User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
45 sonuçtan 39 ile 45 arası

Konu: 195 50 R15 Lastik Tavsiyesi

R32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı metin_1989 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nokıan önerırım kg olarakda dıger lastıklere göre daha hafıf ve doga dostu olarak gecıyor astra gsi aracımda kullanıyorum gayet memnunum hepsiburada dan aldım 625 tlye geldı takım olarak 16 yıl tarıhlı hemde
    KG dediğinizi sonradan fark ettim. Ne kadar fark var ortalama biliyor musunuz.Siparişi iptal edebilme durumum var onun için soruyorum.

metin_1989 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı R32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    KG dediğinizi sonradan fark ettim. Ne kadar fark var ortalama biliyor musunuz.Siparişi iptal edebilme durumum var onun için soruyorum.
    onu hatırlamıyorum hocam

ERkut 205 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Falken ZE 914 modelin deneyimlerini bekliyorum. Yağmurlu ve kuruda ki performansı.
    Kuru zemin fren ve kalkış da 1-2. viteslerde sarma sıklığını, Tabi bu deneyimlerini asfalt kalitesini de göz önünde bulundurarak yaparsan sevinirim.
    Lastikleri Mart- Nisan gibi mi takacaksın aracına
    //// PEUGEOT SPORT
    Peugeot 205 Gutmann Mi-16 & LeMans İskandinavian Market

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ERkut 205 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Falken ZE 914 modelin deneyimlerini bekliyorum. Yağmurlu ve kuruda ki performansı.
    Kuru zemin fren ve kalkış da 1-2. viteslerde sarma sıklığını, Tabi bu deneyimlerini asfalt kalitesini de göz önünde bulundurarak yaparsan sevinirim.
    Lastikleri Mart- Nisan gibi mi takacaksın aracına
    Nokian ile aralarında az fiyat farkı olduğu için onu almaya karar verdim değerleride gayet iyi çoğu lastiğe göre. Yanakları da çok yumuşaktı baktığımda onunda iyi birşey olduğu söylendi. Genel yüzde değerlerinin olduğu linki alta ekliyorum.
    195 50 15 Tyres reviews - Tyre Reviews
    Nokian Line 195 50 R15 ( 160TL )
    Nasip olursa cumartesi günü taktırıcam .Şuan üstündeki lastikler jinyu marka çok iyi denilemez ıslak zeminde vasat ondan dolayı yazı bekleyemicem. Kışın gününde neden yazlık diyebilirsiniz, haftada max 1-2 gün kullanıyorum zaten oda hava düzgün olursa.
    Havalar düzelince deneme fırsatı olursa 1-2'de sarma olup olmadığını yazarım.Onunda dışında yol tutuşu ,frenajı,konfor ,ses tarzı şeyleri kullandıkça buradan bilgilendiririm.

İzzet Göçmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı R32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nokian ile aralarında az fiyat farkı olduğu için onu almaya karar verdim değerleride gayet iyi çoğu lastiğe göre. Yanakları da çok yumuşaktı baktığımda onunda iyi birşey olduğu söylendi. Genel yüzde değerlerinin olduğu linki alta ekliyorum.
    195 50 15 Tyres reviews - Tyre Reviews
    Nokian Line 195 50 R15 ( 160TL )
    Nasip olursa cumartesi günü taktırıcam .Şuan üstündeki lastikler jinyu marka çok iyi denilemez ıslak zeminde vasat ondan dolayı yazı bekleyemicem. Kışın gününde neden yazlık diyebilirsiniz, haftada max 1-2 gün kullanıyorum zaten oda hava düzgün olursa.
    Havalar düzelince deneme fırsatı olursa 1-2'de sarma olup olmadığını yazarım.Onunda dışında yol tutuşu ,frenajı,konfor ,ses tarzı şeyleri kullandıkça buradan bilgilendiririm.
    Size dedigim siteyi bulmussunuz demek istedigimi anlamıssınız sevindim Memnun kalıcaksınız

emre55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    195 45 16 ebatında Falken ZE914 kullanıyorum, ıslak zeminde 1 de sarıyor 2 de tutunmak için yırtınıyor resmen. 3 5 aydır kullanıyorum ıslakta fazla kasmadım ama kuruda çok memnunum yol tutuşundan. Islaktada şuana kadar hiç tehlikeli bir durum yaşatmadı .

195 50 15 Nokian Lİne kullanmıştım eski aracımda da, ondan da çok memnundum yol tutuş olarak kuruda. ıslakta dediğim gibi çok kasmam ama genede ortalama süratlarda bir sıkıntı çıkarmadı hiçbir zaman.
    AKKAYA OTOMOTİV KAPORTA&BOYA SERVİSİ
    İstanbul / Kartal

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhabalar, lastikleri 45 gün kadar bir sürede bekledikten sonra geçenlerde taktırıp kullanmaya başladım(195/50/R15 Michelin Pilot Sport 3 )
    Eski lastiklere kıyasla arasında dağlar kadar fark var diyebilirim( 195/45/r15 Jinyu ) . Dişleri okadar da kötü değildi ama frenaj'da ve 1-2 vites aralığında aşırı sarma yapıyordu. Şuan için öyle bir sıkıntım kalmadı diyebilirim, yol tutuşu olsun,fren mesefesi , konfor , ses ,sarma olaylarından kurtuldum desem tam yerinde olur.
    Ekstra olarak michelin'de yeni kampanya çıkarmışlar cüzi miktar ödeyerek 1 yıllığına kasko yaptırabılıyorsunuz. Balon yapma , yarılma yada aklınıza gelen herhangi birşey için lastiği direk değiştiriyorlar.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler