User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
31 sonuçtan 20 ile 31 arası

Konu: Ucuz Yaylar Hk.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla 2012de model mondeoya namistaynda soguk pres yaptirdi arkadasm 15 20 binlere geldinde sogukta kalmis bekci dalgasi gibi titriyiodu hem arac hem direksiyon, seritte durmamaya baslamisti elle tutulur tarafi yok yani
    baya dip yapmis ozaman cunku sogukta kalmis bekci dalgasi gibi olmak icin baya presletmis olmasi lazim. Benim sorun yok diye okuduklarim 2-4 cm araliginda basmislar hep.

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı noelbaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    baya dip yapmis ozaman cunku sogukta kalmis bekci dalgasi gibi olmak icin baya presletmis olmasi lazim. Benim sorun yok diye okuduklarim 2-4 cm araliginda basmislar hep.
    ilk başlarda normaldi sonrada cozuttu buarada 4 - 4,5 du
    1881 - 193

gokhansaler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eibach veya H&R ötesi yalan! amerikan mallarında bile görüyorum golf forumlarında patlama çatlama zıplama

Emre Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Neyse riske değmez. Eibach alalım ne kadar indirirse bahtımıza artık. 25 mm.

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bundan bir yıl önce sıfır Corsa alacaktım, adama spor yay taksam garantiden çıkar mı diye sordum, adamın bana verdiği cevap yay takma abi boşuna direk üzerindekileri presslettir daha düzgün oluyor dedi. Bize ne yaylı arabalar geliyor hepsi illallah etmiş diye söyledi. Ne derece sağlıklı orası muamma ama.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende astra j için yay arayışındayım. geçen yılda niyerlenmiştim ucuz bişeyler bakarken maxtrac marka üründen çoğu kişi memnundu sertlik açısından. Ama nekadar satıcı ile görüştüysem hepsi benzinli dizel farkı olmadığını modelin tek olduğunu söylediler bir firma hariç evet evet o var elimizde diyip geçiştirdi bende huylanıp matrac ın kendi sitesinden broşürü inceledim. Türkiyede maxtrac satanlar 35mm 50mm 70m üç yayında bulunduğunu söylüyorlar ama broşürde tek bir yay gözüküyor oda35mm dizel benzinli ve turbo benzinli olmak üzerede üç çeşit yay üretilmiş ama hepside 35mm alçaltıyor. Fiyat istediğimdede kargo dahil 220euro gibi bir fiyat teklifi verdiler türkiyede nekadar maxtrac satan varsa merdiven altı bence

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ön yaylarım pressli h&r arkalarda pressli h&r ama bazen arkalara çakma fk lardan taktığım oluyor 5 lik yay 3 de pressli zamanla kendide salmış biraz 9 falan basıyor haha senelerdir bişey olmadı taabi olmicağı anlamına gelmez ama h&r lara bişey olcağını sanmıyorum bu arada çakma fk lar h&rdan daha konforlu

.::EmrE::. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu fena hortlamış, ama olsun

Yürüyen aksam konusunda Japon ve Almanlar dışında kimseye güvenmiyorum. H&R , KW, Eibach ve Blistein, Japonlarda da Tein, HKS, bu işin ehilleri. Bunlar dışında hiçbir markayı aracımın bagajına dahi koymam.

KandemiR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    voglant eicbach şaşmayın

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben aracıma apexi marka olanlardan aldım.fakat yay alcaltmak yerine yükseltti: )
    Sarı renk olanlardan gönderdi bu kez düşürdü ama 5 cm değil. Sekme vb gibi problemler yaşamıyorum

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı _ozgur_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende astra j için yay arayışındayım. geçen yılda niyerlenmiştim ucuz bişeyler bakarken maxtrac marka üründen çoğu kişi memnundu sertlik açısından. Ama nekadar satıcı ile görüştüysem hepsi benzinli dizel farkı olmadığını modelin tek olduğunu söylediler bir firma hariç evet evet o var elimizde diyip geçiştirdi bende huylanıp matrac ın kendi sitesinden broşürü inceledim. Türkiyede maxtrac satanlar 35mm 50mm 70m üç yayında bulunduğunu söylüyorlar ama broşürde tek bir yay gözüküyor oda35mm dizel benzinli ve turbo benzinli olmak üzerede üç çeşit yay üretilmiş ama hepside 35mm alçaltıyor. Fiyat istediğimdede kargo dahil 220euro gibi bir fiyat teklifi verdiler türkiyede nekadar maxtrac satan varsa merdiven altı bence
    Hakiki Maxtrac ben 2009 da taktım Corolla'ya hala üzerinde, Vogtland dan bi tık daha yumuşak, Eibach tan bir tık daha sert tam idealde bana göre. Belki TR de o yay ile en uzun yolu yapan insan olabilirim 110 bin km yi geçti taktığımdan bugüne daha tek bir sorun yaşamadım yaydan yana ki aile ile kullanıldı çoğunlukla.

2013 ten sonra hiç ülkeye girişi olmadı sanırım bu arada Maxtrac ın. Şuankiler inşaat demiri.
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evet aynı isimle merdivenaltı ürünleri sürmüşler piyasaya anlaşılan

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)