User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
31 sonuçtan 20 ile 31 arası

Konu: Seat Leon Fr Sertlik Problemi..

dulger007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 220T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takoz unutulması ihtimali yok değil mi?
    Düşündürdü açıkcası, bi kontrol şart..

ozan gülle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dulger007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilgiler için teşekkür ederim, vogland yay demişlerdi bana ama şüpheliydim gerçekten iyileştirirmi acaba normalde tam tersi olması lazım Sizin yaylar kaç mm ? Görüntüden ödün vermek istemiyoruz 18 le devam edecez ne kadar iyileştirebilrisek o kadar kar bizim için. Ses izolasyonunun çok faydası var çamurluk içlerine pütür bile düşünüyoruz premium araca yakınlıkta bir yalıtım oluyor ama ekstra 30 kg göze almak kaydıyla ön koltuklara ve alt döşemeye karışmadan arka koltuklar bagaj hası komple çıkarıp bir yazılım düşünüyoruz
    Arabayı ilk aldığımda aynı sorun bendede vardı araç aşırı sert gelmişti sonrasında bi kaç kişi vogland deyince aldım yaylar sanırım 4,5cm ben çok memnunum fakat ön arka dengeli düşmemişti ilk etapta sonrasında ön amortisörun oturduğu aksondu galiba adı içini tornada traşlayıp aşağı aldık görüntü bu şekilde konfordanda hiç ödün vermedim 2 yıldır bu şekilde kullanıyorum benim yaptırdığım sistemler önleri 2 parmak daha aşağı alabiliyorum bilginiz olsun

300E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Leon zaten torsiyon yüzünden sert bir araç malesef.
    2004 Mercedes-Benz W203 C230K
    1994 Opel Astra F GSi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozan gülle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabayı ilk aldığımda aynı sorun bendede vardı araç aşırı sert gelmişti sonrasında bi kaç kişi vogland deyince aldım yaylar sanırım 4,5cm ben çok memnunum fakat ön arka dengeli düşmemişti ilk etapta sonrasında ön amortisörun oturduğu aksondu galiba adı içini tornada traşlayıp aşağı aldık görüntü bu şekilde konfordanda hiç ödün vermedim 2 yıldır bu şekilde kullanıyorum benim yaptırdığım sistemler önleri 2 parmak daha aşağı alabiliyorum bilginiz olsun

Vay be maşaallah il defa beyaz bir FR ı bu jantla beğendim. Her ne kadar FR kasaları hep aynı olasa bazı arabalar vardırki kendini 1 adım öne çıkarır sizin aracınızda bu 1 adım öne çıkaranlardan. Maşaallah Allah kaza bela vermesin Çok iyi düşürmüş aracı günlük kullanım için ideal, eminim viraj kabiliyetide artmıştır. Vogland yayı değerlendirelim o zaman

McKrop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gökhan Bilgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    F430 biniyosun heralde günlük ne kasıldın be
    Bunu instagramindaki 250 paylasimlarinin yarisi seat leon olan birinin soylemesi uzdu. Sorun yasayan arkadasa yorumunu burdan yazabilirsin. Tahmin ediyorum benden daha fazla tecruben var. Allah iş rastlığı versin

Gökhan Bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı McKrop Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu instagramindaki 250 paylasimlarinin yarisi seat leon olan birinin soylemesi uzdu. Sorun yasayan arkadasa yorumunu burdan yazabilirsin. Tahmin ediyorum benden daha fazla tecruben var. Allah iş rastlığı versin
    Ticari hesap o yüzdendir. Yorum yazmadım sebebi açık üç tane aldım sattım orjinaline vogtland eibach yaylısı st vogtland coilover olanada bindim bu araçlara ne yaparsanız yapın sert. Hayırlı işler olsun cümlemize

