User Tag List

1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: İzmirden selam :)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

İzmirden selam :)

Selamın aleyküm abilerim yeni üyeyim aranızda

Kendimi tanıtayım izmirde yaşıyorm lise 3 e gidiyorum hem öğrenciyim hemde baba mesleği öğrenmekteyim Vectra a aracımız var 17 yıldır binmekteyiz 126.xxx kmde alındı şuan 188.750 idi en son baktığımda biraz daha geçti işte üstünden 189 bin diyelim tüp hiç takılmadı sonra 2.5 senedir kendisini tam olarak tanıdım teknik özellikleri vs çocukluktan beri hastalık derecesinde arabaları seviyorum bilgilenmem ise son 3 seneye dayanıyor hayalim ise bu aracı restore ettikten sonra birde trye bir tane giren orjinal fabrika çıkış c20let 4x4 vectrayı alıp toplamak aracımız şuan stock yapmak istediklerimi liste olarak yazayım daha iyi olur

C20ne>>C20let dönüşüm
    Büyük turbo gtx3076 vs
    Şasi boyanması renklendirilmesi seramik kaplaması
    Komple boya ve seramik kaplama
    Komple döşemelerin yenilenmesi antrasit tavan alcantara taban ve nappa deri döşeme
    Ambians aydınlatması
    Turbo tampon body kit paçalık
    Mercek far led zenon sis farı vs
    Far yükseklik ayarı
    Ses sistemi aslında bu işin önü açık ama ilk olarak pb kompenat 30cm bas yeterlidir daha sonra bang oflusen burmester meridian tarzı prof bişey olabilir zamanla artık
    18" snowflake astra h opc jant
    16" Calibra turbo vectra turbo jant
    Sıfır camlar
    E46 ci ayna elektrikli ısıtmalı katlanır
    Karartmalı iç dikiz ve diğer aynalar
    Far yıkama tertibatı ve aynı zamanda intercooler`ada aynı tesisat çekilip intercooler`ada su atma
    Far silecekleri
    Kaput amortisörü
    Arka plakalık reflektör
    1.6 GL dış trimler (sliper lık için ve kandırma için bu manada ilk olarak stock body kitle de gezilebilir )
    Opc line çamurluk trim (piyasa yaptıktan sonra takılabilir)
    Servis plakalıkları
    Çamurluk sinyali (Astra h)
    Alarm sistemi (1000 tl bandında kaliteli düzgün bişey)
    Eğer olursa yeni kasa herhangi bi opelin kilit motorları veya vectranın orjinal sıfır kilit motorları bulunma durumuna bağlı
    Ön cam ızgarası için özel bi çalışma (kronik olrak kırılıyor dışarıdaki silecek altındakinden bahsediyorum)
    Panjur çitalarına krom çita orjinal duracak şekilde kaliteli düzgün olması halinde

Şimdilik aklıma gelen bunlar yine dediğim gibi iş durumuna bağlı olarak bütçe 65 75 bandı olacak ancak diyelim iş olmadı ozmn yavaş yavaş toplanır araç ilk dışından başlanır duruma göre motor yapılır her iki türlüde razıyım ben yeterki yollarımız ayrılmasın tabi proje zamanı olan 20.11.2021 e kadar yani şuan 1674 gün var bu zarfta sizi sık sık rahatsız edicem gibi gözüküyo
    Konu brtrkcll tarafından (21-04-2017 Saat 18:31 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler