User Tag List

Sayfa 2/20 İlkİlk 123412 ... SonSon
368 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Başaran Amortisör Coilover Systems

::ZaFeR:: - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı blow07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben cep telefonlarına kadar paylaştım bende çok bilindik bi ismi olan yerden aldığım (adı batsın) el yapımı bi coil vardı bunlara geçtim yol tutuşu aşırı arttı aracın direksiyonu bile hafifledi bence telden görüşün facebookta gün içerisinde pek aktif olamayabilirler
    Şimdilik acelesi yok benim için.Memlekete tatile gittiğimde uğrarım dükkanlarına bi aksilik olmazsa : )

Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uzun zamandır custom coil işi yapanları takip ediyorum .. Dediğin gibi parlak bi dönemleri oluyor daha sonra bozuluyorlar .. Fakat burda öyle birşey olacağını sanmıyorum aile şirketi .. Şöyle özetleyim arkadaşın amortsör sorunu vardı aradı sorununu paylaştı işim var size ulaşıcam denmiş 10 dk sonra aramışlar sorunu sormuşlar arkadaşta sizden coil yada tamirat yaptırmadım farklı şehirdeyim bi ses geliyor işin içinden çıkamadım demiş usta yarım saatini ayırıp arkadaşın sorununu çözmüş .. Bendede başka bir custom coil vardı yaptırdığım yer en tanındık bilindik ismi olan custom coilciydi başka şehirdeyiz diye sallamadı , Başaranla görüştüm başka yerden almışsın git orayla görüş demedi yardımcı olabileceğini belirtti bunlar hep esnaflık ustalık adamlık gerektirir..Bazıları gibi şehir dışına salla geç şehir içindekilerle kanka olalım zihinyetinde , bu adamlar değiller..Bu custom coillerden çok ağzım yandı benimde benim gibi olan arkadaşlar için paylaştım..Artık böyle hayatında coilinde arabanında ... dedirttiler .. Bu fii zamanından ismi kalan o isme binayen hala iş yapan kasap ustalara gitmeyelim artık .. Öyleleri varki benim iade ettiğim sorun yaşadığım coili hiç işlem yapmadan başkasına paslıyor .. Kaybedecek para ve zamanı olmayan piyasadaki ortalamanın maddi olarak altında kalite ve işçilik olarak çok üstünde iş isteyenler için ideal bir yer.. Kiralık katil gibi çalışıyorlar zaten nasılki katil arkada tanık bırakmıyor Başaranda ardında memnuniyetsiz müşteri bırakmıyor

Söyleyince saçma geldiğinin farkındayım ama şöyle bir örnek vereyim Civic marka araçta denedik .. Diğer arkadaşımızın civicinde fabrikasyon 1400 e aldığı coil vardı oda test sürüşü yaptı ve 1400 verdiğine pişman oldu ..

Arayıpmı aldınız bu fiyatı başaran söylediyse başka yerlerlede görüşün kıyaslama yapın

Sanki parayla değil hatra binayen iş yapıyolarmış gibi bu customcular hepsinin 5 karış burnu havada son zamanlarda .. Kendi araçlarına bakıyolarmıs gibi davranıyolar Başaranda şehir dışınada aynı hizmet 2 sokak ötesindekinede .. Sütten ağzı yananlara tek tavsiyemdir
    ilginç ya , aslında coil payı sonuna kadar kullanılmış olan ve dibine kadar basılmış custom coilli bir araç kullanma fırsatım olsa anlarım sanırım aradakı farkı.

Serkan_UR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başaran amortisörün Aire alternatif bir çalışması var hidrolik sistemle kumandalı alçaltıp yükeltme..genel prensib körük vs yok normal coil over yapısında ama alçalma yükseltme hidrolik sistemle yapılıyor mantık olarak airden daha az handikapları var gibi zamanla görücez...

facebookta videosunu görmüştüm bizzat gittim arkdaşlarla görüştüm sağolsunlar sorularıma cevap verdiler...kesinlikle delme biçme kesme istemediğimi istediğimde nokta iz kalmadan sökmek istediğimi belirttim hidrolik motoru için bagaja boru geçmesi dışında biryer delinip biçilmez dediler bagaja boru geçebilcek yer varsa bunada gerek kalmicanı söylediler....

ilgilenenler için hidrolik liftde son durum bu

blow07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sezgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilginç ya , aslında coil payı sonuna kadar kullanılmış olan ve dibine kadar basılmış custom coilli bir araç kullanma fırsatım olsa anlarım sanırım aradakı farkı.
    Benim aracımı kullanmanı isterdim ev iş arası yolu uzatıyorum genelde keyfi olarak .. Merak ettiğin husus şudur büyük ihtimal dipte çok sekiyomu olayıdır .. Hayır sekmiyor düzdede sekmiyor yolun durumuna göre tatlı bi esnemesi var yağ tuz ağzına kadar belenmiş amörtisörlerden değil gayet yumusak süspansiyonu mevcut yoldan aldığı darbeleri sana iletmiyor elinden geldiğince dipteyken .. kalkıkken zaten orji ayarıyla birebir

Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim aracımı kullanmanı isterdim ev iş arası yolu uzatıyorum genelde keyfi olarak .. Merak ettiğin husus şudur büyük ihtimal dipte çok sekiyomu olayıdır .. Hayır sekmiyor düzdede sekmiyor yolun durumuna göre tatlı bi esnemesi var yağ tuz ağzına kadar belenmiş amörtisörlerden değil gayet yumusak süspansiyonu mevcut yoldan aldığı darbeleri sana iletmiyor elinden geldiğince dipteyken .. kalkıkken zaten orji ayarıyla birebir
    Maşallah vallahi, ben prinç tanesi üzerinden geçsem zıplıyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim eskilerde öyleydi en ufak yerde dan dun ediyodu sarsıntıyı göğüsten direksiyondan hissediyordum , at arabası gibiydi hafta sonları binmiyodum bide aldığım yere herkes en iyisi dediği için en iyisi bu kadar olur sanıyodum en kısa sürede görüşüp denemeni tavsiye ederim farklı araçlara arkadaş çevremce deneme fırsatımız oldu deneyen dua eder söven yok

wekoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    walla dediginiz gibi işin ehli ve iş bitiminde yaptıgı işin arkasında duran adam lazım ben cantürkten amasör yaptırdım 1 hafta sonra sıkıntı yaşadım tel. arıyorum açan yok msj atıyorum dönen yok adam göderiyorum tık yok gelde isyan etme ben nama yaptırdım şu an bir sıkıntım yok bu devirde işini ehliyle yapan zor bulunuyor memnunsanız ne mutlu....
    gariban 106 gti....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wekoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    walla dediginiz gibi işin ehli ve iş bitiminde yaptıgı işin arkasında duran adam lazım ben cantürkten amasör yaptırdım 1 hafta sonra sıkıntı yaşadım tel. arıyorum açan yok msj atıyorum dönen yok adam göderiyorum tık yok gelde isyan etme ben nama yaptırdım şu an bir sıkıntım yok bu devirde işini ehliyle yapan zor bulunuyor memnunsanız ne mutlu....
    İşte benim umrumda olmazdı aslındada bende cantürkmüş mantürkmüş çok süründüm milleti coilden hayattan arabadan soğuttular deneyin diyorum konu burda açanda benim farkı anlarsınız zaten ağzınız yandığı için ..

Şöyle ayırıntıya gireyim senin için bi amörtisörcü coili gönderirken sana yanında balata spreyinide yolluyorsa taktırdınmı diye seni 2 gün sonra arıyorsa 1 hafta sonrada arayıp bi şikayetin varmı diyorsa o adam candır basıkçıların dostudur bize böyle insanlar lazım

Namın coilleride iyi yalnız biraz serttir dikkatini çekmiştir

serdaruma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 aracımıda Başaran Amortisör tarafından basılmıştır.

Tekrar araç alsam gideceğim esnaf onlardır.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı serdaruma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 aracımıda Başaran Amortisör tarafından basılmıştır.

