User Tag List

11 sonuçtan 1 ile 11 arası

Konu: Kayseri'den Selamlar!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Kayseri'den Selamlar!

Herkese merhabalar,
    Boş gezenin, boş kalfası Osman ben
    Ekstrem sporlar, motosiklet derken; çekirdek aile babası olmama rağmen sonunda evin ikinci aracı olarak bir Mini ile heyecan arayışımızda yeni bir durağa geldik.
    Merak duyduğum konularda okumaktan, araştırmaktan keyif alan birisi olduğum için, foruma denk geldim. Üyelik onaylanana kadar bir çok konuyu okusam da, daha okunacak, sorulacak, paylaşılacak şeylerin heyecanını şimdiden taşıyorum.
    Geçtiğimiz haftalarda, birden gaza gelerek 2008 model bir Cooper S manuel sahibi oldum.
    Daha evvel otomatik vites Volvo V70 T5 aracımla yaşadığım sorunlardan sonra, manuel tercih ettim.
    Çok bilinçsizce, yüzeysel bir araştırma ile Antalya, Alanya'dan alıp Kayseri'ye getirene kadar hayallerini kurmaktan uyuyamadığım aracımla her gün yeni şeyler öğreniyor, eksiklerimizi tamamlıyoruz.
    Arabamızı siyah şeritler ve Union Jack çamurluk giydirme ile edindik, önceliğimiz aracı şirince derleyip, temizleyip bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine sadece orta susturucu iptali yapmak oldu. Ardından da hatalı çekilen şeritleri söktük.
    Araç 130.000 KM'ye geldiği için çok kurcalayasım gelmiyordu ama daha sonrasında aracın mekanik ve yürüyen kontrollerini yapıp Powerful Motorsports'da Evotech stage 2 yazılım, downpipe, intercooler, ve K&N kutu içi filtre uyguladık 19.04.17 itibariyle.
    Hepiniz ile tanıştığıma şimdiden memnun oldum. Kayseri'deki üyelerimiz ile şimdiden tanışmak isterim, otomobiller konusunda bilgileriniz benim için çok önemli

burakgunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hoşgeldiniz, keyifli forumlar. Bir aksilik olmazsa önümüzdeki hafta kayseriden bir araba alma durumum var yardımlarınıza basvurabilirim
    Alıntı KOSEREN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vazeline de zam yaparlar mı acaba seçimden sonra?Yapacaklarsa şimdiden alalım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burakgunay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz, keyifli forumlar. Bir aksilik olmazsa önümüzdeki hafta kayseriden bir araba alma durumum var yardımlarınıza basvurabilirim
    Çok teşekkürler. Yardımcı olabilirsem ne mutlu

Leonardo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hosgeldin hemserim diye girmek istiyorum abi yazin uye sayimiz yeterli olursa bulusma cok guzel olabilir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla perşembe günü bir e34 almaya geleceğim inşallah, bir tanıdık güzel servis önerisi alırsam yeterli. Lifte kaldırıp altına bakacak, bi ses dinleyecek tecrübeye çıkacak olsak yeterli.

tolgaaydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hoş geldiniz, keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle Açtığınız konular akıcı ve keyifli olacağı kanısındayım bekliyorum
    Eğer burada durup daha ileri gitmeyeceksek, niçin bu noktaya kadar geldik?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Leonardo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hosgeldin hemserim diye girmek istiyorum abi yazin uye sayimiz yeterli olursa bulusma cok guzel olabilir
    O zaman haberler sizde, ben henüz foruma yabancıyım. Ama kesin gelmek isterim

Alıntı burakgunay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla perşembe günü bir e34 almaya geleceğim inşallah, bir tanıdık güzel servis önerisi alırsam yeterli. Lifte kaldırıp altına bakacak, bi ses dinleyecek tecrübeye çıkacak olsak yeterli.
    BMW konusunda ne yazık ki ne araçları ne de servisleri için bilgi sahibiyim ama çevreme sorar öğrenirim sizin için.
    Kayseri'de benim araç alırken gittiğim Garantili Arabam ekspertiz ağının bayisi bir arkadaşım var. +90 553 393 66 88 numarası, ismi Hasan Kemal. Kendisinde ufak lift de var diye biliyorum, bir sorarsınız yine de.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bogeboka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O zaman haberler sizde, ben henüz foruma yabancıyım. Ama kesin gelmek isterim

BMW konusunda ne yazık ki ne araçları ne de servisleri için bilgi sahibiyim ama çevreme sorar öğrenirim sizin için.
    Kayseri'de benim araç alırken gittiğim Garantili Arabam ekspertiz ağının bayisi bir arkadaşım var. +90 553 393 66 88 numarası, ismi Hasan Kemal. Kendisinde ufak lift de var diye biliyorum, bir sorarsınız yine de.
    Teşekkürler abi arayacağım eyvallah.

ahmetakbayir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bogeboka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar,
    Boş gezenin, boş kalfası Osman ben
    Ekstrem sporlar, motosiklet derken; çekirdek aile babası olmama rağmen sonunda evin ikinci aracı olarak bir Mini ile heyecan arayışımızda yeni bir durağa geldik.
    Merak duyduğum konularda okumaktan, araştırmaktan keyif alan birisi olduğum için, foruma denk geldim. Üyelik onaylanana kadar bir çok konuyu okusam da, daha okunacak, sorulacak, paylaşılacak şeylerin heyecanını şimdiden taşıyorum.
    Geçtiğimiz haftalarda, birden gaza gelerek 2008 model bir Cooper S manuel sahibi oldum.
    Daha evvel otomatik vites Volvo V70 T5 aracımla yaşadığım sorunlardan sonra, manuel tercih ettim.
    Çok bilinçsizce, yüzeysel bir araştırma ile Antalya, Alanya'dan alıp Kayseri'ye getirene kadar hayallerini kurmaktan uyuyamadığım aracımla her gün yeni şeyler öğreniyor, eksiklerimizi tamamlıyoruz.
    Arabamızı siyah şeritler ve Union Jack çamurluk giydirme ile edindik, önceliğimiz aracı şirince derleyip, temizleyip bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine sadece orta susturucu iptali yapmak oldu. Ardından da hatalı çekilen şeritleri söktük.
    Araç 130.000 KM'ye geldiği için çok kurcalayasım gelmiyordu ama daha sonrasında aracın mekanik ve yürüyen kontrollerini yapıp Powerful Motorsports'da Evotech stage 2 yazılım, downpipe, intercooler, ve K&N kutu içi filtre uyguladık 19.04.17 itibariyle.
    Hepiniz ile tanıştığıma şimdiden memnun oldum. Kayseri'deki üyelerimiz ile şimdiden tanışmak isterim, otomobiller konusunda bilgileriniz benim için çok önemli

Hoşgeldiniz aracı mix de talas üniversite yolunda görüyorum hatta talas yolunda baya peşinizden gitmiştim bir kere baya dikkat çekiyor araç
    90's

Raindrops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hoşgeldiniz iyi forumlar Çamurluk giydirme çok yakışmış, kazasız belasız arızasız günlerde kullanın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmetakbayir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz aracı mix de talas üniversite yolunda görüyorum hatta talas yolunda baya peşinizden gitmiştim bir kere baya dikkat çekiyor araç
    Hoşbulduk, Talas'ta oturduğum için çoğunlukla kullandığım bir güzergah.

Alıntı Raindrops Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz iyi forumlar Çamurluk giydirme çok yakışmış, kazasız belasız arızasız günlerde kullanın
    Çok teşekkürler.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler