User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
49 sonuçtan 39 ile 49 arası

Konu: 225/45 R17 Lastik Tavsiyeler

wiesmann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    goodyear eagle F1 Asym 2 kullandım gerçekten sert ve sağlam bir lastik. yanakları taş gibi kaldırıma sürtsen için yanmaz. kriterlerine göre bridgestone yada goodyear senin için ideal gibi.

+takipteyim benimde bu ebatta almam gerekecek.
    i'm not a monster i'm just ahead of the curve..

volkan_gs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sport Contact 3 ve Eagle F1 beni memnun etmedi ya, premimum markalara iyice gıcık olmaya başladım.

T1R la çok mutluydum ama o da piyasada kalmamış.

Falken Ze 914 tavsiye edilmiş sürekli, bulabileceğimiz yer var mıdır?
    diyemedim ya la

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı volkan_gs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sport Contact 3 ve Eagle F1 beni memnun etmedi ya, premimum markalara iyice gıcık olmaya başladım.

T1R la çok mutluydum ama o da piyasada kalmamış.

Falken Ze 914 tavsiye edilmiş sürekli, bulabileceğimiz yer var mıdır?
    Falken lastigi ben de uzun sure aramistim. Antalya`da Aktas Lastik diye distributorleri var. Ordan siparis edip Istanbul`a gondermislerdi. Ama burada da bayileri olabilir. Aktas ile bir gorusmekte fayda var bence.

G_TT_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sifir modunda 225/45/17 lassalar var, cok ovdukleri icin birlastan muane icin alindi, ihtiyac halinde yarisina veririm. 4 adet

volkan_gs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ermanozzy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Falken lastigi ben de uzun sure aramistim. Antalya`da Aktas Lastik diye distributorleri var. Ordan siparis edip Istanbul`a gondermislerdi. Ama burada da bayileri olabilir. Aktas ile bir gorusmekte fayda var bence.
    İstanbul' daki bayileri aradım, Küçükçekmece tarafında buldum 4 tane sadece, n11' den aldım ben de.
    Dün taktırdım, 2017 üretimi lastikler, konforlu geldi baya, yol tutuşu deneyemedim henüz.
    diyemedim ya la

onre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı G_TT_I Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sifir modunda 225/45/17 lassalar var, cok ovdukleri icin birlastan muane icin alindi, ihtiyac halinde yarisina veririm. 4 adet
    Merhaba
    Hocam yazlık mı kışlık mı? Bi fiyat bilgisi alabilir miyim ?

G_TT_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba
    Hocam yazlık mı kışlık mı? Bi fiyat bilgisi alabilir miyim ?
    Phenoma modeli

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mehmetmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba konu biraz hort olacak ama biraz fikirlerinize ihtiyacim var
    -Aracin ustunde fabrikadan gelen pirelli p7 ler var,38k ve 2 yil oldu lastikciye kalsa abi en az 10k daha goturur diyor ama ben degistirmek istiyorum.

Gelelim istediklerime
    *Yumusak lastik sevmiyorum hatta mumkunse en serti olsun.(eski aracimda michelinler 10k da paramparca olmustu)
    *Anlasildigi uzere sert kullaniyorum,cs5 veya ps3un bendeki omrunun 15kyi gecebilecehini dusunmuyorum
    *Fiyat cok onemli degil
    *Bircok test ve arastirmadan sonra iki secenege indirdim.Mantik pirelli pzere olarak ortaya cikiyor ama nedense kalbim bridgestone s001 al diyor.

Sizin oneriniz ne olur,sert ve olabildigince performasli
    Arkadaşlar aklınızda bulunsun en azından almak isteyenlere fiyat gerçekten çok ama çok uygun daha uygununu goodyear bayisi lise arkadaşım bile veremedi malesef...
    Goodyear 225/45 R17 91Y Eagle F1 Asymmetric 2 (Üretim Tarihi: 2015)
    239,89 TL Peşin Fiyatına 6 x 39,98 TL
    Totalde kargo dahik 4 lastik:969 liraya geliyor

Goodyear 225/45 R17 91Y Eagle F1 Asymmetric 2 (Uretim Fiyatı
    *Ben tekrar bir hort yapayım buraya
    *Pirelli p7 (fabrikadan onlarla gelmişti) güzel idare eder bir lastikti...
    *Yukarıda yazdığım Zaman Goodyear Eagle F1'leri almıştım.Lastiğin dişleri cidden ama cidden erimiyor ve parçalanmıyor ama lastik neredeyse 1 yıl sonra tüm özelliğini kaybetti...Ben böyle bir sarma , duramama gördüğümü hatırlamıyorum.20.000km falan kullandım dişleri falan yerinde ama çıkardım.