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ticari hesap o yüzdendir. Yorum yazmadım sebebi açık üç tane aldım sattım orjinaline vogtland eibach yaylısı st vogtland coilover olanada bindim bu araçlara ne yaparsanız yapın sert. Hayırlı işler olsun cümlemize
    Bu kadar araç geçmiş elinizden kullanıcı olarak bi kaç sorum olacak size. Garantisi bitmiş araç almam benim için bir problem oluşturur mu 1.4 tsi 140 lık için konuşuyorum, yoksa garantili mi tercih etmeiliyim ? Küçük ekran alırsam büyük ekranı sonradan takarsam bluetooth ve bir kaç özellik daha aktif olmuyormuş bütün özellikleri aktif olarak büyük ekran montajı mümkün mü ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu kadar araç geçmiş elinizden kullanıcı olarak bi kaç sorum olacak size. Garantisi bitmiş araç almam benim için bir problem oluşturur mu 1.4 tsi 140 lık için konuşuyorum, yoksa garantili mi tercih etmeiliyim ? Küçük ekran alırsam büyük ekranı sonradan takarsam bluetooth ve bir kaç özellik daha aktif olmuyormuş bütün özellikleri aktif olarak büyük ekran montajı mümkün mü ?
    Bana sorarsanız ben servis geçmişi olmayan araba almıyorum ama manuelde çok sıkıntı teşkil etmez. Sonradan 5.8 veya 6.5 ekran takarsanız bluetooth ve sesli komut çalışmaz. Ekranlı araba alın derim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bana sorarsanız ben servis geçmişi olmayan araba almıyorum ama manuelde çok sıkıntı teşkil etmez. Sonradan 5.8 veya 6.5 ekran takarsanız bluetooth ve sesli komut çalışmaz. Ekranlı araba alın derim
    Bilgi için sağolun, peki bu piyasayla almalıyım mı bende yoksa bekleyeyim mi var mıdır bi tahmininiz ? Birde belli model yılını tercih etmeliyimin hani bir kaç yerde durdum 2015 den aşağı alma trim sesleri daha fazla diyorlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bilgi için sağolun, peki bu piyasayla almalıyım mı bende yoksa bekleyeyim mi var mıdır bi tahmininiz ? Birde belli model yılını tercih etmeliyimin hani bir kaç yerde durdum 2015 den aşağı alma trim sesleri daha fazla diyorlar
    2015 hazirana kadar 140 manuel geldi onlardan tercih edebilirsiniz. Benim favoriye alıp takip ettiğim 15 araçlar 68-70 arası satılıyor şu aralar o paralara alınır mı karar sizin hesabınıza uyuyorsa alın. Trim sesi olarak model yılına göre hiç bir iyileştirme olmadı düşük km kurcalanmamış bir araba bulursanız alın

onn_dear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2015 hazirana kadar 140 manuel geldi onlardan tercih edebilirsiniz. Benim favoriye alıp takip ettiğim 15 araçlar 68-70 arası satılıyor şu aralar o paralara alınır mı karar sizin hesabınıza uyuyorsa alın. Trim sesi olarak model yılına göre hiç bir iyileştirme olmadı düşük km kurcalanmamış bir araba bulursanız alın
    2016 sonu çıkışlı 18jant büyük ekran 0 km aldigim fr im var. 4500 km.de en küçük trim sesi yok. Bundan önce golf7 vardı onda da trim sesi hic olması 1.5 yıl 18 bin km.de ona binmiştim. Birazda kullanimla alakalı bence.
    History;
    1.6 GLI corolla / 1.6 IES civic / 1.4 IS civic/ 1.6 TDCI focus2 / 1.6 TDCI focus3 / 1.2 TSI Golf7 / 1.4 TSI Leon FR / Arona 1.0 EcoTSI DSG FR / 1.6TDI DSG B8 Passat

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onn_dear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2016 sonu çıkışlı 18jant büyük ekran 0 km aldigim fr im var. 4500 km.de en küçük trim sesi yok. Bundan önce golf7 vardı onda da trim sesi hic olması 1.5 yıl 18 bin km.de ona binmiştim. Birazda kullanimla alakalı bence.
    Biraz daha binin sonra bu postu gülümseyerek okursunuz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler