User Tag List

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
79 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Ayanlar Amortisör/ANKARA

burakgunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi takozdan onceki fotograflari var yukarda. Saseyle ilgili problemim olduguna inanmiyorum. Bana gore sola farkli saga farkli takozlar koyuldu.

BAR22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CasabLanca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi şaseciye gitmen gerekiyor demesinde yanlış ne olabilir? bu lafı bende birkaç sene önce rot balanscıdan duymuştum, çok yadırgamıştım. aracım hatasız el kadar boyasız bir araçtı fakat lastiklerden biri ayarsız duruyormuş, şaseci 5 dakikada halletmişti
    arabasını bilen kazasını belasını bilen bi adama söylersinde, tanımadığın adama bizde hata yok şaseciye git demek adamın başından aşağı kaynar su dökmek gibi.Düşün adam yeni almış bi hevesle yaptırıyor böyle bi laf duyuyor.bunun söylenme şekli vardır öyle pat diye bizde sıkıntı yok şaseciye götür arabanı demesi yanlış bana göre...

Alıntı burakgunay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi takozdan onceki fotograflari var yukarda. Saseyle ilgili problemim olduguna inanmiyorum. Bana gore sola farkli saga farkli takozlar koyuldu.
    kardeşim bu kadar soru işareti varsa başka bir amortisörcüye de göster yada işi bilen bi servise falan götürebilirsin. çok sıkıntılı bi durum değildir için rahat olsun yani..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şaseciyi duyunca direk kaza aklınıza gelmesin.Eğik amortisör kovanını da şaseci 5 dakikada düzeltiyor mesela..

Geçmiş olsun ayrıca.İtiraf ediyorum ben ivedikteki Ayanlarda bi kez yay ısıttırdım sıkıntısız çözdüler iyi yerdir aslında
    Önden ok gibi arkadan b.k gibi

RUF50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ziya usta işini bilen ve gerçekten adamdır benim işlerimi yapar hersey 10 üstünden 11
    ruf50 m3

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BAR22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arabasını bilen kazasını belasını bilen bi adama söylersinde, tanımadığın adama bizde hata yok şaseciye git demek adamın başından aşağı kaynar su dökmek gibi.Düşün adam yeni almış bi hevesle yaptırıyor böyle bi laf duyuyor.bunun söylenme şekli vardır öyle pat diye bizde sıkıntı yok şaseciye götür arabanı demesi yanlış bana göre...
    kardeşim bu kadar soru işareti varsa başka bir amortisörcüye de göster yada işi bilen bi servise falan götürebilirsin. çok sıkıntılı bi durum değildir için rahat olsun yani..
    Ya dediğim gibi abi, takozdan önce Allaha şükür ip gibiydi araba. Şaseicyle falan alakası yok mevzunun kimse kusura bakmasın. Araç belli. Takoz kondu, sonra durum bu. Hem yüksekliği etkilemez diyor adam, yükseklik artıyor, hem de iki taraf alakasız artıyor. Sağ taraf da sol gibi olsa sıkıntı yok. Soru işareti olcak çok bişey yok. Bu şekilde binicem napıyım artık.
    Alıntı ArMy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şaseciyi duyunca direk kaza aklınıza gelmesin.Eğik amortisör kovanını da şaseci 5 dakikada düzeltiyor mesela..

Geçmiş olsun ayrıca.İtiraf ediyorum ben ivedikteki Ayanlarda bi kez yay ısıttırdım sıkıntısız çözdüler iyi yerdir aslında
    Abi haklısın şaseci kaza harici biçok şeyi yapıyodur doğrudur ama, dediğim gibi takozdan önce böyle bi sıkıntı olmadığı için bu ihtimal dışı.
    Doğrudur bahsedilen Alper abiyle Ziya abi eminim iyi esnaflardır. Fakat benim muhattap olduğum kişi sanırım onların yanlarında çalışan biri, emin değilim bilmiyorum yani. Eğer onlardan biriyse anlayamadım sıkıntı nedir.

A.Cem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de Ayanlar'a 1 kere iş yaptırdım, yapan ivedikteki alperdi. İşçilikten memnun kaldım ama uslüp benim de hiç hoşuma gitmemişti.
    Custom Electronic Projects

naciersin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RUF50 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ziya usta işini bilen ve gerçekten adamdır benim işlerimi yapar hersey 10 üstünden 11
    ilker abi diyorsa dahasını araştırmayın tekrar gidin ve derdinizi tekrar anlatın ters bi anına gelmişsinizdir
    Corsa d Gsi Turbo loading...

CGR328 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşım madursunda daha adamların başka şubesi diyosun 3. Bi şubeleri yokki sen iş yaptırdığın ustanın adını adresini bilmiyomusun yada sorunun şaselerdemi amırtisöründemi lastiğinde mi bunları öğrenmeden lütfen kimseyi karalama

zekky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ziya abiye gitseydin keşke.
    Arabanın yükselmesinden Ziya abi rahatsız olur zaten

-Ziya abi davlumbaz gitti bari çamurluk gitmesin biraz kaldıralım.
    -Kaldırmayalım coilleri sertleştirelim bozma arabayı bu güzelliği gider

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ivedikteki en kaliteli esnaflardan biridir ziya usta ve çok iyi bi insan bence onunla görüşün

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CGR328 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım madursunda daha adamların başka şubesi diyosun 3. Bi şubeleri yokki sen iş yaptırdığın ustanın adını adresini bilmiyomusun yada sorunun şaselerdemi amırtisöründemi lastiğinde mi bunları öğrenmeden lütfen kimseyi karalama
    Bence her seyi tam bi oku

Dookan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kesin ayanlar alperle görüşmüşsündür.gitme kardeş tabi gideceksen ziya ya git alper in esnaflıgı zayıf
    Thanks to
    TURBO ZONE
    REMAPS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dookan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesin ayanlar alperle görüşmüşsündür.gitme kardeş tabi gideceksen ziya ya git alper in esnaflıgı zayıf
    Abi gittigim yerde 2 kisi calisiyordu. Biri gozluklu beyaz tenli, biri esmer sakalli gozluksuz. Ben esmer olanla gorustum. Tahminimce alper abi degildi.kimsenin esnafligina laf etmrk bize dusmez ama gordugum muamele hos degildi. Ne olursa olsun musteriye boyle davranilmaz, ki en ufak bi saygisizligim olmaz kimseye. Artik boyle yarim yamalak islere para dokmekten, arabadan soguyorum.

MeRtCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Burak bısı dıyımmı ? Arabayı piç etmısısn
    Daily Drive : VW Polo 1.6 TDI
    Race : Honda Civic TypeR FK2

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MeRtCaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak bısı dıyımmı ? Arabayı piç etmısısn
    Aynen aynen

sasuuke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ayanlar amortisore ben de gitmistim.işimi halletiler bir problem olmamişti.en iyisi siteden bir referansla git,problemini hallettir kafan rahat olsun.
    Olgun bir insanı dost edinmek istiyorsanız tenkit edin, basit bir insanı dost edinmek istiyorsanız methedin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Meraba burak kardeşim ben ziya usta birincisi senin aracın büyük bir sorunu vardı oda kasislerde tahammül edilemeyecek bi ses bu sesin halledildigini sende biliyosun, sana bu işleme başlanmadan aracın yükselme & alçakmayla ilgili bir işlem olmadıgını belirttik bununla beraber sıkıntını giderdik aracın yükselmesine gelince yorumlardanda belirttigin gibi aracın ön ve arkada çapraz ölçü bozuklugu oldugunu sölemen bu aracın belli noktalarında bir problem olasılıgı göz önüne alındıgı için seni şasecide ölçü kontrolü için yönlendirildi .. Bizim kişi ve ya kişilerle ugraşacak ne vaktimiz nede zamanımız var bizim ,bıranşımız amortisörle ilgili kimse kimseni magdur olmasını istemez .... Not : bilgisayar başındaki çok bilmiş uzmanlara okadar biliyosunuz evinizin altına Bi garaj açında sanai yollarını aşındırmayın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ziyateam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Meraba burak kardeşim ben ziya usta birincisi senin aracın büyük bir sorunu vardı oda kasislerde tahammül edilemeyecek bi ses bu sesin halledildigini sende biliyosun, sana bu işleme başlanmadan aracın yükselme & alçakmayla ilgili bir işlem olmadıgını belirttik bununla beraber sıkıntını giderdik aracın yükselmesine gelince yorumlardanda belirttigin gibi aracın ön ve arkada çapraz ölçü bozuklugu oldugunu sölemen bu aracın belli noktalarında bir problem olasılıgı göz önüne alındıgı için seni şasecide ölçü kontrolü için yönlendirildi .. Bizim kişi ve ya kişilerle ugraşacak ne vaktimiz nede zamanımız var bizim ,bıranşımız amortisörle ilgili kimse kimseni magdur olmasını istemez .... Not : bilgisayar başındaki çok bilmiş uzmanlara okadar biliyosunuz evinizin altına Bi garaj açında sanai yollarını aşındırmayın
    Merhaba ziya abi,
    Aciklaman icin tesekkur ederim abi. Zaten kendi yorumlarimda da belirttim, sorunum giderildi yazdim zaten bunla ilgili bi problemim yok. Ama abi saseyle ilgili bi sorun olsaydi zaten takozdan once de olurdu diye dusunuyorum haksiz miyim? Ayrica takozun etkisiyle arabanin yukseldigi bariz abi nasil yukseltme alcaltmaylan ilgili bir etkisi yoktur diyebiliriz? Benimle ilgilenen usta sen miydin ziya ustam?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ayrica beni yanlis anlamayin ama kisi veya kisilerle ugrasicak vaktimiz yok ne demek abi?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)