User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
22 sonuçtan 20 ile 22 arası

Konu: Bu parça nedir, ne işe yarar ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Denge kolu olarak gecer ihtimal olarak konusmuyacagım kesin olarak sol arka tasıyıcın yamulmus işlem gormus işin kolayına kaçarak bu parcaya ek yapmısşlar. Parca kasıntılı oldugu için gırc gırc lanet bir seste yapar. Normalde bu ayar koludur tam obur taraflan simetrik olarak olması gerekir. Karsılaştırabilirsin simetrik değildir kesin.

İStersen eline metreyi alaraktan hasas yerlerden simetrik olçumlerde yapabilirsin. Ama cok fazla dert etme rot ayarında sorun yok sağ sola sapma yapmıyosa dert etme derim be

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    on sayada arkadasın biri dedigi gibi o parca sag solu farkını yaratmayabilir atıyorm motor/sanzıman/depo vs oldugu taraftan basık/kalkık olabilir
    1881 - 193

dest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MaNiSaLı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hondalarin motor sol tarafta olduğu için aracınız sola biraz daha basık duruyordur...
    biz bu sorunu őn sağ çanak biraz aşağıya alarak , yada ön sol çanak az birşey yukarı alarak çözüyoruz...
    benim bildiğim budur denendi ve güzelde oldu ...
    yardımcı olabildiysem ne mutlu bana
    abi sanmıyorum, x large arkadaşları sağa oturtuyorum yine sol taraf düşük çoğu kişi farkedemiyo ama benmi çok kılım anlamadım

Alıntı bymurat___61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Denge kolu olarak gecer ihtimal olarak konusmuyacagım kesin olarak sol arka tasıyıcın yamulmus işlem gormus işin kolayına kaçarak bu parcaya ek yapmısşlar. Parca kasıntılı oldugu için gırc gırc lanet bir seste yapar. Normalde bu ayar koludur tam obur taraflan simetrik olarak olması gerekir. Karsılaştırabilirsin simetrik değildir kesin.

İStersen eline metreyi alaraktan hasas yerlerden simetrik olçumlerde yapabilirsin. Ama cok fazla dert etme rot ayarında sorun yok sağ sola sapma yapmıyosa dert etme derim be
    hocam kafamdaki bütün soru işaretlerini şu anda giderdiniz o lanet olsun gırc gırc sesinden.. bin türlü şey geçiodu kafamdan ne yapar o sesi diye simetrik olarak aynı değil zaten diğer tarafla gidicem komple sol arka taşıyıcı ve o zımbırtıdan alıcam teşekkürler

Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    on sayada arkadasın biri dedigi gibi o parca sag solu farkını yaratmayabilir atıyorm motor/sanzıman/depo vs oldugu taraftan basık/kalkık olabilir
    yukarıda dediğim gibi x large arkadaşları sağa oturtuyorum sol taraf yine sağdan aşağıda kalıyor. bymurat___61 arkadaşım noktayı koydu saolsun

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)