User Tag List

11 sonuçtan 1 ile 11 arası

Konu: Custom Coil Yaşanan Problem Hk.

OnurJDM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Custom Coil Yaşanan Problem Hk.

X kişiden coil yaptırmıştım. Coili takar takmaz eve doğru dönerken direksiyonda bi sertlik oluştu bildiğimiz kaskatı oldu direksiyon ve gıcırtıyla dönmeye başladı bu sorunu bi türlü çözemedik. Kendiside pek üzerinde durmadı oda ayrı bi sıkıntı . Bu sorunu neden yapar. Direksiyon kutusu yağsız dediler baktık yağladık değişen bişey olmadı. düşük hızlarda herhangi bi problem yok ama 60 70den sonra direksiyonun otomatik sertleşmesinde direksiyon kaskatı kesiliyo ve zorlanarak gıcırtılı bi şekilde dönüyo bunu nasıl çözeriz.

ouzs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    coil şart mı #onurJDM.. Söktür kurtul. O güzelim Hondaları kırılmış gibi gösteren coillerden se hiç bekleme hatta. Orjinal bir coil al keyfine bak.
    *On3r*

cannn22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı OnurJDM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    X kişiden coil yaptırmıştım. Coili takar takmaz eve doğru dönerken direksiyonda bi sertlik oluştu bildiğimiz kaskatı oldu direksiyon ve gıcırtıyla dönmeye başladı bu sorunu bi türlü çözemedik. Kendiside pek üzerinde durmadı oda ayrı bi sıkıntı . Bu sorunu neden yapar. Direksiyon kutusu yağsız dediler baktık yağladık değişen bişey olmadı. düşük hızlarda herhangi bi problem yok ama 60 70den sonra direksiyonun otomatik sertleşmesinde direksiyon kaskatı kesiliyo ve zorlanarak gıcırtılı bi şekilde dönüyo bunu nasıl çözeriz.
    Bence böyle durumlarda marka belirtilmeli ki, yaptıran ya da yaptıracak olan kişiler temkinli olup paralarından olmasınlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ouzs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    coil şart mı #onurJDM.. Söktür kurtul. O güzelim Hondaları kırılmış gibi gösteren coillerden se hiç bekleme hatta. Orjinal bir coil al keyfine bak.
    bi çözüm yolu bulabilirsem eğer kullanmayı düşünüyorum bulamazsam sökme taraftarıyım bende

Alıntı cannn22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence böyle durumlarda marka belirtilmeli ki, yaptıran ya da yaptıracak olan kişiler temkinli olup paralarından olmasınlar.

bazı kişiler memnun bazıları memnun değil bu durumda şahıs belirtme taraftarı değilim.

safaks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bencede isim belirtmelisin ki sattigi malin uzerinde durabilirsin. Sen konusma ben konusma magdur olanlar konusmadikca hep memnunlar konusuyor. Sonrada bu adamlarda bir ego tavan olayi yasaniyor. Araci tam anlayamadim ne model ama elektronik sensorle.ilgili bir sikinti gibi.

cannn22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı OnurJDM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bazı kişiler memnun bazıları memnun değil bu durumda şahıs belirtme taraftarı değilim.
    @safaks dediğine sonuna kadar katılıyorum. Ben değilim, başkaları memnun diye bir durum olamaz. Onların memnun olması sizin memnuniyetsizliğinizi ve cebinizden çıkan paranızı telafi etmiyor. Bence de marka belirtilmeli ki oluşan şikayet ve geri bildirimler sayesinde yapan firma daha tedbirli ve güzel işler yapsın. Daha çok müşteri memnuniyeti odaklı çalışsın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cannn22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @safaks dediğine sonuna kadar katılıyorum. Ben değilim, başkaları memnun diye bir durum olamaz. Onların memnun olması sizin memnuniyetsizliğinizi ve cebinizden çıkan paranızı telafi etmiyor. Bence de marka belirtilmeli ki oluşan şikayet ve geri bildirimler sayesinde yapan firma daha tedbirli ve güzel işler yapsın. Daha çok müşteri memnuniyeti odaklı çalışsın.
    coilleri yaptıralı 2 2.5 yıl oldu bu kadar zamandan sonra kötülemeye gerek yok. Bende üzerine çok düşmedim bundan kaynaklı birazda bende hata var o yüzden çözüm arama amaçlı açtım konuyu

Alıntı safaks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bencede isim belirtmelisin ki sattigi malin uzerinde durabilirsin. Sen konusma ben konusma magdur olanlar konusmadikca hep memnunlar konusuyor. Sonrada bu adamlarda bir ego tavan olayi yasaniyor. Araci tam anlayamadim ne model ama elektronik sensorle.ilgili bir sikinti gibi.
    2004 civic sport , elektronik değil böyle bişey sürtüyo bişeye zorlanıyo ve gıcırtı yapıyo bunun neyden kaynaklı oldugunu bi türlü bulamadık.

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Onur amortisör bilyalarını kontrol ettir bence hondalarda nasıl bilmiyorum ama bizim arabalarda takozdan ayrı bazı arabalarda takozla bilya tek bi parça diye duymuştum. sistemi bilmiyorum ama ya değiştir ya söküp içini temizleyip tekrar yağlar. Coil yüzünden haddinden fazla baskıya uğramış bozulmuş yada yağsız kalmiş olabilir buda direksiyonu zorlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onur amortisör bilyalarını kontrol ettir bence hondalarda nasıl bilmiyorum ama bizim arabalarda takozdan ayrı bazı arabalarda takozla bilya tek bi parça diye duymuştum. sistemi bilmiyorum ama ya değiştir ya söküp içini temizleyip tekrar yağlar. Coil yüzünden haddinden fazla baskıya uğramış bozulmuş yada yağsız kalmiş olabilir buda direksiyonu zorlar
    ilk fırsatta ustamın yanına gidicem bakalım inşallah odur çözüm

B.Koçer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hacım 2.5 yıl sonrakı coılı sımdı mı taktın yoksa

2.5 yıldır boyle mı bınıyorsun ben anlamadım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacım 2.5 yıl sonrakı coılı sımdı mı taktın yoksa

2.5 yıldır boyle mı bınıyorsun ben anlamadım
    aracımı aktif şekilde kullanmıyorum o yüzden pek üstüne düşmemiştim. Aracın üzerinde coiller 2.5 yıldır

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler