User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
43 sonuçtan 39 ile 43 arası

Konu: Havalı süspansiyon pişmanlıktır...

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ismail91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağlam ve kaliteli bir firmadan yapılmış Air'e oem kadar güvenirim. Sonuçta 40 tonluk tırlar hava körükleri üstünde ve 25 tonluk otobüslerde yıllardır tıs tıs körükler üzerinde uzun yollar yapıyorlar.
    o 40 tonluk tırlar 25 tonluk otobüsler(bilgilern doğruluğunu blmiyorum yazdın diye yazdım) fabrikasından öyle çıkıyor ama sonradan sanayide orjinal amortisörüne kaynak yapılarak tutturulmuyor

air i kötülemiyorum yapanıda eleştirmiyorum içime sinse bende yaprırırmda yaklaşımın çok saçma kusura bakma
    Konu Oznsrl tarafından (30-07-2017 Saat 17:16 ) değiştirilmiştir.

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Memlekette air yaptıranların %99'u,arabayı park ettikten sonra kumandaya basıp "pısss" diye arabayı basıp, etrafa şekil yapmak için yaptırıyor.
    Yani, öncelik şekil iken, ne yol tutuşu, ne konforu, ne tekniğinden bahsediyorsunuz?

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu forum air coilden daha iyi yol tutuyor diyenleri gördü.Eyy gidim eyyy neler çektin be teçtörkiyy
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o 40 tonluk tırlar 25 yıllık otobüsler(bilgilern doğruluğunu blmiyorum yazdın diye yazdım) fabrikasından öyle çıkıyor ama sonradan sanayide orjinal amortisörüne kaynak yapılarak tutturulmuyor

air i kötülemiyorum yapanıda eleştirmiyorum içime sinse bende yaprırırmda yaklaşımın çok saçma kusura bakma
    Yaklaşımım saçma olduğunu düşünmüyorum. Sağlam ve kaliteli yapılan air yazdığımı zaten yorumun başında görebilirsin. Sağlam ve kaliteli derken sanayide kaynakla yapılanın kastetmedim. Araçlara özel üretilmiş air süspansiyonlar var, hiç işlem yapmadan direk eski amortisör yerine takıyorsun. Accuair gibi firmalardan bahsetmiştim. Daha dikkatli okursan belki yorumumun saçma olmadığını görürsün

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ismail91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araçlara özel üretilmiş air süspansiyonlar var, hiç işlem yapmadan direk eski amortisör yerine takıyorsun. Accuair gibi firmalardan bahsetmiştim. Daha dikkatli okursan belki yorumumun saçma olmadığını görürsün
    Türkiyede hangi araçta var bu dediğin

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler