User Tag List

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
86 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Falken ZE94 kullanan varmı arkadaşlar ..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben civic aracımda kullanıyorum 914 modelini, 195-60-15. 10 ay olmuştur sıfır 4 adet taktırmıştım. 600 lira gibi bir rakama takıldı. öncelikle marka çok bilinmese de türkiye'de gerçekten iyi kalitede, dişler çabuk erimiyor. ıslak ve kuru performansı iyi fakat parlak asfaltta benim aracımın erken abs devreye sokma alışkanlığı da olunca biraz tedirgin ediyor.
    Ben viraj performansını çok başarılı buluyorum ayrıca çukurlarda dayanıklı ve araç içine lastik sesi gelmiyor pek. önceden michelin kullanıyordum bu lastikten daha memnun kaldım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hocam ben lastiklerimi buradan alıyorum. belki burada aradığınız lastik vardır.
    http://www.lastikcim.com.tr/Falken-Z...R,PR-4165.html

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ermanozzy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bende lastik degistirmeyi dusunuyorum. Arac Astra J HB 2011 1.4T 140 beygir

Falken 215/50R17 91W Ziex ZE914 Ecorun fiyatindan dolayi butcemi zorlamaz diye dusunuyorum. Halihazirda Hankook Ventus S2 kullaniyorum. Bu lastikten de memnunum ama 45k km yaptim 5 yilda. Konfor onceligim. Bu olcude Falken kullanan var mi? Ne dersiniz? Hankook V12 EVO2 serisi de ilgimi cekiyor ama kararsizim.
    ben de astra için 215/50/17 ebatta falken ze914 düşünüyorum, birde 225/45/17 nokian zline aklımı çeliyor karar veremedim ebat konusunda.
    tyrereview.co.uk yorumlarına bakarak falken kış lastiği aldım memnun kaldım o nedenle yine oradaki yorumlara güvenerek yazlık falken düşünüyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı R.I.P Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de astra için 215/50/17 ebatta falken ze914 düşünüyorum, birde 225/45/17 nokian zline aklımı çeliyor karar veremedim ebat konusunda.
    tyrereview.co.uk yorumlarına bakarak falken kış lastiği aldım memnun kaldım o nedenle yine oradaki yorumlara güvenerek yazlık falken düşünüyorum.
    Nokian i bende dusundum aslinda. Fiyat olarak Falken oldukca uygun oldugu icin Falken aldim. Hankook Ventus 2 den sonra Falken'lerden gayet memnunum. Yagmurda da surme sansim oldu. Hankook'taki islak performansindan memnundum. Bunda da gayet iyi. Kuru havada ve virajlarda da bir sikintim olmadi. tyrereview daki yorumlari tek tek okudum ikna oldum

leader_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Falken ZE914 fiyat performans değeri çok yüksek bir lastik. Japon markasıdır. Bizim şirket araçlarımızda hem Dunlop FM800 hem de Falken ZE914 var. İkisinden de çok memnunuz.
    Sende memnun kalırsın.

tayf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende onumuzdeki hafta ıcı 225/45/17 falken almayı dusunuyorum ilk aradığım yerden 200 tl fıyat aldım dahada arastırmaya gerek duymadım kullanıcı yorumlarıda guzel bu fıyata bu lastık tam p/f urunu

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2008 model civic'imde 215/45/17 ebatını 1,5 senedir kullanıyorum ve 35.000 km yol yaptım. bu 35.000 km içinde 5 kez de izmir'deki piste girdim. Artık lastikler patates kıvamına geldi ve "beni değiştir" diyorlar.
    Standart ve kuru asfaltta oldukça iyi, virajlarda kolay kolay kopmaya sebebiyet vermez. Ama yağmur ve ıslak asfaltta kalkışlarda kafanın yolda gezinmesi ve abs'nin erken devreye girmesine sebep oluyor. ama ekonomik lastik arayanlar bence muhakkak değerlendirmeli.

tolga_55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Lastikler geldi . Daha once 215-45-17 brigestone potenza larim takiliydi falkenleri (205-45-17) dun aksam taktirdim . Konfor cok guzel oldu onceki lastigimin yanagi yarim santim buyuk olmasina ragmen dan dun vuruyor ufak cokuntude bile. Falkenden bu anlamda memnunum yol sesi bozuk asvaltta cok az var. Tabi bunlar ilk gunku izlenim. Bakalm 6 ay sonrada ayni sekilde memnun olacakmiyim
    Alıntı .*$#_06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    enteresan, ha gayret vtı acıcak arayı derken adam araya tır soktu
    (Corsa C 1.7 dti hız sabitleyici ve Follow me home .)

