User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
32 sonuçtan 20 ile 32 arası

Konu: Syron marka lastiği nasıl bilirsiniz?

freelife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı atituti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence git o ebatlarda fazla bütçe ayıramıyosan marshall al , 205 45 16 kullanmıstım 2 sene banamısın demedi ne balon yaptı nede virajda bırakın ben oynamıyorum dedi ,frenajı iyi değildi ama zor sartlara BANA GÖRE en cok dayanabilen lastik , köy yolunda 10 santim taşların üstünde 2 sene sürdüm.hala üretiliyorsa git al
    marshalı söküp race 1 taktım arada çok fark var bence ve ben rs de kullandım bunları ..race 1 fiyat kalite orantısı yapılırsa iyi lastik fakat biraz markalı lastiklere bakarsanız orda düşünce başlar..

Y.Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Malii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    michelin energy saver yiyorsa çıkar beni yoldan diyor valla hala da kullanıyorum focusta syronu düşünme bence michelin derim ben
    energy saver tutunmada kötü değil ama, ısınmamışsa focus1de biraz yüksek hızla girilen virajlarda sürekli olarak kafadan kayma yapıyor.

3 4k km'de henüz lastikler, çok yeni olmasa değiştirmeyi düşünmüyor değilim. (gerçi o fiyatlara daha iyi tutunabilecek hangi lastık var bilmiyorum)

Jeandan-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Lassa impetus revo daha mantıklı tercih aslında. Bu arada energy saver'ın allah belasını versin, hep tedirgin, hep bi kayma hissi.
    .

douu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cahit araban yol tutuyorsa syron yüzünden tehlike yaşamazsın kardeşim. ibizada 2 takım eskittim. başka kullanan bir sürü arkadaşım oldu. canını aldık banamısın demedi. bir defa yoldan koptu onda da subarunun arkasından viraja girmiştim o zaman sıkıntı oldu biraz

syron race 1 5-6 ay kadar önce auto bild dergisi tarafından yapılan testte dünyanın en iyi 15 lastigi arasına girdi. ne marshall'ı ne kumhosu arkadaşlar

freelife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı douu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cahit araban yol tutuyorsa syron yüzünden tehlike yaşamazsın kardeşim. ibizada 2 takım eskittim. başka kullanan bir sürü arkadaşım oldu. canını aldık banamısın demedi. bir defa yoldan koptu onda da subarunun arkasından viraja girmiştim o zaman sıkıntı oldu biraz

syron race 1 5-6 ay kadar önce auto bild dergisi tarafından yapılan testte dünyanın en iyi 15 lastigi arasına girdi. ne marshall'ı ne kumhosu arkadaşlar

ben herzaman tüvden ( almanyadan ) onay alan ürünü alırım ve syronuda ondan aldım beklediğimden çok daha iyi çıktı..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kötünün iyisi

Mikrop_Ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu baya bi hortlatıyorum kusu bakmayın.
    syron race1 195.45.16 ölçülerinde lastik kullanıyorum 2 yıldır.

Şimdi olay şöyle bir arkadaşım sıfır olarak 2013 üretimli lastikleri alıyor lastiklerden biri patlıyor digeride üretim hatalı cıkıyor diger ikisi sağlam.

Ben saglam iki adet i alıp arkaya takıyorum üretim hatalı olan garantiden yenisi geliyor bende yanına bi tane daha sıfır alıyorum

Yani arkalar 2013 tarihli
    Önler 2015 tarihli sıfır oluyor benim.
    2 yılı geçti sanırım halen takılı aracımda rot ayarı için sanayi ye gittiğimde ön lastiklerin yani 2015 tarihli olanları yanaklarından yarıldığımı gördük arka lastiklerde halen bir sorun yok.
    Allah korumuş daha alalı 2 yıl oluyor ve durum bu şekilde km olarakta 30 bin km yapmısımdır.
    Fotolarımı eklerim

Yağmurda çok kötüler 1-2-3-4 viteste bile sarıyor.

HondatugraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu fiyat/performans ise marka Nokian dır benim için, gerisi yalan. Civice taktık duramayan, zırt pırt abs açan araç gitti yerine başka bir şey geldi. Bir çok lastikten kaliteli ve hesaplı
    DR. OWL

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HondatugraL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu fiyat/performans ise marka Nokian dır benim için, gerisi yalan. Civice taktık duramayan, zırt pırt abs açan araç gitti yerine başka bir şey geldi. Bir çok lastikten kaliteli ve hesaplı
    Nokian fiyat olarak bakıldığında o eski Nokian değil ama. İyi olduğunu çok duydum ama fiyatı geçmiş yıllara nazaran çok fırlamış. Bilindik markalarla yarışır seviyeye gelmiş.

HondatugraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nokian fiyat olarak bakıldığında o eski Nokian değil ama. İyi olduğunu çok duydum ama fiyatı geçmiş yıllara nazaran çok fırlamış. Bilindik markalarla yarışır seviyeye gelmiş.
    Ben gene de bilindik markaları almam şahsen. Çoğundan daha iyi olduğuna eminim. Hele kış lastiklerinde rakibi yok diyebilirim sadece alternatif olarak başka markalara bakılabilir.
    DR. OWL

dragstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben daha önce syron kullandım, gerçekten çok kötü lastik.

arkadaşımın leonunda 50.000 km yaptık dişleri 2mm azalmıştı düşünün ne kadar sert

Mikrop_Ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    firmaya mail attım Türkiyede bayileri yokmuş batmışlar kısacası garantisi varmış daha lastiklerimin ama geçmis olsun artık

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mikrop_Ali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    firmaya mail attım Türkiyede bayileri yokmuş batmışlar kısacası garantisi varmış daha lastiklerimin ama geçmis olsun artık
    Fetodan içeride diye biliyorum sahibini, sen yak o lastikleri abi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)