User Tag List

18 sonuçtan 1 ile 18 arası

Konu: 5 ' lık yay ???

TYFF
    Misafir

5 ' lık yay ???

Merhabalar ,birşeler duymustum ama teredduteyım tam emın olmak ıstıyorum, normal suspansıyonları deıstırmeden 5 lık yay bır sure sonra suspansıyonlara zarar verdıgını duymsutum ama dogrumu acaba , en son kaclık yay takılmalıdır orjınal suspansıyonlar kullanılıorken ... saygılar ___

gökan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aracının markasını belırtseydın keşke .ama sorun deıl her aracta 3.5 ustu zararlı ama suspansıyonu spor olarak konı alırsan bı zararı olmazdıger turlu sadece suspansıyon deıl salıncak ,aks, vs hepsıne zararlı
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

TYFF
    Misafir
    tesekkur edıyorum ... genel olarak duymustum da o bakımdan belırtmedım markayı , arac 307 gercı bu durum pek fark etmıyor marka model .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aslında coılover yaptrabılırsın namstein markayanı daha kullanıslı olur 5 cmlık yaydan ama butceyıde zorlayacaktır..

17 jant ve 3.5 yeterlı bence 307 ye
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

TYFF
    Misafir
    colıver guselde ıste baya bır pahalı uygulama ...17 jant ve 3.5 luk yay ... Gusel olur , eıbach dıyorlar cadde tıpı ıcın uygunmus yanı sertlık felan orta duzeydeymıs ... zten sert orjınall olarak ...omp felan fazlamı sert olr konfor felan etkılermı ???

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya bence tum yaylar aynı derece gıbı bırı eıcbah sert der dıgerı yumusak yanı 3.5 alıcaksan cok sertlıgıne yumusaklıgına bakma yanı vogtland alabılırsın eıcbah ap marka
    www.honda-tech.com

gökberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vogtland öneririm
    JDM Don Lastiği...
    JDM Kevgir...
    JDM Marlboro Lights...
    .
    .

Alıntı 3rk4n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ve sonsuzda dek o virajda mutlu olarak yaşadilar.

TYFF
    Misafir
    anladım tesekkur edıyorum saolun

olcay_bora
    Misafir
    bnde 307 de 16lık orj 5 kol jant üzernde 1.5 sene 3.5 eibach kullndm hiç sorun olmadı kndi amortsörüyle şimdi 5 lik eibach yay var bir kaç hafta oldu takalı bugun gıcırdama başladı bakalım yakında ne sorunlar çıkıcak bilmiorum koni amortisör alcm daa fazla sorun çıkmadan.

TYFF
    Misafir
    yayları taktıktan sonra kı yol tutusunda nasıl bır deısım oldu acaba ...orj - 3.5 ve - 5 lık arasında nasıl bır deısım oldu ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eger jant düşünüyosan 18 almam daha iyi 17 küçük duruyo 307 de
    ben coilover kullanıyorum tavsiye ederim gayet güzel oluyo hem yol tutuşu hem de görüntü açısından

TYFF
    Misafir
    anladım ama 18 e kadar cıkmam ,en fazla 17 '' olur..colıver olayı gusel baaya resmı warmı acaba ınık halıylee gercekten merak ettım colı lı 307 yı . ben bıraz vıraj delisi oldugum için yol tutus daha onemlı benım ıcın goruntuden cok , sonucta bıyerden bıyerı tamamlayıp goruntuyu elde ederım en ıyı sekılde ... Yol tutus ıcın 307 lere baska neler uygulanabılıyor aacaba...

PALERMO
    Misafir
    307'nin standart versiyonu çok yüksek olduğundan 5'lik Eibach taksan bile çok fazla inmeyecektir. Sakın 3.5 cm almak gibi bir hataya düşme eğer araca yay takmayı göze aldıysan 5'lik tak. Çukura, tümseğe dikkat eden biriysen fazla sorun yaşamazsın. Ama eğer orjinal amortisörle kullanıyorsan ve aracın ön takımını düşünüyorsan Eibach dışında hiçbir markayı tavsiye etmiyorum AP'den tut H&R'ye kadar içlerinde en yumuşağı Eibach. Salınıma girme sorunu dışında bir sorunu yok. Konfor olarak gayet yeterli özellikle de standart yüksekliği fazla olan araçlarda.

olcay_bora
    Misafir
    şurdan başliim;
    - şekil gayet hoş oldu.
    - yakında spacer koycam çok Tok bi görüntüye de kavuşcak.
    - önerir miyim tabiki öneriyorum. çünkü eskiden çok güzel oynuodum canım sıkılıyor yolda boşluk var cooper s gibi olmasada yanlaya yanlaya gidiodum hafif yatıodu araç şimdi yatmada kalmadı sadece buzda kayıosun ve kendini kontrol ediosun. tabi konfor azıcık gitti. ama o bile insana zevk veriyor çünkü rahatsızlık duymuyorsun.
    - yarın müsait olursam foto çekip koyarım 5 ile ne kadar düştüğünü görürsün ama 4 kişi binince düz yoldaki bombede bile egzoz vuruo yola tek korkum onu kaybetmek.
    Tavsiye Ediyorum 3.5 ile hiç uğraşma bence çünkü 307 çok havada oldugu için 5 en güzel kıvama getiriyor. ön tarafta karlık ile yer arası kısa marlboro ve serçe parmagım tam yüksekliği ifade eder.
    bir de 3.5 takınca ön 3.5 cm düşüosa arka 2.5 düşüo gibi duruo. 5 lik takında ön de arkada 5 cm düşüo belli edio kendisini

TYFF
    Misafir
    anladım tesekkur edıorm bılgılendırdıgınız ıcın... yay ısınıde acıga kavusturmus olduk.

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eibach 50mm sportline . Çukurlara dikkat ederseniz orj. amortisörlerinizle sorun yaşamazsınız.

olcay_bora
    Misafir
    eibach 5 lik bencede anlttgm gibi 3.5 çıkrp 5 taktım pek fark olmaz sandım ama bugunden sonra belirtmek isterim ben bile inanamadım 307 ve böle bi yol tutuş hala inanamıorum ya ben iii hakim oluorum alştgm için yada gerçkten 3.5 ile 5 arasında dünya kadar fark var devede kulak misali kalıo yani

nightkids_han
    Misafir
    kardeşim senin kafandaki inikliği biliyorum sen coil'e dewam et....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)