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    195/55/15 ölçüsünde Falken'i araştırmaya başladım.2016 üretimi lastik yok hiçbir yerde.Bu lastikler ithal mi,yoksa bir haberde okuduğum gibi Çankırı'da mı üretiliyor?Piyasada olmamasına bakılırsa ithal ama yine de bir sormak istedim.Yeni lastiklerin geliş tarihiyle ilgili bilgisi olan da varsa memnun olurum.
    Modifiye parayla yapılır ama parayla yaptırılmaz.

msk_bmw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çankırıda üretilenler ticari tarzdaki lastikler genellikle, sn serisi gibi seriler çankırılıydı sanırım. Ze'ler ithal.
    ///M Rulez...

MehmetOrkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Peki ze914 ile goodyear egp lastiğini karşılaştırırsak hangisi ön planda olur. Birde önemli etken balon yapma ihtimali hangisinin daha çok ?

http://www.rezulteo-lastik.com.tr/go...lastik-2579214
    http://www.rezulteo-lastik.com.tr/fa...un-lastik-1760
    RollaFx Eibach Pro-Kit <--> FX Ön Tampon ,Usdm Arka Tampon,Stop ve Reflektör <--> Parlak Siyah Panjur <--> Kristal Kara Far <--> Anatomik Spoiler <--> Pioneer Müzik Sistemi-etna81.blogspot.com.tr

Trance-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Falken ze914 215/45/17 kullanıyorum.
    Aslında sert denilebilir bir hamuru var. Asfalt sıcak olunca güzel bir tutuşa sahip oluyor. Hafif yumuşuyor daha zevkli hale geliyor. Ben tavsiye ederim. Bin km oldu takalı. yuvarlanma direnci de bayağı iyi... Akıp gidiyor araba. Frenleme, yakıt, tutuş olarak gayet memnunum... F/P lastiği tam olarak
    Alıntı 63owen63 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu okudum, şimdi bakırköy minibüsüne binip, meydana kadar ring hayali kuracagım

NakkaSss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    15bin km'dir kullanıyorum 205 45 17 leri. Hemen hemen kar hariç her türlü yol koşulunda kullandım yurt dışı sürüşler de dahil. Çok memnunum parasını sonuna kadar hak eden bir ürün kime önerdiysem de memnun kaldı.
    Tufan has no limits.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nexen N blue HD plus aracınızdaki ebatlarda var ise bakmanızı kesinlikle tavsiye ederim, en üst segment lastiklerin hamuru,konforu,sessizliği ve yol tutuşuna sahip belkide fazlası var ama maaliyet yarı yarıya.

kullananlar adeta şoka uğruyor:

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Ne...ue-HD-Plus.htm

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nexen N blue HD plus aracınızdaki ebatlarda var ise bakmanızı kesinlikle tavsiye ederim, en üst segment lastiklerin hamuru,konforu,sessizliği ve yol tutuşuna sahip belkide fazlası var ama maaliyet yarı yarıya.

kullananlar adeta şoka uğruyor:

Nexen N Blue HD Plus | the Nexen N Blue HD Plus reviewed and rated - TyreReviews
    Burada epey geride kalmış görünüyor.
    195 55 15 Tyres reviews - TyreReviews

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 220T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burada epey geride kalmış görünüyor.
    195 55 15 Tyres reviews - TyreReviews

yoo, bu gönderdiğiniz ebatda zaten N blue HD plus yokki var olan muadilide N fera su4 oda bahsi geçen lastiklerden daha başarılı not almış zaten sorun göremedim özetle , aksine kış lastikleride bu listeden çıkardınmı benim öncedende tavsiye ettiğim Nokian ve bu üst seri Nexenler kalıyor gibi?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yarbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yoo, bu gönderdiğiniz ebatda zaten N blue HD plus yokki var olan muadilide N fera su4 oda bahsi geçen lastiklerden daha başarılı not almış zaten sorun göremedim özetle , aksine kış lastikleride bu listeden çıkardınmı benim öncedende tavsiye ettiğim Nokian ve bu üst seri Nexenler kalıyor gibi?
    "N Blue Eco" modeliymiş,yanlış bakmışım;kusura bakmayın.

Düzeltme: Ekleme

Aradığım ebat söylediğiniz modelde var.

http://www.nexen-tr.com/urun_detay.a...&nblue-hd-plus

MehmetOrkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nexen o kadar güzel mi ? fiyatlarıda gayet uygun.
    RollaFx Eibach Pro-Kit <--> FX Ön Tampon ,Usdm Arka Tampon,Stop ve Reflektör <--> Parlak Siyah Panjur <--> Kristal Kara Far <--> Anatomik Spoiler <--> Pioneer Müzik Sistemi-etna81.blogspot.com.tr

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2016 üretimi lastik bulamayacak mıyız?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)