüzünden

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    masalla h araclara hayran kaldım..özellkle yc..ye...
    "FF VTI"TURBO
    "RR Type R"
    "JP egK20"

"DD TypeR" TURBO
    "RED KA Turbo TypeR"

rs2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maşallah topragım yc
    (E) TUNERS Trabzon... 207 RC Lemans 1020 Series

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)