User Tag List

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
86 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Falken ZE94 kullanan varmı arkadaşlar ..

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kumho'dan daha güzel geldi Falken.İnternette genelde 2015 üretimler var.Bulamadığınız lastik olursa mesaj atın,yönlendireyim.
    Modifiye parayla yapılır ama parayla yaptırılmaz.

multispace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güncel.

arkadaşlar falken için olumlu yorumları okudum. 215 45 17 ebat. olumlu yorumlarınız devam ediyor mu acaba ?

Umut melek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni aracım icin de 215 45 17 ziex 914 bakıyorum 175 tl ye buldum nette tekini ucretsiz kargo ile bakalım 2 ay sonra aynı rakam bulursam alcam

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Umut melek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni aracım icin de 215 45 17 ziex 914 bakıyorum 175 tl ye buldum nette tekini ucretsiz kargo ile bakalım 2 ay sonra aynı rakam bulursam alcam
    Nerden buldunuz link verir misiniz

YAVUZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Havalar biraz soguyunca sertlestiler ama ısınınca iyi yol tutuyor bu değişmedi ..kısa mesafelerde ozellikle islaği gorunce dikkatli olmak gerekiyor...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kolay otodan siparişi çektim. 215 45 17 falken..bi gelsin bende yorum yapayım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    GünCel

Falken stokta kalmamış. Siparişi nokian a döndürdüm

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nexen blue hd oneririm..yumusak yanakli..sessiz ve cok hesapli lastik..etiket degerleri 68 db yakit tuketimi c islak frenleme ise b degerlerinde..bu fiyata bu konforda ve kalitede baska marka yok..7 8 markanin sifir otomobillerde kullandigi lastik..2 tane falken 914 almistim fakat nexen daha ustun...
    AFR si fakir e ceken adam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    açıkcası birçok marka model kullandım, aralarında belki ara ölçü ara ebat olanların conti vs tercih etmekte pahalı gelip Falken FP ürünü olarak gelebilir.

fakat standart 205/55/16 gibi ölçülerde bence bu marka modeli tercih etmek çok mantıklı değil farklı marka model lastikler daha iyi tercih olabilir.

Falken bence hiçbirşeyin en iyisini sunamıyor, konfor deseniz primacy 3 ve Goodyear Efficiency performans daha iyi, sessizlik deseniz yine aynı seri tarafından eziliyor, yol tutuş deseniz Contiler yerle bir edecek derecede daha iyi.

bence biraz abartılmış bir lastik aman aman bir tarafını bulamadım.

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fiyatına göre 10 numara bir lastik bence, 195 45 16 2 takım bitirdim.

2-3 takım da kumho kullandım, kumhodan çok çok daha iyi diyebilirim.

Tabii işin özeti arabada en değerli şey lastik bence, o yüzden daha iyi markalara yönelin. Michelin Pilot Sport 3 aldım ötekiler lastik değilmiş yanında
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Trance-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kış lastiği değil. bilgilerinize.

Yazın sıcak havada güzel yol tutuyor 1 senedir kullanıyorum, memnunum. 215-45-17
    Alıntı 63owen63 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu okudum, şimdi bakırköy minibüsüne binip, meydana kadar ring hayali kuracagım

300E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba, 2004 K24 Accord için, 205/55/16 91W Falken 914 almayı düşünüyoruz, var mı kısa zamanda alan kullanan, memnun kalıp kalmayan?
    2004 Mercedes-Benz W203 C230K
    1994 Opel Astra F GSi

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende 195*45 *15 veya 195*50*15 almayı düşünüyorum hangisini öneririsiniz ? bide H serisini mi V serisini mi alayım
    PROSTOCK GARAGE

300E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 300E Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, 2004 K24 Accord için, 205/55/16 91W Falken 914 almayı düşünüyoruz, var mı kısa zamanda alan kullanan, memnun kalıp kalmayan?
    Dün 2016 44. hafta üretimini aldık. Tanesini 165 TL ye, kullandıkça tecrübelerimi yazarım.
    2004 Mercedes-Benz W203 C230K
    1994 Opel Astra F GSi

apojitsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nisan 2015'te kardeşimin arabasına falken ziex ze914 205-45-17, nisan 2016'da kendi arabama ze914'ün 235-45-17 olanını aldım. İki arabanında lastiği bir sene sonra iç tarafta lastikle jantın birleştiği yerden 2-3 bölgeden boylu boyunca çatladı. Ev ortamında istif koşullarına uygun olarak saklamak için lastiklerime özel dolap yaptırdım, haftada bir lastik havalarını kontrol ederim, lastikleri hırpalamam, dikkatli kullanırım. geçen sene kardeşimin arabasının lastiklerindeki hatayı görünce anında hiç bekletmeden, yarım saat içinde bire bir değişimden sıfır lastik vermişlerdi. bu sene ise kendi arabamın lastiklerindeki çatlak için garanti merkezine başvurduğumda bir hafta incelediler ve inceleme sonucunda "jant kesiği" sonucuna varmışlar. kullanıcı hatası mı diye sordum, ona da hayır dediler. e kabahatli kim o zaman dedim, cevap olarak böyle bir sorun olmadığı içinde bire bir değişimi reddettik dediler. arabanın jantına ve yazlık kışlık lastik değişimini yapan yere kabahat buldular. bu zamana kadar hiç bir lastiği kesmeyen arabamın orjinal jantı yada falken alana kadar ki değişen tüm lastiklerimi parçalamayan lastikçi ne hikmetse 2 takım falkeni parçalama gafletinde bulunmuş. işin komik yanı kardeşimin arabasında geçen sene başımıza bu çatlama olayı geldiği için kendi arabamdan çıkan lastikleri çıkar çıkmaz inceledim acaba söküp takarken mi bir şey oluyor diye. hiç bir şey yoktu. ayrıca bilirsiniz ki janta lastik söküp takarken en çok zorlanan kısım lastiğin dış kısmıdır ancak dış kısımda hiç bir sıkıntı yok. sıkıntı löp diye janta kolayca giren iç kısımda. velhasıl her ay lastikleri dolaptan çıkarıp inceledim bir şey var mı diye. son iki ayda 1 adet çatlak meydana geldi. 1 ay daha geçince 2-3 yerden daha belirgin bir şekilde çatlaklar oluştu. dikkatinizi de çekerim ki bu çatlaklar lastikler janttan ayrı iken dolapta durduğu yere meydana geldi. falken japondur, kalitelidir, arkası sağlamdır diye ailemizde 4 arabaya taktırdım. önümüzdeki kış içinde şirket arabalarının kışlık lastiklerini almak için tavsiye ediyordum ama bu yaşadığım olaydan sonra falken ve abdulkadir özcan AKO firması benim için bitmiştir. yıllarca kumho lastik kullandım, hala da kışlıklarda 6 senedir kullanıyorum, bir kere üzmedi beni. benim gibi inceleyici olmayıp, iç tarafta kaldığı için fark edilemeyip, arabanın üstünde bu şekilde kullanıp başımıza iş açabilirdik. canımızı taşıyoruz bu lastiğin üstünde. BU YÜZDENDİR Kİ SAKIN FALKEN ALMAYIN...

Konu apojitsu tarafından (20-04-2017 Saat 08:09 ) değiştirilmiştir.
    THE LPG AND THE FURIOUS >>> ZOOM - ZOOM

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sattığım aracımda kullanıyordum , yeni araç aldım ve tercihim yine falken ze914 den yana oldu

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    225/40/18 falken kullanan varmı peki ?
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4x4 sedanımda 225/45/17 ZE 914 kullandım 1 yazlık (mart-aralık) mevsimde. Bu aracımda başka lastik kullanmadığım için tam yorum yapamıyorum ama kötü bir lastik olmadığını söyleyebilirim. Yol tutuşu kuru zeminde iyi ama çok zorlamadığım halde ıslak virajda kaydırdığına da şahit oldum. Belki o virajda başka lastik de kaydırabilirdi bilemem tabi. Performans/fiyatının yüksek olduğunu düşünüyorum. Geçen bir telefon duvar kağıdı app'inde drift yapan bir mustang'in üzerinde (sacın üzerinde) falken yazısı da vardı. Tabiki premium değil ama yabana atılmaz.

Espia ice'ı duyan oldu mu? Falken'in bir kışlık modeli. Önümüzdeki kış için düşünüyorum.
    @220T yazdığım ebatta bulabilirsen fiyat alabilirim. Ankara'daki bayilerin neredeyse hiç birinde yok.

mk35280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende forumlardaki yorumlara bakıp honda ma 195/50R15 Falken ze914 taktım lastik resmen beynimi s....ti arkadaş.Sesi çok rahatsız edici.Hemen sattım.
    16 janta geçip petlasın yan ürünü Milestone 195/45R16 taktım ne ses var ne sertlik konfor harika.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)