User Tag List

10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: RTA'ya Yay Sorunsalı

Espaniole
    Misafir

Exclamation RTA'ya Yay Sorunsalı

Selamlar.Clio aracıma yay almayı düşünüyorum ama deli oldum işin içinden çıkamıyorum.Bu yüzden sizin görüşlerinizi almak istiyorum.Lütfen yardımlarınızı esirgemeyin.

Sahibinden'i talan etme çalışmalarım sonucunda bana alınabilir gelen fakat aralarında seçim yapamadığım yaylar buldum.Birincisi:

Connecting site...
    FK hakkında çok kötü şeyler duymuştum o yüzden aklımdan çıkardım,Apexi lere sanki daha diyorlar.Fiyatının ucuz olması ve biraz daha kaliteli olması bakımından en yakın hissettiğim yay bu.İkincisi:

Connecting site...
    Bu da FK dan az da olsa daha kaliteli diye okudum.Bu da düşünülebilir geldi.Ama sanki apexi daha iyi gibi.Üçüncüsü:

Connecting site...
    Bir çoğunuz tabi ki Eibach al diyecektir.Gönül istiyor ama cep istemiyor.Öğrenci olduğum ve elimdeki miktar az olduğu için aklımdaki diğer işlemlerin yerini kısıtlıyor bu yay.Dördüncüsü:

Connecting site...
    Bu da mantıklı gelenlerden.Hem izmirde,hem fiyatı çok uçuk değil hem de orijinal gibi duruyor.Kesin demiyorum ama fiyatı ve açıklamaları bana bunu düşündürdü.

Belki fikir verir diye aracın fotorafını koyuyorum.

Uploaded with ImageShack.us

Hiç düşmemesini de çok düşmesini de istemiyorum.Sizce hangisi daha mantıklı,alınabilir?

Saygılar.

Mr.K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    fk sitesine gir kendin sipariş et en mantıklısı bu hem orjnal alman hemde 100liraya kapına kadar gelir(100lira örnek ama fazla olcagını zannetmiyorum)
    - K -

________
    Dr.Ecu

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fk da bi sıkıntı yaşamazsın yerli fk kullanan tanıdıklarım oldu clio 2 de bi şikayet duymadım ama kendi görüşüm spor yay hissiyatı kaliteli markalara göre az çünkü çok yumuşak oluyo

apexi nin de yerlileri var dikkat etmek lazım ona

fk 5 lik araç 1.6 16 v örnek olsun lastikler 195 50 15

Espaniole
    Misafir
    Alıntı Mr.K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fk sitesine gir kendin sipariş et en mantıklısı bu hem orjnal alman hemde 100liraya kapına kadar gelir(100lira örnek ama fazla olcagını zannetmiyorum)
    Teşekkürler,bu yurt dışından sipariş verme konusunda pek bir bilgim yok maalesef.

Alıntı Elensi59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fk da bi sıkıntı yaşamazsın yerli fk kullanan tanıdıklarım oldu clio 2 de bi şikayet duymadım ama kendi görüşüm spor yay hissiyatı kaliteli markalara göre az çünkü çok yumuşak oluyo

apexi nin de yerlileri var dikkat etmek lazım ona

fk 5 lik araç 1.6 16 v örnek olsun lastikler 195 50 15

5 cm güzel düşürmüş.Yumuşaksa fazla altını vurmaz mı?Dediğim gibi çok düşürmesini istemiyorum ama 3 cm de hiç alçaltmazsa daha kötü.Hiç alçaltmıyor diyen kişiler de var.

Dikkat etmek lazım derken neyi kastettiniz? Çok mu kötü?

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynen yumuşak kötü biraz daha dikkat etmen lazım tümsekten inerken frenli inmek gibi ama lastik çamurluk arasına aldanma arabanın altı yere çok yakın değil 5 cm ideal bence clioda

Orjinal parasına yerli alma diye dikkat etmek lazım dedim

Espaniole
    Misafir
    Apexileri taktım.Kalitesiz geldiler bana,direk kolinin içinden çıkması,üzerindeki yazılar vs.Zaten başka bir şey beklemiyordum Araç beklediğimden fazla indi çok da güzel oldu.Altının yere çok yakın olmasından korkuyordum ama dediğiniz gibi çok yakın değil.Artık tümseklerde yavaş yavaş ve paldır küldür gidiyorum

Bunlar da öncesi:

Sonrası:

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gayet iyi inmiş.kaçlık bu yaylar göremedim orasını

Espaniole
    Misafir
    Alıntı oğuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gayet iyi inmiş.kaçlık bu yaylar göremedim orasını
    4 lük.Takan usta kullandıkça az daha iner dedi.5 lik gibi olacak sanırım

batu35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bendede clio vardı vogtland takmıştım indirmemişti pek bu yaylar güzel düşüş yapıyor bir jantla dahada güzel durur güle güle kullanın

Espaniole
    Misafir
    Alıntı batu_civic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bendede clio vardı vogtland takmıştım indirmemişti pek bu yaylar güzel düşüş yapıyor bir jantla dahada güzel durur güle güle kullanın
    para kalmadı öğrencilik zor..

Teşekkürler.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)