User Tag List

Sayfa 6/7 İlkİlk ... 4567 SonSon
119 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: C ve D segmenti en iyi yol tutuşa sahip araç

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 serisici ler nerde hiç ses çıkmadı
    Hadi tavsiyedede bulunalım vagda xds strong yaparsanız kafanın tutunmasında ani sert hareketlerde büyük değişim yaşarsınız.
    rapid toledo konusunda katılıyorum dengesizler arabanın duruşundadan belli zaten iz açıklığı dar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    halihazırda hem octavia hem civic kullanıcısı olarak (ikisi de son kasa) octavia çok bariz başarılı civicten. zaten mqb platform kardeşi o da. bana çok tatminkar geldi. bu arada ikisinde de bridgestone turanza s001 var lastik konusunda eşdeğerler yani.

octavia ile diğer araçları kıyaslayabilecek tecrübesi olan var mıdır merak ettim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı M3CSL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 serisici ler nerde hiç ses çıkmadı
    Hadi tavsiyedede bulunalım vagda xds strong yaparsanız kafanın tutunmasında ani sert hareketlerde büyük değişim yaşarsınız.
    rapid toledo konusunda katılıyorum dengesizler arabanın duruşundadan belli zaten iz açıklığı dar
    Konu herkesin araci kendine guzele donmus ne desek bos
    A3 te 1 serisi de iyidir biriyle girdigin yeri oburuyle donemezsin diye bisey yok hepsi hos guzel

KoramiraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fdoganb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    halihazırda hem octavia hem civic kullanıcısı olarak (ikisi de son kasa) octavia çok bariz başarılı civicten. zaten mqb platform kardeşi o da. bana çok tatminkar geldi. bu arada ikisinde de bridgestone turanza s001 var lastik konusunda eşdeğerler yani.

octavia ile diğer araçları kıyaslayabilecek tecrübesi olan var mıdır merak ettim.
    Jetta ile kıyaslanır bence ama octavia hakikaten fark ettiriyor

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 207_TR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkan A160 7-yıldır üretilmiyor
    Valla 5 seneden daha fazla olamaz. Belki A160 değildi ama A serisi ve 2011-2012 senesinde sıfır araçtı.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

speed_emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı levent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emre kıyas yapabileceğin bi araba var mı? Bundan iyi gibi, makyajlısı benim listemde var da daha doğrusu babam için. CC de olabilir 3 de makyajlı benzinli insignia da..
    levent vallaha kullanan bilir ben aldığımda keşke sport tuşlu olanı alsaydım dediğim çok oldu. Onun dışında cc 5 serisi a5 serisiyle bakmak lazım olaya. Testine git mutlaka

benim manyak arkadaşım vardı ondada 180 lik vardı 3 viteste 150 160 la giderken çeşmede düz yolda cok sert hareket edip sağa sola kırdığı anlar olmuştu. Kopma olayı hiç yaşamadım. Otomatik alırsan f1 yapıyorlar öyle al mutlaka
    doğuştan araba manyağı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @barisy yüksek hızda sedan daha stabil hissettirmişti bana abi fabrikasyon Pirelli p7 lerle
    @Schumirc 2008 yılında spor paketli bravo test ederken satıştaki kız fenalaştı aniden kopunca araba, limitlerdeki kontrol edilebilirliği güzel fakat limit için ya teknik ya da deli cesareti lazım bence, sonraki yıllarda yürür aksamda değişikliğe gittilerse bilemiyorum ama ilk çıkanı ürkütmüştü bizi.
    fabrikadan orijinal pirelli lastikler ile mi çıkıyor sedanlar bi bilgin var mı

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bravo'yu kullanmadım ama giulietta ile bir tutulması ayıp olmuş

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı twin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fabrikadan orijinal pirelli lastikler ile mi çıkıyor sedanlar bi bilgin var mı
    Benim gördüğüm tüm 17 jantlılarda p7 var
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı speed_emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    levent vallaha kullanan bilir ben aldığımda keşke sport tuşlu olanı alsaydım dediğim çok oldu. Onun dışında cc 5 serisi a5 serisiyle bakmak lazım olaya. Testine git mutlaka

benim manyak arkadaşım vardı ondada 180 lik vardı 3 viteste 150 160 la giderken çeşmede düz yolda cok sert hareket edip sağa sola kırdığı anlar olmuştu. Kopma olayı hiç yaşamadım. Otomatik alırsan f1 yapıyorlar öyle al mutlaka
    Aynen odak halleşiyor o işi, gördüm bende kısmette insignia varsa o işi yaparım zaten ama benzinlide pek ilan yok sunroof+bose içeren
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynen odak halleşiyor o işi, gördüm bende kısmette insignia varsa o işi yaparım zaten ama benzinlide pek ilan yok sunroof+bose içeren
    hayırlısı olsun. Çok iyi fiyat al bu arada aralık sonunda makyajlı insignia geliyormuş. Yeni motor seçenekleri olacakmış. 1.0 150 mi 160 bg mi ne olacakmış.