*Vee az gitsin , öz gitsin diyerek Continental Sportcontact5'e geçmişim.Yukarıda 10-15k dayanmaz demişim ama tam 43.000km oldu b ve artık değiştirme vakti geldi çoktan geçiyor CS5'leri...Adana asfaltı pürüzsüz olduğu için ömrü çok ama çok uzun oluyor ki çok sert kullanmama rağmen.Burda kullanılan yol çok önemli bence çünkü Babamın ki 15.000kmde olmasına rağmen ve babam asla gazlamaz kenarlarından kopmaya başlamış hafiften continentaller.Nevşehirde zift üstüne mıcırlı yollar.

*CS5 ile geçen birlitkeliiğimzde çook ama çok memnun kaldım , öyle böyle değil.Şu anda hala yasal sınıra var ama continin kendi koyduğu sınırdayım.İlk günkü kadar değil ama hala kendi performasında sadece ben sürekli ayı gibi kırmaktan yanakları bitirdim Bu güncellemeleri yaptıktan sonra lastiğin şu an ki halini atayım.Özellikle sağ ön lastik , sürekli dönmekten yanağı dümdüz

Neyse ben çok memnundum , tekrar alırsam bundan almayı düşünüyorum ama bir sorum olacak bizim ahaliye Biliyorsunuz CS5 uzun zamandır var , Continental onun yerine geçecek olarak premium Contact 6 çıkardı.
    CS5-CP6 karşılaştırmasına bakarsak CS5'den daha güzel bir lastik yapmışlar gibi duruyor continin kendi sitesinde ki

*Düşüncelerimde Premium Contact 6 veya Sportcontact5 almak var.Premium contact daha çok aklıma yatıyor şu an için . Kullananımız varmı acaba ?

*Birde Son Sorum Michelin Pilot Sport 4S 17" de yok diye biliyordum satılık bulamamıştım en azından.Fakat araştırmalarım doğrultusunda " 68968 " kod ile michlein 225-45-17 pilot 4S üretmiş.Eğer olurda getirtebilirsem 4S'de mantıklı geliyor.Ne dersiniz

Y.Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Mehmetmert , Eski mesajında yazmışsın sende zaten, S001 de düşünebilirsin tutuşundan çok memnundum ben. yeterki az birşey ısınsın lastik..

Ancak Adana asfaltına rağmen biraz çabuk eriyor gibi geldi bana. 5000deki lastiklerin görsel durumu sanki 1 yıllık lastik gibi görünüyordu.

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    *Ben tekrar bir hort yapayım buraya
    *Pirelli p7 (fabrikadan onlarla gelmişti) güzel idare eder bir lastikti...
    *Yukarıda yazdığım Zaman Goodyear Eagle F1'leri almıştım.Lastiğin dişleri cidden ama cidden erimiyor ve parçalanmıyor ama lastik neredeyse 1 yıl sonra tüm özelliğini kaybetti...Ben böyle bir sarma , duramama gördüğümü hatırlamıyorum.20.000km falan kullandım dişleri falan yerinde ama çıkardım.

*Vee az gitsin , öz gitsin diyerek Continental Sportcontact5'e geçmişim.Yukarıda 10-15k dayanmaz demişim ama tam 43.000km oldu b ve artık değiştirme vakti geldi çoktan geçiyor CS5'leri...Adana asfaltı pürüzsüz olduğu için ömrü çok ama çok uzun oluyor ki çok sert kullanmama rağmen.Burda kullanılan yol çok önemli bence çünkü Babamın ki 15.000kmde olmasına rağmen ve babam asla gazlamaz kenarlarından kopmaya başlamış hafiften continentaller.Nevşehirde zift üstüne mıcırlı yollar.

*CS5 ile geçen birlitkeliiğimzde çook ama çok memnun kaldım , öyle böyle değil.Şu anda hala yasal sınıra var ama continin kendi koyduğu sınırdayım.İlk günkü kadar değil ama hala kendi performasında sadece ben sürekli ayı gibi kırmaktan yanakları bitirdim Bu güncellemeleri yaptıktan sonra lastiğin şu an ki halini atayım.Özellikle sağ ön lastik , sürekli dönmekten yanağı dümdüz

Neyse ben çok memnundum , tekrar alırsam bundan almayı düşünüyorum ama bir sorum olacak bizim ahaliye Biliyorsunuz CS5 uzun zamandır var , Continental onun yerine geçecek olarak premium Contact 6 çıkardı.
    CS5-CP6 karşılaştırmasına bakarsak CS5'den daha güzel bir lastik yapmışlar gibi duruyor continin kendi sitesinde ki

*Düşüncelerimde Premium Contact 6 veya Sportcontact5 almak var.Premium contact daha çok aklıma yatıyor şu an için . Kullananımız varmı acaba ?

*Birde Son Sorum Michelin Pilot Sport 4S 17" de yok diye biliyordum satılık bulamamıştım en azından.Fakat araştırmalarım doğrultusunda " 68968 " kod ile michlein 225-45-17 pilot 4S üretmiş.Eğer olurda getirtebilirsem 4S'de mantıklı geliyor.Ne dersiniz
    Takipteyim. Eagle f1 asymmetricler ilk seri miydi? Premium contact ile sport contact arasında genel farklılıklar nedir?

Michelim Primacy 3'lerde de 2. sezonun sonuna gelmeden belki 20k km sonrasında sizin asymmetric'te yaşadığınız sorunu yaşamıştım. Şu an için araba satılıkta olduğu için 18 inç jant alma planım yok o yüzden alırsam 17 için csc6 almayı düşünüyorum ben de takipteyim...
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Y.Emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Mehmetmert , Eski mesajında yazmışsın sende zaten, S001 de düşünebilirsin tutuşundan çok memnundum ben. yeterki az birşey ısınsın lastik..

Ancak Adana asfaltına rağmen biraz çabuk eriyor gibi geldi bana. 5000deki lastiklerin görsel durumu sanki 1 yıllık lastik gibi görünüyordu.
    S001 kalkti sanirim piyasadan , birde testlerde falanda cok geride kaliyor o yuzden dusunmuyorum.

Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takipteyim. Eagle f1 asymmetricler ilk seri miydi? Premium contact ile sport contact arasında genel farklılıklar nedir?

Michelim Primacy 3'lerde de 2. sezonun sonuna gelmeden belki 20k km sonrasında sizin asymmetric'te yaşadığınız sorunu yaşamıştım. Şu an için araba satılıkta olduğu için 18 inç jant alma planım yok o yüzden alırsam 17 için csc6 almayı düşünüyorum ben de takipteyim...
    Asymetric 3 yoktu o zaman asymetric2 idi lastiklerim.Birebir ayni sorun, dis var ama lastiin ilk gun ile 20.000km 1 yil sonrasi ile alakasi yoktu.

Yukarida ki tabloyu continin kendi sitesinden aldim ,PremiumContact 6nin artilari
    *%3 handling artirilmis
    *Kuru frenleme ayni kalmis
    *%15 omru uzatilmis
    *%5 surtunmesi azaltilmis(yakit tuketimi)
    *%10 dis ses azaltilmis
    *%2 ic ses azaltilmis
    *İslak frenleme ayni kalmis
    *Sadece hydroplanning -%5 gerilemis.

Yani ben cs5 den cok memnundum pc6 kagit ustunde ondan daha iyi gorunuyor.

Testlere baktigimda michelin pilot sport 4 cs5 ve pc6 danda ustun gorunuyor

Birde yazdigim gibi pilot sport 4s in benim olcume gore uretilmiside var(tr sitelerde yok) . Eger getirtebilirsen 4s almayi dusunuyorum.pilot 4 de guzel gorunuyor bilmiyorum kafam cok karisik

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler