User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
25 sonuçtan 20 ile 25 arası

Konu: Düşük tablalı amortisör bulmak.

irfanakbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkür ederim arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için ufaktan ufaktan aracı yaptırma zamanım yaklaşıyor . Bakicam bu araca daha düşük hangi yay uyarsa onu alıp takmayı düşünüyorum. 5 lik yayları takmiycam araç haddinden fazla düşüyor bu seferde olmadı 3-3.5 Luk spor yay bulursam onu deniycem . 1 bakla kesmek bile araçta sıkıntı yasaticak anladığım kadarıyla.
    profsyoneller yüksek hacimli motor kullanır.acemilerse ufak motor.benim 1.3 dizel tercihim ise tamamen ekomnomik sebepler.

''eski E36 mın şasesi sızlasın''

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar aklıma bir şey daha takıldı soğuk pres diye bir şey var daha evvel hiç bir aracimda denemedim . Bu yaya böyle bir şey denesek yani ön camurlukla lastik arası 2-3 parmak mesafe kalacak şekilde bu problem oluşturur mu? Yada spor yayları açtırma imkanımız varmı bahsettiğim seviyeye gelecek şekilde yani 5 cmlik yayı 3-5 cm civarı actirabilirmiyiz? Hangisi daha sağlıklı olur.
    profsyoneller yüksek hacimli motor kullanır.acemilerse ufak motor.benim 1.3 dizel tercihim ise tamamen ekomnomik sebepler.

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de diğer yazan arkadaşlar gibi ön yayların bu aracın orijinal yayları olmadığını düşünüyorum. O yüzden bu yaylara soğuk press, kesme vb. tarzda yapacağınız tüm işlemler sizi mutlu etmeyecektir. Yerinizde olsam ya aracın orijinal ön yaylarını araştırırdım, bulamıyorsam 3.5cm spor yay araştırırdım. Hiç olmadı ön tarafa coilover yaptırıp kökten kurtulurdum.
    Çünkü haddinden fazla yüksek duruyor aracın ön tarafı, normal haline getirmeye çalıştığınızda yayın tüm özelliği kaybolacak.

By_Engin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaş bulmuş yayı, fiyatıda 80TL bedava. İşçilik bile 100TL istiyorlar Ankara da. Kıyaslama yapabileceğiniz bir araç varsa öncelikle aracınızdaki yayla kıyaslayın bakla sayısı çapı vs çamurluk arasından görünür.
    Peugeot 406 sport pack 2.0 16v. It isn't stock.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle Üzerindekiler bu araca mi ait değil mi? Bi tespit etmem gerekli.daha sonra ona göre yol cizicez artık.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler