User Tag List

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
83 sonuçtan 77 ile 83 arası

Konu: D1 Spec Bijonlar hakkında

shamed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DENON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bunları ürettim ve sitede 16 kişiye sattım , d1 spec denen saglıksız bijonların birebir aynısını çelikten ürettim o çin malı bijonlara güvenmediğimden

Renkleri varmi fiyat nedir bide nasıl alabiliriz

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DENON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bunları ürettim ve sitede 16 kişiye sattım , d1 spec denen saglıksız bijonların birebir aynısını çelikten ürettim o çin malı bijonlara güvenmediğimden

Bir hort yapayim,

Elinizde hala mevcut mu?

Veya baska bijon onerisi olan var mi? Renkli olmasi onemli degil hatta mumkunse renksiz ve biraz kisa olsun. Jant degistiricegim icin aftermarket bir urune ihtiyacim var. Saglam olmasi ilk kriterim.

EnesAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hiç tavsiye etmem bir kere taktım saplamalara kadar değiştirmek zorunda kaldım.

HondatugraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EnesAksu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hiç tavsiye etmem bir kere taktım saplamalara kadar değiştirmek zorunda kaldım.
    yukardakı bıjonlara hiçbirşey olmaz çin mallarıyla karıştırmayın bızzat kullandım
    DR. OWL

EnesAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HondatugraL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yukardakı bıjonlara hiçbirşey olmaz çin mallarıyla karıştırmayın bızzat kullandım
    benim kullandığım türkiye de satılan çin malları değildi. Arkadaşım Dunton dan getirdi. Aliminyum ağırlığı 10 gram olanlardan değil, içinde 20 tane vardı. baya dökme kilidi özel anahtarı olan üründü. hatta takmadan birine keserle taş motorla la baya işkence yaptık. oooo çok sağlam filan dedik taktık , lastiği sökme ihtiyacım oldu. ucuna bez bant sarıp sökmeye çalıştım.yarısı saplama üzerinde kaldı. hadi dedik dökümünde vs bişi vardır dedik ikinciyi sökeyim dedim gene aynısı oldu. sonra 180 lira verip contalı bijonlarıyla saplamaları değiştirdim. Görsel olarak güzel duruyor olabilir, aynı durum uzun yolda başıma geliyor olsa sıkıntıya düşerdim.

HondatugraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EnesAksu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim kullandığım türkiye de satılan çin malları değildi. Arkadaşım Dunton dan getirdi. Aliminyum ağırlığı 10 gram olanlardan değil, içinde 20 tane vardı. baya dökme kilidi özel anahtarı olan üründü. hatta takmadan birine keserle taş motorla la baya işkence yaptık. oooo çok sağlam filan dedik taktık , lastiği sökme ihtiyacım oldu. ucuna bez bant sarıp sökmeye çalıştım.yarısı saplama üzerinde kaldı. hadi dedik dökümünde vs bişi vardır dedik ikinciyi sökeyim dedim gene aynısı oldu. sonra 180 lira verip contalı bijonlarıyla saplamaları değiştirdim. Görsel olarak güzel duruyor olabilir, aynı durum uzun yolda başıma geliyor olsa sıkıntıya düşerdim.
    sizinki tahlihsizlik ancak benım soyledıklerım DENON nıklı abımız kendısı yapıyor tabancayla sıkıp sıkıp açtık hiçbirşey olmadı birdaha bu tarz bijon alacak olsam kendisine yazarım.
    DR. OWL

mrtngn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuya bi hort benden gelsin.. Yeni aldıgım aracın arka bijonları paslanmış ve birbirinden farklı olduğu için kötü gözüküyor.

D1 düşündüm ama bu kadar sorun yaşayan varken vazgeçtim. Tavsiyeniz ne olur ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)