User Tag List

Sayfa 1/20 12311 ... SonSon
368 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Başaran Amortisör Coilover Systems

blow07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Başaran Amortisör Coilover Systems

Merhaba Arkadaşlar
    Forumda birçok amortsörcü ve coilovercı hakkında bilgi paylaşımları yapılmış.Fakat Başaran Amortisör hakkında yapılmamış , ilginç..Kesinlikle önerim Başaran Amortisördür.Hem fiyat konusunda ayakları yere basması hemde dürüst esnaf olması büyük avantaj.6 , 7 farklı araçta deneme fırsatımız oldu hepside 0 konfor kaybı 0 sekme 0 ses .. Her marka model araçlada ilgileniyorlar .. Sanırım her işi ustasının yapması gerekiyor..Diğerlerinden bir diğer farkıda satış sonrasıda satış öncesi gibi ilgili ve alakalı olmaları..Ayrıca dişlilerinin 10 yıl garantisinin olmasıdır..Lafı uzatmadan iletişim bilgilerini vereyim tüm Amorrtisör işlemleriyle ilgileniyorlar deneyen , deneyecek olan arkadaşlarda buraya tavsiye görüşlerini bildirebilirler ..

Giden arkadaşlar TechTurkey'den İrtibata Geçtiğini Belirtsin , Ustamız Kıl Olduğumuzu Biliyor

srkn.ylc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başaran amortisör'ü bi arkadaşım tavsiye etmişti gittim yay değiştirdim dediğiniz gibi ilgili alakalı hiç bir sıkıntı olmasın diye adamlar neyse onu söylüyorlar oldu bittiye getirmiyolar.
    Sana dar gelmiyecek makberi kimler kazsın?
    'Gömelim gel seni tarihe' desem, sığmazsın.

gökan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende konı var konıye bu dişlerden takabılırlermı
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

aliburma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gökan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende konı var konıye bu dişlerden takabılırlermı
    diş veya ayar aparatlarından bana da lazım. mümkün müdür acaba?
    HONDA; KONFOR DA O'NDA ...

Boldenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başaranı bende tavsiye ediyorum kesinlikle. ilgi alaka, esnaflık ve işçilik 10 numara. en ufak sorun yaşamadım.
    Byte-R
    instagram: dogancglr

civelek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fiyatlardan bilgisi olan varmı sadece önlere yaptırılsa ?
    '' Titremene gerek yok, ben kral değilim. Kureyşli kuru ekmek yiyen bir kadının oğluyum..!!'' Hz.Muhammed s.a.v

orhan_guney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başaran bu piyasada en eskilerden, baba oğul misali, bizim servisde orayla çalışıyor, kendimde çok işlem yaptırdım kesinlikle tavsiye ederim.
    DRİLL
    Dr.Ecu

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Önemli olan bu ilgi alakalarını her zaman sürdürebilmeleri. Yoksa adı duyulmuş tüm custom coilover işini yapanlar bir zamanlar böyleydi, sonradan değiştiler. Umarım bu şekilde sonuçlanmaz.

Sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benım anlamadıgım kw v2 kullanırken bile komfor kaybı vardı. ustelık en yumusakta kullanmama ragmen sekiyordu. nasıl oluyorda custom coil hem sekmıyor hem komfor kaybı yaratmıyor ?

yan53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla bende ümraniyede oturuyorum daha önce fd6 civic aracımı başaran amortisör alçaltmıştı gerçekten çok iyi çocuklar gerçekten...nyse onu söylerler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı civelek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fiyatlardan bilgisi olan varmı sadece önlere yaptırılsa ?
    ön-arka 900 e yaptırdım ben. orj amortisörlerin üzerine uygulama yapıldı.

kw v2 nasıldır bilmiyorum ama şu an aracım yaylı yüksek halinden daha konforlu. tam ölçmedim ama ön 7-8 arka 6 cm civarı düşük. köy yollarına da giriyorum. sorun,ses yok.
    Byte-R

civelek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Boldenon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ön-arka 900 e yaptırdım ben. orj amortisörlerin üzerine uygulama yapıldı.

kw v2 nasıldır bilmiyorum ama şu an aracım yaylı yüksek halinden daha konforlu. tam ölçmedim ama ön 7-8 arka 6 cm civarı düşük. köy yollarına da giriyorum. sorun,ses yok.
    valla çok iyiymiş hele 7-8 santimdede böyle diyorsan süper nedir hikmeti acaba merak ettim gercekten
    '' Titremene gerek yok, ben kral değilim. Kureyşli kuru ekmek yiyen bir kadının oğluyum..!!'' Hz.Muhammed s.a.v

gökan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kendı amortısorumuzu vercz bırde 900 tl mi cok degılmı ya
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı civelek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla çok iyiymiş hele 7-8 santimdede böyle diyorsan süper nedir hikmeti acaba merak ettim gercekten
    oem süspansiyondakinden 2 kat dikkatli gidiyorum alçak olduğu için. belki ondandır arka taraf biraz ama az biraz daha yumşak olabilirdi, onu da görüştüm hiç sorun değil ne zaman istersen hallederiz dediler. oda ayda 1 kez girdiğim köy yolunda belli oldu. normal yol şartlarında hiçbir sıkıntı yok.

Nam 1200 istedi. amortisörler bende kalacaktı. pres yaptırmıştım orada. hitap şekilleri ve çalışanların hareketleri hoşuma gitmediği için daha da gitmem. sanki araba benim değilde onlar bana hediye etmiş, nasıl olması gerektiğine de onlar karar verecek bıraksan
    Byte-R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Seven7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önemli olan bu ilgi alakalarını her zaman sürdürebilmeleri. Yoksa adı duyulmuş tüm custom coilover işini yapanlar bir zamanlar böyleydi, sonradan değiştiler. Umarım bu şekilde sonuçlanmaz.

Uzun zamandır custom coil işi yapanları takip ediyorum .. Dediğin gibi parlak bi dönemleri oluyor daha sonra bozuluyorlar .. Fakat burda öyle birşey olacağını sanmıyorum aile şirketi .. Şöyle özetleyim arkadaşın amortsör sorunu vardı aradı sorununu paylaştı işim var size ulaşıcam denmiş 10 dk sonra aramışlar sorunu sormuşlar arkadaşta sizden coil yada tamirat yaptırmadım farklı şehirdeyim bi ses geliyor işin içinden çıkamadım demiş usta yarım saatini ayırıp arkadaşın sorununu çözmüş .. Bendede başka bir custom coil vardı yaptırdığım yer en tanındık bilindik ismi olan custom coilciydi başka şehirdeyiz diye sallamadı , Başaranla görüştüm başka yerden almışsın git orayla görüş demedi yardımcı olabileceğini belirtti bunlar hep esnaflık ustalık adamlık gerektirir..Bazıları gibi şehir dışına salla geç şehir içindekilerle kanka olalım zihinyetinde , bu adamlar değiller..Bu custom coillerden çok ağzım yandı benimde benim gibi olan arkadaşlar için paylaştım..Artık böyle hayatında coilinde arabanında ... dedirttiler .. Bu fii zamanından ismi kalan o isme binayen hala iş yapan kasap ustalara gitmeyelim artık .. Öyleleri varki benim iade ettiğim sorun yaşadığım coili hiç işlem yapmadan başkasına paslıyor .. Kaybedecek para ve zamanı olmayan piyasadaki ortalamanın maddi olarak altında kalite ve işçilik olarak çok üstünde iş isteyenler için ideal bir yer.. Kiralık katil gibi çalışıyorlar zaten nasılki katil arkada tanık bırakmıyor Başaranda ardında memnuniyetsiz müşteri bırakmıyor

Alıntı Sezgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benım anlamadıgım kw v2 kullanırken bile komfor kaybı vardı. ustelık en yumusakta kullanmama ragmen sekiyordu. nasıl oluyorda custom coil hem sekmıyor hem komfor kaybı yaratmıyor ?
    Söyleyince saçma geldiğinin farkındayım ama şöyle bir örnek vereyim Civic marka araçta denedik .. Diğer arkadaşımızın civicinde fabrikasyon 1400 e aldığı coil vardı oda test sürüşü yaptı ve 1400 verdiğine pişman oldu ..

Arayıpmı aldınız bu fiyatı başaran söylediyse başka yerlerlede görüşün kıyaslama yapın

Alıntı Boldenon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nam 1200 istedi. amortisörler bende kalacaktı. pres yaptırmıştım orada. hitap şekilleri ve çalışanların hareketleri hoşuma gitmediği için daha da gitmem. sanki araba benim değilde onlar bana hediye etmiş, nasıl olması gerektiğine de onlar karar verecek bıraksan
    Sanki parayla değil hatra binayen iş yapıyolarmış gibi bu customcular hepsinin 5 karış burnu havada son zamanlarda .. Kendi araçlarına bakıyolarmıs gibi davranıyolar Başaranda şehir dışınada aynı hizmet 2 sokak ötesindekinede .. Sütten ağzı yananlara tek tavsiyemdir

::ZaFeR:: - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dediğiniz gibiyse bu yazın İstanbul'a gidip yaptırırım o zaman.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ::ZaFeR:: Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dediğiniz gibiyse bu yazın İstanbul'a gidip yaptırırım o zaman.
    Anlattıklarımın eksiği var fazlası yok irtibat telefon ve adresleri mevcut şehir dışlarına kargolamada yapıyorlar .. Yazıktır paramızla rezillik çektiğimiz

::ZaFeR:: - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı blow07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlattıklarımın eksiği var fazlası yok irtibat telefon ve adresleri mevcut şehir dışlarına kargolamada yapıyorlar .. Yazıktır paramızla rezillik çektiğimiz
    Markalı bi coilover bakıyordum açıkcası ama dolar kuru fırlayınca askıya aldım o kararımı da.Dün akşam Facebook'tan mesaj attım zaten.Fiyat verecekler bakalım ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ::ZaFeR:: Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Markalı bi coilover bakıyordum açıkcası ama dolar kuru fırlayınca askıya aldım o kararımı da.Dün akşam Facebook'tan mesaj attım zaten.Fiyat verecekler bakalım ?

ben cep telefonlarına kadar paylaştım bende çok bilindik bi ismi olan yerden aldığım (adı batsın) el yapımı bi coil vardı bunlara geçtim yol tutuşu aşırı arttı aracın direksiyonu bile hafifledi bence telden görüşün facebookta gün içerisinde pek aktif olamayabilirler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)