Tekrar araç alsam gideceğim esnaf onlardır.
    İçimden geçenleri söylemişsin müşterileri biraz hayırsız sadece memnuniyetlerini paylaşım platformlarında belirtmemişler yoksa çoğu customcunun içinden geçer işçilik ilgi alaka malzeme adamlıkta

wekoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İşte benim umrumda olmazdı aslındada bende cantürkmüş mantürkmüş çok süründüm milleti coilden hayattan arabadan soğuttular deneyin diyorum konu burda açanda benim farkı anlarsınız zaten ağzınız yandığı için ..

Şöyle ayırıntıya gireyim senin için bi amörtisörcü coili gönderirken sana yanında balata spreyinide yolluyorsa taktırdınmı diye seni 2 gün sonra arıyorsa 1 hafta sonrada arayıp bi şikayetin varmı diyorsa o adam candır basıkçıların dostudur bize böyle insanlar lazım

Namın coilleride iyi yalnız biraz serttir dikkatini çekmiştir
    ne diyim harbi esnafmış denilecek söz bulamıyorum buda benim magdurlugum 2 hafta serviste kaldı aracım nerdeyse....

gariban 106 gti....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bugün uğriyim önler için fiyat alayım bakalım ilgi alakaları nasıl merak ettim ama yinede korkuyorum yolda giderken acaba koparmı biyer çatlar kırılırmı *** yoluna ölmeyelim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wekoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne diyim harbi esnafmış denilecek söz bulamıyorum buda benim magdurlugum 2 hafta serviste kaldı aracım nerdeyse....

Yazıktır yaa parasında olmayan birini bile katil eder zaman emek sök tak yapıyosun çoğumuzda arabaya ulaşımdan ziyade keyfi binen adamlarız allah korusun ya

Alıntı atituti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugün uğriyim önler için fiyat alayım bakalım ilgi alakaları nasıl merak ettim ama yinede korkuyorum yolda giderken acaba koparmı biyer çatlar kırılırmı *** yoluna ölmeyelim
    Gidin sizin gibi çok müşterileri olmuş bu işten ağzı yanan burdan görüp gittiğinizide belirtin sonra fikir ve düşüncelerinizide buraya yazın

mert1612 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cantürk yüzünden bende lanet etmiştim custom coilie. en başta herkes cantürküde çok övüyodu inşallah başaranda bu kadar iyiyse ilerde bozmaz
    FN2-R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mert1612 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cantürk yüzünden bende lanet etmiştim custom coilie. en başta herkes cantürküde çok övüyodu inşallah başaranda bu kadar iyiyse ilerde bozmaz
    Ben olacağını düşünmüyorum olursada konumuz burda görüşürüz eğrisini doğrusunu , haklısınız en başta herkes için iyi diyorlardı .. Şöyle bir hususda var en başta iyi dediklerinde iyi uslatalar vardı başlarında bazı isimlerin o isimler gidince sadece isimleri kaldı o isimlerinde yanaşılacak bir yanı kalmadı burda kadro sağlam patron işçi ilişkisi de yok aile şirketi kendilerinin laf getirtmiyorlar kendilerine , bakalım hayırlısı , malzemeler keçeler kalite artı fiyatları piyasanın henüz hala altında

TechTurkey Ranthor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    99 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    mesaji bold kullanmayarak editler misiniz
    Built to fall....

elpadre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    canturkmu onların esnaflıgınada yaptıgıı ısedee benı oraya yonlendırenede alayına sovuyurmm .... aklınız varsa paraya kıyın gıdın orjınal markalı coilover alın bır kere gelıyorsunuz dunyaya ...
    cok merak edıyorum ve soruyorum ?

sanal alemın kablosuz delıkanlıları klavyenın hangı tusu ates edıyor ? ?

tuned by : gürsel canpolat (16ec813)

erdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başaran amortisör çalışanlarını tanımam etmem önlere coil yaptırdım gerçekten konfor güzel arkadaşımın tavsiyesi ile yaptırdım fiyatlarıda diğerlerine göre iyi satış sonrasıda ilgililer. daha önce bir çok spor yay marka coilover da kullandım araç basıklığı bu şekilde konfor oldukça iyi tavsiye ederim

M.A.D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jantlar satılık mı erdem bey
    Mehmet Ali DİNÇ

M.A.D Custom Stickers

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)