Almaya niyetin varsa mutlaka rakamlar konusunda iyice araştır ve izmirdede yardımcı olabilirim. Tanıdık müdür var.
    doğuştan araba manyağı

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @jnrjames neyini beğenmediniz hocam biraz açıklar mısınız ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    hayırlısı olsun. Çok iyi fiyat al bu arada aralık sonunda makyajlı insignia geliyormuş. Yeni motor seçenekleri olacakmış. 1.0 150 mi 160 bg mi ne olacakmış.

Almaya niyetin varsa mutlaka rakamlar konusunda iyice araştır ve izmirdede yardımcı olabilirim. Tanıdık müdür var.
    Sıfır almayabilirim ya daha net değil, önce ev işi var ondan sonraki aşamada işte bütçeye göre bakacak bizimkiler. Sıfır olursa ulaşırım aklımdasın, Antalya'da da satışta tanıdık kız arkadaş var yine sorun yok yeni kasa diyorlar ona makyajdan öte ama
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aynen yeni kasa olacak matrix farlar fln olacakmış ciddi iddialı geliyor. Boss mutlaka olsun eski kasa alırsan şayet sport tour tuşu sunroof navi infinity ses sistemi olursa

ısıtmalı soğutmalı koltuklu bak hatta 4 çeker olanı bile var çok nadirdir. hayırlısı olsun. Çok keyifli araba 80 den sonra soluksuz 260 çıkan bir araba 170 lık hiç kullanmadım doğrusu ben şehir içinde ara sıra gazlamalı kullandığım halde 10 lt görmedim. 9.5 9.8 lt arasında geziyordu.
    doğuştan araba manyağı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    aynen yeni kasa olacak matrix farlar fln olacakmış ciddi iddialı geliyor. Boss mutlaka olsun eski kasa alırsan şayet sport tour tuşu sunroof navi infinity ses sistemi olursa

ısıtmalı soğutmalı koltuklu bak hatta 4 çeker olanı bile var çok nadirdir. hayırlısı olsun. Çok keyifli araba 80 den sonra soluksuz 260 çıkan bir araba 170 lık hiç kullanmadım doğrusu ben şehir içinde ara sıra gazlamalı kullandığım halde 10 lt görmedim. 9.5 9.8 lt arasında geziyordu.
    Makyajlı 170 lik kasada Adaptif şasi bulmak zor, navi olmasa da bose - sunroof olmazsa olmazım. Isıtma soğutma da çok matah değil, zaten tamamı deri olmadığı için kışları Alanya'da rahatsız etmez diye düşünüyorum.

Dizelden sonra ne alsam fazla yakacak zaten ama yılda 13-15 bin km için (max) dizel ihtiyacı da yok + yeni arabanın rejenerasyonu ile babam uğraşamaz zaten adam evden okula giderken dizel araba ısınmıyor bile.. 9-10 yaksın pek problem değil yani. Dediğim gibi kısmet bakacağız, 2. el de olur benim için çünkü şuan sıfır benzinli Cosmo satmıyor Opel.
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    1460 kg scaled
    now back to stock.

oguz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    FB7 civic için Esp aktifken aslında baya tutuyor gibi geliyor , aynı viraja kapatıp girince Teşekkürler ESP deyip şükre başlıyorsunuz... Daha önceki postlarda bir arkadaşımız yazmış Esp siz testler önemli diye doğru bence.
    Beyin bedava...

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    FD6 civic kullanıyorum. Aracı ilk aldığımda üstünde yol izi 195 olan 15 inch brigstone turanza'lar vardı ve kafadan da kıçtan da araba her türlü kopuyordu. Sonra 17/45/215 ebatında falken kullandım, yol tutuşu acayip fark etti. Ama lastik kalitesinden ıslakta falan korkutuyordu. Son olarak da 17/45/225 michelin PS4'lere geçtim. Araba şu an baya iyi tutuyor. Çok aptallık yapmadıkça kafadan kaymıyor, viraj içi sert şekilde lift off yapmadıkça da kıçı kopmuyor.

NOT 1: arabada VSA (ESP) yok.
    NOT 2: bu da araç üstünde falken'lerin bitmiş hali varken pistte yaşattıkları:

se_RC_an - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim de merk ettiğim megane 4 kullanıp tecrube eden varmı 4 kontrol olanını ozellikle

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim gördüğüm tüm 17 jantlılarda p7 var
    benim de 17 inc ama benimkiler continental, benimki hb belki ondandır lastik farkı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler